NESARA – historický intel za oponou světových událostí.

Skryté pozadí velkého příběhu, který Vám tají všechny vlády světa.

NESARA je skrytý Zákon o Národní Hospodářské Bezpečnosti a Reformách (březen / říjen 2000). Všimněte si, že S znamená bezpečnost; ne Stabilitu. (S pro Stabilitu je jen marketingový podvod).

NESARA je americká právní iniciativa s radikálním a benevolentním GLOBÁLNÍM dopadem.

Na globální úrovni je to známo přibližně 209 zemím a jejich vládám jako GESARA. G je je tedy ekvivalentním názvem pro stejnou AGENDU, ovšem na globální úrovni. Bude se vyznačovat návratem ke Zlatému standardu a digitální a papírové měně zajištěné aktivy po celém světě. Fiat peníze nefungovaly a finanční systém je již několik let ve stavu kontrolovaného kolapsu.

Globální programy prosperity NESARA jsou NYNÍ aktuálně na vrcholu oznámení a aktivace. Jeden z chráněných fondů, o kterém se říká, že se na něm podílí, se nazývá Global Saint Germain. Tento fond obsahuje dodávatelné drahé kovy a měny v hodnotě více jak jeden QUATTUORDECILLION dolarů. Slovo quattuordecillion je někdy hláskováno quatrodecillion. To znamená deset tisíc, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, tisíců, milionů dolarů. Nebo-li $ 1 se čtyřiceti nulami po ní.

(Poznámka: dne 15. srpna 2019 v brzkých ranních hodinách byl bez nejmenší pozornosti jakýchkoliv – jak mainstreamových, tak nezávislých médií – aktivován globální kvantový finanční systém, jehož základní části je kvantový počítač umístěný na 7 satelitech jedné z oběžných drah Země. Systém je darem Galaktického společenství humanitě)

10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000.

V ostatních projektech budou tyto peníze použity na výkup všech ropných společností, bank a farmaceutických kartelů. A budou se nulovat (trvale zrušit) všechny osobní, firemní a národní dluhy po celém světě. Více o univerzálním odpuštění dluhů a nastávajícím jubileu globálního dluhu naleznete zde.

Světové svěřenecké zdroje Saint Germain jsou doplňkem a odděleny od světových fondů globálního vypořádání a účtů globálního zajištění v hodnotě přibližně 800 bilionů $.

NESARA & THE WORLD TRUST FUND – ST. GERMAIN | The Way of Love Blog

Peníze NESARA byly původně naplánovány na uvolnění v roce 2000, ale Bushův White House a jeho bankovní a právní spiklenci po celém světě zabránili výplatě fondů. A díky korporátní pan-globální kontrole mainstreamových médií byla potlačena téměř veškerá znalost existence NESARA. To se však nyní mění.

Pokud budou globální programy prosperity NESARA otevřeně a veřejně vyhlášeny, snad během března nebo dubna 2017 (?), trvale se tím změní lidská civilizace všemi způsoby souvisejícími s penězi. Ano, od března a dubna přišly a odešly zpoždění. V zákulisí se toho však mnoho daří, které dosud nelze otevřeně odhalit. Přečtěte si prosím …

(Poznámka pro čtenáře: Budoucí historie se nyní vyvíjí rychle. Většina tohoto vývoje není v západních mainstreamových médiích výslovně hlášena s patřičným důrazem. Na úpatí naší budoucnosti udržujeme datované kompilace odkazů na geopoliticky významné komentáře historiků.)

Celá lidská populace bude těžit z NESARA. Země je nejhojnější planeta. Na Zemi v současné době existuje více než dostatek peněz podložených zlatem, aby každá lidská bytost mohla být milionářem GBP bez jakýchkoli dluhů. GBP =great britain pound = libra Velká Británie.

NESARA je o spravedlivém sdílení zdrojů planety.

A NESARA je o zavedení benevolentních bankovních systémů po celém světě, aby bylo dosaženo této peněžní spravedlnosti.

Žádný jednotlivec nikde na Zemi nebude mimo dosah programů přerozdělování bohatství NESARA.

A žádný jednotlivec nebo organizace kdekoli na Zemi to nedokáže zastavit.

NESARA zruší všechny kreditní karty, hypotéky a další bankovní dluhy z důvodu nezákonného bankovnictví a vládní korupce na celém světě. Daň z příjmu bude zrušena. Nová 14% až snad 18% paušální daň z nepodstatných nových položek poskytne tok příjmů vládám členských států. Zvýší se výhody pro seniory. V USA dojde k návratu k ústavnímu právu na všech úrovních právního systému.

Po oznámení NESARA budou prezident a viceprezident USA a všichni úředníci ve své správě okamžitě odvoláni z funkce. Stejně tak budou všichni členové amerického Kongresu a stejně tak jejich chazarští, sionističtí šéfové.

Budou nahrazeni ústavně přijatelnými prezidenty a místopředsedy NESARA, mezi něž mohou patřit lidé jako Joseph Francis Dunford, Ron Paul, Dennis Kucinich, Timothy J. Holton, Paul Craig Roberts nebo bývalý bílý klobouk Pentagonu, jako je Michael T. Flynn. nebo Carter F. Ham. Donaldovi Trumpovi může být povolen dočasný přístup k veřejnému odhalení machinací Bushova syndikátu a Clintonovy nadace a při zveřejňování podrobností o satanistickém dezinformačním spojení mezi americkými mainstreamovými médii a buňkami PsyOps v rámci amerických zpravodajských služeb.

Nové prezidentské a kongresové volby proběhnou do 120 dnů od oznámení NESARA/dnes už GESARA. Tyto volby budou pečlivě mezinárodně monitorovány, aby se zabránilo manipulacím a krádeži voleb, hackování a dalším nezákonným volbám zvláštními zájmovými skupinami nebo skrytými syndikáty.

Vznikne nová duhová měna US ministerstva financí (již vznikla), podporovaná zlatem, stříbrem a platinovými drahými kovy. Bude zahájen nový systém bankovnictví ministerstva financí US v souladu s Ústavním zákonem. Federální rezervní systém bude zrušen. Osobní finanční soukromí bude obnoveno. Všichni soudci a právníci budou rekvalifikováni v ústavním právu. Všechny agresivní americké vládní vojenské akce na celém světě zaniknou a nastane globální mír. Každý americký občan starší 21 let obdrží za 11 let 100.000 dolarů měsíčně, ale nároky zemědělců budou vyplaceny první. Zde budou dohody zahrnovat odpuštění dluhů ve výši 300.000 USD (včetně hypoték, kreditních karet a půjček) pro každou zemědělskou rodinu.

Podobné reformy proběhnou v každé zemi na světě. Pro humanitární účely budou poskytnuty obrovské částky peněz. Nové, dosud potlačené technologie, jako jsou zařízení pro volnou energii, zařízení pro čištění znečištění a zvukové léčivé stroje, budou uvolněny pro potřeby všech lidí planety.

Více informací o počítačové technologii Quantum Healing najdete zde.

V první polovině roku 2016 bylo zřejmé, že přesný termín „NESARA“ nemusí být zpočátku používán k veřejnému popisu globálního balíčku
prosperity, humanitárního, infrastrukturního a měnového refinancování, který se stal nezbytným. Protože od roku 2000 uplynulo více než deset a půl let, a když by zkorumpovaností zhoršená většina aspektů života v západním světě dosáhla tak viditelné degradace, bylo by nutné rozdělit aspekty „NESARA“ do několika nezbytných reforem (vyžadovalo by to řadu dalších finančních a organizačních záchranných iniciativ, v nichž by se ujala vedení Asie a BRICS Velká Británie – Rusko – Indie – Čína – Jihoafrická republika Brazílie), aneb národy BRICS.

Další podrobnosti a odkazy o globálních programech prosperity NESARA a jejich historii najdete níže na této stránce a od Jamese Rinka, Patricka Bellringera a Marka Clarka. Užitečná kompilace odkazů a materiálů NESARA je na Detailshere.com. A poslední článek NESARA týkající se klonů lze nalézt zde.

Některé historické informace o korupci v Bílém domě v USA, která se protíná s americkým blokováním globálních reforem NESARA, lze nalézt na dalších stránkách tohoto webu (po zveřejnění), (Skandál Citibank), (Bush Bílý dům se začíná rozpadat), (Ukřižování Vrchního soudce Johna Glovera Robertse).

Petition update · FAQ's Sheet on GESARA /NESARA, Signed by JFK 2 ...

UDÁLOSTI V ZÁKULISÍ „OFICIÁLNÍCH DĚJIN“ OVLIVNĚNÉ AGENDOU NESARA

začaly nabírat tempo v závěrečných dnech října 2008. Světové zaměření na politickou a finanční korupci se přesunulo z USA do Evropy. V Deutsche Bank (Německo) bylo zatčeno osm vedoucích pracovníků. Současně byla v Londýně zatčena buňka spiklenců.

Odpoledne ve středu 29. října 2008 byl prezident George Bush Jr. a jeho klíčoví zaměstnanci Bílého domu informováni, že bývalý britský premiér Tony Blair změnil strany globálního zločineckého spojení.

Blair prozradil vše mezinárodním vyšetřovacím orgánům.

