VÁNOČNÍ BOUŘE A NOVOROČNÍ GESARA.

Před koncem roku prezident Trump oznámil, že 1. ledna vstoupí v platnost zákon, o kterém nikdo neví, a je ZE VŠECH NEJVĚTŠÍ. Zlatý standard? NESARA?

Je mou povinností, jako prezidenta Spojených států, chránit lid naší země před hospodářskou zkázou a útrapami, které byly způsobeny čínským virem.
Chápu, že mnoho malých podniků bylo nuceno ukončit činnost v důsledku tvrdých kroků Demokraty řízeného státu. Mnoho lidí je zpátky v práci, ale moje práce nebude hotová, dokud se nevrátí do práce všichni.

Judy Sheltonová byla potvrzena pro federální rezervní radu. Zlatý standard přichází.

Prezident Trump podepsal 1. ledna 2021 zákon „o zemědělství“ s názvem „The Storm Act“ (pro jeho zkratku), jehož cílem je snížit škody způsobené případnými katastrofami a poskytnout financování státům.

Pro přehled uvádíme fáze provádění agendy NESARA/GESARA.

K jejíž vnitrostátním aplikacím se zavázalo všech 209 států světa.

Trumpem dosud realizované sekce agendy NESARA (vnitrostátní agenda):

 • zrušení Federálního rezervního systému: FED byl znárodněn a sloučen s US ministerstvem financí.
 • odstranění daní ze mzdy.
 • zvyšuje dávky pro starší občany.
 • přestanou agresivní vojenské operace americké vlády po celém světě.
 • nastoluje mír na celém světě.
 • uvolňuje bezprecedentní prosperitu s enormními částkami peněz na humanitární účely.
  Sekce NESARA, které mají být brzy realizovány:
 • zruší všechny dluhy z kreditních karet, hypoték a dalších bank v důsledku nelegálních bankovních a vládních aktivit.
 • vytvoří novou US duhovou měnu ministerstva financí krytou drahými kovy, zlatem, stříbrem a platinou.
 • umožní uvolnění více než 6000 patentů Deep State vládní Kabalou potlačovaných technologií (speciálně se jedná o technologií na produkci volné energie, antigravitační technologie a technologie anti-ageingu nebo-li omlazování.
 • monitoring voleb a zamezení nezákonným volebním aktivitám zájmových skupin.
 • iniciuje nový US bankovní systém ministerstva financí v souladu s ústavním právem.
 • Zruší IRS (nezákonná federální daň).

Naše články dokazují, že se to skutečně děje:
Zdroj: https://gesara.news/live.html Zákony-agenda NESARA: plně vysvětlena

A ta na jedné straně přichází „Bouře“ prorokovaná týmem Q (která se týká masových zatýkání kabalistů z Deep State – což se projevuje viditelně jako lokální státní a městské lockdowny po celém světě!) a na druhé straně musí tyto peníze být součástí agendy NESARA, tj. resetu měnového systému a návratu ke Zlatému standardu, bez nichž by tyto finanční toky nebyly možné. To byl zákon, o kterém se Trump zmiňoval druhý den, o tomto podpisu se zmiňoval slavný obrázek Dana Scavina v Bílém domě před několika dny, a to byl ŠACH – MAT, který předvečer postoval Barron Trump a zveřejnil ho i jeho otec – prezident.

Jak vidíte, pohyby, které vedou k takové události, jsou studovány, ale zpráva je jasná: VÍTĚZSTVÍ!

Pozitivní předpovědi pro rok 2021 se plní.

Brexit dnes nabývá účinnosti a dluhopisy různých států EU se rozpadají na prach. Můžeme být svědky začátku tak dlouho očekávaného a vytouženého kolapsu Evropské centrální banky, další kabalistické tiskárny ničím nepodložených papírků-bankovek Deep State Kabaly, které jí sloužily k uplácení jejich zdegenerovaného a nefunkčního (ani ekonomicky, ani právně) systému – ďábelského Matrixu, zaměstnávajícího tupce, zoombie, idioty, mentální a charakterové poruchy všeho druhu a jiné geneticky zdegenerované formy pozemského života, které hlídá manažerská špička fašoidních psychopatů, kteří nejsou ani schopni již rozeznávat svá beztak miniaturní pohlaví.

