ROD aneb další estébácko-zednářský koshér podvod, který se přirozeně rozpadá v prach.

Článek publikujeme, ačkoliv máme zprávy, že tato struktura se (aspoň v Česku i na Slovensku) nenávratně rozpadá svým očividně podvodným a prolhaným provozovatelům mezi prsty. Lidé odcházejí, protože mají dost prázdných keců a estébáckých žvástů o ničem založených na neutuchajícím si vzájemném "strkání hlav do řití" lídrů hnutí a nekonečných "extraoduševnělých" monologů na téma patriotismu, u kterých určitě zesnulo "poslední nudou" více důchodců zoufajících si z aktuálních poměrů, než z vakcín covidianistických genocidních mengeleů jdoucích ruku v ruce s terorem fízlů, kteří nejsou státní policií, ale jsou placeni soukromými osobami.

ROZHOVORY S INDIA ECO. AKTUALIZACE RESETU A GEOPOLITIKY.

INDIA ECO: Nejprve vám řeknu, proč se v poslední době zachovávala rouška tajemství, nejdřív se toho chopím z mého pohledu, snažil jsem se mlčet po jistou dobu z opatrnosti, s přihlédnutím k tomu, že obvykle se procesy Zveřejnění provádí následujícím způsobem: to znamená, že jako první se provede zveřejnění, a poté se očekává proces ověřování, že ano? To znamená, že když řeknu, že se něco stane, a pak se cítím dobře, když vidím, co se stane, OK? A když se to stane, je to. Ok. Pokud zkontrolujete videa, která jsme ty a já měli, o konverzacích, které jsme měli, nikdy a pokud je najdou, řekněte mi to, řekl jsem, že Donald Trump bude muset něco vyhlásit, tady nebo tam či jinde. Jinými slovy, není to vhodné a já vysvětlím, PROČ to není vhodné, aby Donald Trump učinil jakékoli oznámení ohledně toho, co je NESARA/GESARA nebo EMILIO: Myslím, že by to bylo zajímavé, protože lidé věří, že někdo na konci, někdo oficiálně, by měl přednést nějaký druh řeči, ale myslím, že vysvětlíš teda proč?

PROHLÁŠENÍ SUVERÉNNÍ HLAVY STÁTU KANADSKÉ REPUBLIKY. DALŠÍ TRIBUNÁLY A POPRAVY KABALY. DETAILY KLONOVACÍCH PROGRAMŮ.

Romana Didulo, hlava státu a vrchní velitelka kanadských ozbrojených sil: Vážení globální vlastenci, ve vašich jednotlivých zemích probíhají vojenské operace. Pozorně sledujte, co dělám v Kanadě, a všimejte si. Každé národní vládě v každé zemi na celém světě byl vydán příkaz k Zastavení a Ukončení používání jejich funkcí. Brzy se veřejně představím společně s kanadskými ozbrojenými silami a jednotkami Aliance. Bude to mít dominový efekt po celém světě. Zůstaňte na příjmu. Abychom to shrnuli, všechny světové vojenské a zpravodajské agentury dospěly k závěru, že Západní civilní vlády, které převzaly satanistické kulty musí být odstraněny. Tento proces začíná odvoláním izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, tvrdí zdroje Mossadu. "Tato konkrétní postava je velmi obtížný jedinec a jediný způsob, jak odstranit někoho, jako je on, je vystrnadit ho ze hry,". vynutí REGULACI. Součástí toho je zasažení přehrady Three Gorges Dam se servery na těžbu BITCOINů, patřící CIA, byly zničeny stejně jako v Nashvillu AT & T [CIA Super Computers] + Wuhan BIG Pharma Labs + náměstí Tiananmen (Jak jsem zmínil, Č a nah se stávají republikánskou vládou) SEC Conference. Význam Potvrzen v průběhu 10 dnů Temnoty. Regulace ISO20022 a podložení kovy. QFS "Zatýkání brzy přijde rychle a zběsile a GITMU prostě chybí dostatek soudního prostoru, aby zvládlo ty tisíce právě přicházejících případů ," uvedl úředník JAG pod podmínkou anonymity. "Ve skutečnosti máme 2 další místa, z nichž jedno je Tiera del Fuego." Tierra del Fuego, znamená ve španělštině „Ohňová země“, je to souostroví u nejjižnějšího cípu jihoamerické pevniny přímo sousedící s Magellanovým průlivem. Americká armáda má v této oblasti po mnoho let tajnou, ale ne zas až tak tajnou přítomnost; a je utajeným domovem několika bombardérů B-2 Spirit Stealth, a za Obamova režimu byl monitorovacím zařízením útočných dronů.

HISTORIE HOLOCAUSTU DĚTÍ GOJIM A NOVÉ MASOVÉ HROBY V NĚKOLIKA VRSTVÁCH. ZÁMEK MATEK TEMNOTY.

Abyste mohli vystoupit do reality páté dimenze, která rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, musíte jako rasa zvýšit Vaše vibrace, aby odpovídaly vibracím bezpodmínečné lásky. POTŘEBUJETE SVĚTLO K PŘÍSTUPU K TÉTO LÁSCE. SVĚTLO JE PRVNÍ. Když člověk čelí Zlu této planety a stane se informovaným, světlo vstupuje do buněk bytosti a mění jejich frekvenci. SCHOPNOST UCHOVÁVAT SVĚTLO JE PŘÍMO PROPORCIONÁLNÍ K ODVAZE VIDĚT TEMNOTU. ALE jsou i takoví, kteří říkají, že to je VŠE, CO JE POTŘEBA, a NIKDY se NEZAMĚŘUJTE na nic temného. A to, vážení, nemůže být ze Světla … Pokud by to udělal každý na vaší planetě, kdo by zachránil děti z DUMBs? Osm milionů dětí zmizí po celém světě ročně a nelze je zachránit meditací, modlitbou a dokonce ani zvýšením vašich vibrací. Tedy alespoň ne, pokud jste všichni udělali jen to… Ten, kdo říká, že to je vše, co musí každý udělat, je agentem Temnoty. Tito lidé jsou infiltrováni zlými duchy, kteří jsou s nimi spojeni, a nemají o tom ponětí. Nic nemůže být nebezpečnější než vyřknout nebo věřit právě tomuto. Nic nemůže být dále od pravdy. Nic nemůže být více ignorantské a sobecké.

COBRA UPDATE PLANETY ZEMĚ 06-05-2021

Podle zdrojů bude v Norimberském procesu, který se blíží, zahrnuta veřejna soudní řízení s mnoha členy Kabaly za zločiny proti lidskosti, které bude mít za následek zhruba 500 až 5 000 rozsudků smrti. Kabaloví zločinci budou veřejně popravováni hlavně v USA, Číně, Japonsku a čtvrté zemi, která nesmí být jmenována. Tito zločinci budou poté shromážděni v éterické rovině Sílami světla, podrobeni dalšímu procesu u Galaktického soudu v třídicím zařízení v Ganymedu a poté budou zpracováni na Galaktickém centrálním Slunci.

