HLAVNÍ ŠTÁB PENTAGONU ŽÁDÁ O POMOC GLOBÁLNÍ DIGITÁLNÍ ARMÁDU aneb další stupeň operace “Bouře”.

Cítíme morální závazek neméně tak, jako morální výzvu každému charakternímu člověku této planety. Proto jsme se rozhodli z dovolením sdílet část zprávy od terezy z tadesca.org a rozšířit ji o další detaily.

Na webu Public Intelligence Blog se můžeme dočíst, že generál Michael Flynn byl zproštěn viny. Ministerstvo spravedlnosti USA by mělo obvinit všechny zrádce z ministerstva a FBI, počínaje Jou Pientkou.

Na tomto webu se lze dočíst, že digitální armáda generála Michaela Flynna byla aktivována.

Skupina Pentagonu pro potírání pedofilie (PPTF) žádá všechny digitální vojáky o pomoc

při zkoumání těchto jmen (viz seznam níže).

Armádě gen. Flynna se doporučuje vytvoření fóra na sociálních sítích, kde si lze vyměňovat důkazy a informace.

PPTF vytváří dokumentaci týkající se mezinárodních zločinů (např. obchodování s dětmi), které jsou doručovány osobně generálům v americké armádě.

PPTF je zodpovědný za záchranu tisíců dětí.

Následující seznam bude pravidelně aktualizován.

Michael Kaplan

MONTAGRAPH – a.k.a. – Dale Ellis Bennett, Roy Warren Marshall, Steve Quest

Agent 19

William K. Murtaugh – a.k.a. MURT

Wayanne Kruger

Tina Church, Specialized Investigative Consultants Inc.

Levi Page

Alexandria Goddard

Pete Klismet

Julie Tremp

Chad Cater

Tom Morrissey

Barbara Johnson

Art Harris

William Staubs – a.k.a. Cobra the Bounty Hunter

Gerald Brummell – a.k.a. Agent Margaritaville

DJ Jefani

Jeremiah Regan

John Regan

Rev. Richard Grund

Lt. Rodney Hajicek

Sgt. Aeisso Schrage

Michael Hedlund

Ronald Galstad

Donna Wagoner

Xentel

Rev. Bob Enyart

UPDATED 05/05/20

Titus Frost

Rebecca 1965 – on You Tube

Roy Potter

Defango

Unirock

George Webb

Jason Goodman

Divine Interloper on You Tube

Goldenmare on You Tube

Grey Moon on You Tube

Důležité info o nich tedy zasílejte na adresu Timothy Charlese Holmsetha.

POLICIE OBJEVILA “DĚTSKÝ PEDOFILNÍ SUPERMARKET” V PORTUGALSKÉM SIROTČINCI PRO 4.000 DĚTÍ

ANEB

DĚSIVÝ PŘÍBĚH Z “CASA PIA” (DOMU U ZBOŽNÉHO)

Je to jeho správce, známý pouze jako Bibi, který odhalil chorobně nemorální praktiky Casa Pia (Dům zbožných) a tvrdí, že byl svědkem toho, že děti byly „vydávány“ politikům a diplomatům na vysoké úrovni, jakož i evropským a mezinárodním celebritám a členům soudních dvorů.

Sirotčinec je řízen lékařem řídícím Ferrari, který navštěvuje děti, aby rozhodl, které budou prodány vysoce postaveným členům jak portugalských, tak mezinárodních společností.

Když děti v nejslavnějším portugalském sirotčinci uslyšely, jak se sportovní vůz řítí s řevem po příjezdové cestě, zavládl v ložnicích strach.

Hluk mohl znamenat pouze jednu věc: muž známý jako Doktor přijížděl k vyvolávání.

Tento lékař však neměl v úmyslu dodržovat starou Hippokratovu přísahu.