V této citaci vidíme zřetelně, že se jedná o jasné zavádění QFS – kvantového finančního systému. “Pak se můžeme vypořádat s problémy přímé integrace. V případě SWIFTu to nemusí být nutné, protože se bude jednat o jiný druh technologické interakce“, uvedla guvernérka ruské Centrální banky, Olga Skorobogatová na online setkání začátkem tohoto týdne. Globální bankovní síť se však může stát jednou z platforem pro novou formu národních měn, dodala. https://www.rt.com/business/510534-digital-currencies-swift-challenge/

Více než 400 bývalých agentů zpravodajských služeb vyšetřuje nesrovnalosti v posledních volbách v USA. Prezident Trump a jeho tým plánují 6. ledna uvolnit „konkrétní důkazy“ Kongresu. Tyto důkazy nebyly nikdy předloženy žádnému soudu a nejsou veřejně známy.
https://m.theepochtimes.com/mkt_app/more-than-400-ex-inteligence-officers-to-investigate-election-irregularities_3640420.html/amp

Americká vláda má „eso v rukávu“, aby zničila komunistickou stranu. Jedná se o slavné historické dluhopisy vydané předkomunistickou vládou, které odmítá uznat. Prezident Trump by přestal uznávat současný americký dluh vůči Číně výměnou za inkasování tohoto dluhu a považoval by Novou čínskou republiku (vládnoucí rodiny čínských předků) za své legitimní protějšky. Tímto způsobem by se zhroutila vláda komunistické strany.
Zde máte více informací.

Čínský vůdce Xi Xinping je hospitalizován s vážným problémem.
https://gnews.org/692778/

Staří vůdci a skrytá síla se probudili, a jediné východisko pro Xi Jinpinga je: vzdát se moci.

December 28, 2020. LuDe Media, Evening News, Asia Time

Podle zdrojů blízkých Ximu, mohl Xi Jinping (čti: Si Ťin-pching) kdykoli spadnout na zem, i když měl nelebeční operaci. Aby se předešlo nehodám, zřídil Xi Jinping speciální krizovou kancelář a vyhodil Wang Qishana a zbytek Stálého výboru. Myslel si, že skrytá moc, kterou vládl, udrží zemi navždy bezpečenou, ale my víme, že lidské touze a Boží vůli se nedá odolat, a staří vůdci a skryté síly za nimi se nyní probudily. Jediným východiskem pro Xi Jinpinga je opustit svou moc, pokud nechce, aby hemangiom mozkové tepny explodoval, pokud se podrží své staré cesty. Prezident Trump vyhrává volby na celé čáře a jmenoval zvláštního státního zástupce bez jakékoliv protekce.

Xi Jinping mohl kdykoli spadnout na zem
Lidé blízcí Xi Jinpingovi před několika hodinami rozeslali zprávy, že současná i předchozí operace, které Xi podstoupil, byly intervenční léčby hemangiomu mozkové tepny, a nikoli kraniotomie. Kvůli jeho nedávnému psychickému stresu, neustálému strachu a endokrinním poruchám je Xiho hemangiom nejen obtížně odstranitelný, ale také se snadno roztahuje, což může mít za následek nehodu provázenou bezprostředním pádem na zem prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Xi Jinping založil zvláštní krizový úřad
Poté, co Xi Jinping revidoval ústavu, on a Wang Qishan manipulovali státní aparát prostřednictvím Komise pro národní bezpečnost a vyhodili další členy Stálého výboru z centra moci. Nedávno kvůli své nemoci a obrovskému tlaku na situaci doma i v zahraničí zřídil speciální krizový úřad, který zahrnoval členy Xu Qiliang, Ding Xuexiang, Zhu Xuefeng, Xi Yuanping z jeho vnitřního okruhu a vyhodil Wang Qishana z úřadu.

Zřízení kanceláře naznačuje, že Xi Jinping se již připravuje na převod klíčových sil v případě nehody na sebe (včetně skryté moci, která tajně kontroluje stranu, vládu a armádu, a tajných účtů Gene Map (??) .

Tajemství 70-ti leté vlády CCP v Číně
Od prvního dne svého založení se ČKS spoléhá na skrytou moc, aby se chopila moci nad celým národem a monopolizovala ji. Navenek se ČKS spoléhala na skrytou moc, aby porazila KMT, infiltrovala se dlouhodobě do Spojených států také ve formě agendy „3F“ (3F: podněcování slabostí, podněcování chaosu a podněcování likvidace Ameriky). Během politických bojů se Mao Ce-tung interně spoléhal na skrytou moc, aby eliminoval Liu Shaoqiho, který ovládal byrokracii, a Lin Biaa, který držel skutečnou moc v PLA. Po jeho smrti předal Mao většinu své skryté moci Wang Dongxingovi a menší část Zhang Yufengovi. Později se Hua Guofeng spoléhal na Wang Dongxinga, aby vymazal Gang čtyř, a Deng Xiaoping se spoléhal na Wang Dongxinga, aby vymazal z veřejných funkcí Hua Guofenga. Po převzetí kontroly nad skrytou mocí mohl Deng Xiaoping celou situaci ovlivnit bez jakéhokoli titulu. Dá se říci, že vládu ČKS nelze skutečně demontovat bez zničení této skryté moci.

