KANÁRSKÉ OSTROVY PARALYZOVÁNY INVAZÍ MORO-NIGERIJSKÉHO JIHÁDU. MOROS A NEGŘI UPLATŇUJÍ TERITORIÁLNÍ POŽADAVKY A ČEKAJÍ NA ZBRANĚ A PENÍZE.

Tento článek je k poctě všech kanárských kamarádů – patriotů a všech hrdinů, kteří si nenechali vystřelit mozek z hlavy a nahradit ho globalně-kabalistickým lhaním a P2 zednářskými agendami jezuitských a opusdeistických Archontů.

Nedávno dorazivší “fertilizároři evropské populace” v malebné horské kanárské vesničce Tunte, která se vzbouřila proti jejich přítomnosti a neustálému blokování hřiště a komunikací. Vzpoura byla potklačena místními mocenskými orgány vládně-rodinného narkogangu obchodníků s negry – strany “Podemos” (které španělé parafrázují jako “Pudrimos” = hnijeme) a její mluvčí označeni za “vyvolávače nenávisti”.. Většina z nich skončí jako narkoproduktoři, narkotrafikanti, členové znasilňovacích gangů nebo gangů, které obchodují s mladými ženami a dětmi, nebo prostě zloději a násilníci neschopní integrace do jakéhokoliv systému nejen evropských hodnot, ale ŽÁDNÝCH hodnot, protože NEBYLI VEDENI K UCTÍVÁNÍ JAKÝCHKOLIV HODNOT, a dokonce ani hodnoty vlastní země. Ti hodnější, prostě budou žít až do smrti z dávek, na které pracovali vaši rodiče a rodiče vašich rodičů. A protože jim bude smutno, přivedou další své kamarády – extrémní kretény, kteří nebudou umět ani utřít prdel krávě či se podepsat, ale budou požadovat luxusní bydlení a luxusní jídlo zadarmo. Když jim to nedáte, jste pochopitelně RASISTA!
Aktuální situace. Sorosem a nigerijsko-marokánskými gangy ISIL placená španělská a kanárská multikulturní vláda totálních idiotů nazývá molo “Molem ostudy”. Jako, že TERORISTI jsou vlastně CHUDÁCI :)))). Opravdoví kreténi s vymytým mozkem Kalergiho-zednářskými agendami!!

VZPOURA V TUNTE: “NEGRY ANI MAURY TADY NECHCEME!”

Ismael Guerra se stal v srpnu mluvčím sousedů a pokračuje ve svém boji, aby zabránil tomu, aby bylo Tunte (malebná horská vesnička na Grand Canarii) nadále místem karantény pro nelegální vetřelce. Místní hotel Las Tirajanas, čtyřhvězdičkový hotel na venkově, navíc na měsíc přivítal téměř 200 přistěhovalců, kteří přijíždějí lodí z Atlantiku. „Starší lidé se bojí jít ven. Přístup do karanténní budovy je otevřený, je tam jen jeden hlídač a dva monitory. Druhý den dorazily tři naložené autobusy (!). A pak je tu těch dalších 200 dětí, které žijí na plnou penzi. v hotelu a tráví celý den ve skupinách po městě. Zabírají fotbalová hřiště, takže si naše děti nemohou hrát, a je vidět na terasách, jak pijí alkohol. Ne všechny budou stejné, ale to pochopitelně neví nikdo. Mnoho rodičů se bojí nechat své dcery ve věku 12 nebo 15 let na ulici samy, dokonce i ženy se už bojí. A to pro své lidi nechci.“

Již v minulých zpravodajstvích jsme informovali o enormní invazi jihádistických afrodegenegroidů a na první pohled mentálně zdegenerovaných muslimských ISIL zoombie-bojovníků, jejichž buňky zintenzívnili své průniky na pobřeží evropských států. Tyto státy se nacházejí v akutních stavech bezvládí, zapříčiněné kabalistickým pokusem globální genocidy skrze svou plandemii (již skoro rok!!) neexistujícího viru, a také následným globálním lovem na Kabalu-Deep State (otevřené vyhlášení války ADRENOCHROMOVÉ MAFII) a její poskoky na všech úrovních společnosti a prakticky ve všech 209 státech Aliance – BRICS a jejích vedoucích států, jejichž vojenské rozvědky řídí čistky semito-chazarských zrůd, které najímají islamisty, jihádisty a negry, aby tak zakryli svoje ŽIDOVSKÉ BARBARITY – lovení dětí a žen Goyim, a popíjení ADRENOCHROMU získávaného z jejich krve.

Situace se vyhrotila tak, že na jižních výspách Evropy, jako jsou Kanárské ostrovy (p.př.: máme velmi spolehlivé a videi zdokumetované informace od kanárských patriotů, které jsou tak šokující, že je všechny publikujeme společně s oficiálními médii) a jižní hranici španělska, itálie a francie jsou připraveny JIŽ PROBUZENÉ tzv. “spící buňky” (= zcela nenápadně vyhlížející skupinka negrů nebo muslimů pod krytím “rapperů”, “hiphoperů” či jen “rastas” ..etc. Často také používají krytí jako početnější “rodina”), které čekají kryté nejen falešnými tureckými nebo marockými pasy (většinou však pasy a dokumenty samotných obětí ISIL!!), ale především velezrádnými zákony schválenými podplacenými parlamenty a vládami všech, nejen evropských, zemí, speciálně parlament EU a její komise), které jsou evidentně čekající na rozkaz. Prostředníkem těchto transakcí je nebohatší negerská mafie na území evropy NIGERIJSKÁ MAFIE (speciálně kulty Black Axe and Eiye). Tato mafie “podniká” především v oboru “lovu a prodeji lidí”. Zejména však dětí z žen.