ZVUK SVOBODY PŘICHÁZEJÍCÍ S ARMÁDOU A STANNÝM PRÁVEM

A jako standartní vyústění této (podle našeho úsudku "provokací Aliance-Resistence) bude samozřejmě hloubkový audit všech estébáckých kšeftů se zbraněma od začátku "kulturní revoluce" česko-žido-zednářských-komunistů v r.1989 zvaný semito-chazarskými MSM a jejich de-mentálními lokaji "Sametová revoluce" .. a možná ještě dál v čase. Jak víte, a proto neuvádíme data s kradenou ropou náhodou, tito estébáci či jejich bílí koníci provozují také většinu jak ropných, tak benzínových a naftových obchodů v České republice. V redakci si myslíme, že Spojené Státy se připojí k této žalobě brzy. Tak si vemte popcorn a sledujte divadlo. Příští scény této reality show přijdou pravděpodobně více z Východu. Výsledkem bude kopa (těch nejzvrácenějších, protože nejbohatších) popravených estébáků, kteří ovládali po dlouhá léta český černý obchod se zbraněmi a ropou, což nás v redakci hřeje u srdce. Díky Sergeji & týmu ruského ministerstva zahraničí! .... chtějí sundat Babišovu vládu, aby mohl Zeman jmenovat svou úřednickou a do čela tajné služby pak dosadil Roma, čemuž brání pirátská koalice feťáků s Filipem, na něž má "Koudelka" svazky plné kompro materiálů včetně  záznamů krvavých zasvěcovacích rituálů s nezletilými a dětmi organizovaných v konspiračních hotýlcích náhle zesnulou lobistkou Mrencovou, která se pokoušela pracovat i pro manželku Zemana Ivanu....  Lidé často říkají, proč nevzbudit ovce prostě jen zatřesením. Ale proces probuzení je velmi vážný a choulostivý. Máte co do činění s velkým vážným lhaním, které bude odhaleno. NASA, CIA, Disney, II. světová válka, 9/11, Antarktida, Vatikán, Mockingbird, Mossad, Media, Němci, Centrální banky, Fed, Satanova synagoga, Černé trojúhelníky, Země, Královské pokrevní linie, Frazzeldrip, Vril, Adrenochrom a mnoho a mnoho dalších skutečností. Nyní si představte, že se to všechno vybalí najednou. Lidé by byli v polstrovaných místnostech nebo skákali z útesu. Ano, do této kategorie spadají i konzervativci, kteří nenosí masky. Z důvodu vlastního zdravého rozumu to je nutné jemně rozmotávat. Vychet z malých intel-info = drops&beans. Nic v tomto okamžiku se to nemůže zastavit. Možná tomu procesu nerozumíte, ale nakonec ho budete velmi respektovat a oceňovat. Bitva je již vyhraná, toto co aktuálně sledujete je Operation Wakeup. Věnujte pozornost všemu, ale nenechte se ničím pohltit. Na všem záleží a je to nějakým způsobem propojeno. Nemůžeš to lidem říct, musíš jim to ukázat. Desetiletí vymývání mozků se potom rozmotává velmi pomalu . Často slyším „nemůžeme se prostě vrátit do normálu.“ To je problém. Nechcete se vrátit do normálu. To normální je nefunkční více než 100 let. Prostě jste si toho dosud nevšimli. Velikost toho všeho je OBROVSKÁ. Když Lincoln osvobodil otroky, DeepState kabala si uvědomila, že potřebují jinou formu otroctví. Založili tedy americkou korporaci. Vaše číslo sociálního pojištění je jako čárový kód.

GLOBÁLNÍ LIKVIDACE PEDOFILNÍCH, ZKORUMPOVANÝCH, SATANISTICKÝCH “SOUDNÍCH” INSTITUCÍ – NORIMBERSKÉ TRIBUNÁLY 2.0 – PROJEKTY A FONDY PROSPERITY – OD 1. DUBNA DANĚ GESARA.

Byla potvrzena mimořádná porota pro přirozený-přírodní Zákon (NATURAL LAW!) o veřejném zdraví a spravedlnosti, kde 32 soudců z celého světa, odborníků na tuto problematiku, zahájilo Mezinárodní soud pro mimořádné události, kde uvádí, že dochází k zločinům proti lidskosti. Za zločiny proti lidskosti se považují vraždy, vyhlazování, otroctví, deportace nebo nucený přesun obyvatelstva, uvěznění nebo zbavení fyzické svobody, které porušuje mezinárodní právo, mučení, znásilnění, nucená prostituce nebo sexuální násilí, pronásledování skupiny z politických důvodů, rasové , národní, etnické, kulturní, náboženské nebo genderové, nucené zmizení lidí, apartheid a jiné nelidské činy, které ohrožují integritu lidí. Toto legální globální hnutí advokátů ze všech zemí světa obviňuje světové vůdce ze spáchání zločinů proti lidskosti za zneužití COVID-19, aby nás zbavilo našich práv a svobod. Někdy brzy se také aktivuje projekt Odin tím, že sundají satanské satelity Mossadu a aktivují kvantový internet, který nedovolí korupci. Armáda by využila svůj nový komunikační systém Starlink k převzetí všech mediálních výstupů po celém světě. Raketa SpaceX Falcon 9 byla vypuštěna v neděli brzy (14. března) a vynesla na oběžnou dráhu novou várku 60 internetových satelitů Starlink a přistála na moři, aby završila rekordní misi.

ÚROVNĚ A SKUPINY A STRUKTURA GLOBÁLNÍHO MĚNOVÉHO RESETU. FONDY PROSPERITY.

Všechny peníze, které obdrží jakákoli z těchto burz s úrovní, budou v měnách krytých zlatem v zemi, ve které k výměně dochází. Na požádání může být v jiných měnách. Všechny „staré peníze“ držené královskými rodinami, vládami, Vatikánskou bankou atd. budou sladěny s novým kvantovým finančním systémem (QFS) se všemi příslušnými přiřazeními digitálních certifikátů, stejně jako s novými měnami. Jejich výměny budou zpracovány filtry Vyčistit, Čistý a Ne-teroristický. Peníze přijaté za obchodování s drogami, obchodování s dětmi, sexuálními intrikami atd. budou zamítnuty a v novém systému nebudou povoleny. Aliance označila tyto peníze za stejně zločinné jako zločinci, kteří jej obdrželi, a tyto zločinecké ososby budou ve svých pokusech o výměnu velmi zklamány. Jejich peníze budou přijaty k výměně, poté zabaveny a peníze zmrazeny na jejich bankovních účtech. Mohou být také při výměně zatčeni a odvezeni do vězení, aby čekali na své vojenské soudy. Existuje Plán, který se bude rozvíjet pro dobré, špatné i pro stvůry-zrůdy. Volavky mluví o bankách a citují všechny své informace od bankéřů; všimli jste si toho? Získávání informací od bankéře, těch, kteří nás chtějí zničit, je absurdní; asi jako ptát se stráže, jak se dostat z vězení. Jsme nepřátelé bank, protože když získáme své prostředky, naše práce je zničí. Bankéři lžou a bankéři volavky lžou samosebou také, a to se právě děje. Pokud chcete vidět lháře v práci, přečtěte si data a fiktivní Intel ze sítě guru na IDC. „Citují“, co jim řekl bankéř. Stejným způsobem jako DoD (ministerstvo obrany) předpokládané úniky Intelu. Jsou všude. Volavky Kabaly měli ze svých podvodných aktivit obrovský benefit, aby lhali, podváděli a odváděli tak „stádo“ humanitárníxch pracovníků od skutečné hodnoty Zim Bondů, a zničili jejich příležitost získat velké prostředky na humanitární projekty.

VLÁDA NOVÉ REPUBLIKY – ĎÁBELSKÉ PODSVĚTÍ KAPITOLU – ZATÝKÁNÍ, SOUDY A POPRAVY KABALISTŮ POKRAČUJÍ

MUČÍCÍ KOMORY POD KONGRESEM A NEJVYŠŠÍM SOUDEM - VAKY NA MRTVÁ TĚLA - TĚLESNÉ ČÁSTI - KRYSY - ŠVÁBI - PEKLO. Gene: Jak jsem říkal, je to něco velkého. Já cítím, že proč se tak opožďují, tak je to proto, že tam - pod D.C je DUMB - podzemní základna. A to bylo uděláno v Austrálii (p.př.: nejhorší podzemní prostory a pokusná experimentální pracoviště na genetické experimenty a transformaci humanoidů ..etc), co jsme tam viděli, tak to bylo jako piknik a nikdo nemá ani ponětí o této úrovni mravní zkaženosti a nechutnosti a děsivého Zla, hnusu, zvrácenosti a prasáren, které tam byli a jak daleko ve všech těchto svých odporných zvrácenostech dokázali zajít. To co oni našli v DUMBs (podzemních prostorech) a museli tam vyčistit ještě nikdo nikdy nenašel a oni šli tedy dovnitř a udělali hlubokou čistku, udělali těch "10 dnech temnoty" a dostali odtamtud ty děti a lidi co byli uvnitř. A to bylo vidět, a proto tam byla všechna ta policejní auta, že to byli lidé, personál z vlády, kteří byli administrátoři a zaměstnanci DUMB, kteří byli dole. Gene: Yes .. Senátoři, Kongresmeni, "byBiden" a celý jeho štáb, všechny úředníky, byli tam opravdu velcí a důležití lidé. Bylo mi řečeno, že byli transportováni do Camp Century a potm byli přepraveni na novou základnu na Měsíci. protože prostě není možné už připustit, aby chodili po ulicích, protože po nich teď půjde obrovské m,nožství lidí ....

