JAK INFANTILNÍ POLICEJNÍ PROVOKACE UKONČILA PRVNÍ OPRAVDU LIDOVOU DEMONSTRACI V ČR

Motto:

Hamáček, pravděpodobně den před demonstrací. Příprava operace “LEKCE 1”
Perly, ze světoznámé pokladnice policejních provokatérů, udavačů, práskačů, zkurvysynů a křiváků .. Jejich inteligence je proslulá světově …

Tento článek je na počest jedné z mála demonstrací, která nebyla organizovaná pražskou Kabalou – Deep State a SPEM.

https://hnution.cz/

Demonstrace byla součástí světového hnutí a manifestací, které se rozvinuly po celém světě proti HRUBÉMU PORUŠOVÁNÍ LIDSKÝCH PRÁV A VLÁDNÍ KORUPCI, které jsou pravými příčinami zfalšované plandemie globální Kabaly – Deep State dementních vládních a policejních retardů, kteří si ve svých tupých hlavách ještě neuvědomili, že to jediné místo, kde na tomto světě patří je vězeňská cela na Guantanámu.

https://www.news.com.au/world/coronavirus/global/coronavirus-antimask-protests-held-across-the-world/news-story/2d2513d5b503050c8a0a25e7e6d48e30
https://www.arfa.cz/covid-masakr-pod-orlojem-policie-vyprovokovala-demonstranty-a-ucpala-vychody-jako-17-listopadu-89-tvrdi-organizatori-video-provokatera-5-000-lidi-desitky-ranenych-a-pridusenych-plynem/
La imagen puede contener: 1 persona, de pie y exterior
stará parta profesionálních policejních provokatérů z BISky a jejich instruktor “hnědá bunda”
La imagen puede contener: 2 personas
.. a tady máme poslední pokyny před akcí ..
La imagen puede contener: una o varias personas, personas de pie y exterior
údajní “policejní vyjednávači ve žlutých vestách” z 18.10. 2020, jak nám tvrdí ta vyskákaná, počmáraná policejní matrace z Orwellova Ústředí… hahahahah …
La imagen puede contener: una o varias personas, personas bailando y personas de pie
tady je vidět (ten uprostřed) v “akci” …
.. otázka tedy zní: jsou to koudelkovci z BISky nebo druhá směna od obuchů ?? ..
La imagen puede contener: una o varias personas, personas de pie, calzado y exterior
MaP 636 Nové děsivé praktiky Hamáčkových goril na Staroměstském náměstí odhaleny! Nejprve se neoznačené skrývaly mezi demonstranty, mlátily teleskopickými obušky a provokovaly policisty, a potom si nasadily rukávovou pásku Policie a začaly teleskopickými obušky mlátit demonstranty a zatýkat je. Mírumilovní lidé byli i dětmi zataženi do pasti před náměstím France Kafky , a potom a po Staroměstském náměstí pronásledováni těmito Hamáčkovými gorilami jako lovná zvěř. Hamáček vše sledoval na svých velitelských počítačích ve svém doupěti a proti nezákonnostem nezasáhl. Navštivte http://michalapetr.cz/doku.php?id=start a uvidíte další fotografie činnosti této Hamáčkovy gorily ještě když nebyla označená jako policista!
La imagen puede contener: una o varias personas, personas de pie y exterior, texto que dice "POLICIE"
.. a pěkně zezadu .. to je ta největší junda ! .. ááá do něj ! … tak takhle ty vyšinutý ouchylové pracujou ..
KDYŽ SI PROJEDETE DALSI VIDEA Z TE DEMOSKY Z RUZNYCH ZDROJU TAK TAM TAKOVYCH ,,AKTIVNICH PROVOKUJICICH KABELKARU” JE PLNO K NALEZENI.JE TO BEZNA POLICEJNI PRAXE INFILTROVAT TAKOVE AKCE. PS Víte jak poznat policejního provokatéra na demonstraci? Je to pořád stejný poznávací znamení jsou barevné tkaničky a většinou mají ledvinku nebo brašničku přes tělo. Někdy mají i tzv nazi oblečení většinou od Everlastu. Tohle nosí aby je pak vlastní (uniformovaní) poznali že patří k nim!!! Je to tak nenápadné až je to nápadné. Tohle se objevuje pravidelně. Na všech demoškách na kterých sem byl od roku 2015 jsem tohle a podobný obměny viděl často. Takže až něco takového uvidíte jak na demošce provokuje je to na 99procent provokatér policie

Oficiální vysvětlení policejních zásahových jednotek o uzavření koridoru. https://upload.facebook.com/jana.peterka.37/videos/125184496010441/?t=69 Vypadá to, že tihle v tý prasárně nejedou a vše je tedy konstrukt Ha-Matsch-Kena a estébáka Babishe (česky tzv. Hamáčka, dosazeného čínskou mafií na místo českého ministra vnitra) v koordinaco s “MI6 Koudelkou” aka týmem provokatérů z BIS. Ha-Matsch-Ken, česky Hamáček, se nachází na seznamu čínských korupčníků, zločinců první kategorie, určených k popravě v čínské lidové republice.

