PRODEJ DĚTÍ VE WAYFAIR NÁBYTKU A VÁLKA S ČÍNOU.

Zatímco mluvíme o pašování dětí v nábytku, zašel jsem do Aqua Parku .. a co podívejte jsem tam našel …

Timothy Charles Holmseth dne 7. července 2020 v 6:00 P.M.

Prezident Trump a Melania nám přinášejí lepší svět.

Štítek „teorie spiknutí“, kterým Deep State – Státní Mafie označují ty, kteří informují pravdivě o zločinech proti lidskosti, je zničen z toho důvodu, protože bezpečné prostředí Bílého domu je přímo vytvořeno pro patrioty, kteří pravdivě informují a také nezávislé mediální operace.

Dnes, notoricky známá falešná zpravodajská síť CNN (bohužel) oznámila, že nizozemská policie objevila v přepravních kontejnerech tajnou mučírnu.

V roce 2019 Pracovní skupina Pentagonu pro potírání pedofilie (PPTF) vydala omezené množství záběrů z vyšetřování činností loděnic a kontejnerů shromážděných během vyšetřování Spojeného štábu zvláštních operací ve spolupráci s americkou armádou.

Na obrázku může být: 5 people, text
Jsou obžalovány další čtyři ženy, které měly stejnou funkci jako Ghislaine Maxwell – dodávat do ďábelkého masomlýnku sexu, zvrhlosti, krutosti a brutality Jeffrey Epsteina nové mladé maso.
POTUS řekl: ” .. v současné době je víc pašeráků lidí … než v jakékoliv jiné předchozí epoše v našem světě právě díky internetu” . V páte bylo na Q “10 týden”, každý vypadá že objevil, že potenciálně jsou prodávány děti skrze rozsáhle e-komerční internetové obchody.
Něco Velkého se chystá být vyhlášeno … Jak víš, že něco velkého se chystá být vyhlášeno ?

Zdá se, že mnoho velkých webových stránek, jako Amazon, Etsy, eBay a Wayfair, byly zapojeny do obchodování s dětmi na sex. Pamatujte, že tyto obrovské společnosti používají Facebook a Twitter k reklamním účelům, a vtahují tyto tech obry do jejich ďábelské sítě. Do prodejní sítě je zapojen dokonce i vyhledávač Yandex:

Pracovní skupina Pentagonu pro potírání pedofilie nadále vyšetřuje důkazy o mezinárodním sexuálním obchodování dětí pod velením Spoejných velitelství zvláštních operací a Bílého domu. Následující obrázky jsou snímky obrázků nalezených na serveru Yandex pomocí čísla produktu Overstock srcusa32399921.

Prezident Trump a Aliance mají pravomoc prostřednictvím výkonného (prezidentského) příkazu zabavit majetek jakékoli osoby nebo společnosti zapojené do obchodování s lidmi. Mohli by zničit všechny špičkové zkorumpované společnosti na světě-a vrátit peníze lidem.

La imagen puede contener: 1 persona
Negr zatčený za obchodování s lidmi. Podívejte co má napsáno na triku !!!

AFÉRA WAYFAIR


#SaveTheChildren #Wayfair #sextrafficking
Generální ředitel Wayfair právě, díky obvinění z obchodování s dětmi, odstoupil.
Můžete utíkat, ale nemůžete se nikam schovat. Wayfair CEO vlastní dětskou nadaci. Podezřelé. Andrea Jung – správní rada Wayfair (zcela vpravo) – napojena na Clintonovu nadaci! Soros vlastní tuny Wayfair „produktů“ ve svých skladech. A je to také na Amazonu a jinde!

Trump a Aliance tlačí válečným rytmem na čínský Deep State poté, co vypukla globální aféra s dětmi prodávanými v nábytku prodejního řetězce Wayfair.