Neuvěřitelný vnitřních úspěch ve smyslu dodatků k ústavě a externích, ve smyslu modro-zlato-žlutých USA přiměl Xi Jinpinga, aby věřil, že má plnou kontrolu nad nejcentrálnější skrytou mocí ČKS, a proto je nyní ambiciózní, aby převzal kontrolu nad planetou. Je tomu skutečně tak? (Modro-zlatá-žlutá: Modrá, kontrola informací prostřednictvím rozvědky a počítačového hackingu; Zlatá, nákup peněz a korupce; Žlutá, kontrola sexuálních skandálů prostřednictvím krásných špionek a sexuálních videí)

Probudili se staří vůdci a skrytá síla.
S pokračujícím ověřováním úsudku Hnutí informátorů a s tím, jak je Trumpovo obklíčení ČKS jasnější a jasnější, si staří vůdci a skrytá moc ČKS uvědomili super sílu Hnutí informátorů a byli si vědomi změn v globální světové situaci, takže postupně poznaly skutečnou tvář ďábelského systému ČKS a rovnováha jejich myslí byla dlouhodobě vychýlena směrem na stranu obecné Spravedlnosti. Tajný dopis dvou bývalých členů Stálého výboru se tak brzy dostal do rukou Hnutí informátorů a po té přímo do Spojených států a přísně střežené tajemství zdraví Xi Jinpinga tak může Hnutí informátorů i samotné Spojené státy porozumět. Pan Guo také ve svém živém vysílání náhle řekl, že Xiong Guangkai, kterého se Xi Jinping obává, je již (US vojenskou rozvědkou) vytěžen-použit, což znamená, že skrytá síla, kterou si Xi Jinping myslel, že by ji mohl kontrolovat, ve skutečnosti sloužila, po celou tu dlouhou dobu, Hnutí informátorů a Spojeným státům. Xiong Guangkai již předal tajemství čínských vesmírných programů, námořnictva i biochemických zbraní ČKS do rukou US patriotů. (p.př.: tato redakce, která Revoluci sleduje v tisku od pádu Lehman&Bros je přesvědčena, že vojenské rozvědky Aliance-Resistence (=BRICS) si svoje postoje i možnosti vyjasnili dávno – před r. 2012 a postupují v tomto boji společně a koordinovaně, i když zcela neslyšně a neviditelně, což je nejenom obdivuhodné, ale zcela pochopitelné!))

Jedinou správnou volbou pro Xi Jinpinga je odložit řeznický nůž už kvůli Číňanům samotným
Hnutí informátorů a Spojené státy již zvládly hlavní tajemství Xi Jinpinga a bylo by snadné ho prostě vymazat z veřejného života. Kvůli národu a čínskému lidu však Hnutí informátorů nabízí Xi Jinpingovi šanci jasně rozpoznat situaci a potlačit svou vlastní moc. Pokud se Xi Jinping bude držet své cesty, jeho hemangiom definitivně praskne a skončí hůř než nacisté.

Z pohledu jmenování zvláštního žalobce Trump určitě vyhraje
Powellová nebyla jmenována zvláštním státním zástupcem údajně v důsledku obstrukce ze strany náčelníka štábu a právníků, ale ve skutečnosti to byl Trumpův tým, který se této možnosti dobrovolně vzdal. Jedním z důvodů je tako to, že Powellová není dostačující, druhým je, že Trump se chce vyhnout podezření, protože jmenování právníka, který je mu obzvláště blízký, není tou nejlepší volbou. Trump je dostatečně přesvědčen, že zvláštní inspektor, pokud bude respektovat fakta, bude určitě na straně spravedlnosti a bude ho určitě podporovat. #CCP_is_terrorist ; Kde je Xi?