La imagen puede contener: 1 persona, texto que dice "23:49 5,2KB/s. Pavel Hornát 41 Tento dobry muž ozbrojeny teleskopickym obuškem pomáhal Policii ČR. Nebo to byl ksindl fízl provokatér? Video pridám za chvíli. mi líbí Komentar Petr Janko Sdílet Olinka Svobodová Klognerová Tam jich bylo prevlecenych.. Hlavne aby vyprovokovali 11m To.comilihi Odnovada+ Napište komentár... GIF"
.. a tady vidíte aktuálního policejního profíka-provokatéra skvěle skrytého, opět s podobnou větrovkou s kapucí, podobnou těm ostatním, takže vypadají jako z jednoho gangu, policejního gangu.
typická výbava člena “vyjednávacího týmu”, jak nám sdělila ta vygumovaná policejní matrace/mluvčí .. chachááá
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí
Na tomto obrázku již je vidět identita profesionálního fízla – provokatéra, který vyvolal nepokoje na Staroměstském náměstí, lépe. Po té, co napadl policisty a několik lidí, hodil několik dělobuchů mezi stojící, začali těžkooděnci střílet do lidí slzný plyn a zahradili veškeré únikové cesty. Poté, v nastalém zmatku se tento fízl vytratil, byl zaregistrován následně jak nasedá do fízl auta a mizí ze scény. Vše je zadokumentováno! Velící důstojník akce zval tuto akci, pravděpodobně však pouze FÁZI akce, do policejní vysílačky: “Lekce 1”. Tady mě připadá, že fízl-provokatér má pravděpodobně “pejzy”.
Video zachycující odjezd profesionálního policejního provokatéra po své “dobře odvedené práci” policejním autem. SVÝM policejním autem, páč řídil. Kluci co točili film ho viděli přímo a naživo a můžou svědčit.
A už tady máme i zoufale groteskní a standartně prolhané “vysvětlení” hlavní policejní matrace z kachlíkárny. Že takové hovadině věří jen dementní bezmozek ani dodávat nemusíme. Video a očití svědci jsou důkazem!
Co je důležité. Pokyn Připravit se akci přišel, ještě před útokem policistky na demonstranta zaznmenaném ve videu 1. Dokazují to zvuky rozvášněné části demonstrantů. Klaksony a dělbuchy se totiž ozvaly na tomto záznamu až později. Nyní si vysvětlíme, co znamenalo ono troubení policejními klaksony. Je to jednoduché! Policejní provokatéři nemohou používat při akci policejní komunikační systém, ani jej mít napojený do ucha, protože by byli odhaleni. Musí tedy dostat signál k akci jiným způsobem. A protože jsou roztroušeni po velké ploše, tak signál k akci přišel nejspíš oním troubením – ihned po něm se totiž odpálila první pyrotechnika. Kdo a proč odpálil pyrotechniku právě po troubení klaksonem je tedy jasné. http://michalapetr.cz/doku.php

Daniela Konecna6 h

Přátelé, kamarádi,
Dneska musím napsat článek, abych uvedla na pravou míru informace v médiích ze Staromáku.
BYLA JSEM TAM. Bylo nás tam asi 8000 až 10 000 lidí.
A bohužel, skoro v první řadě :o(.
Byla jsem se 14 letou dcerou a manželem na pokojné demonstraci na Staromáku. Pořádala organizace HON, demonstrace byla ohlášená od 14:00-15:00.
Byly tam vystoupení zkrachovalých živnostníků…vše v klidu.
V 15:07 byla demonstrace ukončena.
Dostali jsme instrukce, kterými ulicemi máme Staromák opouštět.
A hled: ani jedna cesta nebyla průchozí.
Pořádková policie zmizela a všude byli jen těžkooděnci ve 3 řadách. S obrněnými vozy.
V Pařížské ulici byl zátaras i s TANKEM! Nepustili nás ze Staromáku ven!!!!
Ano, byli tam nějací chuligáni a ultras, ale v markantní menšině, než bylo nás normálních lidí.
Těžkooděnci byli v přesile, proti chuligánům.
Pak se to seběhlo rychle.
Policie začala lidi hnát patronami se slzným plynem směrem na Týnský chrám…..
To jsem dostala první slabší zásah, omyla jsem si oči a pomáhala jsem další lidem kolem omýt oči, zorientovat se. Staršího pána skupina porazila, pomáhali jsme mu na nohy.
Pak jsem byla u vysílacího vozu České televize a mezi vůz a zdi domu, asi 1,5m ode mne hodila policie 2 slzné granáty.

