FINANČNÍ RESET UP-DATE. Německá Policie se připravuje na “něco”.

Thomas Anderson 11. září 2020

Vážení čtenáři,
jsou tady nějaké informace z Německa.

Zdá se, že německá policie, armáda a celní orgány mají zastavenou / blokovanou dovolenou až do ledna.
To mi potvrdili 2 zdroje.
Jeden zdroj uvedl, že mu policista řekl, že se chystají „přípravy na něco těžšího“ nebo „na nějaké těžké časy“.
Jeden další zdroj ze Švýcarska mi řekl, že interní zdroje bank mu řekly „hotovost v USD bude pravděpodobně zakázána od 23. září nebo dříve či později, a bude brzy následovat zákaz hotovostí Euro.
Tři zdroje hovořily o druhém možné „karanténě“ počátkem konce září / začátkem října a trváním minimálně 6 (2 zdroje), pravděpodobně 9 měsíců (1 zdroj).
Říká se, že tato „karanténa“ není „karanténou“ podobnou „covid“, ale „pouze“ uzavřením hranic, zatímco vnitřně by věci pravděpodobně probíhaly zcela normálně / jako nyní.
To by mohlo koincidovat s Verhagensovou publikovanou tezi o změně hraničních linií v Evropě a s potvrzenými zprávami o příchodu „YALTA II“ a zavedení nových pravidel a hranic.

YALTA II mi byla potvrzena jedním dalším vysoce postaveným zdrojem, který byl osobně na místě.
Doufejme, že to také povede k masovému zatýkání vládních zaměstnanců v „Německu“ a doufejme také, že k obnovení suverenity všech národů v Evropě.
Vysvětlení, že se vše vrátilo do stavu před zahájením všech těch nepořádků, a to je rok 1871, se mi zdá logickým pokusem věci vyřešit a dát všem šanci na nový začátek.
Pokud by to přišlo s novými hranicemi, pravděpodobně hranicemi z roku 1871: páni! To by v Evropě znamenalo opravdu velkou změnu.
A pravděpodobně nějaké těžší časy, které by zapadly do pověstných interních informací německé policie (viz začátek tohoto textu).
Jelikož se zdá, že bude existovat blokování hotovostních peněz, je možné a pravděpodobné, že směřují k novému elektronickému peněžnímu a platebnímu systému.
Pokud jde o Německo a Švýcarsko, nemohu potvrdit, že by byl systém SWIFT již ukončen, ale to neznamená, že by to nemohlo přijít nyní v každém momentě.
Mohu jen doporučit mít doma nějaké zásoby potravin a menší hotovost.
U jakékoli větší částky hotovosti předpokládám, že by bylo nutné mít připraveno velmi dobré vysvětlení a papírování, které by vysvětlovalo a podkládalo, odkud tato hotovost pochází, pokud ji budete chtít přenést do systému poté, co řeknou veřejnosti o bloku hotovostních peněz v USD a EUR.
A pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o historii této planety, programech Secret Space a dalších…

World Conspiracy in English language (ebook / paperback)
https://www.amazon.com/dp/B085DTGLYY

V němčině (pouze brožovaná, vyprodáno v novém stavu, použité stále k dispozici)
https://www.amazon.de/Weltverschw%C3%B6rung-sind-wahren-Herrscher-Erde/dp/3938656352/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1477334083&sr=1-1

Space Conspiracy in English language (ebook / paperback)
https://www.amazon.com/dp/B085RRNWK5

A v němčině (pouze brožovaná verze)
https://www.amazon.de/Die-Weltraumverschw%C3%B6rung-Jan-van-Helsing/dp/3938656433/ref=sr_1_1?s=books&ie=UTF8&qid=1505482561&sr=1-1&keywords=weltraumverschw%C3%B

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/german-police-preparing-for-something.html

______________________________________________________________

Na obrázku může být: uvnitř
Kvantový počítač s umělou inteligencí. Tento počítač pečlivě sleduje vaše finance, jako je vaše zajištění atd. Mimochodem, už je to aktivní. Války už také nemohou být, protože tento počítač by to okamžitě poznal a všechny konta a finanční prostředky dotyčného státu by zmrazil!