Byl konfrontován s jednoznačnými důkazy o svém vlastním zkorumpovaném zapojení do geopolitických záležitostí a rozhodl se očistit, aby se vyhnul osobnímu zatčení a doživotnímu vězení.

Blair zejména informoval úřady o skrytých mezinárodních účtech praní špinavých peněz, včetně účtů u Deutsche Bank a Vatikánské banky, a dalších bankovních úkrytech ve Švýcarsku, Maďarsku, Abú Dhabí, Britských Panenských ostrovech a Malajsii. Objasnil kriminální a zrádcovské role, které hráli při manipulaci s těmito účty papež, Bushův Bílý dům, Bushovou rodinou, Clintonovou, Angelou Merkelovou, Alanem Greenspanem a mnoha dalšími.

S čínskou a evropskou podporou ohrožoval francouzský prezident Nicolas Sarkozy Evropskou unii a německá kancléřka Angela Merkelová čelila zatčení, pokud by se nepřestala angažovat ve svých zločineckých intervenčních postupech v zabezpečování podniků v Deutsche Bank.

Merkelová povolila víc jak dvacet samostatných nezákonných bezhotovostních převodů z Deutsche Bank na skryté bankovní účty ovládané Vatikánem v Římě. Jeden z těchto účtů se nazývá Francis X Driscoll Trust. Příslušné prostředky byly tajně ukradeny z účtů americké a francouzské státní pokladny.

Nezákonné bezhotovostní převody z Deutsche Bank provedené společností Merkelové udělaly viditelný dojem na údaje Q3 zveřejněné ve čtvrtek 30. října 2008. Poměr kapitálu Tier 1 vlastních zdrojů k celkovým aktivům Deutsche Bank se zvýšil na 10,3% z 9,3%. Velká část této změny byla způsobena velkým odlivem kapitálu odcizených peněz jiných lidí z Deutsche Bank na účty ovládané Vatikánem u jiných bank v Itálii a jinde. Byla to pečlivě načasovaná masáž výsledků Q3.

Stejně tak bylo přizpůsobení hodnoty určitých toxických aktiv Deutsche Bank v souladu s přechodem na mezinárodní účetní standardy, o kterém orgány Evropské unie rozhodly v polovině října. Pro snížení odpisů Deutsche Bank za čtvrtletí byla použita pravidla uvolňující požadavky na označování investic ze 845 milionů EUR na 1,2 miliardy EUR. Bez tohoto kreativního účetnictví by banka vykázala ve třetím čtvrtletí ztrátu. Římsko-katolické bankovní převody a účetní masáž znamenaly, že manažeři Hedgových Fondů byli překvapeni čísly Q3 Deutsche Bank a výsledným nárůstem ceny akcií na hlavních akciových trzích. Před 30. říjnem 2008 analytici na celém světě předpovídali v Deutsche Bank značnou ztrátu za třetí čtvrtletí a jejich klienti podle toho zaujali budoucí pozice.

Deutsche Bank slouží jako prádelna špinavých peněz pro tajné německé black-ops a zpravodajskou organizaci s názvem Deutsche Verteidigungs Dienst (DVD) se sídlem v Dachau. Prostřednictvím Deutsche Bank financuje (DVD) programy kontroly mysli používané k podvracení a kontrole britských zájmů v rámci britské policie, bankovního sektoru, průmyslu a vlády. Tento program podvracení se nazývá „společný účel“ a je veden z kanceláře místopředsedy vlády, a tedy přímo z úřadu kabinetu ve White Hall v Londýně.

Vatikán se centrálně podílí na mnoha machinacích za zákulisí zapojených do globálního finančního kolapsu 2007–2008 a na blokování mezinárodních dohod o prosperitě souvisejících s NESARA / GESARA. V dubnu 2008 se Joseph Ratzinger (papež Benedikt XVI.) pokusil uplatnit nárok na velkou tranši Fondů Prosperity NESARA. Hovořil o tom tak, že sdělil blízkým kolegům: „Malí lidé nemohou s těmito penězi zacházet správně, ale církev to dokáže.“

Ratzingerův odvážný peněžní chvat musel být vyřešen u Světového soudu v Haagu a on JE ZODPOVĚDNÝ za vážnější zpoždění při provádění globálních dohod o refinancování.

Nakonec byl Řím nucen kapitulovat a Svatý otec neochotně souhlasil s dohodou o vyrovnání 2,0 bilionu dolarů. Tato částka byla vyplacena z daňových příjmů amerických občanů. Prezident George Bush Jr. podepsal dokumenty. Ve čtvrtek 17. dubna 2008 papež hovořil s jednou skupinou ve Washingtonu a řekl: „Pokud si rolníci myslí, že tyto peníze dostanou, budou mít myšlenky na další peníze. Nikdy se to nestane.“ Nemluvil o 2,0 bilionu dolarů; hovořil obecně o globálních Fondech prosperity.

Nicolas Sarkozy je ve své evropské protikorupční práci pod napětím bolestnými vzpomínkami na jeho těsný útěk z atentátu na něj z úterý 24. června 2008. Na předpokládaném místě vraždy – izraelském letišti, eliminoval speciální americký tým již nachystaný tým izraelském černošský. Rychle vymyšlený titulní příběh zahrnoval fikci o izraelském pohraničním policistovi, který během obřadu rozloučení spáchal sebevraždu. Francouzská rozvědka později Sarkozymu vysvětlila souvislost mezi jeho znalostí toho, co se dělo v Deutsche Bank, a pokusem o atentát. 51-sekundový videoklip televizní zprávy týkající se pokusu o vraždu – atentát na Sarkozyho je dostupný online. Všimněte si výrazů na tvářích izraelských tělesných stráží kolem auta Ehuda Olmera. Myslíš si, že tam byly dřívější znalosti?

Na konci října 2008 Sarkozy jednající v zájmu širší Evropské unie pohrozil kancléřce Merkelové (Německo) zatčením podle evropské protiteroristické legislativy. Evropský prezident, opatřený podpisem prezidenta Georgea Bushe ml. na klíčovém dokumentu, tlačil všechny k vrcholnému evropskému zločineckému shromáždění.

Kromě nelegálních bankovních převodů Angela Merkelová chránila Deutsche Bank před mezinárodními vyšetřovateli trestných činů a před postupy bankovního dohledu zakotveném v Basileji II; v Deutsche Bank byly totiž skryty americké papíry související s deriváty, které obviňovaly hlavní politické osobnosti a finanční instituce v USA. Angela Merkelová také přijímala čtyři roky úplatky, které rozdával prezident George Bush Sr. Její úlohou bylo chránit jeho osobní evropské finanční trestné činy držené na skrytých účtech v Deutsche Bank. Nicolas Sarkozy to věděl. Bushovy účty u Deutsche Bank nemohly poskytnout legitimní zdroj dokumentace o fondech, jaký vyžadují mezinárodní bankovní reformy ve smlouvě Basilej II.

Vlády členských států Evropské unie řekly Nicolasovi Sarkozymu, aby to „napravil, nebo se vás zbavíme“. Pokračovalo hromadné zatýkání špičkových bankéřů v Evropě, USA a zbytku světa.

Mezinárodní refinanční dohody spojené s NESARA blokovala zrádně zkorumpovaná Bank of England v Londýně.

Britskému premiérovi Gordonovi Brownovi bylo řečeno: „Pokud se nevydáte, budete odstraněni.“
Gordon Brown věděl o vnitřních detailech osobního zapojení Josého Manuela Durão Barrosa do únosu pětileté Madeleine McCannové; Brown má na svém mobilu soukromé číslo rodičů McCannů.Gordon Brown a Tony Blair byli jmenováni jako tajní zpravodajští agenti.
Britský zpravodajský operativec, John Scarlet, vedoucí MI6 a GO-2, byl údajně ovládán německou zpravodajskou službou.

Ukázalo se, že nový britský vládní ministr, Peter Mandelson (státní tajemník pro podnikání), mohl mít znalosti o evropském únosu Barrosa / Madeleine McCann; Mandelsonovo spojení s ruským oligarchou a velkým věřitelem, Olegem Deripaskou (Rusal, Norilsk Nickel, základní prvek atd.), představovalo, s ohledem na jeho nedávno rezignaci v roli evropského komisaře pro obchod v Bruselu, „prima facie“ střet zájmů. Britská zpravodajská služba má na Mandelsona aktivní databázi, kterou sdílejí MI5, MI6 a GCHQ (Cheltenham).

Deripaska, ruský zpravodajský operativec,
měl nedávné pracovní kontakty s Izmailovem, přední ruskou mafiánskou organizací. Britské zpravodajské soubory MI6 naznačují, že se Izmailov specializuje na programy praní špinavých peněz provozované prostřednictvím kontrolovaných bank v Maďarsku, Bulharsku a na Kajmanských ostrovech.