ZELENÁ PRO FONDY PROSPERITY

S potěšením informujeme celé Společenství, že jsme navázali partnerství s různými finančními platformami souvisejícími přímo s "Fondy prosperity", abychom spolupracovali při směrování sociálních projektů z naší platformy (k financování s odkupovými aktivy, stejně jako soukromými smíšenými fondy). Účast na těchto projektech je otevřena všem, pokud jsou splněny podmínky popsané ve videu, aby předložily odpovídající recenze. Takže doporučuji sledovat video od začátku do konce, aby se vyjasnila jakákoliv nedorozumění v tomto procesu. Ale vlastnictví těchto nových sum peněz (získaných v precesu globálního Resetu) se snoubí s jistými závazky, které nařizuje nový světový finanční systém. Ve smyslu jistého filosofického a etického kódu, ze kterého tento Reset logicky vyplývá, a který je pro zlepšení životních podmínek humanity. Protože tento proces ekonomického – finančního znovuzhodnocení – přehodnocení ve smyslu RE-valorizace ZNEHODNOCENYCH měn čili procesu NAVÝŠENÍ – MULTIPLIKACE JEJICH HODNOTY je vlastně částečně k tomu, aby se nejenom odměnili držitelé těchto měn (p.př.: hlavně za jejich důvěru v proces a investice), ale také, a to hlavně, k tomu, aby se naplnila humanitární mise Resetu.

VÝPADEK PROUDU V BÍLÉM DOMĚ. FALEŠNÝ PREZIDENT BIDEN ZADRŽEN.

Zákon o povstání je aktivní, Bidenova rozhodnutí jsou NELEGÁLNÍ, zatýkání bylo 20. ledna paralyzováno, aby se zabránilo většímu zlu a zatkli se především ti, kteří mohli způsobit obrovský masakr (odtud poznámky k vnitřním bojům CIA, FBI a NSA) doba, kterou tento proces může trvat, jsou „dny, týdny nebo maximálně dva měsíce“. Aplikace Fligh Radar ukazuje velkou leteckou aktivitu směrem k vojenské základně Guantánamo.

VOJENSKÁ OKUPACE W D.C. K UKONČENÍ KORPORACE A ZAPOČETÍ NOVÉ REPUBLIKY US. MASOVÁ ZATÝKÁNÍ SE STÁVAJÍ VEŘEJNÝMI A CELÁ TRUMPOVA RODINA VTIPKUJE S NÁHRADNÍMI IDENTITAMI. UŽ CHÁPEŠ HRU?

Město Londýn (to je čtvereční míle v rámci Velkého Londýna) není technicky součástí Velkého Londýna nebo Anglie, stejně jako Vatikán není součástí Říma nebo Itálie. Stejně tak Washington DC není součástí Spojených států, které kontroluje. Tyto tři entity mají jeden cíl, a to zbavit se starého světového řádu suverénních národů a uvrhnout nový globální světový řád pod jednu vládní vládu pod železnou pěstmi kabaly. Tyto svrchované, právnické osoby mají své vlastní zákony a svou vlastní identitu a mají také své vlastní vlajky. Níže je vidět vlajka Washingtonu DC. Všimněte si tří hvězd, Převzetí USA Čínskou komunistickou stranou bylo téměř úplné. V každém státě byly údajně čínské a íránské spící buňky, zatímco nedávno byly poblíž budovy Kapitolu nalezeny tři "špinavé" jaderné bomby. Právě teď se na kanadské hranici nachází 25 000 čínských vojáků a na mexické hranici 75 000 čínských vojáků. Čekali na lodích v mezinárodních vodách 100 mil od východního i západního pobřeží. Byl to dlouhodobý plán ČKS napadnout zemi poté, co by přísahal Joe Biden jako americký prezident a Kamala Harris jako viceprezidentka.představujících trojici těchto tří městských států, známých také jako Městská Říše. Číslo 3 má také vysoký esoterický význam.

UTAJENÁ MASOVÁ ZATÝKÁNÍ VYSOKÉ POLITICKÉ KABALY VE WASHINGTONU D.C. PRÁVĚ ZAČALA A POTRVAJÍ DO 24. LEDNA.

Nyní se scházejí kolem loutky Pelosi, která má v plánu pokusit se obvinit prezidenta Trumpa a požádat o pomoc americkou armádu, aby prezidentovi Trumpovi byly odebrány pravomoci prezidenta. Vzhledem k FAKTU prokazatelného volebního podvodu nelze pochybovat o tom, že se jedná o povstání. Jak uvádějí různé platné zdroje, k zatýkání dochází v USA a i v Evropě, kde sídlí spojenci povstání. Aliance bílých klobouků v Evropě, složená ze spojenců NATO a vojenských spojenců amerického ministerstva obrany, byla v tyto dny velmi zaneprázdněna. Jaké jsou hlášené výpadky? V regionech, kde mělo dojít k zatčení, může výpadek proudu zajistit, že nemůže dojít ke komunikaci mezi spojenci Kabaly. Výpadek sítě ovlivňuje více než elektrickou síť také věže mobilních telefonů a podporu internetu. Ti, kdo jsou zatýkáni, nejsou varováni, ani nemohou varovat ostatní, jako krysy. Tam, kde se předpokládá, že k zatýkání Vatikánu dochází kvůli pohlavnímu zneužívání dětí, je Vatikán ve skutečnosti satanistickou podpůrnou skupinou. Papež František byl touto skupinou již zavražděn a stal se tak vlastně doublérem Černých Klobouků.“

VÁNOČNÍ BOUŘE A NOVOROČNÍ GESARA.

Všichni tito úředníci (guvernéři, státní tajemníci a jiní panáci Deep State atd.), kteří potvrdili právoplatnost voleb založených na strojích Dominion, jsou nyní obviněni ze spoluúčastí na masivním zločineckém mezinárodním spolčení a podvodné velezrádné operaci biblických rozměrů, a mohou být od tohoto okamžiku kdykoliv obviněni ze vzpoury, velezrady a podvodu, a zatčeni, s cílovým určením v jednom z táborů FEMA, ať už pod gilotinou, nebo injekcí, nebo ve slušivé cimře na doživotí. Během volebního dne došlo v historii amerických voleb k něčemu nebývalému. Hlasování v klíčových státech bylo najednou zastaveno uprostřed noci, kdy v Itálii již bylo ráno. Hackovací operace právě probíhala, když si pachatelé si uvědomili, že něco není v pořádku. „Trump získal rekordní počet hlasů,“ říká Johnson, a žádná možná hackerská operace nemohla změnit tak obrovský počet (Trumpových !!) hlasů z Trumpa na Bidena, a jednoduše by nestačila k tomu, aby definitivně přinesla „vítězství“ demokratickému kandidátovi. V tom okamžiku Řím vstoupil na scénu získáním dat z Frankfurtu, ale aby bylo možné konečně změnit výsledek ve prospěch Bidena, bylo nutné nové zpracování algoritmů. Operace rekalibrování hackerského útoku tedy proběhla v regionu Veneto, a pokud by se tato skutečnost měla potvrdit, americké velvyslanectví v Římě by bylo přímo zapojeno do pokusu o svržení svého vlastního prezidenta. Existuje červená nit, která spojuje první sabotáž proti Trumpovi s druhou, a touto červenou nití je Itálie a její podvratná struktura infiltrovaná do srdce italských institucí.

MOMENTY PŘED ÚTOKEM SPOJENÝCH STÁTŮ NA SIO-NACISTICKOU EVROPU A JEJÍ KABALISTICKO-ZEDNÁŘSKÉ VLÁDY.

„V rámci této energie budou možné mnohem pokročilejší technologie. Pro ilustraci pozemské mřížky máme příklad hory Hermon. Hora Hermon je místem, kde došlo k transfiguraci Ježíše. Hora Hermon se nachází v oblasti Golanských výšin, které získal Izrael tak, že se jich prostě zmocnil v šestidenní válce v roce 1967. Mount Hermon je hvězdná brána. Ježíš vzal své učedníky, Petra, Jakuba a Jana s sebou na vrchol hory. Všichni tři pak usnuli. Objeví se hvězdná loď a Ježíš se setká s jejími galaktickými cestovateli, Elijášem a Mojžíšem. Vycházejí z lodi na horu a Ježíš se ve své tlumené záři éterického těla objevuje svým učedníkům. Hora Hermon se nachází na 33. zeměpisné šířce Země. Pokud sledujete 33. rovnoběžku kolem Země až na její druhou stranu tak na 33. rovnoběžce najdete také … Roswell, Nové Mexiko, Spojené státy americké. Toto je místo slavné havárie UFO, která vedla k záchraně živých mimozemšťanů. Zemská mřížka je elektromagnetická a krystalická cesta pro éterické lodě.“

ŽÁDOST ŠPANĚLSKÉHO LIDU PREZIDENTU TRUMPOVI O ELIMINACI ŠPANĚLSKÉ VLÁDY.

