PENTAGON PEDOFIL TASK FORCE. Detailní zpráva.

přepis podrobné výpovědi z videokonference s Timothy Charlesem Holmsethem o postupu záchranářských prací, jeho osobní životní misi a všech věcech kolem PPTF – Pentagon Pedofil Task Force (jejichž velitelkou je Ivanka Trump) včetně opětovného zveřejnění světově proslulých mediálních podvodníků Kabaly – Alexe Jonese a Craiga Sawyera – rozšiřujících chaos a vytvářející lži směřující k násilnostem, na které již čekají zapečetěná obvinění.

Teď mám trochu lepší konexe, než jsem míval, takže to zase zkouším znovu.

Já jsem Timothy Charles Holmseth ze skupiny PPTF (Pentagon Pedofile Task Force), což je skupina lidí bojující proti pedofilům (p.př.: jeden z milionů případů únosu a zneužití ze strany elit zde), a mohl bych být kvůli tomuto obtěžován Facebookem, ale budu pokračovat v tom co dělám jakýmkoliv způsobem, a toto potom vyřešíme později.

Tak, možná už to funguje. Ok, takže minule jsem upozorňoval na to, že Alex Jones zkouší zase vyvolávat paniku a strach mezi lidmi, a na svých InfoWars („Alex-CNNInfoWars-Jones“)

https://cnnespanol.cnn.com/tag/infowars/

dělá tyto naprosto falešné deklarace o tom, že zveřejní jména „Q“ a jiné hovadiny.

Je to fakt nechutný odpad, ale nezávisle na tom co “velkáhuba Jones” říká, tak je třeba říci, že Alex Jones NENÍ JEHO SKUTEČNÉ JMÉNO.

Jeho skutečné jméno je BILL HICKS a je to zahraniční agent a nepřítel této země (US), a pracoval v minulosti .. – dobrá, teď začíná fungovat (o připojení)- .. společně s jiným podvodníkem od Hillary Clinton, jedním týpkem z Deep State (Státní Mafie), který se jmenuje CRAIG SAWYER,

těsně před tím, než se prezident Trump ujmul prezidentského úřadu a vydal svůj prezidentský Příkaz, kde hned ve svých prvních funkčních dnech deklaroval jasně, že ukončí všechny tyto obchody s dětmi a obrovské zneužívání lidských práv v celém světě.

A hned po té, co udělal toto, tak Alex Jones a Craig Sawyer udělali toto velké vysílání,

Opravdová tvář “Alexe CNN Jonese”, obviněného zahraničního agenta a prolhaného kabalisty propojeného z Mossadem, který si nárokuje „záchranu dětí“ a jeho stejně prolhaná vlajková loď Deep State, semito-chazarsko-vatikánský sračkomet, CNN.

kde říkali, že byly děti v klecích a tohle a támhleto, a že to nikdy nebylo ve zprávách, a jací jsou velcí veteráni v zachraňování dětí, a že půjdou a najdou ty děti .. etc… A všechno toto byla JEDNA OBROVSKÁ LEŽ. Tím chci říct, že děti byly v klecích, ale to co dělali tito dva, bylo to, že celému příběhu začali dávat vlastní děj, a z Craiga Sawyera udělali jakéhosi vůdce toho všeho. Předpokládalo se, že on byl v tomto lídr, a potom vlastně oni kontrolovali (mediální) vývoj celého příběhu.

Já jsem osobně šel po Craigu Sawyerovi a můžete si to přečíst na TimothyCharlesHolmseth.com, kde můžete vidět, že jsem jej exponoval veřejně a ve velkém stylu. Je to jen obrovský lhář a podvodník, je to přímo chlap od Hillary Clintonové a nezachránil nikdy ve svém životě ani jedno dítě, takže to všechno co říká, je jen jedna velká lež, což nakonec vyšlo najevo později a ve skutečnosti, jakmile jsem informoval minulý rok, že US námořníci zachránili 2100 dětí z podzemních tunelů, tak Craig Sawyer emitoval video, kde se snažil sugerovat, že to je všechno lež a že, nebyly v podzemních bázích žádné děti..