Má se za to, že se Izmailov zapojil také do atentátu na dva významné jezuitské kněze v Rusku. V úterý 28. října 2008 byla zmrzačená těla Otta Messmera (47) a Victora Betancourta-Ruize (42) nalezena v bytě v Petrovské ulici v Moskvě, nedaleko Kremlu a Velkého divadla. Messmer byl vůdcem jezuitského řádu v Rusku a Betancourt-Ruiz (z Ekvádoru) s ním úzce spolupracoval. Oba měli kontakty v podsvětí a byli považováni za zapojené do nějaké trávníkové války s kriminálními prvky uvnitř ruské pravoslavné církve nebo s jejich zástupci. Římsko-katolické úřady nacvičovaly různé úvodní zprávy. Jedna zahrnovala opilého hispánského tuláka. Jiný měl co do činění s pokusem o krádež církevního majetku, která nevyšla.

V neděli 26. a pondělí 27. října 2008 Elysejský palác v Paříži opakovaně odmítal telefonní hovory od prezidenta George Bushe ml. a jeho asistentů v Bílém domě s francouzským prezidentem Nicolasem Sarkozym. Toto západní diplomatické postavení na nejvyšší úrovni bylo akcí, která mezi spojenci v mírovém čase nebývala zvykem. V pozadí bylo americké odmítnutí uvolnit půjčku v souvislosti s NESARA ve výši 14 bilionů dolarů drženou v BIS (Bank of International Settlements) blokovanou hlavními americkými finančními správci. Tato půjčka ve výši 14 bilionů dolarů má zdroj finančních prostředků týkajících se chrámu Koruny v Londýně a silných finančních stran v Saúdské Arábii a Číně.

Historický mezinárodní vývoj vyplavený stupňující se finanční krizí byl záměrně neohlášený zmatenými západními mainstreamovými médii nebo byl potlačován vládními agenturami.

Přes noc, v pondělí / úterý 25. – 26. srpna 2008, byly čtyři tisíce spouštěcích balíčků mezinárodního fondu prosperity NESARA vráceny do trezorů amerického Nejvyššího soudu ve Washingtonu D.C. Byli v držení Interpolu, protože byly zabaveny Johnem Gloverem Robertsem, hlavním soudcem Nejvyššího soudu USA, na základě mezinárodního příkazního řádu, který se konal dne 18. srpna 2008. Tento postup zahrnoval Světový soud v Haagu Banka pro mezinárodní dohody, v Basileji, Švýcarsko a orgány činné v trestním řízení několika svrchovaných států. Roberts hrozil spálením balíčků. Interpol (někdy stylizovaný INTERPOL) je Mezinárodní organizace kriminální policie. Spouštěcí balíčky fondu prosperity byly nezákonně vráceny Nejvyššímu soudu USA na příkaz generálního tajemníka Interpolu, Ronalda Nobleho. Přijal neautorizované pokyny od prezidenta George Bushe Sr. a byl za to uplácen. Noble byl v roce 2000 jmenován administrativou Bushova Bílého domu na post generálního tajemníka Interpolu. Předtím byl prvním úředníkem ministerstva financí USA, který byl zodpovědný za vymáhání práva pod vedením Lloyda Bentsena a Roberta Rubina během prvního Clintonova prezidentského mandátu.

Když vyšly najevo ilegální aktivity Ronalda Nobleho, byla zaslána zpráva všem z 186 členským státům Interpolu. V těchto zprávách byla zantelná rozsáhlá zuřivost a mnoho národů požadovalo radikální restrukturalizaci organizace.

Ronald Noble a dvanácti jeho společníků – spiklenců v Interpolu byli zatčeni.

U Mezinárodního trestního tribunálu (Světový soud) a Interpolu došlo k unáhlenému pokusu sestavit kouřovou clonu pro styk s veřejností v návaznosti na krádež ve Washingtonu.

Ve středu 3. září 2008 zveřejnil web Interpolu zprávu nazvanou: „Návštěva žalobce Mezinárodního trestního soudu v INTERPOLu zdůrazňuje spolupráci mezi oběma organizacemi.“ Krátký text zní: „Prokurátor Luis Moreno-Ocampo Mezinárodního trestního soudu (ICC) se dnes setkal s generálním tajemníkem INTERPOL Ronaldem K. Nobleem, aby určil nástroje pro vymáhání práva, aby posílil spolupráci mezi oběma organizacemi, přičemž plně respektuje jejich příslušné mandáty a oblasti působnosti.

V mezinárodní komunitě pro vymáhání práva a zpravodajských informací se v posledních letech rozvinul protokol, že Interpol se stal kariérou první volby pro všechny zkorumpované policisty na celém světě. Skutečností je, že Interpol existuje, aby poskytoval služby k likvidaci informací a logistickou podporu pro zneviditelnění jakéhokoliv organizovaného zločinu a mezinárodní gangy/stery na všech kontinentech.

Interpol se specializuje na skrytou podporu finanční trestné činnosti, smluvních vražd, provozování drog a sexuální obchody. Jak zdůraznila Catherine Austin Fitts:

„Převaha investičního modelu centrálního bankovnictví a války, které ovládaly naši planetu celých posledních 500 let, závisel na schopnosti kombinovat vysoké zisky z organizovaného zločinu s nízkými náklady na kapitalizaci a likviditu. To je masově zapříčiňováno vládními autoritami a obecnou lidovou vírou v právní stát. Vše, co si žádají vyšší postavy Interpolu, je spolehlivá řada grandiózních, opakovaných a téměř nevypočitatelných úplatků od politiků a hlavních zločinců, o nichž mají policejní informace.“

Například 12. ledna 2008 byla jihoafrická policejní prima donna, Jackie Selebi, nucena rezignovat jako prezident Interpolu. Bylo objeveno, že přijal úplatky v hodnotě 1,2 milionu randů (80 000 liber) a jedná způsobem, který záměrně porazil běh spravedlnosti. Předtím, než se v roce 2004 stal prezidentem Interpolu, byl Selebi národním komisařem Jihoafrické policejní služby a zástupcem Jihoafrické republiky v OSN.

Římskokatolická církev obnovuje svůj výkonný zájem v mezinárodní organizaci kriminální policie. Žádost o členství v Interpolu byla předložena Vatikánským městským státem (číslo dokumentu Interpol: AGN-2008-RAP-02). Tato žádost bude projednána na 77. Valném shromáždění Interpolu, které se bude konat v ruském Petrohradě, od úterý 7. do pátku 10. října 2008.

následuje video Benghází Cover a 2x Report X22

V pondělí 18. srpna 2008 dorazili do Washingtonu DC vedoucí pracovníci The Bank for International Settlements (BIS), doprovázeni ozbrojenými strážci. Byli tam, aby jednali s americkým ministrem financí Henrym Paulsonem, který vyhrožoval jistému klíčovému státnímu pokladníkovi zatknutím za velezradu podle zákona Patriot Act, pokud by pokračovali ve svém zákonném úmyslu uvolnit spouštěcí balíčky mezinárodních Fondů prosperity NESARA.

Henry Paulson byl v pátek 28. prosince 2007 zastřelen atentátníkem, a ve středu 2. ledna 2008 zemřel v nemocnici. Následoval argument s čínskými úřady, od nichž Paulson ukradl částku 4,5 bilionu dolarů zprostředkovanou Čínskou lidovou bankou v květnu 2006. Od ledna 2008 se Bushův Bílý dům snaží předstírat, že ministr financí USA, Henry Paulson, je stále naživu. Kombinace videozáznamů z knihovny, počítačově generovaných snímků, holografických projekčních technik, Paulsonových klonů a artikulujícího “double” finančníkova vzhledu zvaného Edward Lazear se používá k udržení fikce, že Henry Paulson je pokračujícím členem americké vlády. Na ministerstvu financí USA je „Paulson“ nyní označován jako „The Double“.

Je třeba poznamenat, že senátor Barack Obama (demokrat – Illinois) a senátor John McCain (republikán – Arizona) jsou oba klony. Každý z nich poskytl svým kontrolérům závazná soukromá ujištění, že nikdy nedovolí, aby byly provedeny reformy NESARA nebo, aby byly uvolněny související globální fondy prosperity. Více o historii chazarských korporátních kontrolérů za americkou politikou.

Bank for International Settlements, nejstarší mezinárodní finanční organizace na světě, sídlí ve švýcarské Basileji. V současné době BIS bojuje proti finanční korupci americké vlády na třech hlavních frontách.

Za prvé, jak je uvedeno výše, BIS se angažuje v postupném úsilí o překonání taktiky Bushova Bílého domu, pokud jde o uvolnění globálních fondů prosperity souvisejících s NESARA.

Za druhé, BIS – Banka pro mezinárodní vypořádání trvá na tom, aby USA podrobně vyhověly mezinárodním bankovním reformám Basel II. Bushův Bílý dům vybízí hlavní americké banky, aby těmto reformám odolávaly, aby rozbily americkou ekonomiku a zničily světové akciové trhy. Po tomto plánovaném chaosu by v USA následovalo vyhlášení Stanného práva. Reformy a uvolňování fondů NESARA by tak byly opět zpožděny, a to stejným způsobem, jakým byly rozhodně zpožděny v roce 2001, poté, co 11. září téhož roku v New Yorku došlo ke kontrolované demolici Twin Towers v New Yorku.

Ve Světovém obchodním centru byly totiž 11. září zničeny dva velmi důležité počítačové huby – rozbočovací centra. Útok přišel jen několik hodin před tím, než bylo naplánováno kompletní stažení obrovských objemů zabezpečených dat NESARA na desítky finančních institucí po celém světě.