My Svrchovaný španělský lid, kterému je nelegálně vládnuto vládou, kterou tajně založili prostřednictvím volebních podvodů George Soros a jeho komunističí a globalističtí spojenci, kteří přišli, aby podkopávali a nadále i podkopávají jak naše základní ústavní, tak také lidské svobody a práva prostřednictvím neoprávněné represivní politiky a podněcování strachu, s úctou požadujeme legitimní vládu Spojených států amerických, kterou je legitimní nově zvolený prezident Donald J. Trump, a takéjako signatáři NATO:

Zpravodajství o tom, jak inteligentní lidé na celém světě podporují vítězství Aliance a Donalda Trumpa, a porážku Bidena zakrývá jen Kabala a jí najatí idioti.

Trump osloví národ, aby oznámil zatýkání, protože veřejné mínění je už připraveno: 75% republikánů a 30% demokratů VÍ, že volby byly ukradeny Bidenem. Technologický podnikatel Patrick Byrne se představuje jako vůdce týmu, který vyšetřuje podvody voličů a zodpovídá se Giulianimu a Powellové. Zřejmě je součástí soukromé „zpravodajské služby“ prezidenta Trumpa, ke které patří také generál Flynn. Tvrdí, že mají všechny údaje, které dokazují, že volby byly ukradeny. (Určitě jsou to oni, kdo analyzují servery CIA v Německu). Operativec CIA, který se podílí na krádeži voleb, ví, že její ředitelka, Gina Haspel, bude tento týden zatčena, protože ministerstvo spravedlnosti má své servery v Německu. Lidi, už vám to neudělají. Servery CIA v Německu byly vzaty armádou. Servery dokazují, že došlo ke změně více než 5 milionů hlasů. Informace jsou přenášeny z E. a Barra do Sydney. Jsme blízko toho všeho, co teď vybuchuje, a proto lidé ze CIA, kteří jsou uprostřed toho všeho, opouštějí Zemi, dokud mohou. Osobně jsem se podílel na přepínání tisíců hlasů ve Wisconsinu a byl jsem zodpovědný za to zkurvené vítězství v Kanadě. CIA měla tuhle tašku (=úkol), dokud se do toho nezapojili všichni amatéři a my si neuvědomili, že náš neúspěch byl sledován vojenskou rozvědkou ve všech momentech, když jsme měnili hlasování.

KANÁRSKÉ OSTROVY PARALYZOVÁNY INVAZÍ MORO-NIGERIJSKÉHO JIHÁDU. MOROS A NEGŘI UPLATŇUJÍ TERITORIÁLNÍ POŽADAVKY A ČEKAJÍ NA ZBRANĚ A PENÍZE.

Tento článek je k poctě všech kanárských patriotů a všech hrdinů, kteří si nenechali vyndat mozek z hlavy a nahradit ho global-kabalistickým lhaním a P2 zednářskými agendami jezuitů a opusdeistů. Již v minulých zpravodajstvích jsme informovali o enormní invazi jihádistických afrodegenegroidů a na první pohled mentálně zdegenerovaných muslimských ISIL zoombie-bojovníků, jejichž buňky zintenzívnili své průniky na pobřeží evropských států. Tyto státy se nacházejí v akutních stavech bezvládí, zapříčiněné kabalistickým pokusem globální genocidy skrze svou plandemii (již skoro rok!!) neexistujícího viru, a také následným globálním lovem na Kabalu-Deep State (otevřené vyhlášení války ADRENOCHROMOVÉ MAFII) a její poskoky na všech úrovních společnosti a prakticky ve všech 209 státech Aliance - BRICS a jejích vedoucích států, jejichž vojenské rozvědky řídí čistky semito-chazarských zrůd, které najímají islamisty, jihádisty a negry, aby tak zakryli svoje ŽIDOVSKÉ BARBARITY - lovení dětí a žen Goyim, a popíjení ADRENOCHROMU získávaného z jejich krve. Hlavní US státní zástupce vydal již počátkem roku na Nicolase Madura zatykač, který byl rozšířen o 70 španělských politiků jejichž extradikce na Guantanámo se očekává do konce tohoto roku. Toto se však určitě také dotkne České Republiky, protože Nervis Villalobos, jeden z odpovědných za rabování venezuelské ropné společnosti a za praní špinavých peněz, měl svůj "prádelnický okruh" přes bankovní účty v Andoře, na Kypru, v České republice, Panamě a Švýcarsku. Nyní Španělé budou vědět, jak se starají o ty špinavé lidi, kteří žijí z bídy ostatních, jako je Antonio Rico (náhoda) z Červeného kříže. Helena Maleno, která již roky žije v Maroku, spolupracuje s převaděčskými mafiemi a byla v Maroku souzena, byla osvobozena a propuštěna na poslední chvíli, protože kdyby byla usvědčena, SKANDÁL by přeskočil do celé Evrop. To je jméno ženy, která pašerůkům negrů do Evropy jim pomáhá nakupovat mobilní telefony a dává přesné pokyny pro migranty, ve spolupráci s převaděčskými mafiemi „zkorumpovanou“ pobřežní stráží a záchranáři (Salvamento Marítimo), a no ... mohl bych pokračovat, ale nechci to nasytit ... probuďte se konečně. Musíte jít po všech těch organizacích a politicích, kteří je chrání.

US ÚSTAVNÍ REPUBLIKA & TRUMPOVA VOLEBNÍ PAST A ZATÝKÁNÍ VYSOKÉ KABALY V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU

"Vzhledem k současnému stavu věcí jednoduše v našich Spojených státech neexistuje žádná zastupitelská demokracie ani ústavní republika. Jak to může taky fungovat, když nikdo nikdy neví, zda bude hlasování spravedlivé nebo podvod? To, co v současné době existuje jako volební systém US a volební proces prezidenta, musí být proto zcela zlikvidováno jen proto, aby bylo možné vytvořit nový a spravedlivý a také vysoce integrovaný systém." V nedávné době byla společnost United State Corporation zrušena, anulována a zanechána bez účinnosti národem Spojených států amerických, tj. Ústavní republikou, což je skutečný právní a politický charakter Spojených států amerických. Na prezidentských insigniích nechali zmizet slova „of America“ kvůli prostému faktu, že tento trik spočíval pouze ve vymyšleném dvojníku, jako už je tak zvykem v nejlepších zednářských tradicích, ale i fiktivním dvojníku každé lidské bytosti = „straw man“ (pro španělsky studující: „hombre de paja“. ..studuj termín!), nebo-li česky „slaměný člověk“ (člověk stvořený byrokratickým Matrixem prostřednictvím Rodného Listu = akcie na burze).

OPERACE “BOUŘE” A JEJÍ NÁRODNÍ KONSEKVENCE V EVROPĚ.

Nejvyšší velitelství spojeneckých expedičních sil SHAEF koordinuje operace za osvobození Evropy od nacismu a jiných organizací následných sio-nacistických a sio-zednářských kabalistických vlád po 2. světové válce "osvobozených” zemí. Inteligentním je JASNÉ, že česko-židovské střední a vysoké školy tato data mladé a extrémně tupé generace goyim nevyučují. Jsou příliš ostudná a ukazují na intenzívní finanční a ideologické propojení světového židovského sionismu a nacismu (což je pouze zdánlivý paradox těchto dvou genocidně brutálních, totalitářských a extrémně bohatých skupin, skoro můžeme říci dvou stran jedné mince, což dokládáme doslovně!) , které je neodiskutovatelným historickým faktem. “Michael zvítězil nad drakem, a proto je nebeským protějškem svatého Jiří. Toto často symbolizuje vítězství křesťanství nad pohanstvím, ale spíše je to symbolem vítězství Božského řádu nad Chaotickými silami Temnot“. Čínští disidenti budou zveřejňovat videa lídrů z celého světa, kteří mají sex s čínskými dívkami, a s nimiž je vydírá Čínská komunistická strana, v důsledku čehož se stávají součástí komunistického spiknutí. Stejné informace způsobí v Číně skandál, který rozbije komunistickou stranu. Podle stanov NATO, pokud jedna z členských zemí postoupí klíčovou infrastrukturu komunistickému nepříteli (Čína), je podle všeho SHAEF povinna převzít velení nad touto armádou a touto zemí, protože to ohrožuje bezpečnost ostatních zemí.

