ELIMINACE EVROPSKÉ KABALY A KONEC STÁTNÍCH MAFIÍ.

UP-DATE MASOVÝCH ZATÝKÁNÍ KABALY – DEEP STATE – STÁTNÍCH MAFIÍ

Podle zpráv z aliančního webu české Resistence TADESCO a Tomáše Marného byl zvolen jako vrchní velitel Německých ozbrojených sil generálporučík Markus LAUBENTHAL.

Ten přebral slibem a podpisem vládu nad Německem, i když to nebylo ještě oficiálně sděleno. Na příkaz Trumpa převezme velení, což bude oznámeno oficiálně na všech televizních a v rozhlasových stanicích a celý kašpárkovský parlament v čele s MADAMME ANGELA HITLER MERKELOVOU končí. No skončil vlastně 20.04.2020

Army Europe on Coub

Velitel Německých ozbrojených sil generálporučík Markus LAUBENTHAL je nejvyšším velitelem vojsk SHAEF v Německu.

Jak jsem se včera zmínili, viceadmirál Joachim RÜHLE, náměstek generálního inspektora Bundeswehru na spolkovém ministerstvu obrany v Berlíně, se připravuje na své budoucí místo jako náčelník štábu Nejvyššího velitelství spojeneckých sil v Evropě / BEL.

Nastupuje jako nejvyšší výkonná moc v Belgii a bude velet vojskům SHAEF.

Jeho úkolem bude vyřešit problémy nejen s pedofilií v EVROPSKÉM PARLAMENTU a jeho vyníky, ale přebrat zodpovědnost za uvedení věcí do původního stavu. To co tím bylo myšleno, si můžete domyslet sami…..

Máme zprávy z Německa, kdy Bundestag odsouhlasil na RAMADAN, sešlost až 50.000 muslimů a to  NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.  Ale pozor, němci nesmějí chodit ani po dvou po ulici a na velikonoce nesměli jít do kostelů. Ptám se, kde je zde logika?????

RAMADAN se má uskutečnit 24.04,  25.04 a 26.04 v Dortmundu (možná Düseldorfu) nezapamatoval jsem si jméno přesně. Je na cestě několik vlaků s americkými tanky a těžkou technikou. Není tajemstvím, že ve štolách, které se v této oblasti nacházejí, je mnoho teroristických útočníků ISIS. Počítá se s 20.000. Asi zde bude hodně horko…..

tolik tedy čerstvé zprávy od Tomáše z Tadesca

Ve středu 26. února americké jednotky vylodily v Evropě a poté se rozložily do hlavních kabalistických ekonomických center Bruselu, Antverp, Berlína a Hamburgu. Rozmístili se také na několika dalších klíčových centrech Evropy. Tato tvrzení naznačují, že Alliance Země také používá cvičení Defender-Europe 2020 jako krytí k nasazení speciálních sil k neutralizaci aktiv DSC (Deep State Cabal) v Evropě.

Jak prohlášením svého ministra obrany, tak prezidenta Donalda Trumpa

VYHLÁSILY

SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ A ALIANCE ZEMĚ,

VÁLKU

ADRENOCHROMOVÉ MAFII

GLOBÁLNÍCH ELIT.

a nejen v US, ale PO CELÉM SVĚTĚ probíhají utajené operace limitované intenzity speciálních sil pozemské Aliance – Resistence a dochází k masovým zatýkáním špiček Deep State – Kabaly – Semito-chazarské Rothschildovy bankovní mafie – Iluminátů – členů Lóže P2 (přejmenované čerstvě na P3) – členů Jezuitského Řádu, řádu Opus Dei, členů Řádu Maltézských Rytířů a jiných tajných a polotajných společností Kabaly. Seznam je předlouuhý a nevyhýbá se ani obyčejným kriminálníkům a nájemným vrahům Kabaly:

Interview s D. Bonginem. Budete vědět PROČ jsou velcí kriminálníci, kteří konspirovali proti Donaldu Trumpovi a nakonec ho chtěli zabít, tak zoufalí, že nemůžou nijak zastavit civilní ani vojenské tribunály a velkou válku proti Adrenochromové mafii.