Čínská komunistická strana minulý týden oznámila, že Čína a Spojené státy „směřují k úplnému ekonomickému odpojení“, a prezident Donald Trump tuto skutečnost nedávno potvrdil svým prohlášením, že americké vztahy s komunistickou Čínou jsou „vážně poškozeny“. V této chvíli je to tak závažné, že jsou vidět silně nukleárně vyzbrojené letadlové lodě USS Ronald Reagan a USS Nimitz, které zahajují stovky denních výcvikových letů proti komunistickým čínským vojenským jednotkám v Jihočínském moři, a zároveň také sledovací letadla americké armády zaplavila vzdušný prostor kanálu Bashi mezi Tchaj-wanem a Filipínami.

Rychlému přechodu Spojených Států do války předcházelo během minulého týdne, kdy bývalá generální ředitelka webu sociální sítě Reddit jménem Ellen K. Pao, která před zamknutím účtu Twitter, vyslala závěrečnou zprávičku o dámě zavražděného dětského sexuálního otrokáře, Jeffery Epsteina, „madam“ Ghislaine Maxwell, kde říká: „Byla na sváteční párty v Kleineru v roce 2011, ale nechtěla jsem se s ní setkat , a už vůbec ne s ní mít fotku … Věděli jsme o ní, že dodává sexuální nezletilé dívky, ale myslím, že to bylo v pořádku a s „pohodovými“ lidmi, kteří řídili přísně kontrolovaný seznam hostů“ – a ti „pohodoví“ lidé byli všichni spojení s mocnou americkou společností rizikového kapitálu Kleiner-Perkins, jejíž klientský seznam zahrnuje nejsilnější levicové technologické giganty v Silicon Valley, jakož i všechny nejvlivnější vůdce socialistické Demokratické strany.

A je to opět naše společnost rizikového kapitálu Kleiner-Perkins, která se za posledních 24 hodin stala notoricky známou díky spojení s americkou společností elektronického obchodování, která prodává nábytek a domácí potřeby Wayfair – o níž stovky titulků po celém světě říkají takové věci jako: „Wayfair popírá reddit teorii o obchodování s lidským sexem“Wayfair je nucena popírat bizarní zvěsti o svých ‚předražených kabinetech‘ používaných k přepravě obchodovaných dětí“„Maloobchodní produktyWayfairnaplňují konspirační teorie poté, co uživatelé najdou odkaz na ztracené děti“– a -„ Z rozšířené konspirační teorie zahrnující nábytkářskou společnost, která zdojnásobuje zisky díky pašování dětí na sex mrazí v zádech “.

Za šokujícími titulky způsobeným včera zveřejněním postu na Redditu je tajemná postava, která si říka PrincessPeach1987, a o které mnozí věří, že to je bývalý generální ředitel CEO Redditu, Ellen Pao, a v těchto příspěvcích je vidět, jak je dokumentováno, jak Wayfair prodává levně vyrobené skříňky za 12 000 dolarů a více – a nejděsivější je, že všechny tyto skříně, které prodává Wayfair, mají jména shodná se jmény pohřešovaných dětí.

[Poznámka: Některá slova a / nebo fráze, které se objevují v uvozovkách v této zprávě, jsou přiblížení ruských slov / frází v anglickém ( a teď českém) jazyce bez přesného protějšku.]

Skupina jaderně vyzbrojených letadlových lodí USS Ronald Reagan a USS Nimitz vstupuje do Jihočínského moře
Hlídkovací letouny amerického námořnictva zaplavily nebe mezi Tchajwanem a Filipinami
a v té samé době, jak se zvyšuje tenze mezi US a Čínou začíná zveřejnění obchodu s dětma e-shopu se skříněma Wayfair

Podle této zprávy, když obvinění ze sexuálního obchodování dětí proti Wayfairu včera explodovaly po celém světě jak ve zpravodajských titulcích, tak v příspěvcích v sociálních sítích, tak prezident Putin nařídil Zahraniční zpravodajské službě (SVR) a Federální bezpečnostní službě (FSB) zahájit okamžité vyšetřování – bylo povoleno zákonné vyšetřování na základě informací obsažených v článku Newsweek s názvem „Děti zasílané v Armoirech? Osoba, která zahájila aféru Wayfair, hovoří “, která šokovaně tvrdí:
Zastánci teorie také vyzvali skeptiky, aby hledali pomocí ruského vyhledávače skladová čísla jednotek (SKU) spojených s různými produkty Wayfair, které vám vrací výsledky vyhledávání v obrazkách plných dětí v plavkách.