Místo toho, jakmile dorazil do Casa Pia (Dům zbožného), lisabonského sirotčince ze 17. století, kde se za vysokými kamennými zdmi každý rok pečuje o více než 4 000 dětí, doktor předvolával vybrané chlapce a dívky z jejich postelí ke zkouškám na jednu noc každý týden .

Tam, kde to bylo možné, si vybral hluché.

Poté, co zkontroloval, že děti netrpěly žádnými pohlavními infekcemi, se k doktorovi přidal domovník sirotčince, známý jako Bibi, který nešťastné děti vehnal do venku připravené dodávky.

S doktorem, který ho následoval ve svém červeném Ferrari, řídil Bibi dodávky dětí do prestižních domovů některých předních členů lisabonské společnosti – od portugalských vládních ministrů a vysoce postavených diplomatů, přes slavné televizní hvězdy až po zaměstnance soudů.

Tam byly děti opakovaně sexuálně zneužívány. Některé byly údajně omámeny, aby byly kompatibilní; jiné byly obviněni z požívání alkoholu.

To pokračovalo po mnoho a mnoho let. Sexuální útoky byly natočeny; fotografie jednoho útoku byly následně nalezeny v domě jednoho z podezřelých pedofilů v Paříži.

Podle lékařských záznamů byla zranění obětí děsivá – a v souladu s vážným sexuálním napadením a znásilněním. Ve výpovědích svědků bylo mnoho z nich schopno popsat v minutách a velmi podrobně domy, kam byly převezeny, a identifikovat značky na tělech pachatelů jejich znásilňování.

Existence takzvaného „kouzelného kruhu“ portugalské vládní administrativy, velmi pravděpodobně zapojeného do mezinárodního pedofilního kruhu využívajícího chlapce a dívky z Casa Pia, byla minulý týden přirovnávána k zemětřesení, které čekalo na otřesení samými základy Portugalska a jeho státní správy.

Nová obvinění o celém rozsahu této sítě budou předložena Nejvyššímu soudu v zemi během několika příštích týdnů.

Očekává se, že až se případ znovu otevře, tak při soudním řízení také mezinárodní odborníci na sexuální zločiny a vraždy dětí zveřejní propojení s dalšími pedofilními gangy v Evropě a USA. Je to čtyři roky poté, co skupina obětí přerušila mlčení trvající déle než 30 let .

Dokazuje to, co mezinárodní agentury na potírání zločinnosti již dlouho předpokládaly: Portugalsko se stalo magnetem pro dravé pedofily z celého světa. Používáním laxních zákonů se tato země stala automaticky magnetem pro dravé pedofily z celého světa, kteří zde ukořistili a ulovili za celá ta léta vysoký počet chudých a opuštěných dětí.

Pedro Namora, bývalý sirotek Casa Pia, který byl svědkem 11 znásilnění na ostatních sirotcích, během nichž byli uvázáni na svých postelích, si myslí, že mocenské elementy se spikly, aby potlačily všechny tyto skandály a obávají se poškození reputace země.

“Portugalsko je rájem pedofilů,” řekl Namora, nyní právník, který vede kampaň za oběti Casa Pia. “Pokud vyjdou všechna jména, bude to v Portugalsku zemětřesení.” Ve hře je zde masivní, sofistikovaná síť – zahrnující členy vlády, soudních dvorů a policie.“

„Síť je obrovská a extrémně výkonná. Existují soudci, velvyslanci, policajti, politici – všichni obstarávali děti z Casa Pia. Je velmi obtížné tuto síť demontovat. Tito lidé se kryjí, protože pokud je někdo zatčen, jsou všichni zatčeni. Nechtějí, aby to někdo věděl.“

54 letý pan Namora sledoval postupně, jak se přátelé po jejich traumatických dětských zážitcích v Casa Pia utápěli v alkoholismu, drogové závislosti a sebevraždách.