(Rafapal) Čínský informátor, který odhalil celou věc týkající se složek dokumentů v počítači syna Joe Bidena a čínského komunistického spiknutí s cílem vydírat politiky sexem s nezletilými čínskými dívkami a najatými agenty-prostitutkami, se výhružným tónem obrací na vůdce komunistické strany a oznamuje – jen počkejte! – protože prezident Trump v současné době pracuje na zákoně, který se zmocňuje (zmrazí-vyvlastní-zkonfiskuje) účtů těchto vůdců (a nejen v USA, jak je v dotyčném zákoně, ale GLOBÁLNĚ) jako odplatu za jejich zásahy do voleb. Z jeho slov jasně vyplývá, že tato aktiva se převedou na vůdce „Nové čínské republiky“, která nahradí komunistický režim. Vzpomeňte si na video, na kterém se tento muž objevil se Stevem Bannonem představujícím nový čínský stát.
Tyto informace jsou zcela v souladu s jinými předloženými důkazy o tom, že volební data byla zaslána do Číny (kde byla manipulována ve prospěch Bidena), poté bylo těmito pozměněnými hlasy naplněno letadlo, které přiletělo z Koreje, což je jasné porušení zákona o zahraničním zasahování do voleb.
Stručně řečeno: je téměř jisté, že svrhnout komunistický režim prostřednictvím kvantového finančního systému bude dalším protiútokem US patriotů a Trumpova Qtýmu.
Je velmi pravděpodobné, že návrat ke Zlatému standardu bude dokonale synchronizován s těmito pohyby a bude to v příštích několika týdnech. Čínský režim padne, stejně jako Sovětský svaz. Musíte vědět, jak padl sovětský režim. (Níže). https://gnews.org/689369/

Šéfové amerických masmédií se setkali s představiteli KSČ na soukromé večeři sponzorované Komunistickou stranou Číny, což je VELEZRADA.
https://bongino.com/revealed-mainstream-media-outlets-participated-in-private-dinners-sponsored-by-ccp-group/

A aby toho nebylo s Čínou málo, Trumpova administrativa odtajňuje informace, že Čína nabídla platby nestátním aktérům v Afghánistánu, aby útočili na americké vojáky.

Právník Lin Wood varuje před konzervativci zaprodanými komunismu: „Budou první na seznamu.“

Počítačový inženýr na veřejném slyšení předvedl, jak jsou hackovány stroje na počítání hlasů značky Dominion. Netrvalo dlouho a generál Flynn vyzdvihl vlády Číny, Íránu a Německa jako součást spiknutí proti Spojeným státům a krádeže voleb. (Pamatujte, že Flynn je hlavou sil Q). A tak je všem dnes už jasné, že všechny volební elektronické-digitální operace provedené softwarovým a elektronickým systémem Dominion byly jen prachsprostým a primitivním, necertifikovatelným podvodem. To také dokazuje, že generální ředitel společnosti Dominion při svém nedávném svědectví lhal.


Všichni tito úředníci (guvernéři, státní tajemníci a jiní panáci Deep State atd.), kteří potvrdili právoplatnost voleb založených na strojích Dominion, jsou nyní obviněni ze spoluúčastí na masivním zločineckém mezinárodním spolčení a podvodné velezrádné operaci biblických rozměrů, a mohou být od tohoto okamžiku kdykoliv obviněni ze vzpoury, velezrady a podvodu, a zatčeni, s cílovým určením v jednom z táborů FEMA, ať už pod gilotinou, nebo injekcí, nebo ve slušivé cimře na doživotí.

Koluje noční můra vysoké Kabaly, informace, že Jeffrey Epstein je naživu, a že řekl všechno. Tím, kdo to říká, není nikdo jiný než Lin Wood, právník samotného D. Trumpa, a v tomto ohledu také dekóduje zprávy od prezidenta. Mimo jiné údajně odsoudil zrádného soudce Nejvyššího soudu, Robertse, který nejenže létal na ostrov Epsteinových nezletilých sexuálních otroků a otrokyň – nezletilých dětí lovených po celém světě jeho mossad gangy nebo kupovaných skrze sociální-charitativní a adopční služby skoro všech států světa -, ale dokonce adoptoval dvě nezletilá děvčátka; navíc v tomto postu Lin Wood zdůrazňuje, že Roberts VÍ něco víc o vraždě jedné z klíčových postav HQ”Q” – soudce Scalii (!!), kterou před lety nařídil Deep State, jako odvetu za akce Aliance.

Zřejmě PROTO je mu TAKÉ vyhrožováno smrtí ze strany Deep State kabalistické, semito-chazarské mafie.

Vláda Ukrajiny zveřejňuje nové dokumenty a nahrávky, které dokazují, že se rodina Bidenových v této evropské zemi obohatila prostřednictvím úplatků a korupce, přičemž využila skutečnosti, že prezidentským kandidátem byl viceprezident.