Všichni si jistě pamatují brutální rituální vraždu krásné italky Pamely Mastropietro nigerijskou mafií. Známý italský kriminolog Alessandro Meluzzi vypověděl tisku: „To, co jsme viděli v případě Pamely, jsou stejné metody, které nigerijská mafie systematicky používá v Nigérii i jinde ve světě.“ […] Je běžné krájet oběti na kousky a v některých případech jíst části jejich těl.
To, co zbylo z Pamelina rozřezaného těla, bylo nalezeno ve dvou vozících. Chyběl její krk a genitálie. Tělo bylo vykostěno a omyto chlorem, aby se skryl a odstranil jakýkoli druh stopy
“.
Zmizelo také její srdce, což pro Alessandra Meluzziho není novinkou: „Dětští vojáci v Sierra Leone jedli lidská srdce jako rituál, aby získali odvahu. Rituální kanibalismus v nigerijské mafii není výjimkou, ale pravidlem. To jsou pro ně normální věci, ale nikdo o tom tady nemluví, ze strachu, že budou označeni za rasisty. Měli bychom si na tyto věci zvyknout: toto je jen špička ledovce, který je předurčen k růstu”.
Podle policejních zdrojů s největší pravděpodobností Pamelini zabijáci snědli její srdce. To, co z ní zbylo, pak během jízdy luxusním vozem vyložili u dálnice. Je to to, co progresivisté a média nazývají “kulturním obohacováním”? Kdyby nějaký divoch z Afriky jedl srdce jejich dcer, změnili by názor?

Ve městě Macerata, kde zabili Pamelu, byla vlastenci pojmenována ulice na památku mrtvé dívky dlouhým názvem: „Ulice Pamely Mastropietrové, oběti nigerijské mafie“.

reportáži v deníku Washington Post z června 2019 se o nigerijské mafii v Itálii píše: „Drží území od Turína na severu až po Palermo na jihu. Pašují drogy a ženy, které nasazují jako prostitutky do italských ulic. Nové členy nacházejí mezi migranty a tajně je najímají v azylových střediscích, které provozuje italská vláda.“

“Ráda bych poděkovala všem, kteří to všechno dokázali, a jsem velmi hrdá na to, že mohu tento film uvést zdarma. Byla to dlouhá a náročná cesta a nyní opravdu věřím, že jsme vytvořili něco neuvěřitelného, ​​co pomůže vynést na světlo tak důležitou otázku”. Lauren Sothern

.. a tahle je o tom:

“… jak Mohamed na kanáry přijel a co všechno legračního při tom zažil …”

EU: Libya’s cities making $346M a year from people smuggling
Prof. Doc. ing. Peter Staněk: 8 minuta: .. “většina poslanců evropského parlamentu má akcie ve firmách, které pomáhají utečencům – ilegálním migrantům ! .. a celý ten BYZNYS s ilegální migrací vydělává ročně 34-40 milionu € !!

Zvukový záznam svědectví jedné vysoké funkcionářky španělské vládní strany “Podemos” v Madridu.

A takto vypadá situace slovy jedné nižší funkcionářky strany “Podemos” (v přesném překladu “Můžeme” .. jak příznačně shodné s Burešovým “Ano”, i když ve skutečnosti se jedná o drsnější verzi a ekvivalent českých “Pirátů”).

Vedoucí lídři nyní vládnoucí levicové strany “Podemos” byli obviněni snad ze všech aktuálních Top zločinů, které Aliance pronásleduje zvláště svědomitě.

A to zejména těch, které zahrnují korupci, pašování ilegální migrantů přes hranice Španělska a Evropy spojené s prodejem dětí a mladých žen na sex, rituály a orgány, a pašování kokainu z Jižní ameriky do Evropy. Pochopitelně nikoliv “po kilech”, ale “megatunách”, jak už je na této úrovni dobrým zvykem.

Titulky na horních článcích sdělují, že globální kokainovo-adrenochromový kartel Soles Nicolase Madura a jeho vlády, která převzala kokainové království kolumbijského FARCu, je vlastně úhelným kamenem španělské vlády bezhlavých, bezpohlavních a kontrakulturních idiotů, narkotrafikantů a obchodníků s lidmi. Hlavní US státní zástupce W. Barr vydal již počátkem roku na Nicolase Madura zatykač, který byl rozšířen o 70 španělských politiků jejichž extradikce na Guantanámo se očekává do konce tohoto roku.

Problémem je samozřejmě pašování kokainu, ale rozhodně NE tím největším, protože jak Hugo Chavez, tak jeho následník Nicolás Maduro a stejně tak i bolívijský Evo Morales byli zapojení do dodávek, výroby nebo lovu kojenců, dětí a zejména žen, do kabalistických podzemních sítí a jejich transportů do celého světa. Největším výdělkem tohoto obchodu byl pochopitelně ADRENOCHROM.

Spojené státy žádají extradikci politiků Zapaterovy éry provázaných s chavisty (pašování kokainu a adrenochromu).
Extradikce 50 – 70 vysokých španělských politiků do USA k soudům a vojenským tribunálům.

Toto se však určitě také dotkne České Republiky, protože Nervis Villalobos, jeden z odpovědných za rabování venezuelské ropné společnosti a za praní špinavých peněz, měl svůj “prádelnický okruh” přes bankovní účty v Andoře, na Kypru, v České republice, Panamě a Švýcarsku.

