KONEC KORPORACE US A ZAČÁTEK REPUBLIKY US – Rudý Říjen a zesílení akcí ozbrojených skupin Kabaly – Deep State.

Motto:

Ben Franklin skvěle odpověděl, když byl dotázán na vládu, která byla vytvořena Ústavou: „Republika, pokud si pamatuji.“ Slovo „demokracie“ se nenachází v žádném zakládajícím dokumentu. USA jsou ústavní republika, nikoli „demokracie“. Žádný americký zakládací dokument, ani Deklarace nezávislosti, Články konfederace nebo Ústava nezmiňují „demokracii“. Je to proto, že demokracie byla považována za nebezpečnou pro práva menšin.

Noticias Rafapal 09-10-20

Vstupujeme do extrémně nebezpečného období, ve kterém pozitivní události, které se připravují v zákulisí, budou činit nátlak na síly Zla, aby tyto vyvíjeli zase ještě větší tlak na lidstvo.

Společnost United States Corporation registrována na newyorské burze cenných papírů, zřejmě 1. října přestala existovat.

což je známkou toho, že návrat k původní Republice Spojených Států je skutečností a s ní i návrat k Přirozenému Zákonu tzv. Natural Law (kompletní megatransformace celého justičního systému planety).

Esej „Přírodní právo – věda o spravedlnosti“ nebo “Pojednání o přirozeném právu, přirozené spravedlnosti, přírodních právech, přirozené svobodě a přírodní společnosti; Ukazující, že veškerá legislativa je absurdita, uzurpace a zločin“, byla zveřejněna v roce 1882. Byla publikována na různých místech a je zde přetištěna kvůli zachování historie.
Seminář Marka Passio o Přirozeném Právu / Přírodní právo je SKUTEČNÝ zákon přitažlivosti

Jak jsem ověřil, byla zrušena také španělská korporace, ale kupříkladu ne Italská. Objevují se také Peruánská republika, Argentinská republika a Uruguay.

To vše by znamenalo, že naše rodné listy a čísla sociálního zabezpečení by již přestaly existovat (v zemích, v nichž korporace vytvořené byly již odhlášeny z burzy) na akciovém trhu, čímž bychom samosebou znovu získali tolik očekávanou svobodu .

To vše by samozřejmě souviselo se znárodněním Federálního rezervního systému a návratem ke Zlatému Standardu. (Použijte webový prohlížeč sec, EDGAR: https://www.sec.gov/edgar/searchedgar/companysearch.html ).

Na druhou stranu již velmi přímé narážky Trumpa na zatčení Hillary a Obamy budou mít za následek protiútok Nancy Pelosi, která se pokusí Trumpa diskvalifikovat z obnovení jeho mandátu s odvoláním na 25. pozměňovací návrh. Předpokládá se, že buď pozitivním testem na CoVid, nebo prohlášením, že je duševně nezpůsobilý, tím, že srovnává CoVid se sezónní chřipkou.
Q zveřejnil několik poznámek, na nichž identifikuje Pelosi poslední akci s vystřelením rakety, kterou chtěli zabít Trumpa – poslední šíp, který vůdcům Demokratické strany zbyl v boji, ve kterém se chtějí vyhnout svému zatčení.

Nic není náhoda.
Všechno má smysl.
Q
2 roky stará předpověď se naplňuje: podepsaný prezidentův příkaz, který plánuje masová zatýkání, vojenské tribunály pro zrádce ze Státních Mafií – Deep State, jako je Comey, Clinton, Obama a další …

Trumpův plán na záchranu Ameriky před globalisty bude vyžadovat dočasné stanné právo.

Aby bylo možné zastavit tuto globální diktaturu a bránit Ameriku před zrádci, kteří se ji snaží zničit, musí prezident Trump provést následující kroky:

1) Dosáhnout vydání odtajněných, nezrušených dokumentů Státních Mafií – Deep State z FBI a DOJ, které odhalí plný rozsah velezrady celé administrativy Deep State – Státní Mafie proti Americe. (FBI a DOJ v současné době zastavují toto úsilí, podporují svou zradu proti Americe a dokazují, že mají co skrývat.) Pelosi, Schumer, Schiff a Warner již spáchali zradu, když vyzvali FBI a DOJ, aby se vzepřeli obvinění tohoto prezidenta.

2) Uplatnit národní pohotovostní pravomoci, které jsou ústavně uděleny výkonnou mocí. (Technicky se to stalo již v roce 2017.)

3) Uplatnit výkonný příkaz prezidenta Obamy 13618 a zmocnit se společností Google, Facebook, CNN, Washington Post a New York Times, aby zastavil zrádné lži, koordinované volební podvody a pokus o politický puč, který všichni tito zrádci Ameriky vedou .