Včera prezident Trump tweetoval fotografii k narozeninám ministra zahraničí Pompea spolu s jeho dcerou Ivankou, zeťem a viceprezidentem Pencem! Na něm (Penceovi) přímo spočívá odpovědnost zastavit volební podvody do 6 dnů. Jako vždy existují podprahové zprávy. Za Trumpem se objevuje portrét prezidenta Monroea, který zahájil éru harmonie sjednocením země a eliminací politických stran. S obdobím jeho vlády je spojen termín “Doba dobré nálady”.  Tak co, češi, zní vám to povědomě? 🙂

Úloha Itálie při krádeži amerických voleb: data byla z Německa, z Franfurtu, odeslána na velvyslanectví USA v Římě, kde operace řídil člen státního sekretariátu (muž v tweetu co hraje bowling) s podporou transalpského vojenského satelitního systému vedoucí italské vládní společnosti v leteckém a obranném sektoru, Leonardo, ve kterém má účast italská vláda, takže Conte by byl součástí spiknutí. Již existují tři evropské země, které budou zasaženy důsledky této mezinárodní manipulace amerických voleb: Německo, Švýcarsko a Itálie. V tuto chvíli mezi nimi ještě není Španělsko. https://lacrunadellago.net/2020/12/29/italygate-is-the-italian-government-directly-involved-in-the-us-election-fraud-against-trump

Kompletní intel o hackerském italském schématu

Brad Johnson vysvětluje hackerské schéma.
Podle Johnsona byla v podstatě Itálie. do manipulace hlasů ve volbách v USA, zapojena PŘÍMO.
Zpravodajský analytik částečně potvrzuje příběh týkající se útoku amerických speciálních sil na obnovené servery Dominionu hostovaných na frankfurtské rezidenci CIA.
Také jiné zdroje potvrdily autentičnost tohoto příběhu, a také to, že útok byl při získávání serverů zjevně úspěšný, což představuje nezvratný důkaz o podvodu.
Generál Thomas McInerney potvrdil, že po útoku následoval prudký boj mezi polovojenskou jednotkou CIA povolanou z Afghánistánu na obranu rezidence a americkou skupinou speciálních jednotek SEAL’s.
V drsné bitvě přišlo o život pět členů armády.

Johnson nabízí další verzi, pokud možno ještě šokující.

Bývalý agent CIA tuto operaci nepopírá, tvrdí však, že hacknutá data byla přesunuta z Frankfurtu do Říma na velvyslanectví USA v centrální ulici Veneto.
Podle Johnsona frankfurtské servery hostovaly hacknuté hlasy, podle zachycených stop, pouze částečně, avšak skutečným hlavním protagonistou tohoto útoku byl Řím.
Během volebního dne došlo v historii amerických voleb k něčemu nebývalému.
Hlasování v klíčových státech bylo najednou zastaveno uprostřed noci, kdy v Itálii již bylo ráno.
Hackovací operace právě probíhala, když si pachatelé si uvědomili, že něco není v pořádku.

„Trump získal rekordní počet hlasů,“ říká Johnson, a žádná možná hackerská operace nemohla změnit tak obrovský počet (Trumpových !!) hlasů z Trumpa na Bidena, a jednoduše by nestačila k tomu, aby definitivně přinesla „vítězství“ demokratickému kandidátovi.

Americké velvyslanectví v Římě se účastnilo hackerského útoku.

V tom okamžiku Řím vstoupil na scénu získáním dat z Frankfurtu, ale aby bylo možné konečně změnit výsledek ve prospěch Bidena, bylo nutné nové zpracování algoritmů.
Operace rekalibrování hackerského útoku tedy proběhla v regionu Veneto, a pokud by se tato skutečnost měla potvrdit, americké velvyslanectví v Římě by bylo přímo zapojeno do pokusu o svržení svého vlastního prezidenta.
V tomto scénáři plánovaly podvratné mocnosti infiltrované do americké vlády, Deep State kabala, státní převrat proti jejich vrchnímu veliteli.
V tuto chvíli je americkým velvyslancem v Itálii Lewis Eisenberg, bývalý zaměstnanec Goldman Sachs a přispěvatel do první Trumpovy kampaně, ale zároveň blízký neokonzervativní sionistické lobby, které jsou zahořklými nepřáteli prezidenta pro jeho pokračující plán stažení americké armády ze Středního východu.
Johnson tvrdí, že na velvyslanectví USA v Římě byl během volební noci muž z amerického ministerstva zahraničí.
Bývalý agent CIA ukazuje na videu snímek tohoto muže, zjevně pořízený italskými úřady, které prováděly dozorující akci zaměřenou na tohoto úředníka.
Tento úředník by byl tedy přímo zapojen do koordinace hackerského útoku.

