OPERACE “VYHLAZENÍ PATRIOTŮ” a kdo za ní opravdu stojí.

VAROVÁNÍ PATRIOTŮM

Levice chladně a vypočítavě vraždí

vlastence a nacionalisty, konzervativce a křesťany, libertariány a čajaře (Teaparty), Trumpisty a příznivci MAGA v Sanctuary Cities, v autonomních zónách, Demokraticky kontrolované nepokoje,

a ve všech nezákonných modrých státech.

Stav národa

DOŠLO KE ZLOMU: Antifa má za cíl popravy zastánců Trumpa

Včera v noci v Portlandu levicoví demonstranti zavraždili Trumpova popdporovatele. Toto je rozpis všech dostupných záběrů ze zabití s těmi co to vysvětlují..

Obětí byl Jay Bishop.

SDÍLET, aby vrahové došli SPRAVEDLNOSTI:

pic.twitter.com/HoIGlpEYIR

– Benny (@bennyjohnson) 31. srpna 2020

“Od nástupu Trumpa do úřadu došlo k mnoha popravám pravicových aktivistů.”

Většina z těchto vysoce plánovaných poprav byla provedena, aniž by si toho někdo všiml. Havárie aut, předávkování drogami, zbloudilé kulky v drogových brlozích, přelévání násilí gangů, poruchy letadel, zločiny z vášně, střelba v sebeobranč; pojmenujete to, jak chcete, ale falešná vysvětlení se rychle stanou oficiální příčinou smrti.

Nyní jsme v jiné fázi probíhající barevné revoluce proti Americké republice. Nejen, že jsou slavní a / nebo vlivní Patrioti úmyslně zavražděni za denního světla, zabijáci AntiFa chtějí, aby to všichni věděli. Tomu se říká: zastrašování tváří v tvář. Levice si přeje, aby se pravice velmi bála ukázat se na jakémkoli místě, které převzali skuteční bolševici a komunisté, anarchisté a povstalci. To dává těmto zrádným zločincům svobodu zakládat autonomní zóny, nepokoje BLM, místa protestů a jakýkoli jiný typ tyranie. Pomalu, ale jistě BLM, AntiFa a SUNRISE nenápadně svrhávají zákon a pořádek všude tam, kde se jim to umožní. Jejich cílem je destabilizovat všech 50 států efektivním dobytím všech velkých měst, než se rozběhnou na předměstí a poté napadnou venkovské oblasti.“

Mysli na Sýrii… v roce 2013.

Islámský stát Irák a Sýrie je z ničeho nic strategicky nastaven do severní Levanty.

Islámský stát, známý jako ISIS – tajná zio-anglo-americká teroristická organizace, se usazuje všude tam, kde může dobýjet bezbranné komunity v Sýrii i Iráku.

Celá Sýrie byla od roku 2012 vystavena vlnám bezprecedentního terorismu, nepokojům v celých městech, svrhávání soch, ničení starověkých ruin a rabování kulturních artefaktů.

Nešťastní syrští měšťané a vesničané byli obětí strašlivých masových vražd, rozsáhlého znásilňování a sexuálního napadání, a krutého zotročování

Příběh o syrské válce je ve skutečnosti mnohem komplikovanější. Následující výňatek z předchozí expozice SOTN zachycuje několik hlavních bodů, zejména pokud se týká probíhající barevné revoluce v dnešní Americe.

Poznámka autora: Syrská válka je vynikajícím příkladem různých taktik převzetí území a moci, které dnes používají fialoví revolucionáři v USA. ISIS, Al-Nusra a Al-Káida byly založeny, financovány a vyzbrojeny globalisty NWO po celé Sýrii před totálně zmanipulovanou občanskou válkou.

Podobně Black Lives Matter, AntiFa a SUNRISE Movement byly založeny stejnými globalistickými organizacemi a mezinárodními bankstery. Stejně jako zahájila činnost ISIL (Islámský stát v Iráku a Levantě) teroristická organizace, která ničila místa syrského dědictví a kulturní artefakty, a terorizovala rozsáhlé úseky severní Levantu, BLM i AntiFa se používají ke stejnému módu srážení soch amerických zakladatelů a hrdinů, ničení amerických měst ovládaných demokratickým vedením a pěstování totalitních autonomních zóy v ultra-liberálních městech, jako je Seattle a Portland.