Za třetí, BIS – Banka pro mezinárodní vypořádávání, s plnou podporou jiných mezinárodních agentur, včetně Světového soudu v Haagu, požaduje, aby do 30. září 2008 Bushův Bílý dům splatil biliony dolarů, které USA dluží zbytku světa. Tyto peníze byly ukradeny během předsednictví Ronalda Reagana George Bushem Sr. za účelem financování kolapsu Sovětského svazu. Tyto peníze musí být nyní vráceny právoplatným majitelům, uvedla BIS. Dlužné prostředky se vztahují k fondům Wanta Plan / Reagan-Mitterrand Protocols.

V pátek 22. srpna 2008 Lee Wanta napsal dopis prezidentovi George Bushovi Jr., který nabídl nákup Freddie Mac a Fannie Mae po obdržení 4,5 bilionu dolarů, které mu byly dluženy. Tento dopis, který obsahoval akceptační platnost 24 hodin, byl zkopírován do OSN a mnoha dalších dotčených příjemců.

Úplné znění dopisu Lee Wanty bylo následující:

“Zvláštní pozornost: S úctou George W. Bush Bush Jr.
Velvyslanec Lee E Wanta (příjemce), v závislosti na mém ekonomickém příjmu 4,5 bilionu amerických dolarů, nabízím následující návrh pro vaše včasné přijetí a usnadnění, které zahrnuje celkový nákup Freddie Mac a Fannie Mae:

1. Kompletní nákup kmenových akcií obou společností za limitovanou cenu,
2. Kompletní nákup upřednostňovaných akcií obou společností za cenu cap,
3. Kompletní nákup dluhových závazků obou společností nad úroveň podřízeného dluhu; ale pod nadřízením a zajištěný v rozsahu povoleném dluhovými nástroji korporace.
4. Zaplaťte na můj okamžitý ekonomický příjem a inkaso dolaru / osobní úschovu, americké ministerstvo financí občanské / osobní / repatriace daně z příjmu ve výši 1,575 bilionů amerických dolarů.
5. Zvyšte původní americký dolar o jeden bilion hotovosti za nákup pokladničních poukázek USA a přidejte další 1,6 bilionu amerických dolarů, oba za Par Value, podle mé původní londýnské smlouvy za 85% nákladů [osmdesát pět procent].

Jsem velmi připraven, jako ty, okamžitě chránit náš Velký národ.

V pondělí 11. srpna 2008 byl John Glover Roberts, sedmnáctý hlavní soudce Nejvyššího soudu USA, zadržen bezpečnostními agenty USA, když se pokoušel získat nezákonný přístup k globálním fondům prosperity, které mají být uvolněny v souvislosti s procesem NESARA. Zdroj zde (11.08.08).

Roberts se o to pokusil pomocí zastaralých kódů bezhotovostního převodu získaných od vyhozených čínských a japonských vyslanců (Zhou Wenzhong a Ichiro Fujisaki). Tito velvyslanci v USA byli zproštěni svých povinností během začátku týdne, 21. července 2008. Byli ve Washingtonu zatčeni speciálním bezpečnostním personálem, který si pro ně přeletěl až z jejich vlastních zemí.

Roberts poté, co nedokázal získat přístup k fondům světové prosperity ze svých kanceláří u Nejvyššího soudu USA, přešel do státní pokladny USA a později v pondělí 11. srpna 2008 deponoval částku 3 bilionů dolarů na bankovní účet v Dubaji, který nese jeho osobní jméno. Ve stejný den Roberts dohlížel na převody dalších velkých částek amerických peněz z americké pokladny do Dubaje. Tyto částky přesáhly 10 bilionů dolarů a byly připsány na účty vedené ve jménech Dicka Cheneyho, Billa Clintona, Hillary Clintona, Johna McCaina a různých vyšších úředníků amerického ministerstva financí.

V úterý 12. srpna, ve středu 13. srpna a ve čtvrtek 14. srpna 2008 John Glover Roberts opět nezákonně zablokoval dodávku čtyř tisíc aktivačních balíčků mezinárodních Fondů prosperity. Minulý týden, v pátek 8. srpna 2008, byly mezinárodní orgány činné v trestním řízení pověřeny Robertsem, aby vydal balíčky z trezorů Nejvyššího soudu nejpozději v poledne.

Ve čtvrtek 14. srpna 2008 se John Roberts, který si uvědomil, že vojenské a mezinárodní orgány činné v trestním řízení postupují již neodvolatelně proti němu, se pokusil o prosbu, aby získal imunitu před stíháním. Vyšetřovatelům poskytl podrobné inkriminující dokumenty a elektronické spisy, které zahrnovaly George Bushe ml., Billa Clintona, Dicka Cheneyho, několik senátorů a kongresmanů a různých vedoucích pracovníků amerického ministerstva spravedlnosti a Nejvyššího soudu USA. Johnu Robertsovi byl poděkováno za jeho informace, ale byla mu odepřena právní imunita. Roberts pak hrozil, že spálí všechny balíčky prosperity v každém programu, a tím zabrání Brinkovi v jejich poskytování. V pondělí 18. srpna 2008 odpoledne odstranily vojenské a mezinárodní orgány činné v trestním řízení, které se dozvěděly o Robertsových zápalných hrozbách, z trezorů amerického Nejvyššího soudu všech 4. 000 spouštěcí balíčků z Fondů prosperity.

V týdnu před olympijskými hrami v Pekingu, v srpnu 2008, prezident George Bush Jr. nelegálně přistoupil k některým z fondů prosperity souvisejících s NESARA a ukradl částku 3 bilionů dolarů ze 40. 000 individuálních účtů. Tyto peníze zaplatil na jediný nový společný účet v Dubaji, který nesl jeho jméno a jméno dubajské vlády. Poté slíbil Dubaji, že na tento účet brzy dorazí další 4 biliony dolarů z podobných zdrojů. V Dubaji se podívali na jejich obrazovky, viděli zaregistrované 3 biliony dolarů, a na tomto základě půjčili Bushovi částku 7,1 bilionu dolarů. Tyto peníze byly předány Číně, když Bush přijel do Pekingu ve čtvrtek 7. srpna 2008. Software Basel II Inslaw / PROMIS zjistil nezákonný bezhotovostní bankovní převod ve výši 3 bilionů dolarů a mezinárodní bankovní úřady vrátily peníze z Dubaje na původních 40. 000 účtů. Bush tak podvedl Dubaj, aby zaplatil 7,1 bilionu dolarů na vypořádání amerického dluhu s Čínou.

V souvisejících akcích, když Bush odletěl na olympiádu na palubě svého AF1, z Andrews Air Force Base v Marylandu, tak se zastavil na základně letectva Elmendorf v Anchorage na Aljašce. Zatímco tam byl, pokusil se třikrát změnit na neoznačené letadlo a odletět přímo do Dubaje. Bezpečnostní a donucovací orgány tomu zabránily, a byl nucen pokračovat ve svém plánovaném letu do Pekingu na palubě Air Force One.

V pátek 8. srpna 2008 tajní vojenští agenti jednající za Bushův Bílý dům a za zájmy sionistů / neokonzervativců vyvolali dlouhodobě připravený konflikt v Gruzii (Kavkaz, východní Evropa), který do sebe vtáhl ruskou armádu a vyústil v velkou místní válku. Účelem této agendy bylo zabránit mezinárodnímu šíření zpráv v době, kdy začaly být procesy NESARA v zákulisí velmi napjaté.

Američtí a izraelští vojenští poradci, američtí vojáci a mariňáci a žoldnéřská armáda z Gruzie, Ázerbájdžánu, Arménie a Ukrajiny prováděli společné školení s názvem „Okamžitá reakce 2008“ na vojenské základně Vaziani v Gruzii od úterý 15. července 2008 do pátku, 8. srpna 2008, přesně v době, kdy vypukly boje.

Rebelem v tomto konfliktu vyrobeném v USA byl kontroverzní gruzínský prezident, 41letý Mikheil Saakashvili. Saakašvili, iluminátský přisluhovač s úzkými vazbami na izraelské vojenské a zpravodajské operativce, byl přiveden k moci v letech 2003-4 americkým inženýrským převratem, který v zemi provedly nevládní organizace financované z USA.

V okamžiku, kdy se hlavní olympijští představitelé světa sešli v Číně na olympijských hrách, Saakašvili a západní mainstreamová média, včetně BBC, poslušně představili gruzínský konflikt jako šikanování a ruskou agresi. V Pekingu proběhla energická výměna mezi ruským premiérem Vladimirem Putinem a prezidentem USA Georgem Bushem Jr. Obrázky křiku ze zápasů a soutěží byly potlačeny.

Otázkou, která byla hluboce zakořeněná v americko-ruském gruzínském konfliktu v srpnu 2008 byla elitní korupce. Gruzií vede důležitý ropovod z Baku v Ázerbájdžánu do Cejhanu v Turecku. Tento plynovod vytváří značné tranzitní licenční poplatky.