Role Leonarda a italské vlády při podvodu

V tomto bodě Johnson nabízí zjevení ještě šokující.
V této operaci hraje zásadní roli další herec, a to firma Leonardo, italské vládní společnosti a lídr v leteckém a obranném sektoru.
Jakmile hackeři vytvořili nové algoritmy pro přepnutí více hlasů z Trumpa na Bidena, poslali „tato nová čísla zpět na italský vojenský satelit provozovaný firmou Leonardo“, tvrdí pan Johnson.
Poté, co to bylo provedeno, byla nová manipulovaná data odeslána zpět do hlasovacích strojů Dominion v USA.
Pokud je tedy tato verze správná, italská vláda by byla přímo zapojena do tohoto útoku.
Největším akcionářem Leonarda je italská vláda, protože italské ministerstvo hospodářství vlastní 30% této společnosti (K 13. březnu 2016 bylo největším akcionářem společnosti Leonardo-Finmeccanica italské ministerstvo hospodářství a financí s 30,20 %).
Výkonný ředitel Leonarda, Alessandro Profumo, byl jmenován v roce 2017 bývalým italským premiérem Gentilonim, který je zjevně zapojen do Spygate, jak bude zmíněno později, a v roce 2020 ho potvrdila úřadující vláda Contého.
Pan Profumo byl také nedávno shledán vinným ze spáchání podvodu italským soudem a dostal šestiletý trest odnětí svobody.
Conteova vláda by proto hrála v hackerské operaci rozhodující roli, protože by údajně poskytla Leonardovu technologii k provedení přímého útoku proti suverenitě USA.
V tomto ohledu je důležité zmínit, že Conteho vláda byla mezi prvními mezinárodními manažery, kteří předali své blahopřání Joeovi Bidenovi, když nebylo, a stále není, oficiální potvrzení jeho údajného vítězství.

Itálie v přímém rozporu s EO (executive order) z roku 2018

Pokud jsou prohlášení pana Johnsona pravdivá, Itálie by byla v přímém rozporu s výkonným prezidentským nařízením z roku 2018 proti zahraničním volebním interferencím podepsaným prezidentem Trumpem.
Prezident a jeho tým Q tak nebyli nepřipraveni na možnost, že by se do voleb pokusily vměšovat jak cizí země, tak také vnitřní síly v USA.

Výkonné prezidentské nařízení jasně stanoví, že po 45 dnech ode dne voleb bude prezidentovi doručena podrobná zpráva o tomto zásahu. Odložením doručení zprávy Trumpovi by se americká zpravodajská komunita dopustila sabotáže. Zdá se však, že ředitel DNI Ratcliffe mohl doručit Trumpovi některé části zprávy, a že Trump nabídl pozici zvláštního poradce Sidney Powellové.
Zvláštní právní zástupce by měl příslušné pravomoci, kterými by mohl zadržet hlasovací automaty, zejména ty z Dominionu, obvinit autory podvodu a zabavit majetek společností přímo zapojených do hackerského útoku.
EO byl zjevně koncipován tak, aby sankcionoval zahraniční a domácí aktéry, kteří se podíleli na falsifikaci hlasů a interferenci do voleb, a Itálie, pokud je Johnsonova verze přesná, by byla v přímém rozporu s tímto prezidentským příkazem spácháním přímého útoku proti národní suverenitě USA.
Pokud by se tato šokující tvrzení potvrdila, mohla by se mezi Itálií a USA otevřít bezprecedentní diplomatická krize.

Vláda USA by mohla za toto vměšování přísně sankcionovat Itálii.

Italský Deep State plánuje permanentní státní převrat proti Trumpovi

Ukazuje se, že italská Deep State kabala by mohla být klíčovým prvkem při řešení zločinu volebního podvodu proti Trumpovi, ale bylo by také zásadní zjistit něco o Spygate, první mezinárodní sabotáži proti prezidentovi.
Spygate je nelegální špionážní operace koncipovaná proti Trumpovi v roce 2016 a měla na ní opět hlavní podíl Itálie, protože italské tajné služby pod správou Renziho a Gentiloniho by pomohly americkému protějšku v jeho snaze falešně vykreslit Trumpa jako „ruského agenta”.

Proto existuje červená nit, která spojuje první sabotáž proti Trumpovi s druhou, a touto červenou nití je Itálie a její podvratná struktura infiltrovaná do srdce italských institucí.

V Itálii dochází ke krytí Spygate, protože zjevně ani takzvaná „opozice“ nemá zvláštní zájem vrhnout na tento případ nějaké světlo.
Raffaele Volpi, senátor za Ligu a prezident Copasir, italské instituce, která dohlíží na italské tajné služby, uvedl, že Spygate je příběh nafouknutý médii, na rozdíl od Trumpovy administrativy, která jej definovala jako pokus o převrat.
První italská opoziční strana, Liga, zjevně nemá zájem mluvit o Spygate, pravděpodobně proto, že Salvini, vůdce Ligy, se zdá být docela blízký Renzimu, jedné z údajných hlavních postav tohoto skandálu.
Je zajímavé si všimnout, jak Renzi i Salvini vytvořili jakési spojenectví, které připravilo cestu pro Maria Draghiho jako příštího italského premiéra, a Draghi by byl mužem poslaným globalismem, aby spustil Velký (kabalistický) Reset a dal Itálii poslední ránu z milosti.