Jsou nezvratné důkazy, že tato strana byla lídrem nikoliv “lidového hnutí 15-M”, které kompletně zneužila, ale jedněmi z hlavních evropských spojek venezuelského kokainového kartelu (největšího koakinového kartelu na světě) kontrolovaného Nicolasem Madurem a jeho vojensko-oligarchální juntou. Tato lokální vedoucí-funkcionářka strany “Podemos” v centrální španělské vládě popisuje, jak je vládní-stranické protistátní, velezrádné spiknutí proti španělskému lidu PŘEDPLACENO V NEJVYŠŠÍCH POLTICKÝCH PATRECH a “Podemos” vyjednali tajnou dohodu (která byla ZAPLACENA) s marockým králem o přesunu mnoha marokánců na španělskou pevninu, aby tak zaručili, spolu s negerskými gangy znovuzvolení “Podemos” v dalších volbách. Nižší výkonné orgány s nastalou situací pochopitelně nemůžou NIC dělat. Cílem je jednoduše přivést na ostrovy a do Španělska co nejvíc zdegenerovaných negrů muslimského vyznání a marockých muslimských degenerátů, kteří budou oficiálně voliči “Podemos”, schopných smixovat se s aktuální populací, přičemž jejich intelekt (IQ stejně jako EQ) bude tak nízký, aby byli schopní provádět tzv. “začišťovací práce v terénu”, což je pouze eufemistický vojensko-legionářský výraz pro genocidní likvidaci všeho živého (včetně žen, dětí a starců) za co nejnižší plat. Zláště z důvodů nízkého intelektu, který skoro normativně nepřekračuje inteligenci běžného evropského domácího zvířete-mazlíčka včetně jeho hygienických zlozvyků jsou tato zdegenerovaná humanoidní kontrakulturní zoombie – negři a islamisté maskovaní jako chudí pasáčci koz z afghánistánu – najímána na tuto práci. Nejsou schopni, ale ani INSTRUOVÁNI o tom, že by snad měli nějaká pravdidla hry dodržovat. Jaká pravidla bude dodržovat naprosto nevzdělaný, akulturní negr toužící JEN A JEN po penězích (pozor NE po práci!!!). S mnohými jsem mluvila osobně a NIKDY, NIKDY jsem se nedočkala pravdy, jen lží, opakovaných lží a výmluv, kterými je přesně instruují pašeráci ve spojení ze sorosovými neziskovkami. Jsou nejlépe indoktrinovatelní a dostatečně fanaticky neůstupní ve svých bojovývh akcích a brutalitě vůči místnímu obyvatelstvu.

Podle Nicolai Sennels, dánského psychologa, který provedl rozsáhlý výzkum muslimského inbreedingu (=incest=sex s rodinnými přísušníky=smilstvo), je příbuzná téměř polovina všech muslimů na světě:
70% Pákistánců je incestních.
67% Saúdských Arabů je incestních.
64% lidí žijících v Jordánsku a Kuvajtu je incestních.
63% Súdánců je incestních.
60% Iráčanů je incestních.
54% muslimů ve Spojených arabských emirátech a Kataru je incestních.
25–30% osob v Turecku je incestních.
V Anglii je minimálně 55% pákistánských přistěhovalců vdaných za své první bratrance.
V Dánsku se počet incestních pákistánských přistěhovalců pohybuje kolem 40%.
Effects of Centuries of Extreme Inbreeding Among Muslims: Low IQ, Violence and Terrorism
standartní IQ afrického “inženýra”, nebo je to snad “docent” v oboru: Zapalování plynu ??

Estimating the Inbreeding Depression on Cognitive Behavior: A Population Based Study of Child Cohort Muslim Inbreeding is a Huge Problem–And People Don’t Want to Talk About It

Tato – za jiných okolností legrační – jihádistická armáda “kompletních idiotů” (většinou zcela brutálně nevzdělaných tupců) je zvaná do země placenými narkoterroristy a pašeráky lidí, kteří si říkají ŠPANĚLSKA VLÁDA v kooperaci s bolívarovskými narko-žoldáky (POLICIÍ) jako spolupachateli jejich hladkého přijímání, které zahrnuje finanční denní kredit, bankovní euro-karty a moderní telefony. Tato “degenegroidně-marokánská armáda” je připravena kdykoliv převzít státní alfa funkce na ostrově – které pomalu a v tichosti již přebírá – a v momentě, kdy přistane zásilka zbraní, dojde k otevřenému rychlému převratu a legálním masakrům původního obyvatelstva. Jak to udělají v rámci svého velmi omezeného jak inteligenčního tak emocionálního kvocientu zatím není jasné ani profesionálům z rozvědky 🙂 .. Sebejisté a vyzývavé chování luxus vyžadujících degenenegroidů a zdegenerovaných islamistů nenechává nikoho na pochybách o budoucím předpokládaném scénáři napsaném před staletími bývalou Lodží P2 (dnes již reformovaná P3) a jejím věrným psem Kalergim. Již v době, kdy rodoví předchůdci Lóže, římští aristokraté, psali Nový Zákon a Korán na výchovu a panování nad stády humanoidních, stále tupější a tupějších, ovcí.

“Interakce mezi zločineckými a teroristickými sítěmi v subsaharské Africe (a jinde) jsou často založeny na komplexní směsi záměrů, schopností, příležitostí a srážkových podmínek v jejich provozním prostředí. Pochopení těchto interakcí a odpovídající reakce tedy vyžaduje komplexní multidimenzionální analýzu, která vychází z několika akademických oborů. Tento článek začíná shrnutím několika současných příkladů organizované trestné činnosti a teroristické činnosti v subsaharské Africe, jakož i příkladů interakcí zločin-teror v této oblasti.”

zatímco LEGÁLNÍ TURISTIKA na kanárských ostrovech BYLA ILEGALIZOVÁNA A ZCELA VYMÝCENA, tak NAOPAK, jako v zrcadlově opačném světě “Alenky z Říše divů”, ILEGÁLNÍ TURISTIKA DEGENEGROIDŮ, JIHÁDISTŮ, IDIOTŮ A JINÝCH MENTÁLNĚ NEBO ZDRAVOTNĚ NARUŠENÝCH ČI NEMOCNÝCH A NESCHOPNÝCH OSOB, či prostě jen MÍSTNÍCH PASÁČKŮ KOZ z afrických zemí je nejenom evidentně POVOLENA, ale také ŠTĚDŘE PLACENA Z PENĚZ ŠPANĚLSKÝCH A EVROPSKÝCH DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ.