JAK INFANTILNÍ POLICEJNÍ PROVOKACE UKONČILA PRVNÍ OPRAVDU LIDOVOU DEMONSTRACI V ČR

Účelem tohoto seznamu pokynů je vytvořit povědomí o behaviorálních rysech lidí, kteří jsou tam, aby podali zprávu vaší firmě nebo vládě o plánech a činnostech vašeho hnutí nebo organizace. Přestože Adam Vojtěch již není českým ministrem zdravotnictví, bude mu doručeno předvolání k výslechu před americkým obvodním soudem, stejně tak jako již mnou připravené výslechové otázky. Tyto bude nucen zodpovědět, nebo bude čelit trestně právním důsledkům v případě jejich nezodpovězení. Špičkoví lékaři, epidemiologové a vědci z celého světa, z nichž většina má zkušenosti a úspěchy které zastiňují ty Vaše, pokračují v evidencích podvodů, lží a přímých podvodů ze strany všech ministrů zdravotnictví, WHO a dalších, stejně tak jako u pana Vojtěcha a u Vás.

OPERACE “VYHLAZENÍ PATRIOTŮ” a kdo za ní opravdu stojí.

"Od nástupu Trumpa do úřadu došlo k mnoha popravám pravicových aktivistů." Většina z těchto vysoce plánovaných poprav byla provedena, aniž by si toho někdo všiml. Havárie aut, předávkování drogami, zbloudilé kulky v drogových brlozích, přelévání násilí gangů, poruchy letadel, zločiny z vášně, střelba v sebeobranč; pojmenujete to, jak chcete, ale falešná vysvětlení se rychle stanou oficiální příčinou smrti. Nyní jsme v jiné fázi probíhající barevné revoluce proti Americké republice. Nejen, že jsou slavní a / nebo vlivní Patrioti úmyslně zavražděni za denního světla, zabijáci AntiFa chtějí, aby to všichni věděli. Tomu se říká: zastrašování tváří v tvář. Levice si přeje, aby se pravice velmi bála ukázat se na jakémkoli místě, které převzali skuteční bolševici a komunisté, anarchisté a povstalci. To dává těmto zrádným zločincům svobodu zakládat autonomní zóny, nepokoje BLM, místa protestů a jakýkoli jiný typ tyranie. Navíc, když kandidát VPOTUS přímo vyhrožuje občanům USA, že násilí nepřestane, ani po Dni voleb a Inauguračním dni, bude populace vážně ohrožena.

KONEC KORPORACE US A ZAČÁTEK REPUBLIKY US – Rudý Říjen a zesílení akcí ozbrojených skupin Kabaly – Deep State.

Po znárodnění FEDu se země odepisují z obchodování na burze (díky vašim rodným listům, které slouží jako akcie). Odepisují se tedy ze seznamu KORPORACÍ, což znamená, že lideské bytosti žijící na takovém území a mající zde svoje rodiště již nejsou otroky Matrixu a nejsou již subjekty, kterými stát obchoduje (bez jejich vědomí) na burze, protože naše rodné listy a čísla sociálního zabezpečení by již přestaly existovat (v zemích, v nichž korporace vytvořené byly již odhlášeny z burzy) na akciovém trhu, čímž bychom samosebou znovu získali tolik očekávanou svobodu . Je to také známkou toho, že návrat k původní Republice Spojených Států je skutečností a s ní i návrat k Přirozenému Zákonu tzv. Natural Law (kompletní megatransformace celého justičního systému planety). Byla zrušena také španělská korporace, ale kupříkladu ne Italská. Objevují se také Peruánská republika, Argentinská republika a Uruguay.

FINANČNÍ RESET UP-DATE. Německá Policie se připravuje na “něco”.

Za posledních 24 hodin hodiny bezpečnostní týmy ministerstva obrany zachytily více než 3 000 bankéřů a agentů Deep State, kteří se pokoušeli o transfery skrze systém SWIFT (který stále fungoval na minimu funkcí paralelně se systémem QFS). Jednalo se o transfery do USA v milionech a miliardách dolarů, aby podpořili Demokratický národní výbor, aby tak pečlivě „zalévali“ to, co QAnon popsal v příspěvku # 4644 (qanon.pub) jako současnou kampaň „domácího terorismu“ Deep State a mnohostranný „blitzkrieg“ ze strany vlny anarchistických maniaků Deep State v DC a v našich státech a městech. Jeden další zdroj ze Švýcarska mi řekl, že interní zdroje bank mu řekly „hotovost v USD bude pravděpodobně zakázána od 23. září nebo dříve či později, a bude brzy následovat zákaz hotovostí Euro. Tři zdroje hovořily o druhém možné „karanténě“ počátkem konce září / začátkem října a trváním minimálně 6 (2 zdroje), pravděpodobně 9 měsíců (1 zdroj). Říká se, že tato „karanténa“ není „karanténou“ podobnou „covid“, ale „pouze“ uzavřením hranic, zatímco vnitřně by věci pravděpodobně probíhaly zcela normálně / jako nyní.

Jak je Česká Národní Banka propojena s Kvantovým Finančním Systémem – QFS.

Pro každý přírůstek měny Fiat, bez ohledu na použitou národní měnu, přidělil QC „Elektronický digitální kódový název“, který používá k identifikaci přírůstku měny v bankovním systému bez ohledu na to, kde se nachází. Toto elektronické digitální krycí jméno je podobné digitálnímu zlatému certifikátu, který se použÍVÁ v QFS, když je online. S tímto „elektronickým digitálním kódovým názvem“ může sledovat všechny měny v bankovním systému a identifikovat je na jakémkoli bankovním účtu kdekoli v bankovním systému. QC sleduje posledních 40 pohybů, kdy byl na jakýkoli účet převeden nárůst peněz. Trvalo to hodně času a úsilí, ale bylo to dokončeno a je aktivní už nějakou dobu (dva roky!). Všechny tyto informace o QC byly utajeny a informace o aktivitě a jejích datech nejsou k dispozici žádným bankéřům ani jejich IT technikům. Počítačový systém centrální banky nemůže aktivity QC detekovat.

II.ČÁST – Horký podzim s Černým zářím se tiše blíží k bažinám “Bratrstva Šilhavého Oka”.

Já vám tady řeknu jednu příhodu, jednu perličku. Chtěl bych, abyste věděli o tomto pravdu. Nebyl to twitter, který zablokoval konto této ženě-medičce a nebyl to twitter, který eliminoval tweety Donalda Trumpa. Představ si! Tweety prezidenta! Byli to kluci (od nás - WH). A proč? Protože když se stane něco takového, lidé vždycky zpozorní, cítí příznaky, říkají: "Hele, Apač!" Takže zablokovali konta Trumpa, utahují Trumpa .. ti lidé něco skrývají. Rozumíš co tím chci říct? Něco skrývají. Takže co se následně stalo. Můžeš si představit, že nějaký soukromník nebo firma, soukromá firma je schopna omezovat nebo osekávat tweet-názor prezidenta Spojených Států?

KONEC HOLANDSKÉ NACISTICKÉ KABALY RUTTEHO & spol.

Síť satanistů Haagských státních pedofilů-pederastů skutečně padá s rachotem k zemi a nepochybuji o akcelerujícím probíhajícím vývoji. Starostové jsou na celostátní úrovni propouštěni a možná všichni už jsou zažalováni za úmyslné držení Hitlerovy vlády u moci. Pro ty kdo říkají, že nikde nejsou žádní odstřelovači .. mnoho z nich již operuje v pozemních operacích a jsou na pozicích. VŠECHNY kultury, které nepatří do Holandska, dostanou tyto nabídk: základní příjem (ZNP) v zemi původu nebo tam, kde je jejich narození + příplatek za odchod na osobu. Ti, kteří zde chtějí zůstat, nedostanou základní příjem, a jsou umístěny „pod lupu“. V případě trestné činnosti jsou nadále deportováni ze země spolu s celou svou rodinou, protože to vypadá, že to funguje.

POTUS: „Toto může být naposledy, co mě, prozatím, vidíte…“ IZRAEL napadl LIBANON nukleární střelou.

