FALEŠNÝ “Q” Austin Steinbart. Up-Date.

Seznamte se s mužem INFILTROVANYM do operací (vojenské rozvědky) Qanon a údajným budoucím velitelm vesmírných sil. @AustinSteinbart –

Austin Steinbart – alias Qanon

Austin Steinbart se právě stal velmi známým na mnoha servrech alternativních zpráv. Proč? Austin evidentně má nějaké neuvěřitelné vnitřní znalosti o tom, o čem je Q-anonská operace vojenské rozvědky a také kdo ji představuje. Poté, co jsme si prohlédli většinu jeho videí a zveřejnění, tak tady je suma toho, co v tuto chvíli tvrdí:

  1. Je zodpovědný za vojenskou operaci Qanon, která rozbouřila celý svět.
  2. V budoucí časové linii mu jeho starší já posílá zprávy přes Quantum internet, aby zveřejňoval zprávy jako Qanon, kterými by přelstil cenzuru Státní Mafie – Deep State a Temné Kabaly.
  3. Jeho budoucí já je Q +
  4. Vydělal obrovské jmění v bitcoinech (miliony dolarů nebo miliardy dolarů), abych mohl financovat své mise – černé operace (blackops). Než se stal populárním dostal od svého budoucího já (Q +) vnitřní znalosti, aby investoval do bitcoinů.
  5. Infiltroval a hacknul mnoho prestižních institucí, včetně AT&T, Hilton Hotels, Embassy Suites, Iron Mountain a First Data Corp.
  6. Tvrdí, že bude novým velitelem vesmírných sil
  7. Jeho vzpomínky na dětství zahrnovaly život v narkotrafikantských buňkách CIA (drop houses), které transportovaly drogy pro Kartely. https://www.azdps.gov/safety/drop-house

Jak můžeme očekávat u všech neuvěřitelných tvrzení, mnozí napadají příchod Austina Steinbarta. Austin slibuje, že v blízké budoucnosti umlčí své kritiky důkazy. Čas ukáže.

V každém případě jsou jeho videa velmi informativní, zábavná a zajímavá.

Zde je několik videí, na které byste se měli podívat, pokud jste neviděli jeho práci nebo se zajímáte o informace Qanonovy intel skupiny.

Videa:

Zdroj: https://www.ascensionwithearth.com/2020/03/meet-austinsteinbart-man-behind-qanon.html?spref=fb

Další info:

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/11/10/puvod-a-historie-q/

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/23/ctyri-funkce-informaci-od-qanon-group/

Resultado de imagen de Q military inteligence operation

Jak Austin Steinbart – operativec Hillary Clinton (a již zatčený falešný “Q”) infiltroval před dvěma lety “Veterány na Hlídce”.

Timothy Charles Holmseth dne 14. dubna 2020 ve 4:14 P.M.

Neviditelný nepřítel o kterém President Trump mluví – a vždy mluvil – je o válce PATRIOTŮ proti PEDOPHILŮM.
A je tu obrovský vývoj kupředu.
Svět zná ten příběh… Austin Steinbart, 29 let, se nedávno objevil mimo modrou a tvrdil, že byl „Q“.
Steinbart byl poté (pohodlně) zatčen FBI v Arizoně za zapojení do počítačové kriminality.


ALARM SPOILER: Epické selhání pro Deep State – Státní Mafii.

Cílem operátorů CIA / Deep State, kteří se zabývali Steinbartem, bylo zdiskreditovat hnutí „Q“ tím způsobem, aby se zdálo, že Steinbart měl duševní problémy, byl nebezpečný a zapojil se do vydírání.
Jejich již neúspěšný plán se však v určitém momentě úplně zhroutil.
Tady je důvod.


BLAHOŘEČENÁ ANONOVA ZPRÁVA
Steinbart byl zveřejněn a exponován jako infiltrátor Deep State – Státní Mafie, který se pokusil zmanipulovat a zničit organizaci zvanou Veteráni na Hlídce, která v roce 2018 odhalila tábor obchodníků s lidmi v Arizoně.
V té době navštívil tábor těchto obchodníků také Craig Sawyer, zakladatel Vets 4 Child Rescue, který procházel táborem s kameramany a ukazoval „znásilňovací stromy“ a vysvětloval mnoho podrobností, které ukazují, že tábor byl použit pro obchodování z lidmi a znásilňování.

P. př.: Ve zprávách se uvádí, že v některých oblastech poblíž hranic začali sexuální násilníci a pedofilové věšet oděv svých obětí po stromech, tzv.„stromech znásilnění“ jako trofeje.

Poté, co Sawyer hovořil s policií v Tucsonu, vše náhle a zničehonic vzal zpět a tábor byl vzápětí vybuldozerován.
Ale teď se nám to všechno hezky propojuje.

O tom, co je “rape tree – strom znásilnění”.