4) Využít všechny kontrolované komunikační kanály k veřejnému prohlášení podrobností o zločinech (a zločincích), které byly spáchány proti Americe. Zveřejnit lidem v Americe vše o tom, jak byla jejich země plundrována a ničena zevnitř.

5) Nařidit vojenské policii, aby našla a zatkla tisíce zrádných státních zrádců, kteří úmyslně podkopávají Ameriku zevnitř. To bude zahrnovat stovky lidí uvnitř FBI a DOJ, plus stovky dalších na ministerstvu zahraničí a dalších agenturách. Zadržení musí zahrnovat také zrádné, zkorumpované federální soudce, kteří úmyslně podkopali Ameriku například blokováním Trumpova ústavního zákazu cestování na ochranu Ameriky před nepřátelskými teroristy. Mnoho zrádců se samozřejmě pokusí uprchnout ze země a bude třeba je lokalizovat a postavit před soud jako bývalé nacistické válečné zločince.

6) Vydat výkonný příkaz požadující národní voličské ID pro všechny budoucí volby. Amerika již nebude tolerovat, aby byla demokracie ukradena hlasy nelegálů, kterým Kalifornie přiznává hlasovací práva a další spoluúčast, protiamerickými státy nebo městy.

7) Pozastavit volby během vojenských tribunálů, ale stanovit časový plán pro obnovení voleb a hlasování na celostátní úrovni (s platným ID voliče), aby se obnovila vláda zákona a vrátila Amerika americkému lidu.

8) Rozmístit americkou armádu podél jižní hranice. K vybudování zdi použijte US Army Corps of Engineers.

9) Slib rezignace na prezidentský úřad, jakmile bude v Americe obnovena vláda zákona, což americkému lidu signalizuje, že Trump plánuje v přiměřené lhůtě předat moc dalšímu zvolenému prezidentovi. Američané budou oprávněně znepokojeni tím, že se stanné právo promění ve vojenskou diktaturu. Trump musí ujistit americký lid, že jeho úkolem je zničit Deep State – Státní Mafii, obnovit vládu zákona, a pak se tiše vytratit z cesty jako největší americký prezident v historii – prezident, který zachránil Ameriku před zrádci a komunisty.

Američané nebudou tolerovat trvalou vojenskou diktaturu v Americe, ale budou tolerovat dočasné stanné právo potřebné k vypuštění bažiny, zatčení zrádců a obnovení právního státu.

Během této doby, mimochodem, je pravděpodobně nutné celou FBI rozpustit a znovu postavit od nuly. Důvěryhodnost agentury byla zcela zničena činy Jamese Comeye, Petera Strzoka a dalších.

https://video.foxnews.com/v/6199250903001#sp=show-clips

Současný stav počtu “Zapečetěných obvinění” ve Spojených Státech.

Díky vyšetřovacímu týmu uživatelů Twitteru, kteří mají za úkol shromažďovat údaje z amerického soudního systému Pacer.gov, máme nový počet obvinění zapečetěných k 30. září 2020:

203 495

Úplné odtajnění bez redakcí, Rudý říjen na obzoru a Patrioti na Lovu.

7. října 2020 Národní ředitel zpravodajské služby John Ratcliffe odtajnil téměř 1 000 stránek dokumentů ministerstva spravedlnosti.

ZVEŘEJNĚNÍ ZPRÁV

PRO OKAMŽITÉ ZVEŘEJNĚNÍ.
ODNI TISKOVÁ ZPRÁVA č. 39-20

7. října 2020

Prohlášení DNI – Ředitele Národní Rozvědky na podporu Durhamova vyšetřování.

WASHINGTON, DC – Ředitel National Intelligence John Ratcliffe dnes vydal následující prohlášení:

“Na mou žádost poskytl Úřad národního ředitele pro zpravodajství ministerstvu spravedlnosti téměř 1 000 stránek materiálů v reakci na žádosti pana Durhama o dokumenty.” Budu i nadále zajišťovat rychlou reakci zpravodajské komunity na žádosti ministerstva spravedlnosti. Rovněž se těšíme, až podpoříme ministerstvo spravedlnosti v dalších odtajňování v souladu s jejich vyšetřováním. Jak prezident jasně uvedl, musíme být vůči americkému lidu náležitě transparentní a dát jim důvěru, že mimořádná práce zpravodajských profesionálů nebude nikdy zneužita ani zpolitizována.“

Zláštní zpráva: Federální soudce vyhodil masívní bombu proti Clintonově Nadaci a odtajnil daňové úniky, které Federální Daňový Uřad celou dobu kryl. Jedná se o částku kolem 2.5 miliardy dolarů.