"... Jsou tak bohatí ... nikdo netuší, kdo to sakra jsou nebo co dělají." Vydělávají více peněz než farmaceutické společnosti ... Takže teď mám spoustu nepřátel. Toto může být naposledy, co mě, prozatím, vidíte. Spousta velmi bohatých nepřátel a nejsou spokojeni s tím, co dělám ... Ale myslím, že máme JEDINEČNOU šanci na to, a žádný jiný prezident neudělal to, co udělám já ... “

FONDY PROSPERITY GESARA – FINANČNÍ INTEL UP-DATE

QFS s protokolem CIPS nyní nahradily platební systém Kabaly, SWIFT, na celém světě. Sám jsem to zkontroloval převodem peněz do zahraničí, když peníze byly na účtu příjemce do 3 sekund se zpětnou vazbou k mé vlastní bance, která označovala čas, kdy byl na účtu příjemce. Nyní vidíme lidi demonstrovat proti nelegálnímu pokračování Hitlerova kabinetu Rutte III, ve které se falešná nizozemská Waffen SS (policie) používá proti vlastním lidem k ochraně nacistů a falešného krále. Se všemi dobrými úmysly lidé začínají nové politické strany, ale bohužel zatím nevidí, že se dostanou do pasti Hitlerovy administrativy, která je aktuální od 18. května 1940 až do naší aktuální současnosti. Byli jsme testovacím místem pro NWO, díky kterému se prostřednictvím programu MK Ultra lhalo lidem. 5. května kapitulovali okupanti, aniž by měli někdy jakoukoliv mírovou smlouvu, přičemž Nizozemsko jako provincie Německa je nyní také rušnou zemí sionistických státních mafií – Deep Zionist State. Chystáme se proměnit Nationale Nederlanden v spravedlivou instituci, která bude sloužit jejím přidruženým členům a obyvatelstvu. Každý, kdo se chce stát členem nebo již je členem, bude mít své vlastní vstupní číslo do banky QFS, bude pojištěn na zdravotní a sociální náklady zdarma, ale bude také pojištěn na všechny ostatní skutečnosti za podmínek, které do budoucnosti vylučují podvod tím, že zamezí možnému zneužití. Nabízením bezplatných energetických řešení již nebude moci podvodný stát získávat 63% daň za každý zakoupený kilowatt. Belastingdienst a vláda zkrachují. Jak dlouho to bude trvat bude záviset na podpoře plánu.

SKUTEČNÝ ČESKÝ QANON A GESARA UP-DATE.

Středa 15. července Prezidentská tisková konference Trump: „V posledních třech letech ICE deportovala 16 000 členů gangů a zatkla více než 2 000 členů MS-13.“ Americký generální prokurátor William Barr: „Vůdce MS-13 Melgar Diaz byl obžalován a my jsme sundali Hollywood klik - 21 členů v Las Vegas, Hollywoodu a New Yorku.“

PRODEJ DĚTÍ VE WAYFAIR NÁBYTKU A VÁLKA S ČÍNOU.

Čínská komunistická strana minulý týden oznámila, že Čína a Spojené státy „směřují k úplnému ekonomickému odpojení“, a prezident Donald Trump tuto skutečnost nedávno potvrdil svým prohlášením, že americké vztahy s komunistickou Čínou jsou „vážně poškozeny“. V této chvíli je to tak závažné, že jsou vidět silně nukleárně vyzbrojené letadlové lodě USS Ronald Reagan a USS Nimitz, které zahajují stovky denních výcvikových letů proti komunistickým čínským vojenským jednotkám v Jihočínském moři, a zároveň také sledovací letadla americké armády zaplavila vzdušný prostor kanálu Bashi mezi Tchaj-wanem a Filipínami. Rychlému přechodu Spojených Států do války předcházelo během minulého týdne, kdy bývalá generální ředitelka webu sociální sítě Reddit jménem Ellen K. Pao, která před zamknutím účtu Twitter, vyslala závěrečnou zprávičku o dámě zavražděného dětského sexuálního otrokáře, Jeffery Epsteina, „madam“ Ghislaine Maxwell, kde říká:

DALŠÍ FÁZE GLOBÁLNÍHO RESETU A NOVÉ GLOBÁLNÍ INSTITUCE.

Flemingův vojenský Intel kontakt, zpráva zpátku. 3. července 2020 20:38 EDT 1. Čína zahájila mezinárodní zveřejňováníve středu. 1. července a toto zveřejnění procesuRV – Revalvace měn se pohybovalo kupředu jako stroj. Interference a útoky obstrukčních skupin Deep State – Státních Mafií na proces zveřejňování by byly marné a lehce překonané, protože konečná fáze pohybu likvidity již začala a bude pokračovat i v následujících několika dnech. 7. Banky Tier 1 (nižší úrovně) a jejich servery v několika zemích musely být zabezpečeny proti kriminálním hackerům kabaly Deep State – Státní Mafie. Pět nejdůležitějších Starších o tom vědělo a schválilo to, aby humanitární fondy pro nás v Tier 4b nebyly ukradeny zločinci z Deep State po RV- Revalvaci a neohrozili tím tak naléhavou potřebu humanitárních fondů, které mají dosáhnout především ty, kteří je potřebují v každé zemi. Zdá se, že masové zatýkání v Zurychu bylo zaměřeno pouze na zaměstnance a agenty Rothschildovy banky. Zdroje také souhlasí s tím, že nedávná senzace prezidenta Trumpa s jeho sklenicí vody během nedávné rally znamená, že Pozemská Aliance nyní útočí.

APPEL TO DETENTION AND EXTRADICTION of “MYNÁŘ’S MORAVIA GANG”: Mynář, Šabršula, Tkadleček, Dejmek, Potomský, Šáchová, Makarius, Zvěřina .. & Co.

Dear Sir/Madame Commandante, I greet you very much and send you court and police records of one case of a false, orchestrated execution - expropriation of private property, which has been going on for many years and is exhausting my family living in the Czech Republic. I wouldn't have written to you if my brother hadn't seriously signaled to me that another - and perhaps last and successful - attempt was being made to physically liquidate it by Mynář's Moravian gang, which is something like a small group of gangsters within Deep State cabal in the Czech Republic. I will publish the entire letter to your command on my website, and I would like to ask you for any action that could stop the fake and orchestrated sales of not only our property, but the property of all honest people and other czech patriots, who have been somehow affected by the crimes of this murderous mafia. All court and police records, minutes and judgments are in the attached file here: ...We (brother and I) are prepared help you anyway possible. Thank you very much for every possible help or explication of new jurisdictions. Light all Beings of Light to guide and protect your steps and your families. WWG1WWGA Jana Kolková & sons + all injured by illegal expropriations of basic financial sources, private property and public funds by JPEM – the Judicial-Police-Bailiff‘s Mafias and others czech cabal Deep State mafias of the administration and alfa institutions of czech government

Žádost expedičním jednotkám SHAEF o zadržení nebo eliminaci členů MYNÁŘOVA MORAVSKÉHO GANGU

Prosím, k rukám velitele Vrchního velitelství spojeneckých expedičních sil (SHAEF), jednotka 23119, a jednotka 29701 (CID), velení kriminálního vyšetřování americké armády. Věc: žádost o vynulování všech zfalšovaných exekucí a aukcí „majetku“ v České Republice jakož i falešné aukce domu mé rodiny, a ochranu mé rodiny, jakož i rodin jiných nepohodlných patriotů, před opětovným pokusem o jejich zavraždění formou zfalšované exekuce a nezákonné expropriace ze strany „Mynářova moravského gangu“ a jeho policejních zabijáků: Jaromíra Tkadlečka a Bronislava Šabršuly a jejich policejních gangsterů

Mezinárodní trestní tribunál v Haagu projednává žalobu proti španělskému premiérovi Pedru Sánchezovi, za genocidu 50.000 španělských občanů.

Španělská asociace obětí a osob postižených Covidem-19 se také zastavuje u tragédie v domovech s pečovatelskou službou a poukazuje na to, že „pozdní reakce prezidenta Sáncheze způsobila smrt tisíců starších lidí v domovech pro seniory, kde zůstali opuštěni, zcela sami, vydáni na pospas osudu a bez svých příbuzných v těžkých okamžicích jejich umírání. Nebyl k dispozici ani zdravotnický personál, který by jim pomáhal. Jejich těla byla také zpopelněna bez vědomosti a pomoci příbuzných a do dnešního dne nemá mnoho rodin ani zbytky svých milovaných,“ uvádí stížnost v šokujících a otřených příbězích. „Do pečovatelských domovů po celé zemi musela být vyslána španělská armáda, aby těmto lidem pomohla a učinila inspekci stavu těchto institucíi, a v mnoha případech našli živé lidi, kteří sdíleli místnosti s několik dní, týdnů mrtvými těly,“ říká žaloba k soudu v Haagu.