Ani po tomto zásahu NÁS NECHTĚLI ZE STRAROMÁKU PUSTIT. V novinách sprostě lžou!!!!!
Nemohli jsme nikoho přesvědčit. Musíme počkat, až se situace vyřeší.
Až můj vysoký hlas dostal tvrdší kadenci a vzala jsem dceru před sebe, jeden těžkooděnec zareagoval mozkem.
Zařval: „je tu dítě, pusťte je projít.“
Moc ráda bych řekla, že bych chtěla pomoci i dalším lidem, ale nebylo diskuse. Museli si pomoci sami.

Tolik tedy k PRAVDIVOSTI NAŠICH ČESKÝCH MÉDIÍ!!!!!

Prosím sdílejte, ať se pravda šíří.
Přikládám své fotky.

La imagen puede contener: 3 personas, multitud y exterior
La imagen puede contener: una o varias personas, multitud y exterior
La imagen puede contener: 1 persona, de pie y exterior
La imagen puede contener: automóvil y exterior
La imagen puede contener: 1 persona, de pie y exterior, texto que dice "COVNA"

Patricie Chatrná11 h

Ve vysílačce se ozvalo

,,Lekce 1 uzavíráme Staromák ”

ulice kudy se mohlo odcházet, z ničeho nic uzavřeli, tam kde před minutou prošli lidi,jsme už neprošli ( podotýkám že to bylo na druhé straně náměstí od incidentu s policii). Byli zde důchodci, rodiče s dětmi, kočárky, lidi na vozíčku. Na otázky proč nás nepustí, nebo kudy máme odejít, když uzavřeli každou ulici , nám nikdo z nich neodpověděl. No a pak jsme dostali dávku slzáku, to už se k východum seběhlo více lidí, kašlali , děti brečeli, nikoho nepustili. Už i tady to začlo být dost vyhroceny, rodiče křičeli a snažili se mezi policisty prodrat s dětmi v náručich. Jak si tohle můžou vůbec dovolit?.. a tak sem tam tak stála, koukala na chuligány a říkala si, že dnes tu bojovali chuligáni, ale příště s nima budou bojovat i ostatní lidé.
Celé Hamáčkem naplanovane, cíleně vyprovokovane!!!

Na obrázku může být: one or more people a outdoor
Další výpověď očitého svědka o provokačním profesionálním týmu policejních gangsterů převlečených za fotbalové “rowdies”, který způsobil nesčetná zranění na Staroměstkém náměstí.
standartní bláboly z dezinformačního židovského sračkometu hovínky.cz – https://www.novinky.cz/stalo-se/clanek/fanousci-sportovnich-klubu-protestuji-v-praze-proti-vladnim-opatrenim-40339601
standartní bláboly ušatého estébáka, čekajícího na výslech a svou celu na Guantanámu …

…a další židovský extrémistický sračkomet .. víc jich citovat nebudeme ….

… a klasickému lhaní těchto policejních dementů se taky nikdo nediví … Jednoduše nijak neprokázaná policejní LEŽ .. nic víc, a uplně stejná LEŽ jako jsou vylhané policejní statistiky, protokoly, svědectví a obvinění či policejní tituly :))

18. října 2020 – 18:40
Neváhal jsem dorazit z moravské Olomouce, abych vyhověl žádosti některých organizátorů i širší veřejnosti o moje vystoupení z pozice lékaře a vlastence, uvedl Marek Obrtel, lékař, vlastenec a domobranec pro Prvnizpravy.cz..
.   
V posledních hodinách a nakonec i desítkách minut jsem však zdaleka nejen já zaznamenal celou řadu mimořádně znepokojivých signálů. Nasvědčují, že akce připravená v dobré víře a čestnými lidmi bude pravděpodobně  vystavena různým zákeřným provokacím, které mají cíl mítink a jeho účastníky podpásově zdiskreditovat jako ty, kterým jsou životy a zdraví našich spoluobčanů lhostejné.   
Pravdou je pravý opak!

Byl jsem mimochodem velmi zaskočen, když jsem se na železniční stanici stal osobně svědkem toho, jak byl policejní kolega uniformovaných policistů, oblečen do šatů, působících dojmem fotbalového chuligána poučován, jak má postupovat, aby se vmísil do davu demonstrantů a vyprovokoval je k nepřístojnostem!

POKRAČOVÁNÍ POLODEMENTNÍ POLICEJNÍ REALITY SHOW NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH PROSTŘEDNICTVÍM PLACENÝCH POLICEJNÍCH KUŘBUŘTŮ.

Následují konverzační chytáky a nesmyslné dialogy s najatými a dobře placenými fízly-agenty na všech sítích v podobném duchu jako je tento, i když VŠICHNI víme, že pyrotechniku tam přivezli fízlové, to je nad slunce jasnější. Jen idiot věří fízlům jejich lži! .. a pozor, spooousta těch, které velmi naivně považujete za “hlupáčky” jsou jenom právě tito “agenti”. Bohudík, ta jejich tupost je reálná, nikoliv fingovaná, proto jdou poznat na dálku skoro po smradu, jak se říká …

Všimněte si, že tito výmazové nejsou skoro nikdy schopni argumentovat, hlavně tedy díky extrémně nízké inteligenci. Vždy pouze jednoduše negují, osočují, ponižují a provokují. Když se necháte vyprovokovat a sejmete je jakýmkoliv drsnějším stylem, nechají vás zablokovat za obrovských fanfár o lidské slušnosti ..etc… Mají na to “kurzy od hňupbooku pro policejní kretény“.