Q spojil s Trumpem oznámení o uvolnění e-mailů od Hillary Clintonové prostřednictvím Mikea Pompea (současného ministra zahraničí), které shromažďují následující témata, v rámci obecného tématu „Clintonovi nadace”:

 • Seznam novinářů na výplatní listině.
 • Spojení s Čínou.
 • Spojení s Ruskem.
 • Prodej obohaceného uranu do Íránu (U1).
 • Útok na americký konzulát v Benghází.
 • Vztah s Muslimským Bratrstvem a Saúdskou Arábií.
 • Agenti CIA.
 • Zločiny proti lidskosti (údajně má na mysli obchodování s dětmi, protože opouští elipsu a okamžitě v jiné složce uvádí složku bývalého manžela sekretářky Hillary, Humy Abedin.) Tunely a hierarchická struktura.
  Upřesníme, že zahrnuje hrozby, vydírání a úplatky.
  Jedna kategorie zbývá objasnit, na co odkazuje: «Afrika». Pro ty, kteří se odváží, tady to je: https://foia.state.gov/search/results.aspx?collection=Clinton_Email

ANALÝZA: Trumpovo „vojenské“ nasazení vakcín 1. listopadu je chytrým titulním příběhem v přípravách na aktivaci Zákona o povstání (Insurrection Act) a hromadná zatýkání pomocí vojenské policie

EXKLUZIVNÍ ANALÝZA: Trumpův plán bránit Ameriku a sundat její domácí nepřátele je nyní stále jasnější a jeden nový bombastický závěr ve všech těchto obavách je Trumpův slib použít americkou armádu k celonárodnímu nasazení vakcín před volbami 3. listopadu.

Nyní už věříme, z důvodů zde uvedených, že „vojenské nasazení“ vakcín je krycím příběhem. Trump používá očkovací látku k umístění vojenských jednotek do pozice po celé zemi, aby se připravil na povolební aktivaci Zákona o povstání (Insurrection Act), který by aktivoval armádu ke konfrontaci a zatýkání nebo eliminaci domácích teroristů po celé zemi.

Jinými slovy, Trump ve skutečnosti nezasahuje do vakcinačního průmyslu tolik, jak jsme se kdysi obávali. „Operace Warp Speed“ ve skutečnosti není očkovací operace, ale spíše operací národní bezpečnosti, která postaví americké jednotky do ulic každého amerického města ve snaze obnovit vládu zákona, zatknout vlastizradce (včetně starostů a guvernérů) a potlačit levicové teroristy.

Poslední zprávy o manipulaci hurikánu Delta.

Byly detekovány již DVA paprsky DEW (Direct Energy Weapon), přímých energetických zbraní přímo v místě zásahu hurrikánu.

Ve Španělsku připravuje zednářská vláda PSOE bez jakéhokoli důvodu nové vyhlášení karantény .

14. 000 světových vědců a epidemiologů podepsalo dokument o naprosté neúčinnosti karanténních a sociálně izolačních protivirových opatření
Po celém světě kvůli výpadku proudu
“Osvětluj temnotu”
Hashtag: #blackoutforthelight
Stanovené hodiny:

NEW YORK 10:00
LOS ANGELS 7:00 a.m.
CHICAGO 9:00
MONTREAL 10,00 a.m.
VANCOUVER 7:00
SYDNEY 12:00
AUCKLAND 2 a.m.
TOKYO 23:00
SOUL 23:00
BANGKOK 21:00
PEKING 22:00
SINGAPUR 22:00
HONG KONG 22:00
JAKARTA 21.00 h.
LONDÝN 15:00
BERLÍN 16:00
PAŘÍŽ 16:00
PRAHA 16:00
STOCKHOLM 16:00
MOSKVA 17:00
MADRID 16:00
PORTUGALSKO 15.00

Zdroj: Bhakdiho fanklub (prof. Dr. Sucharit Bhakdi, mikrobiolog a epidemiolog)

Legendární německý právník

právě předkládá ŽALOBU za zločiny proti lidskosti proti těm globálním kabalistům, kteří indukovali, propagovali a byli aktivně zapojeni do plánu na zotročení celého lidstva zvaného jako “CoViD19/Nová normalita”.

Žaloba je vedena proti WHO – Světové Zdravotnické Organizaci, Billu a Melindě Gatesovým, Sorosovi a vládám všech zemí zapojených do falešné plandemie Kabaly. Rainer Fuellmich není však žádný jen tak nějaký advokát, ale advokát, který vyhrál mezinárodní spory pro Deutsche Bank nebo firmu Volkswagen. Ačkoliv žaloba se bude uplatňovat prostřednictvím přátel/společníků v ostatních zemích, Rainer hledá spolupracovníky ve všech zemích včetně hispánomluvících.

VELKÁ BARRINGTONOVA DEKLARACE SVĚTOVÝCH EPIDEMIOLOGŮ …možná chybí váš podpis ….