Mnohem důležitěji, stejně jako Spojené státy, Velká Británie, Izrael, Saúdská Arábie a Turecko přepravily do Sýrie tisíce teroristů ISIL a žoldáky Al-Nusry, aby bojovali s touto falešnou občanskou válkou, globalisté NWO tajně přesouvají nelegální migranty a ekonomické přistěhovalce ( mnozí z nich jsou teroristé) přes hranice mezi USA a Mexikem a do amerických „posvátných měst“, aby působili jako výtržníci a hůř. Proto prosím šířte tento příspěvek, abyste se dostali ke slovu, aby vlastenci mohli alespoň přijmout preventivní opatření nebo přesunout své rodiny , aby neutrpěly újmu.

(Zdroj: „JE TO PLNĚ KOMUNISTICKÝ PŘEVRAT“ – Whistleblower odhaluje plán)

Nyní rychle vpřed do roku 2020 a do Spojených států amerických.

Black Lives Matter je ISIS.

AntiFa je Al-Nusra.

Hnutí SUNRISE je Al-Káida.

Nejen, že v každém větším městě v USA existuje mnoho teroristických buněk Black Lives Matter, AntiFa je podobně umístěna ve stejných městských džunglích. Hnutí SUNRISE také číhá ve stínech v demokratických městech a modrých státech.

Pokaždé, když je BLACK LIVES MATTER namalován masivním žlutým potiskem na hlavních ulicích po celé zemi, BLM říká, že vlastní vaše sousedství, stejně jako ISIL, když ovládali postupně město za městem v Sýrii.

BLM je pro Ameriku skutečně tím, čím ISIS pro Sýrii.

Syrská občanská válka nebyla; byla to jen „barevná revoluce“, kterou nastolili globalisté Nového světového řádu, kteří chtěli, aby se Sýrie balkanizovala z různých geopolitických důvodů. Teroristická organizace ISIL podporovaná Západem byla strategicky využívána k mobilizaci teroristických skupin a teroristických buněk na zranitelných místech v celém Levantu.

Podobně jsou teroristické skupiny BLM galvanizovány v cílených městech, zejména ve „posvátných státech a městech“, kde mohou být chráněny policejními útvary, které jsou zcela kontrolovány starosty a městskými radami ovládanými Demokraty. Vzhledem k tomu, že Sorosem ovlivnění okresní právníci a státní zástupci jsou rovněž ve stejné modré jurisdikci, jsou tito zločinci BLM, AntiFa a SUNRISE vůči stíhání v zásadě imunní.

Dokonce i levicově založené okresní komise a okresní šerifská oddělení poskytují příliš mnoho krytí pro zločinecké vlny BLM ~ AntiFa ~ Sunrise valící se napříč 50 státy. Ke stejnému cíli bylo propouštění policie celkem promyšlenou demokratickou strategií, podle které je vymáhání práva na celostátní úrovni systematicky emaskováno ve prospěch pouličních gangů a mezinárodních zločineckých gangů, jako je MS-13 vládnoucích v „kápích“.

Demokratičtí VIP položí základy pro plnohodnotnou rasovou válku

Vzhledem k tomuto převládajícímu politickému klimatu v několika velkých městech, jako je New York, Chicago, Detroit, Minneapolis, Seattle, Los Angeles, San Francisco, Houston, Austin, Portland atd., nyní existuje strašně příznivé prostředí pro vraždění vlastenců na městských bojištích, často tajně pod rouškou nepokojů, protestů, rabování, pálení atd.

Když kandidát POTUS jako Joe Biden neříká nic, co by odsuzovalo svévolné násilí a ničení páchané těmito 3 levicovými teroristickými organizacemi – BLM, AntiFa a SUNRISE -, jsou američtí lidé ve vážném nebezpečí.