JAK ROZEZNAT FÍZLA – INFILTRÁTORA VE VAŠEM HNUTÍ.

Účelem tohoto seznamu pokynů není vytvořit paranoiu nebo rozdělit diváky mezi aktivisty, ale vytvořit povědomí o behaviorálních rysech lidí, kteří jsou tam, aby podali zprávu vaší firmě nebo vládě o plánech a činnostech vašeho hnutí nebo organizace.

 • Falešný aktivista nebo agent se objeví z ničeho, ale velmi rychle se stane nejlepším přítelem a plynule se vrhne do cíleného hnutí.
 • Rychle se učí a v krátkém čase začnou mluvit jazykem hnutí.
 • Jejich účes a oblečení se rychle mění, aby se přizpůsobily aktuálním trendům.
 • Nedlouho poté, co dorazí na scénu, se stane něco katastrofálního, co nenávratně poškodí solidaritu mezi členy.
 • Tento falešný aktivista je obvykle ve středu organizování akcí kolem kalamity.
 • Prostřednictvím toho se v hnutí vytváří a podporuje role této osoby.
 • Přišli s mandátem, aby tíhli k přátelství s lidmi, s nimiž by mohli tento mandát plnit.
 • Vyhledávají v této skupině nejzranitelnější členy skupiny a oslovují je a pomáhají jim s jejich hmotnými potřebami, jako je přístřeší, jídlo, na kterém mohou plakat, a zvednout se k přímé akci.
 • Používají lichocení, posilují sebeobraz určitých lidí tím, že je podsouvají na místo potenciálního „vůdce“ a mluví o jejich vůdčích kvalitách.
 • Čím užitečnější člověk pro ně může být, tím více lichocení se uplatňuje.
 • Zároveň povzbuzují své přátele, aby dělali nehorázné věci, aby prokázali tyto vlastnosti.
 • Staví je proti jiným jejich kolegům – někdy o ostatních mluví jako o agentech.
 • Čím více lidí mohou proti sobě postavit, tím lepší je jejich zásah v hnutí.
 • Pronásledují marné a zbytečné lidi, kteří jasně chtějí společenské uznání a oslavu.
 • Mohou pomoci financovat kampaně sociálních médií těchto uchazečů o slávu nebo je propojit s lidmi, kteří mohou pomoci.
 • Vyzývají své chráněnce, aby pomocí těchto platforem sociálních médií zahájili jedovaté útoky na lidi, kteří musí být umlčeni nebo zničeni vládou či firmou
 • Povzbuzují své nic netušící pěšáky k práci v smečkách.
 • To znamená zaútočit na jednotlivý cíl jako smečka – nejlépe na veřejných platformách.
 • Sami podávají sugestivní komentáře, odporují si a na veřejných platformách a točí se ve lžích tak ledabyle, že si toho mnozí nevšimnou. Šíření pověstí jako pravd vyžaduje určitou dovednost.
 • Obvykle mají vysokou inteligenci, jsou charismatičtí a hrají tu roli dobře – mění nejen svůj dress code, ale také jazyk a filozofii, aby vyhovovali této příležitosti.
 • Jsou to mistři v zrcadlení podstaty boje a sledují geniální lidi, kteří jsou skutečnými aktivisty.
 • Vykazují narcistické tendence a mají docela tendenci dost jmenovat.
 • Jejich tweety jsou spíše o sobě, o jejich nekonečných vnitřních úvahách a dívání se na pupek, než o socioekonomických problémech lidí, o kterých tvrdí, že je zastupují.
 • Jejich vzdělávací historie a pracovní historie jsou obvykle nahodilé a nejsou dobře prezentovány.
 • Jejich profil Google je nedostatečný, ale prostřednictvím hnutí si začnou vytvářet online profil.
 • Zmizí na mnoha rodinných nebo zahraničních cestách – ne že byste viděli fotografie nebo slyšeli o tom, co se všechno dělo.
 • Jsou schopni vklouznout přímo do vnitřního fungování hnutí a uplatnit nárok na všechny druhy vnitřní skvělé práce členů hnutí.
 • Úkolem je destabilizovat boj / org a vytvořit nedůvěru mezi členy.
 • Zaměřují se na témata, která se legitimně týkají lidí v boji.
 • Určují nejspornější problém a pracují s ním – často kolem problému staví přehnané konstrukty, aby v boji vytvořily masivní štěpení.
 • Tam, kde kdysi byli členové schopni vyjednat podmínky angažovanosti a debatovat o problémech, hraje tato osoba velkou roli v tom, že tyto problémy považuje za nenapravitelné, a angažovanost brzy v boji změní.
 • To znamená, že jedna strana musí být považována za oběť druhé straně, která je démonizována.
 • Jakmile je příběh „oběť a démon“ zakořeněn, začnou se projevovat praskliny.
 • Tráví spoustu času zapojováním své skupiny a nových rekrutů, aby dokázali svou teorii.
 • To často zahrnuje jejich oblíbenou formu narkotik a mnoho pozdních večerů, kdy je posloucháme.
 • Využívají každou dostupnou příležitost k prosazení svého neochvějného a monolitického rámce bez ohledu na příležitost nebo program.
 • Z toho důvodu budou vykolejeny i události zaměřené na konkrétní agendu, pokud jejich rámec nebude do agendy zahrnut.