Speciálně o jezuitech, Iluminátech a mexické mafii máme několik strohých zpráv přímo od speciálních jednotek z minulého článku:

 • Mexická mafie byla kompletně celá vyhlazena
 • Illuminati a jezuité popraveni
 • Speciální Operace šli dolů do Salvádoru a vyhladili kompletně MS-13 – další den byl eliminován celý nicaraguiský kartel.
 • Váleční Lordi jsou vyhlazeni – nebyly ztráty žádných amerických vojáků
 • Satanistické majetky jsou kompletně zabaveny
 • Aktiva jsou zabavována po celém světě
 • Mezinárodní Banka Spojených států amerických – Bank of Amerika převzala všechny banky po celém světě
 • Poslední skupinou, která budet svržena, jsou satanističtí Sionisté

Vrchol operace “BOUŘE” a tedy největší intenzita a rozsah zatýkání je mezi 12.4. – 12.7. 2020.

Jsou obviněni z následujících zločinů:

 • pedofilie, satanismus, brutální rituální mučení a rituální vraždy zejména dětí, mladých žen a dívek
 • sexuální obchod s lidmi, zejména dětmi a ženami
 • ilegální odebírání orgánů uneseným obětem a válečným obětem a zajatcům
 • extrakce Adenochromu přímo z těla brutálně mučeného (většinou z uneseného dítěte nebo mladé ženy)
 • korupce a porušování lidských práv globálně na všech úrovních společenského života a v jakékoliv funkci
 • organizace teroristických akcí po celém světě
 • krádeže jak veřejných státních fondů, tak soukromého majetku,
 • násilné a ilegální vyvlastňování majetku a likvidaci heterosexuálních rodin

Jedná se hlavně o aristokraty z pokrevních linií, oligarchy, CEO, politiky, filmové, divadelní a kulturní celebrity, a jiný genetický odpad současné společnosti. Kromě tedy celému světu dávno známých kabalistů z DSC (Deep State Cabal). Zajímavé je, že “skalní coronaviráci a rouškonosiči” mají standartně tak nízké IQ, že se jejich mentální pochody (pakliže nějaké existují) zůstávají prosty jakéhokoliv náznaku údivu nad tím, že:

“coronavirus” má skvělý vkus

právě na výše jmenované. A co takhle prozkoumat tunely pod židovským starým městem v Praze a úlohu známé české satanistky – židovky a “disidentky”, zvrácené kabalistické zrůdy na postu “ombudsmanky”, která nechala záměrně mučit mnoho dětí satanistickými tyrany? A muslimské satanisty a pedofily obhajovala.

KDO JE ANNA ŠABATOVÁ ? nebo snad Sabatová od slova Sabath ?

Video ukazující semito-chazarskou elitu, mučení dětí a jejich turecko-izraelské manufaktury na odebírání orgánů zraněných osob, speciálně dětí a žen, které byly obětmi válečných konfliktů: https://www.wevideo.com/view/1616243227

Nejdůležitější akce se konala v Zugu ve Švýcarsku.

Jak sdělují vyšší zdroje MI6: „Věříme, že baron Nathaniel Rothschild sídlí v areálu ve švýcarském Zugu. SIS byla odeslána k „uvolnění“ této poslední překážky. Švýcarsko je ošidné, protože je domovem CIA a skupiny zvané Swiss Octagon, posledních, kteří zůstali z faraonských pokrevních linií.“

Zdroje B. Fulforda ze CIA také potvrzují, že demontáž sionistické kabaly pokračuje. Říká se, že vedoucí sionisté se shromáždili ve svém „doupěti“ ve Zugu ve Švýcarsku, kde jsou obklíčeni a připraveni na vojenské tribunály.“

Ovšem operace “Bouře” je globální operací spojených štábů vojenských rozvědek BRICS koordinovaná z centrálního velení Pentagonu, ruské, čínské a evropských armád. Ale jak vidíte, Arabský poloostrov nevyjímaje.