Navíc, když kandidát VPOTUS přímo vyhrožuje občanům USA, že násilí nepřestane, ani po Dni voleb a Inauguračním dni, bude populace vážně ohrožena. Koneckonců, vyhrajte nebo prohrajte, to byl právě ten důvod, proč byl plamenomet Kamala Harris uveden na lístek demokratů. Viz: KAMALA HARRIS: Jediný nejnebezpečnější mandžuský kandidát v historii USA

Harris byla bezpochyby vybrána pro svou zrádnou roli kvůli své mimořádné lstivosti, jedovaté demagogii a ochotě udělat vše, co je nezbytné k udržení moci. Jako vzteklá feminazi a LGBTQ mafiánská don Harris se také ukázala jako špička kulturního marxistického oštěpu.

Je to však její falešné sladění s rasistickou agendou BLM, které ji opravdu dělá extrémně nebezpečnou. Stejně jako byl Obama použit k zahájení studené fáze občanské války 2.0, Harris je cynicky používána ke spuštění horké fáze.

Banánová republika začala Obamou

Tato strategie ničící národ, která ve skutečnosti začala neústavním instalací mandžuského kandidáta Baracka Husajna Obamy do Bílého domu, se uskutečňuje právě dnes.

Obamovým hlavním posláním bylo přeměnit USA na plnohodnotnou Banánovou republiku ……. s nespočetnými demokratickými drobnými diktátory, kteří řídili své tyranie všude, kde se jim podařilo uniknout.

Obama a ministryně zahraničí Hillary Clintonová byli nejen nestydatě zodpovědní za katastrofu syrské války, ale také vedou tuto rozvíjející se občanskou válku zezadu. A existuje nespočet agentů Deep State, kteří se s nimi domlouvají při provádění této neúprosné barevné revoluce uvnitř jejich kruhu..

Voliči byli od Inauguračního dne svědky jednoho nešťastného pokusu o puč a jednoho podvracení prezidentské moci za druhým. Nyní pučisté úmyslně zesílili násilí v rámci přípravy na násilný státní převrat. Za tímto účelem nyní zabíjejí Patrioty, stejně jako ISIS sťínali vzdorné muže v křesťanských komunitách po celé Levantě, když se blížili k Damašku (ale nakonec byli odraženi).

V současné době existuje mnoho vražd spáchaných proti pravici, o kterých většina lidí vůbec neví. Tyto tajné atentáty, které jsou mazaně prováděny vysoce vyškolenými žoldáky a vojenskými kontraktory (kteří jsou ve skutečnosti tajnými komunisty), jsou úmyslnými zastaveními klíčových osob Hnutí Patriotů. Například: Advokát aktivistů za práva mužů byl zastřelen před domem v okrese San Bernardino.

Odpočívej v pokoji Jay! https://t.co/j6FYxIygmh

– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 30. srpna 2020

Zabíjejí vlastence!

Pro každého, kdo pochybuje o ústřední tezi tohoto článku, si přečtěte každou minutu následujícího videozáznamu.

ANTIFA / BLM ZABIJÁCKÝ TÝM ODHALEN:

Kameraman – zabijákův pomocník zachycuje každou fázi prováděného plánu, který zabil Patriota Aaron „Jaye“ Danielsona (video)

Díky důkazům předloženým v předchozím videu by neměly být vůbec pochybnosti o tom, že se „zabíjejí vlastenci!“

Komunističtí vůdci této demokratické barevné revoluce, kterou koordinuje Deep State, dobře vědí, že násilné zastrašování v zemi, jako jsou Spojené státy, může být velmi efektivní. Tento národ nezažil tento typ rozšířených nepokojů a násilí od občanské války, takže většina lidí neví, co s nimi dělat. Mnozí se jistě zmenší hrůzou a znechucením. Většina se však stáhne v extrémním strachu a zděšení.

Pokud jde o zabití Aarona Danielsona, tady je to, co udělali pachatelé: Vysoce vypočítaný atentát jednoho muže byl záměrně a pečlivě natočen, aby byl nahrán na internet pro celá práva na prohlížení. Nebyl to jen tak nějaký konzervativní člověk, a jen tak mimochodem, byl to oblíbený křesťanský Patriot, který nikdy nikomu neublížil ani se nikomu nevyhrožoval. Tímto způsobem posílá levice zprávu Hnutí Patriotů: Od roku 2020 dále vlastní a provozují „svatyňová města a státy“, takže se ani nepokoušejte vstoupit na jejich území. A kdokoli, kdo se pokusí zahájit protest, tak učiní s bolestí smrti nebo vážným zraněním.