Když byla během úřadu amerického prezidenta Billa Clintona zřízena původní dohoda o plynovodu, do papírování byl začleněn podvod, kterým by byla hlavní tranše těchto tranzitních licenčních poplatků vyplácena přímo na osobní účty Clinton / Bushovy cabal-flow. Gruzínský prezident, Mikheil Saakašvili, byl v tomto protizákonném podniku výběrčím nájemného, a také osobním příjemcem. To je důvod, proč je Misha tak prozápadní: je kupován, podplácen a ovládán americko / izraelskými korporátními zájmy.

V srpnu 2008 měl Clinton / Bushův kabinet vážný nedostatek hotovosti. Jejich skryté prostředky v USA, Evropě, Grand Caymanu, Paraguayi, Dubaji atd. byly již vysledovány, zkonfiskovány a přidány na účty prosperity NESARA spolu s mnohem většími konfiskacemi Illuminátů po celém světě. A tak příjem z plynovodu Baku-Tbilisi-Ceyhan náhle převzal pro Kabalu klíčový význam balíčku pro přežití.

Obávali se, že Rusko získá kontrolu nad plynovodem a zlikviduje nelegální tok příjmů. Když byli Ilumináti na útěku, před NESAROU a se všemi hlavními iluminátskými agenty a místy, které byly od Ruska, přes Indii až do Číny zcela eliminovány, byla Gruzie tou poslední nadějí na bezpečnou ropnou páku v Asii.

Clinton / Bushova kabala měla velmi oprávněný strach. Ruský premiér Vladimir Putin požadoval, aby jeho opožděná platba ve výši 87 miliard USD, stanovená v protokolech Reagan-Mitterrand, měla být v bance zaplacena a přístupná do pondělí 18. srpna 2008, nebo on a Glavnoje Razvedyvatel’noje Upravlenije by tiše odstranili správu a kontrolu plynovodu Baku-Tbilisi-Ceyhan, která byla převážně z Gruzie a USA.

V úterý 19. srpna 2008 nezveřejněná třetí země nabídla, že zaplatí Vladimíru Putinovi jeho 87 miliard dolarů, aby se USA dostaly z problémů, a snížilo se tak mezinárodní napětí. Putin beze mrknutí tuto nabídku odmítl, a řekl, že peníze přijme pouze od prezidenta George Bushe Jr.

Ve čtvrtek 26. června 2008 se bývalý prezident USA, Bill Clinton v Londýně setkal s britským premiérem Gordonem Brownem na Downing Street Number 10. Clinton a Brown pracovali společně, aby zmařili postupy mezinárodního finančního vypořádání NESARA. Bill Clinton byl také na konci drsného trestního vyšetřování ve Velké Británii.

V pondělí 2. června 2008 tři sta ozbrojených britských policistů zabavilo sedm tisíc soukromých trezorů a uzamykatelných schránek ve třech londýnských lokalitách v Mayfair, Hampstead a Edgware. Každá z těchto úschoven a zastaváren byla identifikována jako individuální místo činu. Několik z nich chápalo, že obsahují důkazy, které přímo spojují Clintona s obchodováním s drogami, praním špinavých peněz a nájemnými vraždami prostřednictvím podsvětí. Bill Clinton nemohl opustit Spojené království bez podpisu právních dokumentů a bylo mu řečeno, že pokud se bude snažit uniknout, bude zatčen.

Ve čtvrtek 26. června 2008 také ve Spojených státech požádal korunní princ Abú Dhabí Šejk Mohammed bin Zayed Al Nahyan, který je také prezidentem Spojených arabských emirátů, o schůzku s prezidentem George Bushem Jr., na téma pokračování blokování procesu NESARA v USA, a o důsledcích sabotáže internetových odkazů na arabský Blízký východ sponzorovanou Amerikou.

V lednu 2008 USA a Izrael přijaly rozhodnutí zničit arabský přístup na internet. Koncem ledna a začátkem února 2008 americké jednotky izraelských black-opsů přetnuly osm nebo více významných podmořských internetových kabelů v regionu, čímž došlo ke zhroucení globálního přístupu k internetovým bankovním centrům na Blízkém východě v Egyptě, Saúdské Arábii, Turecku, Írán, Kuvajt, Abú Dhabí, Dubaj a dalších emirátů SAE. Izrael sabotáží ovlivněn nebyl. Toto úmyslné přerušení kabelů okamžitě odseklo členům Rady pro spolupráci v Perském zálivu přístup do centra Společnosti pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci (SWIFT) v Bruselu. Tato síť obsahuje třináct milionů šifrovaných datových instrukcí denně týkajících se mezinárodních převodů peněz mezi bankami.

V Camp Davidu se konaly rozhovory mezi Georgem Bushem ml. a Mohammedem bin Zayedem Al Nahyanem. V neděli 13. ledna 2008 následovali dřívější rozhovory mezi dvěma vůdci v Sowaihan ve Spojených arabských emirátech. Právě po tomto setkání se Bushův Bílý dům rozhodl přerušit arabské internetové kabely. Camp David v Marylandu je hlavní skryté lidské klonovací centrum. Tři nebo čtyři klony prezidenta George Bushe ml. Jsou udržovány v provozu najednou a ty, které nejsou ve službě, jsou uloženy a renovovány ve spacích komorách v klonových laboratořích Camp Davidu.

Původní George Bush Jr. byl potichu zavražděn v lednu 2003 na příkaz prezidenta George Bushe Sr. a Dicka Cheneyho. Stal se nepohodlným, nezvládnutelným a byl závislý na alkoholu a kokainu.

V červnu 2008 se rozhovory v Camp Davidumezi Georgem Bushem Bushem a Mohammedem bin Zayedem Al Nahyanem týkaly také volatility ropy a akciového trhu. Šejk se na Bushe rozzuřil ohledně Enrona Loophole a ziskových manýr, jakými američtí obchodníci s komoditami spojenými se zájmy Bushovy rodiny zvyšovali mezinárodní cenu energií a ropy v době, kdy v zásobovacích vedeních nebyl nedostatek ropy. Zlobil se na zničení kapitálu amerického finančního sektoru, k němuž došlo v důsledku opozice Bílého domu vůči bankovním reformám NESARA a Basel II a III.

Sám šejk a mnozí z jeho politických a obchodních spolupracovníků v SAE a jejich svrchované kapitálové fondy přijali obrovské finanční zásahy, protože ceny akcií amerických bank se v letech 2007–2008 zhroutily. Citigroup byla příkladem. Během méně než jednoho kalendářního roku tržní kapitalizace Citigroup klesla z 276 miliard USD na 88 miliard USD. A za stejné období se dolar sám snížil o 17%. Mohammed bin Zayed Al Nahyan a jeho přátelé na pozvání Američanů zaujali velké dolarové pozice v Citibank a mnoha dalších amerických finančních institucích. A potom přišli i o košile.

Nebylo tedy náhodou, že, když se tak stalo, že přišla návštěva šejka v Camp Davidu. Týden předtím, ráno ve čtvrtek 19. června 2008, bylo ředitelům Citibank zabráněno ve vstupu do jejich kanceláří v New Yorku v souvislosti s právním zásahem souvisejícím s NESARA, který se týkal chrámu Koruny v Londýně. Tento vývoj vyslal znepokojivé vlny kolem arabských akcionářů Citibank v SAE. Skutečná možnost, že Citibank by ztratila 6,2 bilionu korunního chrámu Koruny, který byl držen na předběžném účtu v jeho newyorské pobočce (na 399 Park Avenue), a dále, že by Citibank a její aktiva po celém světě byla zajištěna natrvalo mezinárodními finančními orgány.

V pondělí 16. června 2008 britský premiér Gordon Brown nečekaně odletěl do Severního Irska na neplánovanou schůzku s americkým prezidentem George Bushem ml., která se konala na poslední chvíli s NESARA. Bylo to považováno za zvláštní. Brown nabídl formální rozloučení Bushovi o pár hodin dříve ráno v Londýně. Setkání se konalo na letišti v Belfastu. Byl přítomen agent CIA / NSC Stephen Hadley. Brown šel do Ulsteru, aby otevřel nelegální skryté osobní bankovní účty pro sebe a Georgea Bushe. Po odhodlání vyšetřujícího finančního novináře Christophera Storyho a dalších, finanční bezpečnostní jednotky Pacific Rim a britský MI6 tyto účty sledovaly pomocí softwaru Inslaw / PROMIS. Tento vyhledávací software specializovaný na vyhledávání finančních transakcí je schopen sledovat finanční prověření zpět za sto transakcí a dokáže přesně stanovit souřadnice zdrojových fondů. Brown a Bush zjistili, že jejich bankovní kryty byly vyhořelé a jejich nové účty byly zmraženy mezinárodními bankovními úřady Basel II.

V pátek a sobotu 9. a 10. listopadu 2007 v Crawfordu v Texasu uspořádala německá kancléřka Angela Merkelová rozhovory s prezidentem USA Georgem Bushem Sr., na téma německo-americké vztahy. Energickým tématem okamžiku byl ve skutečnosti skandál Citibank a německého zapletení do bankovního spadu z této aféry.

Ukradená částka v celkové výši 4,5 bilionu dolarů (čtyři a půl bilionu amerických dolarů) byla vyplacena prostřednictvím účtů Citibank a Morgan Stanley v New Yorku. Do centrální administrace krádeží byl zapojen ministr financí USA, Henry Paulson. Už americký prozatímní maršál nařídil zatčení tří tisíc bankéřů a dalších. Některé z nich byly německé a byly Merkelové a Bushovi dobře známé.