Zde máme důkaz, že se věci globálně trochu pohnuly a jsou ČERSTVÉ ZPRÁVY O ZATČENÍ:

 • GEORGE SOROSE,
 • GEORGE WALKERA BUSHE
 • BARACKA OBAMY a dalších:

Armáda vyvolává teroristický poplach nad Evropou, kde Merkelová, Makron a Rutte chtějí začít genocidu evropského obyvatelstva rukama proxy židovské armády ISIL (řízené operativci Mossadu v rámci Muslimského Bratrstva), kterou si hloupí evropané zaplatili ze svých daní. Chtějí pomocí armády vygumovaných muslimsko-negerských tupců na jedné straně, a zdegenerovaných LGBT zoombie, pedofilů a satanistů na straně druhé zabránit za každou cenu tomu, aby se implementovala agenda GESARA. Agenda GESARA není nic jiného než:

ZMĚNA SOCIÁLNÍHO ŘÁDU NA PLANETĚ ZEMI

K tomu přidáváme náš “intel od přítele”. Originál rozkazu vojskům SHAEF:

Dieser Generalbefehl, zum Jahresanfang ausgegeben an die Truppen des Defender2020-Kontingents (Def2Q2Q), beinhaltet folgende Schritte:

1) Freisetzung eines als SARS-Cov-2 bezeichneten Bio-Nano-Mechanismus per Chemtrail-Subpartikelträger zur Etablierung und Vertiefung der Akzeptanz notwendiger Maßnahmen in der Bevölkerung. Hierdurch werden die natürlichen Resistenzen gegen Implant-Gedächtnisengramme abgebaut und die Effizienz der HAARP-Trägertechnologie erhöht. Die bisherige Verbreitungsart durch Flugzeugflotten der zivilen Luftfahrt soll ersetzt werden durch die LTG2Q2Q, welche durch die Airborne-Teilstreitkräfte der USA bereitgestellt werden. Eine Immunisierung der zuverlässigen koalitionären Entscheidungsträger erfolgt über die 44KHz-Chroniton-Trägerwelle ab sofort. 2) Einstufung der Bevölkerung nach Combat Description Mode CDM718.31 in Kombattanten (Kategrorie: #RED) und Nichtkombattanten (Kategorie: #GREEN). Als #RED gelten sämtliche Angehörigen der als “Deep State” bezeichneten Organisationen und Unterorganisationen der hydratischen QBLH (auch: Kabale), gegen diese darf jede Form (auch tödliche) Gewalt angewendet werden für den Fall, dass die HAARP-Reprogrammierung fehlschlägt. Hierzu zählen auch Mitläufer wie z.B. sog. “Regierungssprecher”, Netzwerktrolle, Videoagitateure und Medienclaqeure der MSM. Als #GREEN werden alle Bürger klassifiziert, die den Anweisungen der Order Y380 vorbehaltlos folgen, die Exekutivorgane der Def2Q2Q unterstützen und Meldungen über #RED-Individuen abgeben. Hierfür werden spezielle Meldestellen eingerichtet, die über die freigegebenen sozialen Medien von jedem Kommunikationsendgerät aus erreicht werden können. Jede #GREEN Einheit erhält nach der Regstrierung durch geeignete BOS-Betreuungseinheiten eine mit RFID und Barcode versehene Kennzeichnungsplakette (Q-ID), die zu jeder Zeit am Körper zu tragen ist.

Nicht gekennzeichnete oder unklassifizierte Personen, Gruppen oder Einrichtungen werden nach dem 01. 04. 2020 als #RED klassifiziert und bei Kontakt mit Def2Q2Q Einheiten ohne Ansprache neutralisiert.

3) Beginnend mit Quartal IV/20 wird die Einschränkung des öffentlichen Lebens wirksam. Die #GREEN Bevölkerung wird angehalten, sich durch Bevorratung von der öffentlichen Verteilung fern zu halten, um nicht durch Verwechslung überdurchschnittlich hohe Kollateralschadensraten zu erzeugen. Ab diesem Zeitpunkt ist mit der Ausweitung von Kampfhandlungen in den öffentlichen Raum zu rechnen. Die örtlichen, regionalen, nationalen und kontinentalen Abschnittskommandeure erhalten umfangreiche Vollmachten für die Außerkraftsetzung geltender Bestimmung und die Anordnung von Ausgangssperren (diese sind als “Quarantänemaßnahmen” zu deklarieren), Verhaltensregeln (Terminus: “Richtiges Verhalten in Krisenlagen”) und Betätigungsverboten im nichtüberwachten Raum (Terminus: “Nutzen Sie das Homeoffice”). 4) Nach Durchsetzung der neuen Verhaltensregeln greifen die Truppen des Def2Q2Q die militanten Flügel der QBLH unmittelbar an, um durch kurze, möglichst präzise Erstschläge eine Schwächung des Gegners zu erreichen. Gleichzeitig wird das Cybereconomy-Sonderkommando CyCo2Q2Q das weltweite Finanz- und Wirtschaftssystem der QBLH herunterfahrten, um die Initialisierung des GESARA-Komplexes zu ermöglichen. Um dieses Austausch vollziehen zu können, werden die DHCP-Server weltweit vom Netz genommen und das öffentliche Internet abgeschaltet (Operation “3 Tage Dunkelheit”). Der Reconnect erfolgt dann Segmentweise, vorab werden entsprechende Q-Groups über die bekannten Kanäle informiert.