7. Za posledních 24 hodin hodiny bezpečnostní týmy ministerstva obrany zachytily více než 3 000 bankéřů a agentů Deep State, kteří se pokoušeli o transfery skrze systém SWIFT (který stále fungoval na minimu funkcí paralelně se systémem QFS). Jednalo se o transfery do USA v milionech a miliardách dolarů, aby podpořili Demokratický národní výbor, aby tak pečlivě „zalévali“ to, co QAnon popsal v příspěvku # 4644 (qanon.pub) jako současnou kampaň „domácího terorismu“ Deep State a mnohostranný „blitzkrieg“ ze strany vlny anarchistických maniaků Deep State v DC a v našich státech a městech.

8. QAnon uvedl, že tento „blitzkrieg“ – blesková válka byla „vysoce koordinovaná a financovaná“ a prováděná skrze nepokoje Antifa a BLM, které v našich městech ještě stále probíhají, se záměrným žhářstvími v západních státech (minulý týden bylo v Oregonu a Washingtonu zatčeno 6+ žhářů Antifa) , scamdemic tzv. „špičky druhé vlny“ Covid-19 a nepřetržitá falešná mediální kampaň proti Trumpovi (viz účet Praying Medic „The War Going on Now“ a vlákno Google Q z 9. září 2020 : threader.app/thread/1303854957230055424).

9. Týmy Ministerstva obrany neměly jinou možnost, než zmrazit převody finančních prostředků Deep State a zatknout více než 3000 pachatelů uvnitř i vně země za zasahování (opět) do americké volební politiky USA, aby se pokusili zabránit Trumpovu znovuzvolení

10. Prezident Trump potvrdil, že zveřejnění RV začalo v pátek. 11. září, 19. výročí útoku na Deep State z 11. září, který vyhodil do vzduchu Twin Towers v NYC, aby zabránil tomu, aby se RV / GCR vrátila zpět. https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/15/skutecny-duvod-nuklearni-masove-vrazdy-11-zari-2001-vyhlaseni-zakona-nesara-a-zmena-financniho-systemu/

11. Bílé klobouky se poučili z toho, co Deep State udělal prostřednictvím Bushe Jr., Bushe Sr a Dicka Cheneyho dne 11. září 2001, aby zastavili RV. Bílé klobouky zamýšlely tentokrát nedovolit, aby Deep State znovu provedl zásah nacistické globalistické agendy.

12. Pokud chcete pochopit a dozvědět se popisy krok za krokem a úder za úderem, přečtěte si: „The War Going on Right Now“ ovlivňující proces zveřejnění RV, přečtěte si v QAnonově analýze QAnonovi nedávné příspěvky, stejně jako zdroje Charlie Ward a Charlie Freak (čínští starší, zdroje QAnon , Zdroje z Bílého domu) v nedávných aktualizacích YouTube a Intel Dinar Chronicles.

The Takedown of the Cabal’s Evil Plan, Part 1, Charlie and Colleen Freak, Kat:“Charlie and Colleen Freak, Part 3: The Takedown of the Cabal’s Evil Plan (Part 1)” by Kat – 8.6.20 https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2020/08/charlie-and-colleen-freak-part-3.html https://www.youtube.com/watch?v=ahgHCIz-VB8

13. RV byl právě zveřejněn jako součást mise Aliance, Trumpa, DoD a Bílých klobouku zbavit moci Deep State, který zavraždil JFK a téměř zavraždil Reagana.

14. Pokud by nyní Deep State před výměnami RV a za Bidenova (Kamala Harris, Michelle Obama, Pelosi atd.) prezidentství nebyl zbaven kompletně moci, tak by Deep State zdanil a zabavil téměř veškerou vaši měnu a prostředky na vykoupení Zim dluhopisů. Tyto prostředky by nasměrovali do vlastních kapes a do New Green Deal Ocasie Cortezové.

15. Buďte rádi, že ministerstvo obrany právě teď uvolňovalo cestu pro vás a celý normální svět, takže jsme všichni mohli svobodně přijímat a utrácet všechny prostředky z našich vykupů/ směn podle svědomí každého člověka.

Pedofilové a satanismus v britské královské rodině: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/james-red-pills-america-sex-lies-and.html

#more Lord Mountbatten, princ Phillip, Princ Andrew, Jimmy Savile, královna Alžběta, Gisele Maxwell, princ Charles, Bohemian Grove, deset domorodých kanadských dětí mizí s královnou Alžbětou, královnou matkou, dospívající těla objevená na královských pozemcích, účast Royalů na satanských rituálech, účast Royals na lidských loveckých párty.