Subjekty s rozhodovací pravomocí na samém vrcholu komunistického potravinového řetězce jsou hardcore vrahové, genocidní maniaci a chladnokrevní zabijáci. Po celém světě provozovali kataklyzmatickou barevnou revoluci již před první světovou válkou. Miliony lidí byly zmasakrovány; miliony dalších byly zraněny a staly se bezdomovci, takže komunističtí pachatelé se opravdu nemohli starat o několik zabitých amerických vlastenců. To je to, co globalisté z Nového světového řádu dělají v zájmu vytvoření jedné vlády na celé planetární civilizaci.

Rasová válka

Mezinárodní bankovní kartely a kriminální syndikáty podněcují války po celá staletí. Znají klínové problémy, které, jsou-li hluboce zaraženy do politického srdce, mají potenciál zahájit občanské války a revoluce, povstání a státní převrat. Jsou si také dobře vědomi, jak může být hořlavé rasové napětí, když je záměrně podníceno. Tímto způsobem spolupracují zrádní demokraté a Deep State společně s neustále se propagujícími a převládajícími mainstreamovými médii, aby podpořili nenávistí naplněné prostředí pomsty a odplaty za veškerá zranění, která vznikla v důsledku rasismu, jak skutečných, tak vnímaných.

Nikdo se nemůže vyhnout pohledu na historii otroctví v Americe, stejně jako na strukturovaný rasismus proti černochům, který existoval dlouho po vyhlášení emancipace. Vzhledem ke všem mnoha složitým a drsným rasovým realitám vládne atmosféra nepřátelství a pomsty, ve které vyrostlo mnoho černochů. Jak snadné je tedy pro skutečné podněcovatele těchto zcela vyvinutých rasových nepokojů vrhnout na tuto zuřící rasistickou palbu ještě více paliva?

Federální vláda USA dokonce podněcuje rasové napětí. Vysoce provokativní a klamná „Kritická rasová teorie“ je propagována vládou USA po mnoho let a je zodpovědná za vytvoření celé generace pracovníků veřejné služby s vymýváním mozků a jejich rodin a přátel.

Kritická rasová teorie je největší hrozbou pro západní civilizaci (video)

Kritická rasová teorie (CRT), názor, že právo a právní instituce jsou ze své podstaty rasistické a tato rasa sama o sobě, namísto toho, aby byla biologicky podložená a přirozená, je sociálně konstruovaným konceptem, který běloši používají k prosazování svých ekonomických a politických zájmů na výdaje barevných lidí. Podle teorie kritické rasy (CRT) se rasová nerovnost vynořuje ze sociálních, ekonomických a právních rozdílů, které bílí lidé vytvářejí mezi „rasami“, aby udrželi elitní bílé zájmy na trzích práce a politice, což vede k chudobě a kriminalitě v mnoha menšinových komunitách . Hnutí CRT se oficiálně zorganizovalo v roce 1989, na prvním ročníku Workshopu o teorii kritické rasy, ačkoli jeho intelektuální počátky sahají mnohem dále, do šedesátých a sedmdesátých let.

Kritická rasová teorie byla na různé orgány federální vlády natolik agresivní, že dokonce i někteří znalí zaměstnanci ji v poslední době tlačili zpět. Například došlo k tomuto nedávnému úsilí odvážného zaměstnance: Elektrotechnik Sandia Labs nastavuje záznam o Kritické rasovéteorii (video).

Je nesmírně důležité pochopit, že během několika desetiletí došlo k vysoce organizovanému tajnému spiknutí, jehož účelem bylo vytvořit v Americe totální rasovou válku jako předehru ke spuštění občanské války 2.0. Toto zrádné spiknutí o rozpadu Americké republiky skutečně začalo zákonem o federálních rezervách z roku 1913, takže je zřejmé, že jej kartelová dohoda centrálního bankovnictví financuje.