Diverzifikace 4,5 bilionu dolarů se brzy spojila s postupy uvolňování bankovních prostředků, které mají co do činění s mnohem větším globálním programem prosperity NESARA, který bude brzy oznámen. 4,5 bilionu dolarů je v memorandech G8 Nation označováno jako fondy ‘The Wanta Plan’. Pro Bushe i Merkelovou byly otázkou osobního a politického přežití. V té době běžná korpotátní média ovládaná Kabalou tento příběh nepustila, ale podstatou skandálu byl zaplaven celý internet a dostala se mimo kontrolu.

O měsíc dříve, v neděli 7. října 2007, Gordon Brown, britský premiér a první lord ministerstva financí, veřejně zrušil plány na svou kandidaturu ve všeobecných volbách ve Velké Británii v listopadu 2007. Jeho průvodním příběhem bylo, že měl veřejnou povinnost zvážit požadavky na to, aby brzy rezignoval, ale rozhodl se, že je lepší dát voličům čas, aby viděli jeho dlouhodobou vizi v akci. Kritici uvedli, že Brown se nechal vystavit nárokům slabosti a nerozhodnosti. Předseda vlády trval na tom, že ho nové obavy z veřejného mínění nevystrašily, což konzervativní opoziční straně dostalo dost náskoků, aby vyhladila jeho většinu ve sněmovně. Obecný konsenzus mezi informovanými komentátory byl takový, že Brown mohl v listopadu 2007 vyhrát volby snadno, a to i přes přechodný průzkum veřejného mínění po konferencích. Rozhodnutí o odstoupení bylo proto pro tohoto drsného politického operátora opravdu neobvyklé.

Pro rozhodnutí Gordona Browna však existovalo přesvědčivé spojení skrytých důvodů, které nemohl otevřeně přiznat. Jako poznamenaný soukromý žák amerického ekonoma Alana Greenspana a jeho důvěrník déle než deset let, věděl britský premiér dobře, jaká sopka začíná se začíná probouzet pod povrchem vývoje světových událostí.

Oznámení NESARA se blíží, svět je na pokraji finančního zhroucení většího rozsahu, než jaké se objevilo během havárie na Wall Street 1929, Bushova administrativa bude před koncem čtyřletého funkčního období vyřazena z úřadu, a královna Alžběta II. z Anglie se podílela na finančních manévrech v zákulisí se svým osobním zlatem a na problémech souvisejících později s Dianou Spencerovou (princezna z Walesu), která by při úplném odhalení a vyšetřování mohla znamenat konec monarchie ve Velké Británii. Gordon Brown si byl vědom toho, že všechny tyto čtyři události se mohly náhle a současně vypuknout. Nechtěl, aby výsledné geopolitické skandály narušily jeho kampaň britských všeobecných voleb.

Když se ministr financí USA, Henry Paulson, setkal v Londýně s britským kancléřem státní pokladny Alistairem Darlingem v pondělí 17. září 2007, tak veřejná prohlášení obou politiků kolem tohoto setkání se zabývala otázkou banky Northern Rock v Evropě. V soukromém sektoru však byla naléhavou věcí, o které se diskutovalo, bezprostřední a nevyhnutelná oznámení NESARA. A v červenci 2007, když britský premiér Gordon Brown dokončil rozhovory s prezidentem Bushem v táboře David (Maryland, USA), britské vojenské stažení z Iráku nebylo nejcitlivějším tématem. Byla to vyhlídka na oznámení NESARA, která byla pro oba muže obtížnější. A NESARA byla opět také začátkem chmurné nocina setkání APEC v Sydney, začátkem září 2007.

Kdo byl v Sydney? Austrálie, Brunej, Kanada, Chile, Čína, Hongkong, Indonésie, Japonsko, Malajsie, Mexiko, Nový Zéland, Papua Nová Guinea, Peru, Filipíny, Rusko, Singapur, Jižní Korea, Tchaj-wan („Tchaj-pej“), Thajsko, USA a Vietnam. Těchto 21 ekonomik představuje více než třetinu světové populace, asi 60 procent světového HDP a 47 procent objemu světového obchodu.

Na fóru Asie-tichomořská hospodářská spolupráce existovaly dva programy pro jednadvacet vůdců: veřejná agenda a soukromá agenda.

Veřejná agenda se týkala změny klimatu, kola z Dohá a mediálně filtrovaného práva, které děláme dobře proti regionálním problémům s teroristy. Soukromá agenda neexistovala. Nedělejte si starosti svou malou hlavičkou ohledně soukromé agendy. Soukromou agendou byla NESARA a Čína versus Amerika kvůli vlastnictví planety.

NESARA je skrytý zákon o národní hospodářské bezpečnosti a reformě (avšak pozor: S pro bezpečnost=security; nikoli S pro stabilitu [S pro stabilitu je podvod s návnadou a přepínačem; a podobně u GESARA.) Na základě iniciativ přijatých Nejvyšším soudem USA v 90. letech 20. století, NESARA byla schválena kongresem v březnu 2000. Byl to jeden z posledních oficiálních dokumentů, které podepsal bývalý prezident Bill Clinton před odchodem z funkce.

10. října 2000 Protože klon prezidenta Clintona neměl zájem podepsat NESARU dne 10. října 2000; pod rozkazem amerických vojenských generálů, elitní námořní SEALs a Delta Force vnikly tajnými podzemními chodbami mezi Pentagonem a Bílým domem přímo do oválné kanceláře a s devítimilimetrovou pistolí na spánku donutily klon Billa Clintona, aby podepsal NESARU. Během této doby byli tajní služba a bezpečnostní pracovníci Bílého domu nařízeni, aby se postavili do popzoru, byli odzbrojeni a mohli jim být svědky této události na základě rozkazu.

Od samého počátku Bush Sr., vládní administrativa, hlavní bankovní domy a skupina Carlyle jdou tvrdě proti NESARA. Pro zachování mlčenlivosti byly podrobnosti případu a číslo doku zapečetěny a přepracovány v oficiálním kongresovém registru, aby odrážely pamětní mince, a poté byly znovu revidovány ještě nedávno. To je důvod, proč neexistují žádné veřejné kongresové záznamy a proč hledání tohoto zákona nepřinese správné podrobnosti, dokud nebudou zveřejněny reformy.

Členové kongresu nezveřejní NESARA, protože jim bylo nařízeno soudci Nejvyššího soudu USA, aby odmítli její existenci nebo budou čelit obvinění z velezrady a trestatu smrti. Někteří členové Kongresu byli ve skutečnosti obtěžováni. Když se senátor Minnesoty Paul Wellstone chystal přerušit rozkaz mlčenlivosti, jeho malé osobní letadlo havarovalo a zabilo jeho manželku, dceru a jeho samotného. Pokud strach nestačí na to, aby udržel celý Washington v pozoru a na rozkaz, peníze toho určitě dosáhnou. Mocnou elitou / tajnou vládou jsou nabízeny rutinní úplatky mnoha vládním / vojenským funkcionářům. Není překvapivé, že na internetu je mnoho dezinformací o NESARA. Článek z Wikipedie je totální dezinformace. Harvey Francis Barnardův návrh zákona NESARA – zákon o národní ekonomické stabilizaci a zotavení byl kongresem v 90. letech 20. století zamítnut. Dr. Barnard byl systémovým filosofem a roky se snažil zaujmout Kongres s jeho návrhy na měnovou reformu. Svědectví blízkého přítele Dr. Barnarda, Darrell Anderson, si můžete přečíst na adrese: http://www.simpleliberty.org/bookshelf/draining_the_swamp.htm

Na tomto webu můžete také číst články od Darrella Andersona. Oba muži se živě zajímali o měnovou reformu.

V lednu 2001 prezident souhlasil, že po šesti měsíčním funkčním období odstoupí, aby umožnil provedení programu NESARA, a podepsal za tímto účelem dokumenty, ale po dokončení své přísahy se George Bush Jr. Dohodnutého scénáře v dohodě okamžitě vzdal, a přikázal FBI a CIA, aby vytvořily schéma k zastavení NESARA. A provedli ho. Součástí tohoto schématu byla právě irácká válka. A tak byla další Irácká válka. Statut NESARA byl od roku 2000 držen pod zámkem, ale byl pravidelně aktualizován. Nedávná opatření ze strany vlády USA podnítila krok k jejímu zveřejnění.

NESARA obnovuje ústavní právo v Americe v okamžiku jeho oznámení. Zkorumpovaní úředníci z USA jsou okamžitě odstraněni. Mír je vyhlášen v Iráku a Afghánistánu a armáda je stažena. Všechny kreditní karty a hypoteční dluh jsou zrušeny jako lék na bankovní podvody v USA. Podobné kroky jsou implementovány ve více než 100 dalších zemích po celém světě.

Na základě oznámení NESARA bude zrušena Federální rezervní rada. Zavede nové místo a Nový systém banky ministerstva financí US a zavede se nová americká zlatem podporovaná měna, možná nazvaná USN (US Treasury Note). Americký dolar bude zrušen. Je také pravděpodobné, že chybí změna třináctého dodatku původní ústavy Spojených států amerických.