Covid-19 Hoax:

Fakta o Adrenochromu a Koronaviru: https://beforeitsnews.com/alternative/2020/09/adrenochrome-and-coronavirus-evidence-facts-3731312.html

Nový zákon v Austrálii nařizuje konfiskace domů. aut a všech finančních zdrojů pedofilů.



MEZINÁRODNÍ OBCHOD S DĚTMI

FOX NEWS KLESÁ HLOUBĚJI A HLOUBĚJI DO ZAKRÝVÁNÍ STOP MUČENÍ DĚTÍ NA EPSTEIN / MAXWELLOVÉ OSTROVĚ
by Pentagon Pedophile Task Force dne 9. září 2020 ve 12:34

Fox News přizvala bývalou bulvární osobnost HLN Nancy Grace, aby ‚podávala zprávy ‘o zločinech a jiných záležitostech týkajících se Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwellové.

FBI má důkazy o tom, že dětem byly odebírány orgány, byly mučeny a vražděny v průmyslovém měřítku (!!!) – FOX NEWS to ví – ale drží příběh pod pokličkou.

V roce 2009 začaly FBI a DOJ dostávat informace od oceňovaného reportéra Timothyho Charlese Holmsetha.

Holmsethovy důkaz , které zahrnovaly přibližně 100 hodin zaznamenaných telefonních hovorů, zachytily CIA únosce dětí na pásku, jak diskutují o jejich operacích a spojení reportérem Grace, Artem Harrisem a s masivním obchodem s dětmi a prodejem dětí, které bylo napojeno na Jeffrey Epsteina a Ukrajinu.

Gracein kolegové Harris a Levi Page začali pronásledovat a obtěžovat Holmsetha spolu se členy skupiny Domestic Terror Group napojené na bývalého bodyguarda Hillary Clintonové, Craiga Sawyera.

https://timothycharlesholmseth.com/tag/pedogate/


Adrenochrom je jejich droga, zatímco Trump zachraňuje děti: https://beforeitsnews.com/alternative/2020/09/adrenochrome-children-is-their-drug-is-trump-saving-the-babies-video-3730821.html

Adrenochrom je jejich droga, 4. epizoda:

Dokument ADRENOCHROME:

Tajný britský pedofilní prsten je exponován:

Odkrytá Asie: Philippinské ‘děti z cybersex dens:

Park přívěsů zcela obývaný pedofily a sexuálními delikventy | 60 Min .:

Otec zakladatele kostela Hillsong říká, že dětství bylo zničeno:

https://www.cnn.com/2020/08/29/us/georgia-missing-children-us-marshals-trnd/index.html

Časový plán GCR / RV NESARA / GESARA:

V pátek 30. srpna mnoho bank po celém světě, včetně všech ve Velké Británii, zavřelo a znovu otevřelo v úterý 1. září – stejný den převzal kvantový finanční systém starý systém finančních transferů Kabaly – SWIFT. Anglická koruna byla deset kilometrů čtverečních londýnské City, kterou vlastnil vazalský stát Vatikán.

Jihoafrická republika a většina ostatních zemí byly v procesu znárodňování svých centrálních bank (vlastněných soukromými osobami Rothchildova bankovního impéria od přijetí Organického zákona z roku 1871, který vytvořil USA Incorporated). Bylo 300 vlastníků Federálního rezervního systému a Rothchildových centrálních bank, kteří zkrachovali, protože vůdci různých zemí převzali bankovní systém svého národa pomocí kvantového finančního systému krytého zlatem / aktivy. To znamenalo, že se lidé domáhali vlastnictví svých vlastních peněz.

V pondělí 31. srpna na schůzce s týmy RV Trump schválil zahájení likvidity Startovního Výstřelu a stanovil harmonogram zavádění RV.

Přes noc od út. do st. 1., 2. září byly zaměněny nové měnové kurzy pro směny / odkupy úrovně 4b.

V úterý 1. září

Zlatem kryté měny aktiv (včetně US Notes) Kvantového finančního systému se staly jedinou finanční online platformou pro všech 209 zemí, zatímco v zákulisí bylo implementováno všech šestnáct opatření NESARA / GESARA a nové měnové kurzy se už objevily na obrazovkách bank.