 • Pokud budou vyzváni k vykolejení, budou vás tímto termínem upozorňovat na rychlost a budou ho používat proti vám – popírajíc, že ​​se jedná o vykolejení – i když všichni jsou skutečně vykolejení, na konci narušení jsou rozčarovaní a deprimovaní – s malou vůlí původně pokračovat v agendě jak bylo plánováno.
 • Dobře odvedená práce. To byl záměr bez ohledu na to, jak hlasitě agent a přisluhovači tvrdí opak.
 • Protože k prosazení své destabilizační agendy využívají oprávněné obavy, je velmi těžké se jim postavit.
 • Vědí, že s určitými tématy přichází pobouření a fundamentalistický moralismus, a každý, kdo tento přístup zpochybní, bude nazýván obhájcem nebo popíračem nebo útočníkem.
 • Tomu se říká weoponizace legitimních příběhů o postranních pohnutkách a agenti absolvují školení v této oblasti, protože je tak účinné při rozbíjení jednoty ve všech hnutích na světě.
 • To je nespravedlivé pro ty, kteří vyvinuli zvukovou teorii, která je poté pokřivena pro maximální negativní dopad a prodána mladým myslím jako pravda.
 • Bez ohledu na to, kolik autentických předeher jim uděláte, aby se zapojili do sporných otázek, připravte je, vytvořte manifesty a kodexy chování, abyste se vypořádali s problémy, které všichni odmítnou.
 • Tato agenda nevyhovuje řešení problému.
 • Úkolem je zajistit, aby byl problém věčný, dokud nezruinuje hnutí.
 • Jejich metodikou je co nejširší šíření chaosu, aby nedošlo k harmonii.
 • Mají jasného protivníka a vše, co dělají, nebo vás o to požádají, je diskreditace nebo zničení jejich cíleného protivníka.
 • Protivníkem je obvykle skupina nebo jednotlivec, který dělá věci na demonstraci, může držet masy společně s vášnivými revolučními projevy a po celé měsíce spojovat stát v demonstracích a přímých akcích.
 • Ti, kteří jsou označeni za protivníky, jsou nejčastěji lidé, kteří neodpovídají aktuálním mocnostem, a prosazují progresivnější ideologii.
 • Socialismus, černé vědomí a environmentální spravedlnost jsou nejohrožujícími doktrínami pro neoliberální stát, protože přímo zpochybňují kulturní imperialismus, stejně jako velké podniky a ekonomický status quo ve světě poháněném ziskem.
 • Jejich rozkazy jsou zničit za každou cenu vůdce.
 • Poškození reputace je běžnou strategií proti vůdcům jakéhokoliv hnutí.
 • Není chybou, že jsou to právě silní vůdci hnutí, kteří jsou nejčastěji obviňováni ze sexuálního napadení, znásilnění a zneužívání, aniž by se poskytli důkazy, nebo aby jim to dokazovaly policejní doklady a soudní spory.
 • Středem těchto obvinění je často infiltrátor.
 • Jde o osvědčenou taktiku, kterou lze snadno prosadit vzhledem ke skutečnému problému machismu, misogynie a týrání žen v kapitalistickém světě, který tyto binární soubory podporuje.
 • Nejčastěji nejde o dokazování znásilnění, ale o to, aby obvinění viselo na doživotí nad jeho hlavou a nikdy mu nebyla poskytnuta příležitost se bránit, i když požádal o vznesení obvinění.
 • Veřejnost kupuje obvinění jako pravdu.
 • V tomto rámci nebude pobaveno žádné poukazování na to, jak moc špatné obvinění ze znásilnění způsobují těm, kteří jsou skutečně oběťmi znásilnění.
 • Silné vůdkyně bývají obviněny z toho, že jsou ambiciózní, nebezpečné, že jsou reklamní ďábel a různé nelichotivé výrazy. To má delegitimizovat její roli vůdce a zpochybnit její integritu.
 • Stručně řečeno, tito falešní aktivisté provádějí různé úkoly, které zahrnují útoky a / nebo narušení legitimních skupin nebo vytváření odklonu pomocí konstruované propagandy s cílem zdiskreditovat vůdce, odvrátit pozornost členů od pozornosti a zapojit je do chaosu plýtvajícího časem, který má zabránit jim dělat cokoli, co zvyšuje společné dobro.
 • Tito falešní aktivisté se také používají k provádění nepřátelských akcí prostřednictvím vybraných třetích stran, takže vytvářejí falešnou politiku, která vypadá jako neshoda mezi dvěma jednotlivci nebo skupinami, nebo ještě další násilí mezi členy a mezi nimi další zúčastněné strany.
 • I když se jedná o infiltraci financovanou vládou, je obtížné prokázat jakékoli spojení zpět s vládními operacemi a mandátem je toto spojení vymazáno různými metodami.
 • Skutečnost, že používají legitimní a citlivé boje a diskurzy k prosazování své agendy, která má v konečném důsledku zničit boj / hnutí / revoluci zevnitř, je velmi obtížné vyvodit nějak jejich odpovědnost, protože problémy, se kterými pracují, jsou „nedotknutelné“.
 • Často se stěhují na různá místa národních hnutí a kdekoli strávili čas, nechávají tato hnutí v troskách.