V říjnu a listopadu 2007 byly na celém území USA nainstalovány nové bankomaty. Bankomaty jsou automaty na peníze zabudované ve zdi. Nové bankomaty nahradily starší stroje tak, aby vyhovovaly novému globálnímu bankovnímu systému, který se zavádí v rámci světových programů prosperity NESARA.

Bank of America se brzy stane novou Treasury Bank Spojených států a nahradí Federální rezervní radu.

Kanceláře a budovy Federal Reserve Board se stanou pobočkami ministerstva financí USA. Většina non-senior FRB personálu, kteří nejsou proti změnám bude do nových systémů absorbována. Bank of America má nyní povolení a schopnost provozovat nový vysoce bezpečný bezpečnostní systém s tzv. šedou obrazovkou.

A thread written by @MajorTomXRP: "BOOM!!! #FedIsDead This is BIG ...


Zlato bude důležité. V tajných trezorech je mnohem více zlata, než je oficiálně uvedeno. Kromě těchto skrytých trezorů je také k dispozici mnohem více zlata, než znají dokonce i ti, kteří v tajné sektě Illuminatů vědí, kde jsou peníze.

Velká ložiska drahokamů a drahých kovů – nejen stříbra, zlata, palladia a platiny, ale některé další dosud neznámé moderní vědě – se hromadí a bezpečně skladují od čtrnáctého století. Většina starověkého zlata Inků, Aztéků a Mayů je existující a bezpečná. A tam je hodně zlata z dřívějších civilizací, které nejsou známy ortodoxní lidské historii. Gobi, Tibet, Persie a severní Afrika mají mimo jiné sítě podzemních trezorů plných pokladů tohoto druhu.

Tato ložiska jsou duchovně chráněna Vyšší Evolucí. Vyšší evoluce má také privilegované informace o umístění podstatných neobjevených zlatých švů ve stovkách pozemních míst mimo dosah nebo znalosti těžebního průmyslu. Mají také technologii těžby tohoto zlata bez poškození životního prostředí.

Kromě toho existují benevolentní mimozemské zdroje zlata připravené a čekající na uvedení do proudu neodvolatelných změn agendy NESARA. O některých z nich se říká, že jsou skutečně velmi velké, zejména ty, které jsou venušanského původu.

Nejméně dvě členské země G8 jsou zde v obtížích. Nemají dostatečné množství zlata, které potřebují k přežití nadcházejících změn. Hodně ze zlata drženého v americkém depozitáři ve Fort Knox Bullion, v Kentucky není zlato vůbec; skládá se z faksimilních olověných prutů pomalovaných pro účely prezentace zlatou barvu. To se stává znatelným, jak zlatá barva mizí. Kam původní zlato šlo a kdo ho vzal, bude brzy zveřejněno bývalými zasvěcenci a insidery. Velká část amerických zlatých rezerv je v Deep Storage uvedena jako mincovní zlato. Obchodníci vždy předpokládali, že to znamená hotové zlaté pruty uložené v hlubokých podzemních trezorech pod místy jako Fort Knox, Denver a West Point. Objevují se však náznaky, že termín „Deep Storage Gold“ je eufemismus pro „ještě těžené zlato“. Neexistuje v doručitelné podobě; jedná se pouze o prognózu papírování o budoucích možnostech těžby zlata.

Ve Velké Británii jsou také problémy. Ne všechno zlato v držení Bank of England je vhodné k dodání. Zlato uložené v trezorech BoE se začalo hromadit na počátku devatenáctého století. Má podobu zlatých prutů, ingotů a mincí. Současné metody posuzování kvality naznačují nedostatky v čistotě. Mnoho zlatých prutů obsahuje praskliny a trhliny. Mince obsahují značné množství základních kovů. A hodně z britského zlata postrádá aktuální testovací certifikáty. Vzhledem k tomu, že zlato je ústředním bodem reforem NESARA, nejsou tyto problémy nezanedbatelné.

Existuje několik zvláštních příběhů vyprávěných o různých důkazech zlata drženého v Saint Germain World Trust. Jeden zahrnuje George Bush Sr. a V. K. Durhamovou. V. K.Durhamová byla v 80. letech manželkou CIA operativce ze zpravodajského komunity, Russella Hermanna, blízkého kolegy George Bushe. Ve staré Bibli, kterou si koupila, našla peruánský zlatý certifikát z roku 1875. Tento certifikát měl nominální hodnotu 1 000 $ plus naběhlý úrok. Nyní je jeho hodnota v bilionech dolarů. George Bush Sr. se dozvěděl o zlatém certifikátu prostřednictvím Russella Hermanna, který ověřil jeho platnost, a byl odhodlán ho ukrást.

NESARA je nepříjemnou vyhlídkou jak pro prezidenta George Bushe, tak viceprezidenta Dicka Cheneyho. Oba budou s okamžitou platností odvoláni. Budou nahrazeni ústavně přijatelným prezidentem a místopředsedou NESARA, o kterém se domníváme, že je to kongresman Dennis Kucinich (demokrat – Ohio) a kongresman Ron Paul (republikán – Texas). Šest měsíců po oznámení NESARA se budou konat nové federální volby USA.

NESARA se realizuje. Všechny peníze, všechny systémy, všechny programy prosperity a všechny nové banky jsou celosvětově nastaveny.

Nejdříve je však nutné pročistit les od odumřelého dřeva. Ken Lay, Jeff Skilling, David Duncan, Ari Fleischer, Scott McClellan, Joe Allbaugh, James Guckert, Jeff Gannon, Porter Goss, Richard Perle, John Ashcroft, Paul Bremer, George Tenet, John Snow, Paul Wolfowitz, Andrew Card, Lewis Scooter Libby, Donald Rumsfeld, John Bolton, Harriet Miers, Marion Spike Bowman, Karan Bhatia, Dennis Hastert, Rob Portman, Sara Taylor, Jaydee Crouch, Richard Myers, Robert Joseph, Elizabeth Cheney, Meghan O’Sullivan, David Wurmser, Dan Bartlett, Karl Rove, Alberto Gonzalez, Larry Craig, Tony Snow, John Scott Redd, Richard Griffin, Karen Hughes, Frances Fragos Townsend, Henry Paulson a Howard Krongard již odešli. Jiní jako Mike McConnell, John Negroponte, Stephen Hadley, Joshua Bolten, David Addington, Michael Hayden, Robert Mueller, Rudy Giuliani, Bandar bin Sultan, Carlos Gutierrez, Nicholas Burns, Robert Gates, Sam Bodman, Michael Chertoff, Karen Hughes, Clay Johnson, Philip Zelikow, Buzzy Krongard, Robert Kimmitt, Ralph Eberhardt, Robert Steel, Michael Mukasey, Robert Zoellick, Ben Bernanke, Donald Kohn, Jim Oberwetter, Richard Jones, Rick Perry, George Bush Sr, Henry Kissinger, Nancy Pelosi a Clintonovi brzy půjdou.

A pak to bude jako poslední pochod klonů: George Bush Jr. a Dick Cheney je budou následovat po silnici a toalety západního křídla budou naposledy a definitivně očištěny od jejich nejasné DNA.

Pokud jde o výše uvedené změny bankovního sektoru NESARA, zde zasvěcená zpráva Caspera ze dne 26.08.07 naznačila, že hlavní veřejné oznámení bylo naplánováno na úterý 18. září 2007. To se nestalo. Další menší přípravné výkazy NESARA, které se týkaly koncepčních, právních a ústavních záležitostí, se měly objevit ve dnech před finančním vyhlášením 18. září 2007. Tato prohlášení nebyla učiněna. Bylo řečeno, že 18. září se měl FED naposledy setkat, aby se rozloučil s Benem Bernankem. Není jasné, zda se to stalo. Dne 18. září 2007 však FED po pádu banky Northern Rock v Evropě (podrobnosti zde) přijal nejneobvyklejší rozhodnutí snížit americké úrokové sazby o půl procentního bodu, a tak napumpovat americký akciový trh na několik dalších týdnů. Federální rezervní rada je kreditním systémem fiat peněz. A jako taková byla vždy naprosto nevhodná pro tento účel. Velmi brzy jejich tiskařské rotačky končí svou činnost. A nový systém zlatého standardu, který vyžaduje americká ústava, se konečně objeví online.

Ve středu 19. září 2007 byl založen nový globální bankovní systém podložený zlatem. Odpoledne ve středu 19. září 2007 uspořádal americký ministr financí Henry Paulson tajné rozhovory za zavřenými dveřmi s americkým kongresem. Kongres souhlasil s umístěním ministerstva financí USA do nového globálního systému. Nový bankovní systém USA ministerstva financí byl aktivován o půlnoci EDT v pátek 19. října 2007, umožnil tak připravit se na přechod skrze třídenní víkend. Číňané a Japonci byli v zákulisí nápomocni při realizaci tohoto vývojového skoku vpřed.

Nakonec bankéři Rothschildi a Illuminati v Evropě upustili od své opozice.

Pouze američtí bankéři Rockefellera a Illuminati ve Velké Británii spolu s anglickou Queen Elizabeth II ve Velké Británii stále bojovali. A stále bojují.