Některé banky oznámily, že od pátku budou po dobu deseti bankovních dnů ve výpadku. 4. září v 13:00 EDT do pondělí 21. září

V pátek 11. září, 19. výročí 9-11, byla uvolněna likvidita pro globální měnový Reset a přecenění 209 národních měn krytých zlatem/aktivy. O víkendu byly aktivovány všechny úrovně.

Čt 1. října byl také začátkem nového fiskálního roku pro federální vládu, plus byl začátkem Obnovené republiky USA a návratu k původní ústavě.

Ve čtvrtek 29. října by podle Q došlo k události s názvem Říjnové překvapení. Říkalo se, že překvapením bude oznámení, že prezidentské volby budou provedeny pomocí nové technologie, kdy voliči mohou hlasovat prostřednictvím svých telefonů a počítačů, a zbavit nás tak vlivu zkorumpovaných hromadných sdělovacích prostředků a pevných hlasovacích lístků, které ovlivnily volební výsledky.

Od října 2020 do října 2021 budou směnné kurzy USD směňovány v poměru 1: 1 k novým bankovkám US Treasury Notes. Americký dolar fiat Federal Reserve by po říjnu 2021 přestal platit.

Výměna cizích měn a splacení dluhopisů Zim: Níže byla uvedena kompilace obdržených informací o výměně / splacení a napsaných pouze podle mého názoru. Oficiální pokyny by vyšly s vydáním 800 # s a mohly by se snadno lišit.

Kvantový finanční systém:


Fleming Answers RV Questions:

Reset by nastal při Startovním Výstřelu a šli by do něj všichni najednou. Záznamy Safe Keeping Records (SKR) by byly poskytnuty těm, kteří již prošli kontrolami jejich podloženosti-oprávněnosti, odevzdali své měny, nechali je ověřit, dostali za to určitou sazbu a uložili je na účet. Když dojde k resetování, budou mít okamžitý přístup ke svým penězům, zatímco my ostatní budeme muset domluvit schůzku a zahájit proces.

První koš měn k revalvování: Afghánistán Afghánský (AFN), Kuvajtský dinár (KWD), americký dolar (USD), ruský rubl (RUB), čínský renminbi nebo juan (CNY), britská britská libra / libra šterlinků (GBP ), Katar I Rial (QAR), Spojené arabské emiráty Dirham (AED), Indická rupie (INR), Kanadský dolar (CAD), Mexické peso (MXN), Venezuela Bolívar (VEB), Brazílie Real (BRL), Saúdská Arábie Riyal (SAR), malajský ringgit (MYR), irácký dinár (IQD) a vietnamský dong (VND). Zim Bond Zimbabwe podporoval Reset.

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/09/special-restored-republic-via-gcr_11.html

HLAVNÍ FLOTILA ALIANCE ZAUJMULA POZICE.

5. září 2020

FLOTILA STARŠÍCH ZAUJMULA POZICI A ČEKÁ NA ZAHÁJENÍ POMOCNÝCH PRACÍ.

V červenci 2018 zaujaly své konečné pozice rozmanité flotily civilizací, které chtějí pomoci v rámci přípravy na očekávané události, které budou od října 2020 postupně zvyšovat na své intenzitě.

Kontakty a zprávy byly častější a stálé, po celé planetě budou přirozené i nepřirozené planetární události pro její finální nastavení i pro všechny cestující .

Od této chvíle musíte přizpůsobit rezonance každého člověka a pracovat se světlem každý den, nečekejte víc než demonstrace aktivit planety samotné stejně jako zoufalé události těch negativních, kteří již ztratili kontrolu a kteří zmizí, pokud to budeme chtít. Kritické množství již bylo dosaženo a překročeno.

Nezvedejte zvony k letu a pokračujte v práci tak, aby byla změna postupná.

Tady je zpráva od bytosti z flotily:

„Existují pro vás neznámé extrémně pokročilé mechanismy sběru dat. Proto je strach zbytečný pro ty, kteří pokračují ve Světle. Budeme připraveni shromáždit „zachránitelné“.

„Je na nás, abychom monitorovali vaši planetu, a bude to provádět mnoho civilizací, jsme v pozici, abychom vám poskytli podrobnosti o tom, co se bude dít, kdy a kde.“

Máme rozkazy, abychom byli obecnější, protože existuje mnoho kosmických proměnných.