Kanál You-Tube s názvem The Sainted Anon dnes ukazoval videoklipy, které zveřejnili konfrontaci Michaeal Lewise Arthura Meyera, zakladatele “Vets of Patrol – Veteránů na Hlídce“, s Austinem Steinbartem, ve kterých Michael nařkl Austina z podvratných akcí vedoucí spíš k dehonestaci skupiny Veteránů na Hlídce v rámci jejich kooperace, a také propagace zinscenovaných událostí, jako je střelba zbraní během operací (aby skupina vypadala jako trapná parta magorů a podvodníků).

PROVEDENA RAZIE NA NAJATÉ GORILY STÁTNÍ MAFIE HILLARY CLINTONOVÉ
Steinbart v podstatě vytáhl stejné svinstvo, když nedávno nepravdivě prohlásil, že je „Q“ (což je ve skutečnosti je vojenská operace!).
Důkazy silně naznačují, že Steinbart spolupracuje s bývalým bodyguardem Hillary Clinton, Johna McCaina a Donalda Rumsfelda, Craigem Sawyerem, zakladatelem Vets 4 Child Rescue, a jehož podvody a lži, které vytváří spolu s dlouho známým kabalistickým podvodníkem Alexem Jonesem (jehož skutečné jméno je Bill Hicks). Více o jejich podvodech zde.

ÚNOSY DEEP STATE – STÁTNÍ MAFIE.
Důkazy naznačují, že Sawyer je zapojen do zákulisí zatčení whistleblowera od Boeingu, Fielda McConnella, 70.
McConnell, bývalý voják americké námořní pěchoty, který informoval o mezinárodním sexuálním obchodování dětí, byl v roce 2019 zatčen v Plum City ve Wisconsinu a vydán na Floridu, kde čeká na soud za porušení nařízení o cyberstalkingu.

McConnellovy „trestné činy“ byly údajně spáchány porušením „rodinného soudního příkazu“ (Deep State – Státní Mafií běžně používaný trik, který používá FALEŠNÝ SOUD porušující americkou ústavu, který nemá NEZÁVISLÝ či NEPODMÍNĚNÝ PROCES) podvodně vydaného při správním jednání v Broward County na Floridě, kde soudní správce neměl nad McConnellem (McConnell je z Wisconsinu a nezúčastnil se), pražádnou jurisdikci .
McConnell údajně porušil „řád“ [tj. – podvodně nařízený příkaz k nezákonné mlčenlivosti] během jeho vysílání You Tube z jeho ateliéru ve Wisconsinu (což je nemožné, protože You Tube je pouze pro zábavní účely).
Místní zástupce z Broward použitý ve věci McConnella se podílel na zatčení bratra údajného Parkland School Shooter a je u něj dlouhá historie stížností proti němu samotnému.

Krátce před McConnellovým zatčením poslal Sawyer McConnellovi e-mail a doporučil mu, aby přestal komunikovat s Timothy Charlesem Holmsethem (tímto spisovatelem), což McConnell odmítl. Holmseth, oceněný zpravodaj a důvěryhodný svědek FBI, objevil důkaz o mezinárodní operaci obchodování s dětmi skrze Ukrajinskou ambasádu ve Washingtonu DC a tento důkaz napomohl zatčení Jeffrey Epsteina.
Dvě on-line postavy s názvem Agent 19 a MONTAGRAPH se chlubily jejich zapojením a koordinací s (nepoctivými) donucovacími orgány a vyznaly své předchozí znalosti o McConnellově zatčení. Důkazy ukazují, že MONTAGRAPH a Agent 19 jsou spojeni se Sawyerem a dalšími osobami zapojenými do únosu McConnella.
McConnell je volný na dohodu, ale stále je to vězeň, protože nemůže opustit Floridu, má na sobě elektronický sledovací kotník a nemůže opustit dům svého syna – je mu zakázáno používat web a jeho advokát BAR musí být u telefonu, pokud s kýmkoli mluví.


Dosud…


Steinbart, který údajně ukradl lékařské záznamy hráčů NFL (Terry Bradshaw) a zveřejnil záznamy – a poté se zapojil do agresivních činů, které se zdají být vydíráním a vedly k federálním obviněním – má dodnes k dispozici telefonické rozhovory na webu – a od svého zatčení už odvysílal on-line interview.

Existují důkazy, které ukazují, že existuje (Deep State) aparát Státní Mafie známých agentů a operativců, kteří ve Spojených státech koordinují únosy mladých matek ve stylu Gestapa. Tyto důkazy vedou k mezinárodním zločinům proti lidskosti, obchodování se sexem a k velezradě, s nimiž se během této války setkává americká armáda.


Věřte mi, já jsem s High Command.

A upozornění pro všechny naivní dívky a jejich hloupé chlapce. Právě takto nenápadně funguje Deep State – Státní Mafie.