Podobně je významným podporovatelem také Mezinárodní bankovní kriminální syndikát se sídlem ve finanční čtvrti v Londýně, o čemž svědčí Rothschildův bagman George Soros. Poté, co mu Soros předal své obrovské ukradené bohatství, se ukázalo, že je hlavním zdánlivým finančním agentem pro probíhající rasovou válku v USA. Když komukoli dají miliardy dolarů z černých získů, aby sloužil jako frontman zločineckého syndikátu, je snadno donucen rozdat své peníze jakékoli globalistické příčině, která potřebuje hotovost.

Soros nejen přímo a nepřímo finančně podporuje mnoho nevládních organizací Open Society Foundations, Black Lives Matter, AntiFa a hnutí SUNRISE, ale Soros také přiděluje obrovské množství darů na kampaň ultraliberálním soudcům a okresním právníkům ve všech 50 státech. Proto je tolik teroristů BLM, AntiFa a SUNRISE okamžitě propuštěno z vězení poté, co byli zatčeni za hrozné zločiny spáchané během zinscenovaných nepokojů a násilných protestů. Demokratické DA, státní zástupci a státní zástupci záměrně vytvářejí ve městech kontrolovaných demokraty protiprávní prostředí, aby BLM a AntiFa mohly bez obav z trestního stíhání provádět své pečlivě skryté teroristické operace.

NOVÝ INTEL: KOMUNISTICKÁ ČÍNA POSKYTUJÍCÍ AUTOMATICKÉ ZBRANĚ ANTIFA, A BLACK LIVES MATTER … NĚKTERÉ UCHOVÁVANÉ VE VLÁDNÍCH BUDOVÁCH DEMOKRATICKÉ STRANY VČETNĚ VÝCHODNÍHO BLOKU KOMPLEXU BUDOV KAPITOLU V SACRAMENTU – BLOK 174
To znamená, že Čína poslala 10.800 plně automatických pušek do Melbourne na Floridě, což bezpochyby slouží jako distribuční uzel pro přesun těchto zbraní po celé zemi.
Dalo by se tedy rozumně uvažovat, proč by Čína posílala do USA plně automatické zbraně. Odpověď zní, že Čína podporuje pokus o občanskou válku ze strany Black Lives Matter a Čína koordinuje s teroristy BLM vyzbrojení svých militativních vojsk po celé zemi (US) a modernizuje jejich legálně získané zbraně AR-15 na „plně automatický“ módus, což činí je mnohem hrozivější při kinetickém útoku.
Melbourne na Floridě je známá jako mekka obchodování s lidmi, drogami a zbraněmi, a s pašeráckými cestami, které jsou dobře zavedeny po souši i po vodě. Díky snadnému přístupu na letiště v Orlandu a Miami je kontraband, který přichází do Melbourne, snadno distribuován po USA během několika dní. Obchod s lidmi je v Melbourne tak děsivý, že každý policista pracující v této oblasti měl kontakt s tamními operacemi obchodování s lidmi.

Levičácká elita samozřejmě plánuje mnohem zběsilejší plány nejen v rámci přípravy na celonárodní rasovou válku, ale také v očekávání volební ztráty Joe Bidena. Od nynějška až do 3. listopadu může národ očekávat, že vyskočí mnoho rasových nepokojů a / nebo destruktivních protestů, zejména na levičáckém pobřeží, v liberálních baštách na severovýchodě, stejně jako v dalších progresivních kapsách naprosté devastace, jako je Chicago a Detroit. (Města jako Denver a Atlanta budou také zasažena senzačním poškozením.)

Sečteno a podtrženo: Pokud Trump zvítězí při hlasování o POTUS, demokraté již telegrafovali své neústupné odmítnutí uznat jeho vítězství. Nepokoje, žhářství, drancování a násilí budou jejich způsobem uzavření země – ZNOVU – zatímco třetí vlna COVID-19 přemůže mnoho stejných špatně spravovaných měst.