prázdnotou zející letiště v Las Palmas de G.C. … plandemie se povedla na 100% …

Kalergiho plán, prováděný kanárskou vládní stranou “Podemos” za vydatné spolupráce a supervize místních gangů jezuitů a opusdeistů (vládnoucí frakce Lóže P2 na kanárských ostrovech, které ovládající politiku a vysoký byznys) tak má na ostrovech plnou zelenou a genocida místního obyvatelstva je v podstatě záležitostí již jen rozkazu a včasné distribuce zbraní vedoucím islamistických buněk na ostrově. S dostatečně podplacenopu policií a armádou může být dobytí klíčových vládních pozic dobře vyzbrojenými skupinkami CIA profesionálně vycvičených negrů nebo marokánců se zkušenostmi ze sýrie či lybie otázkou týdnů, a možná dnů. Masové brutální masakry bílého a hispánského evropského a latino či jihoamerického obyvatelstva – standartních obyvatel ostrovů – potom daleko předčí jakékoliv brutality občanské války. Kanárské ostrovy se tak díky vládní indoktrinaci (a úplatkům nigerijské a sorosovy mafie) Kalergiho plánem přiblížili svým osudem osudu Boerů a Křováků v Jihoafrické republice, kteří jsou vytlačováni a vražděni kmeny Zuluů – ilegálními ekonomickými migranty ze sousedních zemí.

Kalergiho plán

je plán, jehož cílem je genocida Evropanů prostřednictvím míšení ras a masového přistěhovalectví nebělochů do Evropy. Vypracoval jej v roce 1923 hrabě Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi, který se podle svých vlastních očekávání snaží vytvořit pasivní, zkrocenou, předvídatelnou a manipulovatelnou smíšenou rasu podřadného charakteru a inteligence, nad níž by mohla věčně vládnout židovská aristokratická elita, protože zmíněná mysl podřadnost by jim zabránila organizovat se, aby se vzbouřili, a dokonce si i jen uvědomit, že jim někdo dominuje. Tento plán, vystavěný na 28 tezích, je inspirován lidskou nadvládou nad hospodářskými zvířaty – Goyim, která se díky své nižší inteligenci ani nemohou vzbouřit.

Běžná “každodenní i každonoční můra” všech kanárských rezidentů; ovšem kromě negerských islamistů, marokánských jihádistů, a jejich, již usedlých přátel, a přátel jejich přátel. Ti slaví úspěšnou konquistu území křesťanských idiotů! 17.11.2020 – ARGUINEGUINúterý pozdě odpoledne se vláda Kanárských ostrovů ve spolupráci s městskou radou Las Palmas de Gran Canaria a španělským Červeným křížem pokusila najít řešení, aby 225 přistěhovalců (všímáte si jak vládní kanárský tisk MANIPULUJE A AUTOMATICKY DEFINUJE ILEGÁLY, TERORISTY A VETŘELCE JAKO PŘISTĚHOVALCE?!!) přešlo z mola v Arguineguínu na náměstí z La Feria nemuseli trávit noc na ulici. Nakonec se pozdě v noci začalo uvolňovat náměstí Plaza de La Feria poté, co úřady nařídily převoz do provizorních hotelových zařízení na ostrově.

A JAK SI NAŠI MILÍ NEGRO-MORO-LYBIJŠTÍ “FERTILIZÁTOŘI NEPLODNÉ EVROPSKÉ POPULACE” ŽIJÍ ??? .. inu narkotrafikantský kokainový rodinný gangstrana “Podemos”, která taktéž podniká na poli obchodu s lidmi, dětmi a ženami jim zajišťuje dostatečný luxus a pohodlí, včetně vydatné stravy. Jsou to koneckonců za peníze najatí žoldáci za ochranu jejich multikulturních levicových hodnot. Když jim nepůjčíte zapalovač, jste rasista. Když jim nedáte peníze, jste rasista. Když je nazvete zloději a lháři, jste rasista … etc.. Zatímco spousta místních kanárců žije pod úrovní chudoby, pro tuhle “genetickou smetánku”, která má zachránit jasný volební krach “Podemos” existují speciální privilegia včetně policejní ignorance a krytí vládním tiskem v případě jejich zločinosti.

„Již nějakou dobu varujeme, že nekontrolované přistěhovalectví je neslučitelné s kanárskou značkou cestovního ruchu. Jsme v novinách po celé Evropě, protože se někteří hoteliéři rozhodli hostit přistěhovalce. To není xenofobie nebo rasismus, to je realita,“ říká Antonio Vélez, podnikatel a mluvčí nedávno vytvořené platformy Připoj se za Kanáry (Unete por Canarias), která požaduje od vlády záchranný plán pro kanárský sektor cestovního ruchu, což je základ místní ekonomiky vážně zasažený krizí. „Nechápeme, jak se přes noc, po milionech utracených na veletrzích a propagaci, poškodí naše značka a po celé Evropě se prodává, že kanárské hotely jsou přijímacími centry pro imigranty. Lidé, kteří přicházejí na pobřeží, už křičí, že nechtějí spát ve stanech, ať jsou odvezeni do hotelu, protože viděli fotografie, které jim posílají jejich známí.

“Jak vysvětlíte těm tisícům kanárských rodin, které každý den chodí do Charity pro jídlo, že pro ilegální vetřelce existují hotely s plnou penzí a pro ně nic?”

Podobné praktiky brzy přijdou také na Kanárské ostrovy s novou vlnou mladých muslimských kozomrdů ze všech pastvin Afriky.