Italský Deep Stateje bažina, kde jsou nejvyšší státní funkce hluboce propojeny s většinou a opozicí.

Tato podvratná moc v italských institucích byla použita k provádění permanentních podvratných akcí proti Trumpovi a jeho týmu.
Italská média nemají také zájem na odhalení těchto mocenských megapodvodů, protože jsou s nimi spojeny.
Proto se v našem příběhu mezinárodního puče proti Trumpovi otevírá nová znepokojivá kapitola.
A jak se zdá se, tato kapitola odhaluje, že všechny cesty, kterými se ubírají volební podvody v USA, skutečně vedou do Říma.

Vojenské setkání USA a Španělska na vysoké úrovni, na základně Morón de la Frontera. Něco (dobrého) se chystá. Podívejte se na fotografii na místo, které zabírá španělská vlajka.

Boris Johnson pomocí metafory „tunelů“ naznačuje, že uzavření Londýna ve skutečnosti spočívalo v očištění tohoto města od podzemních základen elit. Víme, že „zemětřesení“ v Chorvatsku sloužily stejnému účelu.

Velký výpadek elektřiny v Římě následován zátarasy a policejními hlídkami prakticky na všech důležitých italských dopravních uzlech, speciálně v okolí Říma.

Blackout v Římě. https://twitter.com/saryxs87/status/1342965062382841856 Oblast Říma poblíž Vatikánu, bez elektřiny. Pokud si pamatujete, včera bylo uzavřeno mnoho italských dálnic. Tady se něco děje.

Některé hlavní cesty v Paříži jsou uzavřeny, jako tomu bylo v Německu, Itálii a Polsku.
https://twitter.com/EatlovePray11/status/1344985166536728576

Jak se stalo před několika dny v Itálii, Německu a Polsku, mezi včerejškem a dneškem bylo uzavřeno mnoho cest bez dalšího vysvětlení. Něco se tady děje, zvláště když se dozvídáme, že tyto silnice obklopují americké i německé základny, které jsou nyní pod kontrolu SHAEF, jednotného vojenského velení v době války. Připravují se na očekávaná zatýkání.
Německo: Mnoho dálnic / hlavních silnic blokováno od včerejška po dnešek po celé zemi bez vysvětlení.
@ISCResearch https://t.me/Intelsky/606

Výsadkáři americké armády přidělení k 173. výsadkové brigádě a výsadkáři italské armády provádějí výsadkovou operaci poté, co opustili 86. letoun amerického letectva C-130 Hercules v zóně Juliet Drop Zone, Pordenone, Itálie, 10. prosince 2020, operace za podmínek prevence Covid-19.

Papež František se nezúčastní oslav konce roku, mše 31. prosince odpoledne ani 1. ledna ráno, kvůli „bolestivému ischiasu“, který se v posledních dnech zhoršil. Je papež ještě skutečně naživu? Pokud k němu přidáme francouzského a čínského vůdce, je to již třetí vysoký hodnostář, který se ve vánočním-novoročním období neobjevuje na veřejnosti.

Zdraví francouzského prezidenta Macrona po vstupu do karantény. Vypadá to, že se prozatím znovu neobjeví (viz. kódování “Operace Bouře”)
https://www.voici.fr/news-people/actu-people/emmanuel-macron-vraiment-atteint-par-la-covid-19-ces-inquietantes-revelations-sur-son-etat-de-sante- 693852

Trump přijímá zákony na podporu autonomie Tibetu a Tchaj-wanu, což se čínskému komunistickému režimu nelíbí. Prezident Donald Trump v neděli podepsal Tchaj-wanský záruční zákon z roku 2020 a Tibetský zákon o podpoře z roku 2020, které byly zahrnuty do balíčku pomoci ve výši 2,3 bilionu dolarů pro pandemii viru KSČ – COVID-19. https://bles.com/america/ee-uu/trump-apricación-leyes-en-apoyo-a-la-autonomia-del-tibet-y-taiwan-disgustando-al-regimen-chino.html

Íránský ministr zahraničí Mohammad Džavád Zaríf vyzval prezidenta Trumpa, aby se nenechal „chytit do pasti“ izraelským plánem vyvolat válku prostřednictvím útoků na americké jednotky v Iráku. https://reut.rs/38X5btV

První kontakt s pozitivními mimozemšťany, který se zveřejní, vytvořil fond ve výši 120 bilionů dolarů, který bude VĚNOVÁN lidstvu spolu s dalšími “balíčky prosperity”.
Bio-dome na planetě Mars
Bio-Tech na planetě Mars
Bio kvantové uzdravení na Marsu
Jsou to úplně jiné formy mimozemského života na planetě Mars s velmi pokročilým životem a pokročilými domovy a pokročilými technologiemi.