MIKE ADAMS: PECKA!!:
ÚŘEDNÍCI FEDERÁLNÍ ROZVĚDKY KLONOVALI TELEFONY ANTIFA/BLM K DOHLEDU A MAPOVÁNÍ CELÉ STRUKTURY ANTIFA / BLM TERORISTICKÝCH OPERACÍ JAKO PŘÍPRAVU K HROMADNÝM ZATÝKÁNÍM

Zpět k atentátu na Patrioty

Poslední věcí, kterou Levice umožní v této pokročilé fázi své Purpurové revoluce, je objevit působivé vůdce Patriotů, kteří v tomto procesu spontánně vykrystalizují. Kulturní marxismus nemůže tolerovat silný konzervativní hlas, který bude slyšet kdekoli v blízkosti některého z jejich pečlivě zavedených „Sodom a Gomor“. To je důvod, proč jsou New York City i Filadelfie v roce 2020 v podstatě zónami bez vlastenců. Limuzíny liberálů tak ovládají ty oblasti metra, ze kterých lze snadno vykopat a vyhnat všechny vysoce postavené Patrioty bez vyšetřování.

Je důležité pochopit, že atentáty na různé veřejné postavy jsou také velkou součástí kulturní marxistické agendy, která chce navždy zničit Spojené státy americké. Neúprosným hanobením sedícího POTUSE také oslabují nejvyšší úřad v zemi a hluboce podkopávají základ této ústavní republiky. Jen si vezměte v úvahu bezohledné a nepodložené hanobení postavy, jehož se prezident Trump stal terčem od června 2015. Viz: Steve Job’s Widow Uses Her ‘Atlantic’ Magazine to Disparage Trump with Patently Fake Story

Jedním z klíčových cílů tohoto typu neutuchajících atentátů na Trumpa je vyslat zprávu všem jeho příznivcům, zejména pak pověřeným osobám na vysoké úrovni v jeho administrativě. Oběťmi pomluv a urážek na cti používaných k útoku na Trumpa se stávají i ti, kteří jsou mu nejblíže – příbuzní, přátelé i obchodní známí. Skandální liberální agendou je zde zastrašování a vyhrožování celého hnutí Patriotů prostřednictvím nepřetržité palby osobních a profesionálních útoků na Trumpa. Tímto způsobem také dosahují dalšího, většího cíle, kterým je nenapravitelné roztržení struktury americké společnosti.

Zvláštní poznámka: Na konci dnů, kdy Radikální Levice vypustila své teroristy a vrahy, aby páchaly chladnokrevné vraždy hrdinů Pravice, se celé bojiště dramaticky změnilo. Proto je opravdu zásadní, aby každý Patriot správně pochopil nutnost držet se od tohoto bodu dál od Demokraty ovládaných měst, autonomních zón, protestních oblastí, nepokojů a míst možných teroristických operací.

Tito lidé jsou nejen duševně narušení, kvůli těžkému syndromu Trump Derangement Syndrome, a někteří z těchto bolševických zabijáků jsou předem naprogramováni pomocí programovacích technik ovládání mysli, MK-ULTRA Monarch.

Užívání extrémně silných psychotropních drog je prominentně konfigurováno tak, aby právě vytvořilo tyto vražedné stoupence. Proto, pokud jde o každého dobře mínícího Patriota, který vstoupí do jejich šíleného prostoru, mohou být vystaveni jakémukoli druhu zlovolného chování. To zahrnuje úkladnou vraždu, jak jsme ji viděli zde: Zde je ukázka toho, jak byl vysoce plánovanou vraždu Aarona Danielsona proveden týmem atentátníkůAntiFa – BLM (video)

Snad nejvýznamnější složkou této operace Deep State, která má svrhnout republiku, je přímé zapojení mainstreamových médií. Každá ze 6 největších korporátních mediálních platforem byla důvěrně zapojena do tohoto nenápadného implementačního plánu na totální rozdělení USA. Následuje například grafické znázornění toho, jak vražda Aarona Danielsona byla úmyslně zakryta zrádným MSM. Podívejte se, jak byla nestoudná mainstreamová média použita k naprostému vymazání chladnokrevné vraždy Patriota, Aarona Danielsona, zabijákem AntiFa (Video)