“Byl jsem jediný, kdo to dokázal,” řekl. “Co bych mohl udělat? Nemohl jsem mlčet.“

Poté, co se ujal případu sirotka jménem „Joel“, který mu podrobně popsal, že prominentní pedofilové využívali Casa Pia jako „supermarket pro děti“, začalů dostávat přirozeně výhrůžky smrtí.

Pan Namora byl i bezprostředně ohrožen poté, co bojoval za týrané děti, s nimiž vyrostl. Poté, co mu telefonoval cizinec, který mu nabídl splatit hypotéku, mu byly sděleny přesné pohyby jeho vlastních tří dětí a sděleno varování, že oni a jejich otec špatně skončí, pokud nezavře hubu.

Vzhledem k obvinění, že pedofilní sítě se v Portugalsku se staly endemickými – evropské policejní jednotky Interpolu označily zemi za jednoho z nejhorších pachatelů pedofilie v Evropě – existují obavy, že skandál Casa Pia zastíní i notoricky známý případ Marca Dutrouxe v Belgii (příběh z Hradu Matek Temnoty), v němž zatčení notoricky známého pedofilního a dětského vraha odhalilo děsivý obraz soudní a politické korupce.

Kultura, v níž bylo povoleno provozovat takovou vážnou síť zneužívání dětí, je stejná kultura, která prostupuje celým Portugalskem.

Byl to tento postoj, který vedl k prvotnímu vyšetřování v případě Madeleine McCannové?

Hrad Matek Temnoty

Chcete-li se zeptat na Mezinárodní humanitární program pro zotavení dětí, Trauma Survivors (CARTS), pošlete e-mail: info@22faces.com

Pokud chcete pomoci zachránit děti před mezinárodním sexuálním obchodem, kontaktujte Tima Ballarda na Operation Underground Railroad: https://ourrescue.org/about/ https://www.youtube.com/watch?v=FT4tmI8YxCU&feature=emb_rel_end

Americké imigrační a celní pořádkové složky (ICE) vyšetřují více než 400 porušení trestního práva, od vykořisťování dětí až po nadnárodní gangy uvnitř i vně USA. To zahrnuje znásilňování, mučení a vraždy dětí uctívači Satana. Pomocí tohoto formuláře můžete nahlásit podezření na trestnou činnost: https://www.ice.gov/webform/hsi-tip-form

“Dvaadvacet tváří: uvnitř mimořádného života Jenny Hill a jejích dvadvaceti rozmanitých osobností,” Judy Byington

VAROVÁNÍ: Jenny uvedla grafický popis znásilnění, mučení a nucení shlédnout obětování dítěte ve věku pěti let – na rozdíl od sordidních zážitků tisíců dalších dětských obětí satanských věřících. Takoví následovníci satanistických pachatelů byli organizováni od CIA, US Inc., královny Alžběty, Devátého kruhu kultu dětských obětí ve Vatikánu až po Clintony, Hollywood, Pizzagate a místní dospívající děti. Zdálo se, že jsou financovány tou stejnou Kabalou, která provozovala náš globální měnový systém – právě tou organizaci, která byla v procesu liíkvidace aktivací globálního měnového Resetu.

Není divu, že prezident Trump řekl: „Tito lidé jsou nemocní.“

Mezinárodní dětský sexuální obchod

svědectví 15leté dívky o satanském rituálním sexuálním zneužívání a shlížení dětských vražd od jejích 4 let :

Bankéř Illuminatů vypovídá o dětské oběti:

Poznámka od Judy: Výše ​​uvedená svědectví byla podobně jako svědectví Jenny Hill vysvětlena v jejím životopisu „Dvacet dva tváří“. Hodně z toho, co mi řekla jako autora, jsem nemohla do této knihy vložit, protože informace byly pro čtenáře příliš traumatické, než aby je zvládli. Bohužel tito přeživší SRA nebyli sami. Na celém světě jsou tisíce dětí se stejným příběhem. Tito přeživší a jejich terapeuti by mohli dosvědčit, že satanské rituální zneužívání dětí se děje dodnes.