Po stanovení právního základu podle práva Ruské federace, aby SVR a FSB mohly zahájit trestní vyšetřování americké společnosti elektronického obchodování Wayfair, tento přepis dnešní schůzky Rady bezpečnosti ukazuje že funguje v běžném řádu – ale tento přepis je připojen k klasifikovanému dokumentu, jenž je „Úplně tajný“, a který připravilo SVR o svém počátečním vyšetřování Wayfairu – a mezi jeho několik mrazivých nálezů, o nichž bylo možné nechat otevřeně diskutovat různá ministerstva, patří:

Vyšetření SVR na ruském webu vyhledávače Yandex podle všeho potvrzuje, že při hledání inventárních čísel jednotek (SKU) u určitých produktů Wayfair se objevují weby propojující se s obrázky dětí – i když více znepokojující, když zkoumáte produkt Wayfair s názvem „Pannell 8 Dvojitá Komoda Zásuvka“– a při hledání na Yandexu pro jeho „Specifikaci“ (známé jako Standardní bezpečnostní specifikace pro skladovací jednotky oblečení) – hledání „ ASTM F2057 – 17 Certified“ spojené s obrázky černých a hispánských dětí – při hledání „ASTM F2057 – 19 Certified (White Color)“ souvisí pouze s obrázky bílých dětí – důvody, které jsou stále předmětem zkoumání, a chyby v překladu z angličtiny do ruštiny nebyly vyloučeny – i když veškeré takové propojení produktů Wayfair s dětmi všech barev Yandex odstranil .

SVR upozorňuje na finanční titulek v Americe ze 4. listopadu 2019: „Jim Cramer říká, drž se dál od „toxické“ akcie Wayfairu – za ním následovalo o 6 měsíců později finanční titulek „Jak Wayfair dosáhl návratu“ – finanční článek, který obsahoval prohlášení „hodně z dodavatelského řetězce Wayfair skutečně pochází z Číny“ – a to nejkritičtější, o čem byste měli vědět, že to byl finanční článek napsaný jen 1 měsíc poté, co Wayfair začal prodávat své skříňky za mnoho tisíc dolarů pojmenované po pohřešovaných dětech.

Wayfar Up-Date

Wayfair and Child Trafficking? The Rabbit Hole Goes Deep.
Wayfair and Child Trafficking? The Rabbit Hole Goes Deep.
Číslo úmrtí na koronavirus v celém světě je menší, než počet dětí, které se ztratí ročně JEN v US.

Ve videu se mimo jine take rika, ze diky praci QAnonů na odhaleni a zverejneni tohoto skandalu ceny mnohych produktu klesly az na 50 dolaru !!!!

Wayfair byl dnes pozastaven pro prodej hrubě předražených předmětů se jmény nedávno pohřešovaných dětí. Existuje mnoho strašných důkazů na sociálních sítích, která poukazují na to, že elektronický obchod s nábytkem obchoduje děti. Wayfair je spojen s Clintonovou nadací, Georgem Sorosem, Ghislaine Maxwellovou, Tomem Hanksem, Ellen Degeneres & Kinder Charities. Wayfair popřel tvrzení o obchodování s lidmi bez jakéhokoliv zdůvodnění své bizarní aktivity na webu. Místo aby se pustili do vyšetřovací žurnalistiky v té neuvěřitelné záplavě tvrdých důkazů, že se jedná o přední linii obchodování s dětmi, to média hlavního proudu okamžitě označila za odhalenou teorii spiknutí. Přesně to udělali s Pizzagate v roce 2016 a příběh zemřel. Teď jsme vzhůru, a tak nenechte tento příběh zmizet taky!