REVOLUČNÍ VÝVOJ SITUACE V AMERICE I V EVROPĚ

Z tohoto důvodu můžeme také učinit závěr inverzní: jestli se dějí tyto subverze a sabotáže plánované poskoky G. Sorose (a taky samozřejmě očekávané) tak je také jasné, ŽE SOUDNÍ PROCESY S VYSOCE pOSTAVENOU KABALOU - DEEP STATE (STÁTNÍ MAFIÍ) JIŽ ZAČALY NEBO JSOU PŘÍMO BEZPROSTŘEDNÍ. Všechny ty skandály politiků z Demokratické strany, které tito právě placením těchto nepokojů zamýšlejí zakrýt sahají až ke gerontocidě – záměrnému zabíjení příliš starých lidí (aby se tak naplnily neustále falšované statitiky a diagnózy falešné „plandemie“). A reálná data, která se objevují jsou přímo zdrcující.

INFORMAČNÍ ZDROJE RESISTENCE – ALIANCE

Tato stránka je stránkou podpory pro zveřejňování informací a informace níže jsou založeny na svědectvích programu Secret Space Program a Black Operation Whistle-blower. Nevěřte tomu, co zveřejňujeme, ale zkoumejte to. Naše hlavní výzkumné odkazy a důkazy pro úplné zveřejnění a všechny aspekty #TheGreatAwakening Prosím, sdílejte jakékoli další odkazy / stránky k "velkému probuzení" v komentářích, abychom si mohli navzájem pomáhat při výzkumu a odhalit pravdu a sjednotit se tak.

HLAVNÍ ŠTÁB PENTAGONU ŽÁDÁ O POMOC GLOBÁLNÍ DIGITÁLNÍ ARMÁDU aneb další stupeň operace “Bouře”.

digitální armáda generála Michaela Flynna byla aktivována. Skupina Pentagonu pro potírání pedofilie (PPTF) žádá všechny digitální vojáky o pomoc. Armádě gen. Flynna se doporučuje vytvoření fóra na sociálních sítích, kde si lze vyměňovat důkazy a informace. PPTF vytváří dokumentaci týkající se mezinárodních zločinů (např. obchodování s dětmi), které jsou doručovány osobně generálům v americké armádě. Pátek 15. května došlo k zemětřesení o velikosti 6,5 stupně poblíž Area 51 v Nevadě, ve stejné oblasti hlavního podzemního tunelu Kabaly.

BÍLÝ RYTÍŘI, NESARA a dopis od Dove.

„Bílé rytíři“ zahrnují lidi všech ras, všech etnických původů, všech náboženství ve 180 zemích planety. Lidé, jejichž pozice jim umožňují provádět za oponou celosvětové pozitivní změny. Tito stateční lidé dostali a dostávají od „opozice“ mnoho smrtelných výhružek, ale přesto přese všechno v těchto zlepšováních pokračují. Abych je chránila, vyhýbám se jejich jménům. Mohu vám však dát některé z jejich titulů. Mezi „Bílé rytíře“ na celém světě patří např.: bývalý vůdce významného evropského národa; soudci Světového soudu, kteří mají jurisdikci a kontrolu nad všemi 50+ těchto programů prosperity; někteří členové Kongresu s vysokou integritou; vysoce respektovaní současní a předchozí přední američtí vojenští vůdci; celosvětový expert na měnové a bankovní systémy; vůdce důležitého cizího státu; klíčoví lidé v různých globálních bankovních organizacích a měnových systémech; někteří v současné době sloužící členové amerického kabinetu [někteří se stali zrádci, jako Colin Powell]; vojenští zpravodajští US agenti a vojenské skupiny US patriotů; úředníci amerického měnového systému; právníci koalice na východním pobřeží; právníci a vedoucí představitelé společnosti Farm Claims; někteří vůdci onshore a offshore bankovnictví; a mnoho dalších mocných lidí ve vysokých pozicích, jejichž jména byste mohkli znát. Během posledních dvou let existovala řada právně závazných „dohod“ podepsaných různými hlavami federální vlády, které stanovily podmínky, jak k tomu všemu dojde, a zaručily financování našich programů prosperity. Dohody jsou právně závazné nástroje používané k prosazování těchto významných bankovních, vládních a prosperitních činností. „Opozice“ využila všech možných triků na cestě ke zpoždění dokončení stovek, možná tisíců kroků, které se týkaly sladění všech těchto programů, celosvětového bankovního a měnového vylepšení a vládních reforem USA. Opozice použila v průběhu všech těch let k zasahování do našich programů prosperity vše; od neřízených soudních sporů proti distribuci, přes přímé zloděje fondů, až po trumfované soudní případy v Illinois a nátlaku a fyzické újmě stovek lidí. „Opozice“ ví, že jejich moc a kontrola končí zavedením všech požadavků v těchto dohodách.

EUROPE DEFENDER 2020 – GESARA – JALTA up-date

Včera 7. května přistál ve Frankfurtu nad Mohanem známý z naší skupiny z Jet US Army. Kempoval ve stanu, protože zbytek ubytování je přeplněný. Říká, že letěl proti 200.000 americké armádě, s více než 100 letouny naloženými personálem a vybavením. S cílem chránit německé obyvatelstvo. Oblasti mise budou vyhlášeny hodinu předem. Fáze alarmu ČERVENÁ. Robert F Kennedy řekl, že by chtěl být tento víkend v Berlíně. V Ambergu (z Norimbersku směrem na Hof) je policejní rozmístění povoleno pouze pod dohledem amerického vojenského policisty na hlídce. To je velmi OPRAVDU V POHODĚ. Včera 8. května 2020 přistáli v Německu bombardéry s dalšími 200.000 vojáky, kteří budou chránit obyvatelstvo před kabalistickou vládou Angely Hitlerové. Nyní se dějí akce, které jsme nikdy nepovažovali za možné, a díky Trumpovi a Putinovi jsou všechny země EU nuceny být připraveny na GESARA. Vzhledem k tomu, že Evropa je okupována Spojenci a nemá vlastní legitimní právní systém, vstoupí v platnost americké Stanné právo.

O DOPISU PREZIDENTA TRUMPA MLUVČÍ DEMOKRATŮ, NANCY PELOSI, O KONCI NACISTICKÉHO KONTINUA VE SPOJENÝCH STÁTECH.

Během Obamových let (2008–2016) se korupce v americké Státní Mafii (Deep State = Kabala), tak prohloubila a veřejně exponovala, že Nacistické Kontinuum ztratilo loajalitu americké armády. Od roku 2014 se armáda rozhodla jednat na obranu amerického lidu, aby obnovila ústavu a republiku. K tomu potřebovali veřejnou podporu nejen domácích státních milic, ale také mocného a nezávislého vlastence v Bílém domě, který by začal vypouštět a čistit bažiny washingtonského státního aparátu v administrativě, Kongresu a Senátu. Toho bylo dosaženo v prezidentských volbách v roce 2016. Korporace US byla nahrazena korporací USA. Na konci roku 2019 byla většina hlavních loutek Nacistického Kontinua mrtvá, zmizela nebo opustili veřejně a viditelně svou kancelář. Desítky tisíc dalších čekaly na odpečetění zločinů velezrady nebo korupce a vznesení obvinění proti nim s nevyhnutelnými následky civilních soudů nebo vojenských tribunálů, které by následovaly podle zákona o admiralitním vojenském soudu. Admiralty Court Martial Law.

NESARA – historický intel za oponou světových událostí.