DALŠÍ ZÁKLADNA DUMB

Pátek 15. května došlo k zemětřesení o velikosti 6,5 stupně poblíž Area 51 v Nevadě, ve stejné oblasti hlavního podzemního tunelu Kabaly. (Všimněte si načasování na globální měnnový Reset). Mohlo by to mít něco společného s záchranou dětí z kabalistikých tunelů na mučení, stejně jako nedávné tzv. zemětřesení v Utahu a New Yorku? https://www.foxnews.com/us/earthquake-nevada-felt-from-utah-to-california

https://beforeitsnews.com/politics/2020/05/thousands-of-tortured-children-rescued-and-found-dead-by-us-military-3187820.html

https://beforeitsnews.com/politics/2020/04/over-50000-traumatized-children-rescued-by-military-out-of-tunnels-beneath-us-cities-3184076.html

https://beforeitsnews.com/crime-all-stars/2020/04/over-35000-malnourished-caged-children-rescued-out-of-us-tunnels-by-military-2479402.html

https://beforeitsnews.com/politics/2019/10/marines-navy-seals-rescue-2100-caged-ch Children-teens-3144359.html

Opravdu neuvěřitelná věc, tahle mapa podzemních explozí.

Jak silně se nás snaží rozdělit, tak velmi jsou v tom neúspěšní.

WWG1WGA – Kam jde jeden, tam jdeme všichni.

Podporuj POTUSe

Následuj Q & Věř Plánu

Nejde o peníze, ale o děti – o tisíce podvyživených a traumatizovaných dětí. Pojďme se postit a modlit se za ty nejmenší, kteří byli zachráněni z klecí a cel podzemních tunelů na mučení, a za americké vojenské jednotky, které riskují své životy, aby je zachránily. Starověká doktrína půstu a modlitby byla vysvětlena zde při 10:30:32.

Když jsme se pustili do této skvělé příležitosti dělat dobro ve světě, pamatujte, že jste Božím dítětem, které bylo posláno na tuto Zemi, aby plnilo zvláštní misi, a jen VY po konzultaci s Nebeským Otcem jste mohli rozhodnout, o JAKÉ misi to bude.

Proběhlo globální komplexní zhodnocení ukazující implementaci agendy GESARA. GESARA začala s obrovským důkazem celosvětových aktivit, které příslušné vlády z různých zemí mohly nabídnout během této CoVid krize. Podle USTPO je virus Corona umělý virus vytvořený (zkorumpovaným) CDC během let Bush Jr. administrativy (2003). Virus Corona byl děsivou taktikou k uzavření ekonomiky doporučenou dvěma lékaři, což vedlo k různým zveřejněním jak diagnostických, tak statistických podvodů případů viru Corona. Nemocnice dostávají větší paltby za úmrtí klasifikované jako související s koronavirovým onemocněním. Byl to virus, který vědec z Harvardu přinesl do čínské laboratoře Wuhan. Wuhan pak údajně pustil tento virus, aby vytvořil veřejný globální křik, udělala to však úmyslně Čína (resp. její komunistická strana), aby utajila své nelidské jednání vyhladověním a odsuzováním svých vlastních lidí k smrti. Ale tento virus neodstraní důkazy o jejich korupci a zneužívání lidských práv ?

A kdo podepsal výkonný příkaz k zabavení majetku někoho, kdo zneužívá lidské bytosti? :

Prezident Trump. Globální prezidentský příkaz blokující majetek osob podílejících se na korupci porušování lidských práv po celém světě

Le Grand Changement: USA : 30.000 guillotines dans les Camps FEMA !
Rozmístění táborů FEMA ve Spojených státech
FEMA Orders 16,000 Guillotine Blades From Mexico - Truth or Fake ...
Ostří nově nakoupených mexických gillotin vyčkávající s ledovým klidem na první kabalistické krky.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s