Moderní rybářská vesnička Arguineguín, z valné většiny skoupená skandinávskými obyvateli povětšině norského původu, kteří zde velmi zdomácněli a jsou přijímáni jako zcela normální a kultivovaní novousedlíci, v turistickém okrese Mogán (také jméno přístavu a vesnice Mogán, která se přezdívá “Benátky kanárských ostrovů”) na jihozápadě ostrova Gran Canaria2 500 obyvatel. Od konce srpna se stalo nedobrovolným epicentrem migrace: do jeho přístavu se nahromadilo více než 1 300 teroristů a gangsterů (afrických negrů a marokánců), kteří používají krytí “migrantů”. Situaci čelí již správa Kanárských ostrovů tvrdými a nekompromisními diplomatickými útoky na ústřední vládně-tribální pašerácký gang-stranu “Podemos”, což je jasné centrum evropských nakrotrafikantů a pašeráků lidí, takže se neočekává logické, ani racionální řešení vzniklých problémů. Naopak, vláda udělá vše, aby problém zesílila (je to zcela zákonitý vývoj zednářských evropských plánů, proto). Celá situace však rozčiluje obyvatelstvo v různých částech soustroví do té míry, že se začínají formovat místní bojová uskupení kanárských patriotů (s mnoha z nich jsem měli tu čest mluvit na síti), kteří si ještě pamatují vlnu znásilňování místních děvčat maury a negry před více než desetiletím, kdy museli místní honit marokánce a negry z kajuků po ulicích Las Palmas a Maspalomas, a trestat je okamžitým a někdy i skupinovým lynchem. Po té se situace teprve začala uklidňovat. Nechá to vláda zajít tak daleko, že budou kanárští patrioti honit negry a moros jako králíky, za peníze na hlavu, po horách, nebo se to dokonce stane turistickou raritou pro zámožné ?? Jeden může těžko hádat, co takové úchylné jezuity a opusdeisty kontrolující tento “svatý Kalergiho byznys” ještě napadne v jejich pošoupnutých “posvátných” hlavách.

Kalergiho seznamovací agentura “RAJ NA ZEMI”

Negerští a marokánští členové spících buněk ISIL pod rouškou “ilegální migrace” si zcela svobodně vykračují po centru města propuštěni ministestvem vnitra přímo před budovou vlády (!), aniž by si nechali provést testy PCR (kterým je pochopitelně násilně podrobováno lokální hispánské, latinoamerické i evropské obyvatelstvo, nikoliv však noví negři a marokánci!). Nejprve byli všichni převezeni do Las Palmas a poté byli přemístěni do luxusního turistického komplexu Vista Oasis. Ministerstvo obrany zpřístupnilo přistěhovalcům z přístavu 200 míst, aby se provoz v přístavu znovu nezhroutil. To vše přineslo politické důsledky: Zástupkyně Kanárské Koalice, Ana Oramasová, se tuto středu vystoupila velmi tvrdě proti ústřední vládě v Mardidu kvůli migrační krizi, kterou prochází kanárské souostroví, a zeptala se, zda se má, teroristická skupina “Hnutí za sebeurčení a nezávislost kanárského souostroví(MPAIAC), vrátit, aby Pedro Sánchez „věnoval pozornost Kanárským ostrovům.“

F.A.G. Ozbrojené Síly Guanchů
Hymna kanárských “Ozbrojených Sil Guanchů(FAG)

“Dnes žádáme, aby vláda jednala a postavila se tváří v tvář imigračnímu dramatu, kdy máme polovinu pracovní síly nezaměstnaných nebo v #ERTE a máme 16 000 afrických přistěhovalců uvězněných na #Canarias, naše země se stala vulkánem, je třeba JEDNAT a HNED!”

Členové Al-Kájdy, DAESH spolu s degenegroidy a jihádistickými marokánci. Všichni bez pasů nebo s koupenými nebo zfalšovanými dokumenty identity z různých afrických zemí. Jak zajistě inteligentní čtenáři vědí, VĚTŠINA afrických zemí neprovádí kontrolu porodnosti, tzn. že NEIDENTIFIKUJE OBYVATELE, takže většina afrických tzv. “pasů”, jsou zcela jednoduše zfalšovatelné cáry papíru, které si můžete kdekoliv v africe koupit za 50$ nebo míň, nebo ještě jednodušeji zfalšovat v primitivním grafickém softwaru a vytisknout na levňoučké tiskárně. Někteří také cestují s dokumenty svých obětí, které znásilňovali, mučili a vraždili v průběhu genocidy syřanů, iráčanů a kurdů, přičemž vypadají, pochopitelně jak jinak, než jako “rodina”. Jejich děti, resp. děti, které mají s sebou na cestě jsou povětšinou děti, které jsou koupeny “za levno” a záhy na evropském kontinentě anebo přímo ON-LINE PRODÁNY (cena dítěte na černém trhu se pohybuje kolem 10.000€) trhu adrenochromovým, sexuálním nebe pedofilním predátorům a jejich agenturám, které stojí v pozadí financování “dětských domovů” pro migranty. Schválně si všímejte na různých videích KOLIK Z NICH SI ZAKRÝVÁ OBLIČEJ !!! PROČ ??? Turecký Erdogan rozdával turecké pasy každému, kdo mu nechal volební hlas v době, kdy turecko bylo baštou DAESH a chránilo a platilo a ošetřovalo (vše Erdoganova rodina sama!) bojovníky DAESH. Většina tureckých pasů v Evropě je této provenience.

PŘEPOČÍTÁVAT NEMÁ SMYSL: Mučení kojenci a děti uvězněné v podzemí jsou TRUMPOVA KARTA. #mamabears

Městská radní v Haagu a členka anti-imigrantské strany Svoboda si vzala život, několik hodin poté, co zveřejnila video na Facebooku, kde tvrdila, že byla v rámci zastrašovací kampaně několikanásobně znásilněna muslimským gangem.