Na globální úrovni je to známo přibližně 209 zemím a jejich vládám jako GESARA. G je je tedy ekvivalentním názvem pro stejnou AGENDU, ovšem na globální úrovni. Bude se vyznačovat návratem ke Zlatému standardu a digitální a papírové měně zajištěné aktivy po celém světě. Fiat peníze nefungovaly a finanční systém je již několik let ve stavu kontrolovaného kolapsu. Globální programy prosperity NESARA jsou NYNÍ aktuálně na vrcholu oznámení a aktivace. Jeden z chráněných fondů, o kterém se říká, že se na něm podílí, se nazývá Global Saint Germain. Tento fond obsahuje dodávatelné drahé kovy a měny v hodnotě více jak jeden QUATTUORDECILLION dolarů. Slovo quattuordecillion je někdy hláskováno quatrodecillion. To znamená deset tisíc, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, milionů dolarů. Nebo-li $ 1 se čtyřiceti nulami po ní. 10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000. V ostatních projektech budou tyto peníze použity na výkup všech ropných společností, bank a farmaceutických kartelů. A budou se nulovat (trvale zrušit) všechny osobní, firemní a národní dluhy po celém světě. Více o univerzálním odpuštění dluhů a nastávajícím jubileu globálního dluhu naleznete zde.

MEZINÁRODNÍ ZATYKAČ NA BILLA A MELINDU GATES A JEJICH NADACI.

Na počátku 20. století, to byl první americký miliardář, John D. Rockefeller, který koupil německou farmaceutickou společnost, jenž by později, jak bylo plánováno, pomohla Hitlerovi implementovat jeho vizi založenou na eugenice výrobou chemikálií a jedů pro válečné účely. Rockefeller chtěl vyloučit konkurenty západní medicíny, a tak předložil Kongresu zprávu, v níž prohlásil, že v Americe je příliš mnoho lékařů a lékařských fakult, a že všechny přírodní léčivé modality jsou nevědecké šarlatánství. Rockefeller tenkrát požadoval standardizaci lékařského vzdělání, přičemž pouze jeho organizace může v USA udělovat granty lékařským fakultám. A tak začala praxe imunitu potlačujících, syntetických a toxických drog. Jakmile se lidé stali závislými na tomto novém systému a návykových drogách, které poskytoval, tak celý tento systém přešel na placený program, a vytvořil tak rodině Rockefellerů nikdy nekončící množství celoživotních zákazníků.

MOBILIZACE US REZERV ZATÝKÁNÍ KABALY A TRUMP NA STRANĚ OZBROJENÝCH MILIC PATRIOTŮ.

Trump nechal zmrazit veškeré účty a zkonfiskovat majetek Billa Gatese a jeho manželky Melindy. B. Gates byl sice zatčen, ale na velkou kauci byl ponechán v domácím vězení. Je odpečetěna žaloba, která nyní bude provedena. Dnes už víme, že nebude mít možnost pobytu doma, ale bude odvezen do věznice. Nebude mít možnost se moc obhajovat, protože jeho zločiny jsou veřejně známy, a bude to podobné jako s Epsteinem. Ale jen s tím rozdílem, že tentokráte si nikdo z Izraele pro něj přiletět moci nebude. Zde Vám mohu přinést vynikající zprávu. B. Gatesovi zabavili veškeré dokumenty a všechny chemické a biologické hmoty a látky, stejně tak již vyrobené vakcíny na očkování proti Koronaviru, a nejen proti němu. Všechno !!!!! !!!!! Američané oslavují, protože vědí, že tento tah byl konečným pro koronavirus. ŠACH MAT, řekl by šachysta.

JUBILEUM – NEBUDE ODPUŠTĚNO VŠEM

Nebude však udělen pardon a odpuštění dluhů těmto osobám: které se dopustily falešných smluv a kontraktů, pro ty osoby, které vytvářely hypotéky, které spojovaly a násobily dluhy, pro ty osoby, které vytvářely dluhy, což je hřích, pro ty osoby, které podvodně udělaly svůj přenos skrze záznamník, pro ty, které vyráběly falešná potvrzení, pro ty lidi, kteří falešně svědčili v dokumentech a ve svém nejbližším okolí; tak těmto, nemůže být žádný pardon ani odpuštění uděleno. A já zde říkám PO DRUHÉ (!) pro ty osoby, které se dopouštěly slibů smrti, hypoték a všech těch záležitostí, které udržují lidstvo v otroctví, lidé z televize, ze všech periodik, ze všech vlád, tak těmto lidem NEBUDE NIC PROMINUTO, protože JÁ, jako ručitel, stejně jako VY, všichni občané této planety, kteří jsou také stejně jako já ručitelé pro Vatikán, pro sdělovací prostředky, a pro všechny ty vlády, protože je to z důvodu souhlasu. A vy jste je podvedli, VY JSTE JE PODVEDLI! a ošálily všechny tyto národy a všechny tyto lidi v těchto národech, aby vám dali souhlas prostřednictvím PODVODU – a proto taky - VÁM NIKDY, NIKDY NEBUDE ODPUŠTĚNO. Protože MY jsme ručitelé a vy jste před námi nepředstavili a neusilovali o smíření, aaniž byste požádali o prominutí.

GESARA – BOD PŘECHODU

Smlouva o poskytnutí správy vaší Duše Vatikánu není platná, protože v době transakce jste jako dítě nebyli schopni vědomého rozhodnutí, a Vaši rodiče nerozuměli podvodu obchodu s lidmi a duchovními aspekty jejich Duší, jehož byl Vatikán donedávna organizačním a finančním centrem. Volbou zapsat svůj nárok na svou Duši ve vaší vlastní smlouvě, ve které požadujete, aby vaše Duše zrušila tento kontrakt z důvodu lidské důstojnosti, se automatiácky osvobozujete od neplatné a naprosto nezákonně uzavřené dohody se Satanem ve Vatikánu.

Vysvětlím účel tohoto klamu a obchodování s lidmi pomocí rodných listů, což vám také pomůže pochopit, proč tak obrovsky narůstal po celém světě počet migrantů s jasným modelem výnosu, který mohou oběti platit jako duchovní otroci Vatikánu. Každý, kdo je na tomto světě registrován, bez ohledu na náboženství, ať už křesťanské, islámské, židovské či jiné, nezáleží na tom; váš rodný list je jednostrannou smlouvou, ve které byla vaše Duše bez vašeho vědomí nebo souhlasu prodána Ďáblu.

JUBILEUM – VEŘEJNÉ VYHLÁŠENÍ ODPUŠTĚNÍ VŠECH DLUHŮ

Všechny hypotéční dluhy, ať už jsou obchodní nebo národní, jsou odpuštěny. Takže jako výsledek, jděte prosím všemi informacemi svým vlastním rytmem, protože toto je to nejdůležitější prohlášení zcela určitě za posledních i budoucích 25 let. Tak, jak postupně vstupujeme do tohoto nového světa, kde budou všechny měny na globální úrovni podloženy zlatem, máme název také pro novou minci podloženou zlatem - „KORUNA“ (španělsky: corona; anglicky: crown). Dluh je „hřích“, dámy a pánové, hypotéka je slib smrti a takové termíny již nemůžou dále existovat v naší nové zlatem podložené (globální) ekonomice. Bude mnoho způsobů, jakými budete moci využít odpuštění dluhů a hypoték, a jeden z nich je předložit stížnost společně se mnou. Pro to, abych mohl pokračovat ve vaší výuce a posilování, pokryji zde více než tucet příkladů této stížnosti a také budou následovat jiná témata v mých jiných prezentacích.

ELIMINACE EVROPSKÉ KABALY A KONEC STÁTNÍCH MAFIÍ.

Po celém světě probíhají utajené operace speciálních sil pozemské Aliance - Resistence a dochází k masovým zatýkáním špiček Deep State - Kabaly - Semito-chazarské Rothschildovy bankovní mafie - Iluminátů - členů Lóže P2 (přejmenované čerstvě na P3) - členů Jezuitského Řádu, řádu Opus Dei, členů Řádu Maltézských Rytířů a jiných tajných a polotajných společností Kabaly. Seznam je předlouhý. Speciálně o jezuitech, Iluminátech a mexické mafii máme několik strohých zpráv. Mexická mafie byla kompletně celá vyhlazena. Illuminati a jezuité popraveni. Speciální Operace šli dolů do Salvádoru a vyhladili kompletně MS-13 – další den byl eliminován celý nicaraguiský kartel. Váleční Lordi jsou vyhlazeni – nebyly ztráty žádných amerických vojáků Satanistické majetky jsou kompletně zabaveny. Aktiva jsou zabavována po celém světě Mezinárodní Banka Spojených států amerických - Bank of Amerika převzala všechny banky po celém světě. Poslední skupinou, která budet svržena, jsou satanističtí Sionisté.