Osobní dopad

Agenti vás manipulují, abyste věřili jejich nauce, kterou často kážou, a to je pro vás vzrušující, protože se můžete vztahovat k tomu, co kážou.
Ve skutečnosti jste ve vztahu natolik, že jste si nevšimli, jak tuto doktrínu vyzbrojují, zatímco z vás dělají jednoho z jejich přisluhovačů ve své soukromé eskadře vyhazovačů.
Zjistíte, že se snažíte chránit tuto osobu před kritikou.
Když jste ve společnosti této osoby, začnete pociťovat depresi nízkého stupně a v žaludku úzkost.
To je jisté znamení, že jste manipulováni, abyste jednali proti svým instinktům
Pokud budete stále ignorovat svou pravdu, protože to od vás vyžadují, může dojít k vašemu nervovému zhroucení.
Jakmile k tomu dojde, stanete se pro tuto osobu hrozbou a již nebudete užiteční. V tomto okamžiku se vás zbaví bez komplikací.

tady něco z historie infiltrací různých hnutí: https://jacobinmag.com/2018/04/uk-infiltration-secret-police-mi5-special-branch-undercover

BLBTĚCHA A AMPULU A JINÉ ČESKÉ DEMENTY V ALFA FUNKCÍCH ČEKAJÍ VOJENSKÉ TRIBUNÁLY ALIANCE ZA JEJICH BARBARITY A KORUPCI.

https://app.box.com/s/k6hihwc6wonsjvarjotddw9mmfrg5zbt
Mass Arrests Of The Cabal Have Begun, According To Two ...
SITUACE NA SLOVENSKÉ DEMONSTRACI V BRATISLAVĚ .. TO SAMÉ V MODRÉM! ..

Prohlášení občanské iniciativy HON k demonstraci 18.10.2020 na Staroměstském náměstí v Praze.

publikoval Michal Nestra Svatoš na KPV 0249 (michalapetr.cz)

To co si Hamáček dovoluje, překračuje už všechny meze!

Děkujeme všem občanům, kteří našli odvahu a přišli na naší demonstraci v neděli 18.10.2020 na Staroměstské náměstí vyjádřit svůj nesouhlas s vládními opatřeními.

V našich akcích na podporu lidských práv budeme i nadále pokračovat. Termín další akce oznámíme příští týden na sociálních sítích.

Plně souhlasíme s hodnocením demonstrace ze strany vedení policie, jak jej oznámil v pořadu Hlavní zprávy na Prima CNN Martin Vondrášek, 1. náměstek policejního prezidenta, který řekl, že demonstranti do okamžiku rozpuštění demonstrace žádný zákon neporušili, protože Listina základních lidských práv a svobod má vyšší právní moc, než opatření vyhlášená vládou ČR.

Při rozpouštění demonstrace jsme postupovali v souladu s pokyny Magistrátu hl.m. Prahy a takovým způsobem, abychom nevyprovokovali demonstranty k násilnostem, neboť demonstrace byla ukončena o hodinu dříve, než bylo původně oznámeno. Trvala tak pouze 65 minut.

Domníváme se, že ministr vnitra ČR Jan Hamáček zcela nezvládl situaci tím, že si prosadil předčasné ukončení do té doby pokojné a zákonné demonstrace a tím vyvolal pocit hrubé nespokojenosti u části demonstrantů. Jan Hamáček takto postupoval proti Ústavě ČR, ačkoliv věděl, protože byl přítomen v operačním středisku policie, že se mezi pokojné demonstranty infiltrovali různé agresivní elementy a podle videí účastníků demonstrace, která máme k dispozici, i policejní provokatéři, kteří společně úmyslně vyvolali nepokoje a střety s PČR.

Děkujeme všem demonstrantům,, kteří se těmito provokacemi nenechali strhnout a omlouváme se, že nemohli v průběhu demonstrace volně opustit Staroměstské náměstí, protože policie nezákonně zablokovala všechny východy ze Staroměstského náměstí a teprve po tomto zablokování „jakousi náhodou“ spustili elementy a provokatéři svou akci. Na náměstí v té době byli staří lidé i lidé s dětmi, dále invalidní účastníci třetího odboje proti komunistickému režimu, a považujeme toto za akt Hamáčkova pohrdání Ústavou ČR, která byla v listopadu 1989 těžce vybojována.