Bude však existovat určitý sled událostí, které budou promítány s příznivou přesností. Například: Je zřejmé, že zemská kůra brzy utrpí erupce v důsledku vulkanické činnosti.

Neklidná aktivita uvnitř Země naznačuje, že vybuchne mnoho sopek. Pravděpodobně to začne ve Středomoří a podél západního podmořského pobřeží Ameriky až na Havaj a do oblasti Tichého oceánu.

Můžeme zmírnit účinky.

Reakce planety proti těmto poruchám bude okamžitá a s dominovým efektem, protože jde o sled činností, které musí produkovat ostatní v podzemních úrovních Země. Důsledky budou zemětřesení a přílivové vlny podél západního pobřeží způsobené existujícími poruchami. “

Příprava je důležitá, existují probuzení lidé, kteří mají pocit, že něco není v pořádku, stačí být vzhůru a ve Světle.

https://archivosinexplicables.blogspot.com/2020/09/llega-y-llega-la-flota-mayor-de-la.html

C.O.B.R.A.

Jedním důležitým aspektem této závěrečné války proti Drakoniánům je to, že Síly Světla dokázaly využít pokročilou Drakos technologii, která chrání lodě Drakoniánů před výbuchy topletových bomb. Síly Světla dokázaly tuto technologii duplikovat a použijí ji k izolaci a zadržení zbývajících topletových bomb, dokud nebudou zcela vyčištěny.

To dává Dracos obrovskou strategickou nevýhodu a hlavně proto nebudou moci uskutečnit své plány. Plánovali nechat Kabalu nainstalovat svůj Nový světový řád, aby zotročil lidstvo, poté napadnout povrch planety, zabít Kabalu a vládnout nad jejich lidskými otroky:

V zákulisí se děje mnoho věcí, které nemůžeme dát do zpráv, ale od začátku listopadu vstoupí do scénáře mnoho nových prvků. Když se přiblížíme tomuto období, budu schopen říci více.

Vítězství světla!

Takže keď bude pripravené všetko ostatné, povrchová populácia bude schopná zvládnuť Udalosť – v skutočnosti bude schopná zvládnuť Udalosť lepšie, ako sa pôvodne očakávalo, takže toto je dobrá správa ako výsledok všetkých tých hromadných odstávok po celej planéte .
Příštích TŘINÁCT DNÍ bude bude těch nejhistoričtějších v histotii USA. Mnoho lidí bude šokováno a rozzlobeno. Mnozí politici budou brečet a šílet, ale Pravda & První kroky Spravedlnosti jsou již zde.

… a jak by to bylo, kdyby nebylo Aliance, Bílého Draka, QFS + ..etc..etc. ??

Připravené “pateras” – dřevěné bárky čítající 50 osob-mužů na hranicích Mauretáni e a Západní Sahary. Negersko – muslimská invaze a převzetí moci v Evropě v ryzích datech invazních militantů a násilníků maskovaných za “uprchlíky” a “chudáky”. Jen si dobře prohlídněte to invazní vojsko !! To omračujícíc “biblické” množství negrů v Evropě, kdyby šli věci TAK, JAK chtěla Kabala – Deep State a kdyby nebylo Aliance, QFS a všech těch obrovských sociálních a finančních změn.

Jak jsme byli schopni ověřit na Googlu, počet obyvatel této populace v roce 2013 byl 90.000 lidí. To znamená více než jedno “kajuko” na obyvatele!?? Protože počet kajuků, které lze na obrázcích vidět, je obrovský. „Mauritánské ministerstvo obchodu, průmyslu a cestovního ruchu vysvětluje, že„ rybolov je jedním z nejdůležitějších zdrojů v zemi “a že v Nouadhibou„ odvětví rybolovu změnilo tvář města s rozvojem autonomního přístavu pro průmyslový rybolov i řemeslný přístav “

P.př.: tahle mafie je tak mocná, že zaplatit mauretánské ministerstvo .. jakékoliv ministerstvo (mluvím také hlavně o EVROPSKÝCH ministerstvech včetně Evropského Parlamentu.a jiných alfa organizací!), a to včetně obrany, je jen otázka telefonu, nebo zdvořilé návštěvy.