Prohlášení Z Great Barringtonu

Jsme epidemiologové infekčních onemocnění a odborníci na veřejné zdraví. Dělá nám starosti, jaké zničující dopady na tělesné a duševní zdraví mají opatření proti covidu 19 a navrhujeme místo nich takzvanou cílenou ochranu.

Stojíme politicky nalevo i napravo a pocházíme z různých částí světa. Své životy jsme zasvětili ochraně lidí. Současná opatření zmrazují různé oblasti společenského života a vážně poškozují veřejné zdraví, krátkodobě i dlouhodobě. Negativní dopady jsou četné a (abychom jmenovali jen některé z nich) patří mezi ně: méně proočkovaných dětí, zhoršení výsledků kardiovaskulárního programu, včas nepodchycené výskyty rakoviny a zhoršující se duševní zdraví. To vše povede ke zbytečným úmrtím v následujících letech. Nejvíc to dopadne na mladé lidi a lidi s nejnižšími příjmy. Žáci a studenti, kteří nemohou normálně chodit do škol, platí nespravedlivou daň.

Udržovat současná opatření do doby, než bude vakcína, znamená způsobit nenapravitelné škody, které neúměrně dopadnou na společensky znevýhodněné vrstvy obyvatel.

Naštěstí toho víme o viru čím dál tím víc. Víme, že covidem 19 jsou tisíckrát víc než mladí smrtelně ohroženi staří a nemocní lidé. Na děti číhá spousta mnohem závažnějších nebezpečí než covid 19, nebezpečnější je pro ně i chřipka.

Jak imunita celé populace roste, klesá nebezpečí nákazy pro všechny a chrání i ohrožené skupiny. Víme, že každá populace nakonec získá skupinovou imunitu – tedy že dosáhne bodu, kdy se šíření infekce zpomalí a stabilizuje. Získání kolektivní imunity se dá napomoci očkováním, ale vzniká po čase i bez vakcinace. Naším cílem by proto mělo být zabránit úmrtím a společenským škodám, dokud nedosáhneme skupinové imunity.

Nejohleduplnějším způsobem jak dosáhnout výhod skupinové imunity a přitom minimalizovat rizika spojená s jejím získáváním, je nechat ty, kdo čelí nejmenším rizikům, aby žili své životy zcela normálně a tím, jak se přirozeně nakazí, vytvářeli společnou imunitu pro všechny. Mezitím bychom se měli soustředit na to, abychom co nejlépe ochránili nejvíce ohrožené skupiny. Říkáme tomu cílená ochrana.

Opatření na ochranu zranitelných před covidem 19 by měla být hlavním cílem těch, kdo se starají o veřejné zdraví. Pečovatelské domy by jako první měly nasadit personál, který již získal imunitu a testovat ostatní zaměstnance a všechny návštěvníky. Pracovníci by neměli zbytečně rotovat. Je třeba zajistit rozvážku potravin a potřebných věcí důchodcům, kteří zůstávají doma. Pokud je to možné, měli by se setkávat s příbuznými raději venku než v uzavřených prostorách. Srozumitelná a podrobná opatření se dají zavést také ve vícegeneračních domácnostech, hygienici dokáží poradit.

Těm, kdo nejsou ohroženi, nechť je okamžitě dovoleno žít zcela normálně. Aby se onemocnění nešířilo lavinovitě, postačí jednoduché hygienické návyky jako mytí rukou a zůstat doma, když se člověk necítí dobře. Školy a univerzity je třeba otevřít pro běžnou prezenční výuku. Neomezeně mohou probíhat také volnočasové aktivity jako sport. Mladí lidé bez zdravotních komplikací ať chodí normálně do práce. Restaurace a další služby ať mají otevřeno. Umělecké produkce, sportovní a kulturní aktivity se mohou konat bez omezení. Lidé s vyšším rizikem se jich mohou zúčastnit, jak budou sami chtít, a společnost jako celek se bude těšit ze skupinové imunity, kterou mladí a silní ochrání slabé a nemocné.

4. října 2020 toto prohlášení sepsali a v Great Barringtonu ve Spojených státech podepsali:

Dr. Martin Kulldorff, profesor lékařství na Harvardské univerzity, biostatistik and epidemiolog se specializací na detekci a monitorování šíření infekcí a hodnocení bezpečnosti vakcín.

Dr. Sunetra Gupta, profesorka Oxfordské univerzity, epidemioložka se specializací na imunologii, vývoj vakcín a matematické modelování průběhu infekčních onemocnění.

Dr. Jay Bhattacharya, profesor Lékařské fakulty Stanfordské univerzity, všeobecný lékař, epidemiolog, ekonom zdraví a odborník na oblast veřejného zdraví se specializací na infekční onemocnění a zranitelné skupiny obyvatel.