Vůbec se nám nelíbí, že Jan Hamáček porušuje Ústavu a vyhrožuje veřejně třímilionovou pokutou vnukovi hrdiny sovětského svazu a člověku, který byl mlácen komunistickou StB.

Upozorňujeme Jana Hamáčka, že není účastníkem správního řízení ve věci této demonstrace, a že je nezákonné, aby vydával příkazy správním orgánům, jakým způsobem mají koho, z malicherných a protiústavních důvodů, potrestat, protože se mu nelíbí. Takto se například choval ÚV KSČ v 50. letech v případu Milady Horákové.

Děkujeme Ondřeji Pálovi za to, že po oficiálním ukončení demonstrace naprosto skvělým způsobem z pódia uklidnil velkou část Hamáčkovými nařízeními naštvaných demonstrantů a zabránil tak daleko větším střetům mezi demonstranty a PČR. Přitom oznámil jména ulic, které policie označila za místa odchodu ze Staroměstského náměstí. Tyto únikové koridory však již byly, jak bylo výše zmíněno, policií nezákonně uzavřeny. To vyvolalo v části demonstrantů velmi silné negativní emoce a přispělo k tomu, že se část z nich následně připojila k vyprovokovaným střetům s policií. Od všech projevů násilí po konci demonstrace se distancujeme a žádáme policii, aby se napříště zdržela takovýchto neprofesionálních akcí.

Za občanský spolek HON Ivan Sochor.

Na obrázku může být: one or more people a outdoor
viděn člen zásahové jednotky kopající do vlajky ČR

PROHLÁŠENÍ A SVĚDECTVÍ ÚČASTNÍKŮ DEMOSTRACE – FOTBALOVÝCH FANOUŠKŮ

…… Během opouštění náměstí jsme zjistili, že několik z vyjmenovaných ulic, kterými se náměstí mělo opustit, bylo úmyslně zablokováno a policisté zde čekali na záminku k zákroku. Vzhledem k tomu, že v předních řadách rostlo napětí, rozhodli jsme se vyčkat stranou, bokem od ostatních účastníků, kteří se snažili dostat se z náměstí.

V té chvíli svou roli zahráli nastrčení policejní provokatéři, kteří na několika různých místech začali nabádat dav ke konfliktu – skrytí policisté házeli plastové koše na své kolegy z pořádkové jednotky, nastrčená policistka dala před davem facku jednomu z demonstrantů, policie provedla první zákrok, naběhla do davu, část nastrčených provokatérů se za nimi schovala a následně nastoupili do policejních aut a odjeli. Jiní provokatéři si vytáhli pásku policie, vzali do rukou teleskopické obušky a začali konflikt ještě více nafukovat.

K zlomovému bodu došlo ve chvíli, kdy policie užila rozbušek poblíž kostela Sv. Mikuláše – v té chvíli se za obyčejné lidi šli postavit i lidé z našeho prostředí. Došlo k několika vzájemným útokům, kdy policii rozhodně nešlo o to rozehnat dav a uklidnit situaci, jako spíše o to vyburcovat dav před televizními kamerami k dalším náběhům.

Následně policie zablokovala zepředu jednu z ulic, kterou se dalo náměstí opustit a zezadu najela s vodním dělem, které začalo stříkat po účastnících. Všichni, co se v této ulici, která předtím byla jednou z mála částečně průchozích, nacházeli, tak zůstali zablokováni a došlo k zadržování a dalšímu sepisování všech lidí, co se v ulici nacházeli.

Během této situace došlo i k momentu, kdy jeden ze zasahujících policistů bere Českou národní vlajku jednomu z demonstrantů a kope do ní, což je zachyceno na videu stejně jako další provokace ze strany PČR. V současné chvíli nebylo proti žádné osobě aktivně se podílejících na fotbalových aktivitách vznešeno žádné obvinění……..

Pro celé prohlášení jen klikněte na název nahoře

.. standartní výcměch čemukoliv a komukoliv .. jako obvykle …
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/online-sireni-koronaviru-v-cesku-a-ve-svete/r~5f0630e4e93211eaa7deac1f6b220ee8/ .. :))))

A CO ČEKÁ PRAŽSKOU KABALU A VŠECHNY ZKORUMPOVANÉ ÚŘEDNÍKY ?

Další zadržený kabalista Zadolárek. Jeden z největších zlodějů českého národa!
Další zmrd z Hradu jde před soud a do lochu.
Operace však probíhá paralelně ve všech státech Evropy!
Pojmy jako “celoplošné testování či “rozvoz vakcíny” jsou vojenské kódy pro MASOVÁ ZATÝKÁNÍ.