Letos dorazilo na Kanárské ostrovy kolem 16 000 afrických migrantů (a jejich počet RYCHLE přibývá!!), což je nejvyšší počet od takzvané kajucké krize” v roce 2006.

Jsou to “magrebané(výraz pro oblast Maroko, Tunis, Alžír, Lybie). Přesně ta TERORISTICKÁ OBLAST !!! severní Afriky, kde operují nejvíce teroristické skupiny ISIL. Tito “maghrebané” – již jsme mluvili o jednoduchosti padělání afrických “dokumentů identity”, mají paněženky plné dvaceti a padesáti eurových bankovek, vidíte jak chodí ke kadeřníkovi, pijí v barech a nakupují v nákupních centrech na Kanárských ostrovech.
https://www.africanews.com/2020/09/12/morocco-warns-of-growing-islamic-state-in-african-sahel-sahara-region/
Mnoho z nich je prostě jen převezeno luxusními velkými jachtami převaděčů na vzdálenost 12 námořních mil od pobřeží kanárských ostrovů, kde je po pár hodinách plavby po proudu přebírá nigerijsou nebo marokánskou mafií podplacená Pobřežní Stráž kanárských ostrovů. Dále putují do rukou neziskovek a hoteliérů, kteří se starají o to, aby budoucí gangstři, znásilňovači a lovci evropských žen měli plný žaludek a byli spokojení. Na obrázku si (ti chudí ubožáci!!!) marokánci právě vyskočivší ze svých bárek suší na slunci své 20 a 50 eurové bankovky. Za několik dní budou obsazovat kanárská území a prohlašovat je za “majetek marocké vlády”, a budou se věnovat vyhrožování obyvatel křesťaského vyznání a lovu místních ženoblíbený to sport evropských jihádistů.
Pašeráci ISIL – DAESH: Spící buňky a “nezemřelí” sebevražední atentátníci infiltrovali Evropu.
Dva jihádisté zadržení v “kanárských benátkách”, přístavu Mogánu, přijeli na pateře v r. 2018. Jeden z nich si právě renovoval španělskou rezidenci Melille. Rekrutovali ženy s cílem, aby se stali matkami budoucích mudžáhedínů, a šířili tak „pravé náboženství“, pro které museli být ochotni přijmout polygamii. Před samotným setkáním s novým manželem byla realizována ještě nejméně dvě „virtuální manželství“ jež byla formalizována. Podle zdrojů z vyšetřování Policia Nacional, která ve středu brzy ráno spustila řízení k zatčení v Melille a Moganu (Las Palmas de Gran Canaria) dvou džihádistů spojených s al-Káidou, obou marocké národnosti, věnujících se tomuto náborovému úkolu. V této operaci, na které se podíleli chránění svědci, byla klíčová spolupráce marockých zpravodajských služeb (DGST) a Europolu. To neutralizuje část sítě mezinárodních poboček, o kterých se předpokládá, že má až třicet členů. Národní soud včera rozhodl o vstupu do vězení u dvou zatčených.
Šéf marockých bezpečnostních složek varuje, že terroismus v jeho regionu je pouze “tikající časová bomba”. Khiame varoval, že ISIL “se rozvinul hlavně v Sahelsko-Saharském regionu jako důsledek lybijského konfliktu a v zemích jako je Mali, které nejsou schopny kontrolovat a zabezpečit bezpečí na svém území”

Rubén Pulido: Podle zdrojů z GC hlavního postu Costa Teguise (Lanzarote):
Další kajuko dorazilo dnes ráno. Bylo obsazeno 11 muži a 1 ženou maghrebského původu #PuntaMujeres, a bylo také naloženo 544 kg hašiše.
Skončíme s tím konečně nebo počkáme, až přijdou ozbrojení?

Díky své zeměpisné poloze byl a stále Sahel centrem tranzitu a obchodu mezi severní Afrikou a subsaharskou Afrikou. Jedná se o velmi nestabilní oblast, kterou tvoří převážně islámské národy, se slabými vládami, které mají velké potíže s sesamotným vládnutím, a panuje zde velká politická nespokojenost. Ve státech koexistuje několik komunit, které mají určité potíže s kontrolou svých hranic. Sahel také obsahuje rozsáhlé oblasti, které se kompletně vymykají kontrole jakéhokoliv státu úplně. V těchto oblastech vzkvétají džihádistické skupiny a mnohostranné kruhy nedovoleného obchodování s vazbami na nadnárodní organizovaný zločin v Evropě, Asii a Latinské Americe. Rozvoj Sahelsko-saharského kontinua je ústředním uzlem geopolitiky organizované zločinnosti všech teroristy a narkotrafikanty podplacených evropských vlád.

Právě vypukla válka mezi Marokem a Západní Saharou, což někteří považují za předehru k invazi Maroka na Kanárské ostrovy. https://www.ecsaharaui.com/2020/11/ultima-hora-el-ejercito-de-liberacion.htm

Velmi tvrdý dopis kanárského prezidenta Antonia Moralese vládnímu gangu “Podemos”, krytého stejnojmennou politickou stranou, který je ovšem placen také nigerijskou pašeráckou mafií z jedné strany, z té druhé potom Sorosem a jeho neziskovkami, což je v podstatě jenom krytí pašeráckých gangů, které obchodují s lidmi, zejména potom s ženami a dětmi. Zejména však sociální státní instituce jako útulky a podobně..viz. baleáry-pedofilie Podemos profitovali především z masívní distribuce kokainu Madurova gobálního gangu SOLES do Evropy. .. pamatujete se na tu zprávu? … Evropský parlament plný stop po kokainu od záchodových mís až po mikrofony ?? :))) ..