5) Im Juli 2020 werden in Nürnberg die Prozesse gegen die eurasischen QBLH-Anhänger öffentlich aufgeführt, um den Bürgern das Gefühl von Sicherheit und Ordnung wiederzugeben. Die nationalen Währungen werden erneuert (z.B. “Neue D-Mark”) und das Volkswohlfahrtssystem wird aktiviert. Mit Erreichen der Zufriedenheitsquote von 93% wird der Def2Q2Q-Rundown beendet. Letzte Widerstandsnester werden von Sondereinheiten still eliminiert.

Ve strojovém překladu algorytmem to zní česky takto:

Tento obecný rozkaz, vydaný začátkem roku kontingentním jednotkám Defender2020 (Def2Q2Q), obsahuje následující kroky:
1) Uvolnění bio-nano mechanismu nazvaného SARS-Cov-2 prostřednictvím chemtrail subčástic pro stanovení a prohloubení přijetí nezbytných opatření v populaci. To snižuje přirozenou odolnost vůči implantátům paměti a zvyšuje účinnost nosné technologie HAARP. Předchozí způsob distribuce flotily loďstva a civilního letectví nahradí LTG2Q2Q, které poskytují vzdušné podsíly USA. Imunizace spolehlivých koaličních tvůrců se nyní provádí prostřednictvím nosné chronitonové vlny 44 KHz.
2) Klasifikace obyvatelstva podle režimu bojového popisu CDM718. 31 u bojovníků (Kategorie: #RED) a nebojové (kategorie: #ZELENÁ).
#RED je považován za všechny příbuzné “Deep State” organizací a podorganizací hydratické QBLH (také: Kabala), proti nim může být použita jakákoliv forma (také smrtící) síla v případě, že selže přeprogramování HAARP. Patří mezi ně bandwagony, jako jsou tzv. “vládní mluvčí”, síťoví trollové, video agitátoři a mediální klauni MSM.
#ZELENÁ je klasifikována jako #ZELENÁ, všichni občané, kteří bezvýhradně dodržují rozkazy Řádu Y 380, podporují výkonné orgány Def2Q2Q a dělají zprávy o #RED jednotlivcích. Za tímto účelem jsou zřizovány speciální zpravodajské body, kterých lze dosáhnout prostřednictvím sdílených sociálních médií z jakéhokoli komunikačního terminálu. Každá jednotka #GREEN obdrží odznačku RFID a čárových kódů (Q-ID) poté, co řídí příslušnými podpůrnými jednotkami BOS, který je třeba nosit neustále.
Neoznačené nebo neklasifikované osoby, skupiny nebo instituce budou po roce 01.04.2020 klasifikovány jako #RED a neutralizovány při kontaktování jednotek Def2Q2Q bez diskuze.
3) Počínaje čtvrtletí IV / 20 nabude účinnosti omezení veřejného života. Obyvatelstvo #ZELENÉ je podporováno, aby se držela dál od veřejné distribuce, aby nedošlo k tomu, aby nedošlo k nadprůměrné míře vedlejších škod Od tohoto okamžiku lze očekávat rozšíření bojových akcí do veřejného prostoru. Velitelé místního, regionálního, národního a kontinentálního oddílu získají rozsáhlé pravomoci pro vyhošťování při stávajících ustanoveních a řádech vycházení a zákazu vycházení (ty mají být prohlášeny jako ” karanténní opatření “), pravidla jednání (termín: ” správné chování v krizových situacích a zakázáno v oblasti bez dozoru (Terminus: “Využijte domácí kancelář”).
4) Po prosazení nových pravidel chování jednotky Def2Q2Q okamžitě útočí na militantní křídla QBLH, aby dosáhli oslabení soupeře krátkými a přesnými prvními údery. Současně půjde Cybereconomy Special Command CyCo2Q2Q globální finanční a ekonomický systém QBLH, aby umožnil inicializaci komplexu GESARA. Za účelem této výměny jsou servery DHCP odstraněny ze sítě po celém světě a veřejný internet je vypnut (Operace “3 dny temnoty”). Opětovné připojení je poté segmentem, odpovídající skupině. Q-skupiny jsou informovány předem přes známé kanály.
5) V červenci 2020 budou v Norimberku veřejně ustanoveny SOUDY s eurasijským sledujícím QBLH, aby občanům poskytly pocit bezpečí a pořádku. Obnovují se národní měny (např. “New Mark”) a aktivuje se populární systém sociálního zabezpečení. Při dosahování míry spokojenosti 93 bude ukončen rozpis Def2Q2Q. Poslední odporová hnízda jsou tiše eliminována speciálními jednotkami.