KLÍČOVÝ BOD: Vzhledem k tomu, že byla odhalena jednotka atentátníků AntiFa, tak se zdá, že klíčový vrah musel být ve spěchu odstraněn ze scény. Že každý aspekt zásahu byl natočen v neuvěřitelně podrobných detailech, aby tak znemožnil vrahovi předložit jakékoli vysvětlení kromě úmyslné vraždy. Všechno tedy ukazuje na AntiFou spáchané úmyslné zabití – vraždu, Michaela Reinoehla, donucovacími orgány, aby mu zavřeli hubu poté, co bylo odhalen spiknutí vraždy Danielsona. Může se dokonce stát, že Michael Forest Reinoehl nebyl šerifem zabit; spíše to, že krizový herec hrál mrtvého po údajných výstřelech. Samozřejmě, byli tu svědci – skuteční nebo falešní, kdo ví – kteří nabídli své svědectví, že slyšeli hlasité petardy, takže bychom měli všichni věřit, že podezřelý z vraždy byl neutralizován, a už nemůže být souzen.

Závěr

Velmi málo lidí opravdu ví, co se dnes děje. Ve skutečnosti existuje propracovaný systém svržení Americké republiky, který zahrnuje rozmanité strategie a taktiky, z nichž většina je využívána zcela pod zónou radarové detekce.

KLÍČOVÉ BODY: Operace Gladio využívá otevřené hranice k pronikání teroristickéých buněk, které poté provedou teroristické útoky pod falešnou vlajkou poté, co jsou jejich CIA manipulátory tyto akce spuštěny. Gladio stabilně a nenápadně buduje tajnou armádu ze zahraničních žoldáků, zločinců, teroristů a dalších „vojáků štěsťny“ v každém větším americkém městě. Úplně stejně, jako byla, prakticky přes noc, dobyta Sýrie teroristickými skupinami pod vlajkou operace Gladio, jsou tyto strategicky umístěné teroristické buňky připraveny zahájit akci, jakmile zrádci stisknou tlačítko OBČANSKÉ VÁLKY 2.0. Viz: OTEVŘENÉ HRANICE A NELEGÁLNÍ IMIGRACE: Vysoce organizovaná komunistická spiknutí s cílem zničit USA

* Operace Gladio je teroristické rameno NATO často známé jako „Severoatlantická teroristická organizace“

Vzhledem k této drsné realitě potřebuje každý Patriot vědět, kdo jsou skuteční vůdci tohoto katastrofálního komunistického podniku, aby založili USSA, kde „A“ znamená Amerika.

Z historického hlediska je stejný kmen, který je odpovědný za tažení teroristické operace pod falešnou vlajkou z 11. září a také za provádění OPERATION COVID-19, přímo za kontrolovanou demolici Americké republiky. Viz: Nic se nezmění, dokud ti, kteří tajně vládnou USA, nebudou stíháni za 11. září, JFK, OK City, 5G, Chemtrails, vakcíny, COVID-19….

Dobrou zprávou je, že skuteční pachatelé této masové zrady proti republice se nemohou ubránit tomu, aby neexponovali sami sebe. (Viz: Více než 600 židovských skupin podepisuje celostránkovou reklamu podporující záležitost Black Lives Matter. Mějte na paměti, že Black Lives Matter se opakovaně vyznamenala jako plnohodnotná teroristická organizace.

Stav národa

7. září 2020

CAVEAT: S rizikem, že to bude znít zbytečně, důrazně doporučujeme, aby se všichni Patrioti drželi stranou od jakékoli události způsobené radikální levicí. Dohodu by už měl každý znát: hyperliberální levice se kolektivně zbláznila v syndromu Trump Derangement; proto učiní vše, co je nezbytné k jeho odvolání z funkce nebo zabránění jeho znovuzvolení. Boj ve zcela iracionální rasové válce je pro ně nyní docela snadný, bez ohledu na to, jaké jsou náklady na smrt a zkázu, dokonce i v jejich vlastních komunitách.

Po pravdě řečeno, tyto oklamané duše byly po celá desetiletí sociálně konstruovány tak, aby se horlivě účastnily jejich vlastního podmanění a / nebo vyhlazení.

Na obrázku může být: text
Seznam nových zákonných a legáních opatření proti Antifa a BLM na Floridě.

https://themillenniumreport.com/2020/09/operation-exterminate-patriots-whos-really-behind-it/