U těchto soukromých zpráv kanárských patriotů nebudeme z pochopitelných důvodů zveřejňovat jména ani nicky:

1 zpráva:
seňor/a A: Kanárské ostrovy již „okupují“ Maročané a Mauritánci. Na východních ostrovech, na Fuerteventuře a Lanzarote, je počet Maurů již vyšší než počet původního obyvatelstva. Jedná se o marockou strategii, která začíná přinášet výsledky: „mírové“ dobývání území prostřednictvím jejich okupace odvážnými. Chápe se to jako „mírumilovný vstup“; za denního světla příjede na ostrovy obrovské množství člunů s průměrným počtem 400 až 600 Maurů denně.
Moje sestra mi říká, že na jihu Tenerife (jednoho ze dvou největších ostrovů) je situace příšerná. Je zde mnoho tisíců Maurů, kteří bloudí a žijí po ulicích, a každý den je to více a více znepokojivější. Jsou jimi kontrolované oblasti, kde tvrdě požadují práva a která nemají, například nároky na „svá územní práva“, a mnoho kanárců se začíná opravdu bát. Říkají, že neexistují žádné politické, policejní nebo právní síly, které by začaly řešit vzniklou situaci. A věřím, že ani jedna z těchto (sil-státních institucí) to neudělá.
Ti, kteří jsou na pevnině ve španělsku jsou příliš daleko a naše ostrovy je ani trochu netrápí. A to je vážná chyba; velmi vážná. Jakmile ovládnou ostrovy, přijdou sem a nenápadně si nárokují další a další „území“, kousek po kousku. Nestarají se vůbec o čas. Jsou jako kapky vody, která nepřestávají padat, to znamená, že trvale padají až prorazí i ocelový plech o tloušťce 1 metru.
A podle toho, co vidím, jsou již v Bilbau. Jsme na tom velmi špatně a budeme ještě hůř. Vláda “pracuje” na jiných věcech, do té doby, dokud jim nezabuší na dveře paláce Moncloa a neshodí je ze židlí …
Je to prostě úžasné, téměř 7 000 přistěhovalců na seznamu s úžasným platem, které nikdo nebude mít ani v důchodu, navzdory tomu, že odpracoval 40 let. Rozšiřujte toto, pokud vám to vyhovuje, spousta lidí to musí zjistit, a něco je třeba každopádně udělat.
URGENTNÍ poznámka:
Guardia Civil
Předat všem možným kontaktům.
Skrývá se to nebo jsou omezená data … tisíce Nigerijců (nebo černochů) a muslimů násilně vstupují do našich hranic jižního Španělska. Stovky členů Guardie Civil je zraněných a propuštěných v důsledku vážných útoků a musí se skrývat … Guardia Civil žádá o podporu a té se nedostává … je to ohromení-šok … TV a rádia jsou umlčovány a politické strany taktéž … Řád George Sorose, který vyplácí miliony nevládním organizacím, jako je OpenArms, aby zdecimovaly Španělsko a jeho kulturu, rasu a španěly jako národ. Španělsko je jako Kalerghiho zkumavka fungující v evropském měřítku.
Musíme reagovat … okamžitě odmítnout tuto invazi a podporovat Guardii Civil (Civilní Gardu) jako jediný předvoj policie nebo ozbrojeného boje, který zůstává viset ve vzduchu …
SOS Předejte toPředejte to Španělsko v nebezpečínaše ulice a domy v nebezpečí právě teďaž se všichni, kdo vstoupí, budou moci svobodně zorganizovat, začne násilné ozbrojené povstání proti Španělům … (konec zprávy)

2 zpráva: seňor/a B: Teď to budou Španělé konečně vědět, když se starají o ty špindíry, a taky o těch, kteří z této bídy ostatních žijí, jako je Antonio Rico (náhoda) z Červeného kříže (p.př.: zřejmě se zde jedná o marockou a nigerijskou a malijsou mafií zaplacený převaděčský pomocný uzel ve formě šéfa kanárského Červeného Kříže. Jak všichni znalí věci a intel-informací od přátel přátel dobře víme, Červený Kříž je klíčová kabalistická organizace světově proslulá jak pašováním peněz, tak zbraní, včetně pašování dětí, žen a jejich orgánů.)
Helena Maleno spolupracuje s převaděčskými mafiemi a byla v Maroku souzena, byla osvobozena a propuštěna na poslední chvíli, protože kdyby byla usvědčena, SKANDÁL BY PŘESKOČIL DO CELÉ EVROPY! To je jméno ženy, která pašerůkům negrů do Evropy jim pomáhá nakupovat mobilní telefony a dává přesné pokyny pro migranty, ve spolupráci s převaděčskými mafiemi „zkorumpovanou“ pobřežní stráží a záchranáři (Salvamento Marítimo), a no … mohl bych pokračovat, ale nechci vás přesytit … probuďte se konečně. Musíte jít po všech těch organizacích a politicích, kteří je chrání.

Helena Maleno – klíčová hlava převaděčských gangů, a pravděpodobně operativec ISIL nebo Al-Kajdy, která již roky žije v Maroku, Dne 5. března 2019 odvolací soud v marockém Tangeru zastavil trestní stíhání obránkyně práv migrantů Heleny Maleno Garzónové. V souvislosti s její prací “v oblasti lidských práv” byla proti ní vznesena obvinění z „podpory nelegálního přistěhovalectví“ a „převaděčství migrantů“. Sorosovi právníci jsou finančně neporazitelná lobby.