Tady máme zajímavý výtažek – potvrzující řečené – jednoho standartně dezorientovaného německého politika ze standartně dezorientovaného MSM německého tisku:

Waldemar Herdt, člen výboru Bundestagu, učinil takové prohlášení: Německo je podle něj nyní okupováno Spojenými státy, které proti vůli Berlína na svém území nadále používají své jaderné zbraně. Poslanec si stěžoval, že americká vláda zneužívala své postavení a vliv, a že tlačila hranice toho, co bylo povoleno. Německá vláda vyjednávala s americkou stranou tři měsíce a požadovala stažení amerických ozbrojených sil, řekl Herdt. Washington však říká, že americká přítomnost musí být vnímána jako nic víc než „laskavý akt“. Nyní, když je svět ovlivněn pandemií coronavirus, není rozhodně možné okupovat Německo, zdůrazňuje parlament. Připisuje to skutečnosti, že ‘začalo se přerozdělování sfér vlivu’.”

9+1+7=17=Q 17 je písmeno Q v abecedě a vždy označuje Qanon. Anon znamená anonymní. U zasvěcených osob je vždy náznak, že zprávy posílané čísly 17 a 22 jsou vždy odkazem na Trumpovy silné podporovatele, kteří čisti Deep State. Tato fotografie nám říká, že to je Trump a jeho silná armáda, která čistí Nemecko. Přeložila Helena Heclová + její zdroje.

A jak to vidí samotní američtí Patrioti ?

“Kdyby jste chtěli pochytat obrovské množství velmi mocných zločinců během krátkého období a udělat tak systémový převrat, pak byste potřebovali zkoordinovat celou populaci na planetě, aby bylo možné udělat spoustu klíčových operací s minimálním rizikem a komplikacemi za co nejkratší čas.
Zkoordinovat 8 miliard lidí, z nichž velká část nemá přístup ke zdroji informací, nebo ani mentální kapacitu pro pochopení situace, je nemožné. Takže musíte udělat tajnou akci a vytvořit si pro ni vhodné podmínky.
Kdyby se vám tedy podařilo celosvětově omezit schopnost pohybu lidí, jak jen by to bylo možné, tak budete vědět, že se vám nebudou “motat pod nohami” nic netušící lidé, budete mít volné cesty, nikdo vám neuletí na jiný kontinent, a budete zhruba nebo přesně vědět, koho a kde najdete. Potom by mohla být celosvětová “náhodná” pandemie ideálním prostředkem jak takové podmínky vytvořit.


Musíte počítat s rizikem že to mohou odnést stovky, nebo tisíce nic netušících lidí, ale má li tento krok zachránit život 5-ti miliardám nevinných lidí, kteří by jinak mohli umřít v případě, že by tito mocní lidé a jejich zvrácené plány nebyly přerušeny, pak i tato oběť bude velikou výhrou.
Kdo stojí za pandemií již víme, a ti lidé již jsou zadržováni, souzeni a trestáni. Nicméně to vypadá jasně, že neškodné pokračování tak zvané “pandemie” bylo využito formou vícě či méně pohodlné “psyop” ve prospěch nás všech a započal dlouho očekávaný BANKROT starého systému a FINANČNÍ RESET. Až se prach usadí, mělo by být všechno jasnější.”