Kathy Gajewská:

Většina vojenských divizí v Evropě se připojila k US EUROPA MILITARY známé jako jednotky SHAEF takže tato polní nemocnice nebude náhoda!
Pro mne je to tak že – VLÁDA JE DONUCENA POD ZÁMINKOU ŠÍŘENÍ VIRU A OBSAZENÝCH NEMOCNIČNÍCH LŮŽEK POSTAVIT POLNÍ NEMOCNICE V LETŇANECH ……
Na jaře pokud si pamatujete se to samé odehrálo v New Yorku v Central Parku. A svědectvím zdravotních sester pracujících v těchto polních nemocnicích se potvrdilo že polní nemocnice byli skutečně zbudovány pro oběti Lidského obchodování a to především z dětmi! Stejně tak bílé lodě=záchranné lodě =pro děti 📷
Takže nám to jasně připomíná že se nory budou čistit a zachraňovat oběti Lidského obchodování a to především z DĚTMI📷Pro ně by měla být ta lůžka…. 📷
Kovíd NEIZOLOVALI jak přiznala WHO i CDC, takže přiznali takto neexistenci📷, ale jsme na řadě a v dalších pár týdnech se bude dál čistit naše vlast!
Jsou i otřesy, jak se čistí podzemí, proto ty polní nemocnice.
Vážení tohle není žádná konspirace 📷 TOHLE je celosvětový FAKT 📷 INTERNET je denně po několik měsíců zahlcen zatýkáním po tisících těchto zvrácených psychopatů, kteří drastickými způsoby zneužívali děti! https://qresear.ch/indictments
Nechápu když už i MSM se uráčí napsat o těchto zločinec se najdou tací kteří i tak nevěří a vypustí z úst že to není pravda!
Povím vám že právě vy pak budete vnitřně nejvíc trpět díky vašemu strachu si přiznat pravdu a díky lhostejnosti pak budete prožívat vážné Hell 📷 protože vše bude velmi brzy vysíláno i v těch vašich televizích a nikdo tomu nezabrání 📷 Bude se divit obrovské množstvím lidí! Pak jen budu říkat : Já to říkala!
Ale nejdůležitější je to že už otevřete oči!

ZÁCHRANA DĚTÍ Z PODZEMÍ A MASOVÁ ZATÝKÁNÍ ELIT V PRAZE PRÁVĚ ZAČÍNAJÍ

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3206803-v-sobotu-se-zacnou-v-prazskych-letnanech-stavet-luzka
Na obrázku může být: text, kde se píše Disclose.tv @disclosetv BREAKING The Czech army has begun preparations for the construction of a field hospital at the Prague Exhibition Centre. Službou Google preloženo z: angličtina PRERUŠENÍ Česká armáda zahájila prípravy na stavbu polní nemocnice na pražském vystavišti. 18:16 17 rij 20 Twitter Web App 24 Retweety 4 Tweety S citací 56 Lajky
Na obrázku může být: ‎text, kde se píše ‎63 17:53 facebook polar Televize POLAR 19 m Otres se projevil pred 17. hodinou. Lidé píší, že tak silny otres dlouho nepamatují. Starttime 2020293 10/19/2000.00.00 OKC BHZ 053 POLAR.CZ Lidé na Karvinsku zaznamenali silny dülní otres Karviná Zprávy POL... 12ه2 Komentare sdíleni‎‎
Podzemní operace SHAEF amerických speciálních sil v plném proudu i v českém podzemí.
Neustále up-datované seznamy zadržených, uvězněných a popravených členů globální Kabaly – Deep State: https://roserambles.org/2020/07/10/shock-the-list-of-arrests-and-executions-of-famous-deep-state-july-10-2020/ https://conspiracydailyupdate.com/2020/06/14/indictments-arrests-and-executions-dismantling-the-deepstate-operatives/ https://www.ashtarcommandcrew.net/profiles/blogs/arrests-and-executions-of-famous-people-2020-video-and-list https://stillnessinthestorm.com/2020/02/mass-arrests-of-human-traffickers-and-child-porn-traffickers-february-2020-recap/ https://in5d.com/mass-arrests-of-the-cabal-have-begun-according-to-two-sources/ https://stillnessinthestorm.com/2018/09/proof-mass-arrests-coming-signed-executive-orders-reveal-trump-is-planning-mass-arrests-military-tribunals-for-deep-state-traitors-like-comey-clinton-and-obama/ https://www.humorousmathematics.com/post/mid-2020-gitmo-update-arrests-indictments-executions https://childtraffickingorgans.blogspot.com/2020/07/thoughts-on-lists-of-arrests-executions.html https://goldenageofgaia.com/2020/04/01/a-review-of-whats-been-said-about-the-cabal-takedown/ https://exopolitics.org/global-elite-taken-to-gitmo-by-us-special-forces/ https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/14/vojenske-tribunaly-s-kabalou/ https://alcuinbramerton.blogspot.com/2013/07/european-bloodlines-face-end-time.html
Evropské trhy padají rapidně dolů!
Happy birthday, friends ! …

Cosmic show is starting !