Helena Maleno mezi svými. Afrika je veliká a kšefty jdou skvěle. Ještě zbývá znásilnit spoustu evropských žen, zlikvidovat spoustu evropských institucí, založit mnoho negerských gangů a přebrat spooustu evropské půdy. Ale dokáže to všechno vůbec její “CLUB CI70? Umí počítat ?? Umí se podepsat ?? Umí přijmout pravidla hry a systém ?? …
O falešných lovcích, královnách a mulách: různorodé role žen v nadnárodním organizovaném zločinu v jižní Africe. V jihoafrickém kontextu je k dispozici málo historických nebo srovnávacích údajů o úloze žen v organizovaném zločinu. Existující údaje jsou základní a vycházejí z předpokladu genderové neutrality nebo předpokládaného mužského složení skupin organizovaného zločinu. Souvislost žen s organizovaným zločinem je spojena s utrpením a vykořisťováním. Ve skutečnosti však ženy plní v rámci nadnárodních sítí organizovaného zločinu v regionu různé role a funkce. V některých případech jsou to pěšáci syndikátů obchodu s drogami a lidmi. Některé jsou prostředníky a jiné zase mocnými matriarchy na vrcholu nadnárodních sítí organizovaného zločinu.

Je to naprosto nestydaté. Španělský ministr vnitra Marlaska odvolává šéfa Guardie Civil na Kanárských ostrovech, který požaduje více prostředků k zabránění invazi muslimů, kteří dorazí na ostrovní pláže. Velezrada. Jednoho dne si budeme pamatovat, jak socialistická vláda podporovala situaci na Kanárských ostrovech, aby zde dosáhla kýženého válečného scénáře.

Nigerian gangs partner with the Sicilian mafia (Jane’s Intelligence Review) How the ‘Nigerian mafia’ exploits African women in Europe The Black Axe – Jak panafrické hnutí za svobodu ztratilo cestu Where do the Moroccan Jihadists Come from and Who do they Affiliate With?

Německé a evropské ženy hovoří o tom, jak byli znásilněny migranty.
Proč muslimové loví a znásilňují bílé – křesťanské ženy.
“Snadné maso”: muslimský znásilňovací a zotročovací gang měl 11 let státní krytí. Bylo znásilněno, několkrát prodáno a nebo zavražděno celkem 1.400 holčiček ve školním věku.
Statečné přeživší dívky, lovené a znásilňované oběti muslimského rotherhamského gangu poprvé promluvily.

Španělští psychiatři: PERVERZITA VLÁD JE NEPŘEDSTAVITELNÁ!

Španělští psychiatři bijí na poplach!

Jsme skupina psychologů, psychoanalytiků a psychoterapeutů a vydáváme varovnou zprávu. Podle našeho názoru se vládní politika podobá kampani masivního ničení psychiky populace. Ti, kteří mají pracovat pro blaho našich spoluobčanů, vytvářejí potenciálně nevratné trauma.
https://religionlavozlibre.blogspot.com/2020/10/psiquiatras-la-perversidad-de-los.html
🏹 Se zprávou z Knihy Pravdy

.. a mezitím i na “ostrovech štěstí” stále pokračuje každodenní zatýkání jedincůodpůrců Matrixu, kteří žádají jediné:

SVOBODNĚ DÝCHAT ČERSTVÝ VZDUCH

… také si uvědomme, PŘIROZENĚ, že na celém kanárském souostroví VANE NEUSTÁLE SVĚŽÍ ČERSTVĚ MOŘSKOU SOLÍ PROSYCENÝ a tedy DEZINFIKOVANÝ VZDUCH A TEPLOTA VĚTŠINOU PŘESAHUJE 26°C, což je i tak, pro již skoro rok neexistující “virus”, smrtelná teplota !!!!
… zatímco Guardia Civil nachází víc a víc PRÁZDNÝCH nemocnic, které jsou indikovány jezuitsko-opusdeistickou kabalou jako PŘEPLNÉNÉ …

Migrační politika, která generuje nenávist (TeldeActualidad, Gran Canaria)

Stane se kanárské souostroví jen další FRONTOU JIHÁDU V EVROPĚ, stejně jako Turecko – Řecká hranice? Situace a aktivita vládních stran tomu zcela jednoznačně napomáhá.

Mapa DAESH ve Španělsku: džihádistické buňky ukryté ve 140 obcích.

Následující tabulka shrnuje podle provincií a autonomních komunit: 1. číslo je počet operací proti džihádistům a 2. číslo je počet zadržených od roku 2012, podle údajů ministerstva vnitra:

CC.AA. PODROBNÉ OPERACE:

================================================= =

Almeria 3 6

Cadiz 4 5

Cordoba 1 3

Huelva 1 1

Jaen 1 1

Malaga 8 8

Sevilla 2 2

Andalusie 20 23

Zaragoza 3 3

ARAGON 3 3

ASTURIAS 1 1

BALEARSKÉ OSTROVY 3 7

Las Palmas 7 7

S.C. Tenerife 5 7

KANÁRSKÉ OSTROVY 12 14

CANTABRIA 0 0

Ciudad Real 3 7

Guadalajara 2 2

Toledo 1 2

CASTILLA-LA MANCHA 6 11

Avila 1 1

Lion 1 1

Segovia 5 7

Valladolid 1 1

CASTILLA Y LEÓN 8 10

Barcelona 48 87

Girona 10 14

Lleida 2 4

Tarragona 7 8

KATALÁNSKO 67 113 (!!)

Alicante 11 17

Castellon 2 2

Valencie 13 13

VALENCIA 26 32

Badajoz 1 1

EXTREMADURA 1 1

A Coruña 2 4

Lugo 2 2

GALICIA 4 6

MADRID 31 71

MURCIA 4 5

NAVARRA 3 3

Alava 5 5

Gipuzkoa 9 12

Bizkaia 4 4

Baskicko 18 21

RIOJA 1 1


Ceuta 16 33

Melilla 18 33

================================================= =

CELKEM: 216 (242) 391

(Poznámka: Přestože je součet počtu operací 242, ve skutečnosti jich bylo vyvinuto 216, protože stejná operace může být provedena v několika provinciích). EFE

tak / mcm

(Zdroje archivu www.lafototeca.com, kódy 11635498, 10605621 a další)

pro všechny sepsal: Petr pavel Krysařík II