.. něco z té skutečné, nematrixové, historie planety Země ….

Toto je rok, kdy si vás mimozemšťané získají všechny!

Ve středu 6. ledna: bývalý agent FBI působící na americkém Kapitolu potvrdil, že nejméně jeden „celý autobus“ kriminálníků z Antifa infiltroval přes tři miliony pokojných Trumpových demonstrantů jako součást falešné vlajky Trump. Uprostřed chaosu Kapitolu bylo v DC nalezeno několik výbušných zařízení: https://nypost.com/2021/01/06/multiple-explosive-devices-found-amid-washington-dc-protests/

Bouře je tady, Juan O’Savin (Q nebo JF Kennedy Jr.)

video bylo zcenzurováno.

 1. Prezident Trump dnes řekl: „Nebudeme usilovat o krádež voleb.
 2. Nechá každého, aby si každý vybral svou stranu barikády, a aby ukázal, kým skutečně je. Penceovy ruce nebyly svázané. A krádež zůstane krádeží.
 3. Nemohou nás donutit, abychom šli ruku v ruce se zkorumpovanými volbami.
 4. Britští agenti pracující pro MI-6 z Londýna provedli operaci z Itálie, kterou sledovali naši lidé a osoby v Itálii a Švýcarsku. Italský lid je sakra nasranej, že se americké volební krádeže organizovali právě z Itálie.
 5. Prezident Trump potřebuje Lidi za sebou, protože dělá to, k čemu byl najat: chránit americký lid a ústavu před zahraničními a domácími nepřáteli.
 6. Ať už v Kongresu dojde k jakémukoli hlasování, budeme se k tomu muset postavit s určitým druhem výzvy. S tímto smyšleným hlasováním zde máme válku. Hlasovací systém Dominion je naprosto zkorumpovaný. V tomto systému existují dvě desítky způsobů, jak dosáhnout podvodného hlasování. Texas zveřejnil 200 stránkovou zprávu o své korupci.
 7. Státy dostaly granty na nákup systému Dominion.
 8. Jezuité, zednáři, a několik dalších skupin se dohodlo, že ukradnou tyto volby.
 9. Chystáme se vyhrát. Chystáme se vrátit zemi zpět do starých kolejí. Budeme na správné straně historie. Tyto další okamžiky musí proběhnout perfektně. Celý svět nás přichází vyhladit. Pouze Bůh sám nám může pomoci to zvládnout a zastavit. Zůstaňte v boji. Zachovejte si víru. Modlete se a podporujte prezidenta v tom, co má dělat dál.
Antifa a jejich útok pod falešnou vlajkou trumpových voličů

kdo by chtěl vidět více videí z Washingtonu DC 6.1.2021 https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/january-6th-livestream-links-wayseer.html

V ulicích Washingtonu se nashromáždil materiál pro městskou válku (pro Antifa a BLM).
https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/bricks-lumber-propane-tanks-left-dc-streets-ahead-wednesdays-stop-steal-protests-video/

Konečně to někdo řekl na plnou hubu … a konečně čistou pravdu !! :)))))

Irské ministerstvo zdravotnictví v dopise potvrzuje, že “virus” známý jako Coronavirus-CoViD19 ve skutečnosti NEEXISTUJE, resp. “nemá o jeho existenci žádné záznamy”. https://www.instagram.com/p/CHJyZaejxZ2/

Mexický lékař PO PODÁNÍ koronavirové VAKCÍNY Pfizer zažívá encefalitidu. https://cadenaser.com/ser/2021/01/02/internacional/1609615302_727408.html

Také v Izraeli umírají starší lidé V DŮSLEDKU VAKCÍNYCovid. A ve Švýcarsku a Švédsku.
V prvních dnech zavedení vakcíny COVID-19 byly ve 3 zemích hlášeny nejméně 4 úmrtí na srdeční infarkty u lidí ve věku od 75 do 91 let.
https://thejewishvoice.com/2021/01/four-deaths-in-elderly-reported-from-3-countries-during-first-days-of-vaccine-rollout-authorities-urge-calm/