V sobotu 1. prosince 2007 v 10.00 hodin východního letního času byl aktivován nový globální bankovní systém Basel II. To byla hlavní předehra k aplikaci agendy NESARA. V systému Basele II nejsou povoleny žádné podrozvahové finanční operace. Každá transakce musí proběhnout v limitech rozvahy – . Všechny banky, kdekoli na světě, jsou povinny dodržovat toto nové pravidlo, a ostatní, pokud mají pokračovat v obchodování.

Bushův Bílý dům byl v naprostém chaosu. Barbara Bush, prezidentova matka, obvinila George Bushe Jr., prezidenta, že zničil jméno rodinného klanu Bushů. Samotný prezident je totálně opilý a důležitá setkání musela být kvůli „lékařským důvodům“ zrušena nebo odložena. Laura Bush, prezidentova manželka, má připravené rozvodové dokumenty a prohlásila, že bude nadále veřejně vystupovat jako Georgeova manželka, dokud neopustí úřad. Pro poskytnutí této služby fotografování požadovala honorář dvacet milionů dolarů. Laura Bush doprovázela George na schůzce APEC v Sydney v září 2007. George Bush Jr. a George Bush Sr. jsou na loggerheads v téměř všech podstatných otázkách. Jeden po druhém jsou uzavírány nebo zablokovány rodinná banka a všechny zprostředkovatelské účty Bushů, a brzy bude pro George Bushe Jr. obtížné zaplatit své zaměstnance v jeho vlastním domu v Crawfordu, v Texasu, kde vlastní Prairie Chapel Ranch. A začíná být zesměšňován.

Ve čtvrtek 18. října 2007 na televizní tiskové konferenci v Bílém domě zaútočili reportéři s kamerami. Reportér pro kdysi podporující Washington Times řekl, že Bush byl nyní vnímán jako triviální. Prezident koktal, zadíval se a pak odpověděl, že není. Během této tiskové konference byl na tisk rozhněvaný a skličující a dal najevo náznaky toho, že pokud by se Rusové a Íránci nepodrobili, 3. světová válka tedy určitě přijde. Bylo to PR fiasko vytvořené samotným prezidentem, který byl viditelně mimo kontrolu. George Bush Jr, 43. prezident Spojených států amerických, je nemocný, vyčerpaný a zlomený muž. Chce ukončit své prezidentské funkční období a hledá strategii odchodu, kterou lze představit jako čestný odchod do důchodu. Stejně tak mnoho jeho vyšších spiklenců z Bílého domu. Karl Rove mu prošlapával a vedl jeho cestu. Ovce se chtějí nechat řídit.

Viceprezident, Dick Cheney, objevuje na Isle of Wight prášky jako Jimmy Hendrix. Fyzicky je tak blízko mrtvému, vypadá jak zoombie. Doktoři ho dopují s drží na živu jako nějakého diktátora sovětské éry. Dick Cheney má od roku 1978 nejméně čtyři srdeční infarkty. Má kontraktilní dysfunkci levé komory. V roce 1988 podstoupil štěpový koronární tepenný obchvat, a také koronární tepnu v listopadu 2000, a urgentní koronární balónkovou angioplastiku v březnu 2001. V roce 2001 odhalil Holterův monitor epizody asymptomatické ektopie. Do jeho hrudi byl implantován implantovatelný kardioverter-defibrilátor. V září 2005 podstoupil Dick Cheney endovaskulární operaci k opravě aneuryzmatu popliteální tepny. Jeho aterosklerotické onemocnění pokračuje i přes agresivní léčbu. Zažívá srdeční potíže s dýcháním. Mohl by se pokusit o transplantaci srdce, ale má podezření, že kdyby byl tak dlouho v narkóze, byl by tiše zavražděn jako Ken Lay nebo Ariel Sharon. Ve špinavém světě „fin de siècle“ ve Washingtonu D.C. se čínské injekční stříkačky obává více než paintballu v Dallasu nebo ligatury Černých bratří.

Jedna z tichých naklonovaných verzí Dicka Cheneyho se občas objevuje, jen aby si kamery udržely iluzi normality. Podívejte se pozorně a všimněte si plastového úsměvu. George Bush Jr. má také jeden kývající klon na dálkové ovládání. Jeho jménem se účastní některých konferencí. Další podrobnosti o rozpadu Bushova Bílého domu se ještě shromažďují.

Primární fyzickou událostí, která spouští veřejná oznámení NESARA, je dodání více než tří set tisíc aktivačních balíčků stovkám nových bank a dalším. Tyto balíčky jsou nyní v tranzitu a byly ukradeny George Bushem Jr. Na jeho pokyn se neustále pohybují mezi trezorem Bank of America, US bankami ministerstva financí a Nejvyšším soudem Spojených států. Lidé od Rockefellerů na vrcholu Credit Suisse a Goldman Sachs se v tomto spiknutí spolčili. Stejně tak několik soudců a vyšších úředníků Nejvyššího US soudu. Americký právní systém je shnilí od hlavy. Plánuje se co nejdéle odkládat doručení balíků a mezitím využít peníze, které balíčky uvolňují, na tajné obchody.

Světový soudní dvůr v Haagu uložil proti George Bushovi Jr., 43. prezidentovi Spojených států amerických, deset obvinění z velezrady. Brzy jim bude sloužit generální soudce USA za doprovodu Provosta Marshalla pro USA (brigádní generál Rodney Johnson). Více podrobností najdete v Casper Update z 21. září 2007 zde.

Na konci listopadu 2007 vydal Bushův Bílý dům pokyny všem federálním soudcům USA, aby žádným způsobem nepomáhali účastníkům světového programu prosperity NESARA. Současně bylo Saúdské Arábii řečeno, která to předala Bílému domu Bushe, že v úterý 27. listopadu 2007 odpojí svou ropu od amerického dolaru, pokud nebudou do tohoto data dodány balíčky NESARA.

Později v pondělí 7. ledna 2008 se americký prezident George Bush Jr. pokusil zablokovat výplaty agendy světového blahobytu NESARA.

V úterý 8. ledna 2008 bankovní bankovní úřady Global Basel II, Čína a další národy a mezinárodní orgány nařídily uzavření a zablokování všech bank USA, které se připojily k novému globálnímu bankovnímu systému Basel II. Citibank dostala rozkaz zaplatit Lee Wantovi 4,5 bilionu dolarů na plán Wanta v úterý 8. ledna 2008 nebo být natrvalo uzavřena o půlnoci v úterý 8. ledna 2008. Robert Rubin z Citibank se pokusil vyrobit další zpoždění, ale nakonec byl poučen prezidentem George Bushem Jr. raději zaplatit prostředky z plánu Wanta než zničit Citibank.

Také v úterý 8. ledna 2008 byl prezident USA George Bush Jr. informován, že nebude mít přístup ke svým osobním ukradeným prostředkům v Izraeli, Dubaji a dvou dalších lokalitách na Středním východě. Inženýrský přístup k těmto účtům byl hlavním účelem jeho plánované cesty do regionu v tomto týdnu. Zde uváděné biliony dolarů odcizených osobních prostředků se většinou držely ve jménu Henryho Paulsona v Izraeli a jménem Laury Bush v Dubaji.

V pátek 18. ledna 2007 prominentní římský katolík jménem John Glover Roberts, sedmnáctý hlavní soudce USA, uvedl, že balíčky globální prosperity NESARA „nebudou nikdy doručeny“. Na pokyn George Bushe Jr., Roberts nelegálně držel balíčky v trezorech Nejvyššího soudu USA ve Washingtonu DC. Jeho postoj byl považován za podporovaný Vatikánem v Římě a korunním chrámem v Londýně. Proti němu se postavily Rothschildova Evropa, Bruselská Evropa, Putin Rusko, většina hlavních čínských mocenských frakcí, Indie a více než sto dalších národních vlád. Mezinárodní měnový fond (MMF) podal žalobu proti Nejvyššímu soudu USA. Balíčky globální prosperity byly zveřejněny společností Roberts a opustily Nejvyšší soud ráno v neděli 20. ledna 2008.

Proces uvolňování agendy NESARA byl propleten se skandálem Citibank / Wanta Plan Fund.

Vyšší evoluce bojuje se spiklenci Bushova Bílého domu na každém kroku a vyhrávají. Kousek po kousku je skládačka NESARA nevratně sestavena. A z hlediska vyšší evoluce se stává stále jasnějším, a jasnějším, co se děje v zákulisí.

Zde je například to, co jeden ze Sirianských principálů, nazývaný SaLuSa, řekl dne 14. září 2007:

Často vás unavuje slyšení, že se události stanou „brzy“ a samozřejmě, že chcete vidět akci. Pro vás je obtíží, že většina naší práce má povahu obrany a prostřednictvím našich spojenců blokování pohybůTemnoty. Trvale se snaží lidi vyprovokovat k situacím, které pomáhají jejich agendě, a my musíme zůstat o krok napřed. Pomoc si prakticky nevšimáte a zdálo by se, že nejsme aktivní, což zdaleka vůbec není pravda.“


link, dle kterého byl tento vyjímečný zpravodajský materiál sestaven byl bohužel pohlcen jícnem času a s největší pravděpodobností síťovými „sentinelami – booty“ Kabaly.