Tady je to, co se děje, když lidé nevidí, neslyší a mlčí dlouho …

La imagen puede contener: una o varias personas, texto que dice "Leaked Photos of Kids Caged by the Cabal. Leaked pen-cam photos of kids held captive in trafficking tunnels under New York's Central Park. Genetic experiments have caused some to appear less than human. Timothy Charles Holmseth Reports"

Los Intocables (Nedotknutelní), vytvořil Erik Ravelo

První obrázek se týká pedofilních kněží a mlceni Vatikánu. Druhý obrázek se týká sexuální turistiky v asijských zemích. Třetí obrázek se týká válek. Čtvrtý obrázek se týká obchodování s orgány na černém trhu, kde prvními oběťmi jsou děti z chudších zemí. Pátý obrázek se týká volných zbraní ve Spojených státech. A konečně, šestý obrázek ukazuje na obrovské škody, které způsobily velké společnosti rychlého občerstvení dětem.

Čištění jímky v Latinské Americe právě začalo.

11-červenec-2020

“Čištění jímky” (operace Bouře) v Latinské Americe začala a věnujte tedy pozornost šifrovaným zprávám médií uvedených v předchozím videu, abyste zanalyzovali dobře vše, co je řečeno.

Oznámení Diosdada Cabella, který má Covid19 a zastupující prezidentky Bolívie Jeanie Áňez Chávez, (židovka, které vede s Mossadem sionistický bolívijský vládní puč), která také oznámila, že byla pozitivní na Covid19. Tato zpráva dokazuje, že v Latinské Americe již začala operace „Bouře“ – masové zatýkání.

Diktátorská pravidla Hugo Cháveze dovolila globální satanistické elitě, aby byly venezuelské děti loveny na orgány, experienty, rituály a sexuální obchod. Po té co padl Chávez, Madurovy speciální komanda udělaly nájezd na pozemek Ghislaine Maxwellové a ukradli sejf se všemi páskami, kde byly nahrávky s vydíráními.

Čtěte mezi řádky, abyste všechno pochopili a pamatujte, že to jsou operace vojenské zpravodajské služby, kde se jedná strategií a taktikou, a ne sentimentem.

Byl zatčen jeden z tvůrců pedofilní globální megasítě na “darknetu”, která sloužila tisícům pedofilů k tomu, aby se dostaly k fotografiím nahých dětí.

Bude více zatčených !!

11- července – 2020

Prezident Donald Trump v pátek oslavil 20. výročí federální legislativy, která byla, v rámci nové posice Bílého domu, schválena na pomoc v boji proti obchodování s lidmi .
Obklopen přeživšími, úředníky správy a členy Kongresu, Trump podepsal na konci summitu výkonný příkaz Bílého domu proti obchodování s lidmi.
Uvedl, že jeho administrativa „je 100% odhodlána kompletně vymýtit obchodování s lidmi na planetě“, a nazval tuto praxi „moderním otroctvím“.

Ve španělském vládním paláci vládne STRACH. Jeho důvodem jsou intelem aliance podložené informace, že generální prokurátor Spojených Států, William Barr má na stole již napsané detenční příkazy na dva nejvyšší španělské politiky: španělského viceprezidenta a druhého ministra sociálních práv, Pabla Turǒna Iglesiase (za korupci, pašování drog a další delikty) a bývalého prezidenta španělska, José Luise Rodrigueze Zapatera (za korupci a hrubé porušování lidských práv).
Další chávistický vysoký funkcionář s coronavirem .ex-vicepresident a současný ministr ropného průmyslu, Tarek El Aissami.
Další důležitá zatčení od 4. července.
.. a další překvapivá zatýkání vysokých funkcionářů Venezuely a Bolívie, včetně 170 členů zkorumpované venezuelské vlády

NESARA ZAČALA RÁNO 7-7-2020

Odpočítávíní právě začalo …. Počitadla dluhů jdou pozpátku :))
Alex Collier: Globální Reset měn právě začal.
Mezinárodní měnový fond vyzývá ke globální daňové reformě