Vladimir Vladimirovič Pjakin pravděpodobně nemá odlišný názor:

„..protože je to podnikáno kvůli něčemu jinému. Zatímco jsou lidé masově uváděni do tohoto hysterického stavu, musí být vyřešeny úkoly globální přestavby světa: řízení států, mezinárodních aliancí.. A to hlavní v dané situaci, když mluvíme o ekonomice, je splasknutí té inflační bubliny. Na tento manévr se Západ připravoval dlouho. Byla provedena řada opatření, aby připravili své obyvatelstvo na budoucí rozpoutání této hysterie…“

Od 26. prosince 2017 došlo k rezignaci 12. 001 vysoce postavených osob

https://fortune.com/2019/12/23/ceo-exodus-adam-neumann-steph-korey-larry-page/

https://fortune.com/2020/02/26/the-great-ceo-exodus-of-2020/

Zdroj NSA tvrdí, že prezident nařídil totální vyšetřování veškeré komunikace.

A nakonec známá celebrita Rita Wilson zdraví a dělá interview přímo z cely na Guantanámu, o které tvrdí, že je to “její prádelna”. Inu, i tak lze překonat závislot na publiku. S adrenochromem to, na této cele a v tomto komplexu, bude asi horší.

Bez ohledu na rasu, pohlaví nebo náboženství a bez ohledu na to, pro koho jste hlasovali.

Nezáleží na tom, jestli nenávidíte Donalda Trumpa, nezáleží na tom, jestli nenávidíte policajty nebo vládu obecně, ať už máte rádi zprávy v CNN / MSNBC a nenávidíte všechny ostatní kanály, ať už jste mladí nebo staří, bez ohledu na to, zda vás nezajímá ani náhodou politika, světový mír, znásilňování nebo korupce.

Přečtěte si tuto zprávu a sdílejte ji se všemi. Čas je velmi krátký.

Musíte to slyšet, a právě teď to musíte slyšet!

Začínají se zveřejnovat a šířit hrozné zprávy. Bude se zdát nemožné tomu uvěřit. Hrozné, odporné, neuvěřitelné věci, které otřesou vaším světem a může to obrátit vše, čemu jste věřili vzhůru nohama.

Lidé, které znáte, jsou obviněni z neuvěřitelných a monstrózních věcí. Jsou to lidé v Hollywoodu, politici, novináři, popové hvězdy, charity, náboženští vůdci, instituce, hlavy států, policisté atd.

Chceme, abyste věděli, že dobří lidé bojují v tiché bitvě za oponou, aby zachránili svět před děsivými hrůzami horšími, než nejhroznější noční můry.

Je to osamělá válka. A tichá.

Proto vás varuji a proč mě musíte vyslyšet. Jsme jen banda anonymních lidí z celého světa. Nechceme peníze ani slávu.

Prostě jsme nemohli sledovat, jak svět hoří a nedělá nic. Proto se vás snažíme varovat.

Podporujeme našeho prezidenta Donalda J Trumpa v jeho úsilí o vypuštění bažiny (Deep State – Kabaly – Státní Mafie), a je mi jedno, jestli se vám náš prezident líbí nebo ne.

Jen jsem chtěl dát věděl, že bez ohledu na to bude chránit i Vás. Staly se příšerné věci, které teď vyšly najevo.

Prosím, nebojte se. Budete v bezpečí. Špatní herci budou postaveni před soud. Dobří lidé budou prosperovat a žít šťastně.

Osvobozeny budou děti i dospělí, ať už se nacházeli v jakémkoliv modelu otroctví.

Pokud chcete vědět více, vyhledejte informace na kanálu #Qanon.

Buďte připraveni na to, co najdete: některé pravdy bude TĚŽKÉ spolknout.

Pamatujte: Informujte své přátele a rodinu. Zůstaňte v klidu a informujte se.

Váš prezident pracuje ve dne v noci, aby vás ochránil před nepředstavitelnými hrůzami.

To vše brzy skončí: MASIVNĚ vyhráváme !