Takže nás to konečně zavádí do přítomnosti, tam, kde jsme.

To, co celý svět musí právě teď vědět je, že se vám snažím dát jen nějakou základní perspektivu toho, co se vlatně děje kolem vás, protože,nikdo neví ty věci, které vím já, takže zprávy můžou být velice zavádějící, protože první ze všeho, co musíš udělat, když se díváš na zprávy v tvojí televizi je VYPNOUT TO, protože to co dělají je, že vylhávají kompletně všechno. To je Deep State – Státní Mafie …

Ale, to co vidíte přátelé, ta věc s coronavirusem je zmatená, protože chápu, že jestliže by to byl útok biologickými zbraněmi, je třeba pochopit, že JSME NYNÍ VE VÁLCE. Dobří kluci jednoduše válčí s těma zlýma klukama. A ti, kteří bojují jsou Trump a jeho generálové, generál Milley. To jsou ti dobří. A to co právě probíhá, je prostě VÁLKA.

A ano, coronavirus byl biologickou zbraní, ale to co se stalo bylo, že ti dobří kluci věděli, co ti špatní udělají, a jak já tomu rozumím je to, že infektovali-kontaminovali velkou část Adrenochromu, který tihle duševně narušení satanisti a luciferíáni pijí nebo se jím injektují, aby se zdrogovali. A tento Adrenochrome pochází z mučených dětí. No a to je koneckonců to, proč vidíte aktuálně všechny z Hollywoodu, hvězdy a tak, jak najednou onemocněli nebo chytili coronavirus, je v podstatě proto, protože .. dali si prostě špatnou večeři, anebo jakoukoliv jinou cestou v jídle nebo pití.

Original: Jay Myers Documetaries Official Backup Channel

To co právě vidíte je VÁLKA a všimněte si .. budete to potřebovat. Podívejte se kolem sebe a podívejte se na zprávy. A budete slyšet o zemětřeseních ze všech koutů světa a mohli byste taky slyšet mluvit o stanech, myslím, že jeden stan je v Central Parku, ok, a vojenské lodě „Mercy“ a „Comfort“. Ok. Takže to co vidíte jsou lodě pro ty děti z podzemí.

Teď se jen vrátím trochu zpět v čase. V říjnu 2019 jsem informoval, že 2100 těchto dětí bylo nalezeno a zachráněno námořníky armády Spojených států. To tenkrát přišlo od mého zdroje z Pentagonu a já jsem věděl, že se to uskutečnilo, protože já jsem jim předal všechny detaily, takže, když k tomu došlo, video shlédlo 100.000 lidí. Ale you-tube to shodil a začal jsem dostávat výhružné dopisy co se týče mého života, ale to víte, teď taky pořád… Ok.

A takže to bylo tenkrát, a to byla pouze jedna jediná záchranná operace na záchranu unesených a mučených dětí a vynesli 2100 dětí!

A to čemu věřím, je že budou, resp. to můžete vidět na vlastní oči, že to nyní dělají v opravdu masívní škále a já myslím, .. moje intel zdroje mi říkají, že toto je ve skutečnosti, resp. se nepředpokládalo, že se to stane tak rychle, to nebyl plán. A já ..hmm .. nemůžu se pohybovat na vodě, nemůžu říkat co nevím, ale jak já tomu rozumím, to co se děje jsou velmi, velmi hrozné a významné věci, které se dějí a Ivanka Trump je ta, která teď Task Force vede.

Ivanka řekla, že: „Přinášíme těžkou ránu“. Ano, to je to co nyní dělají.

..a na každém takovém videu přímo z místa můžete vidět to samé .. vojenským protokolem těžce potlačované slzy a šok …

Takže teď, když jste viděli, myslím, že to byla aktualizace prezidenta Trumpa o coronavirusu včera (p.př.: je jich víc, ale když si je prohlédnete všechny, jsou tam postupně zástupci armády a Národní Gardy. A nezmiňuju otevřené vyhlášení války narcokartelům a obchodníkům s lidmi globálně ministrem obrany US), jak jste ji viděli, tak jak jste si mohli všimnout, že to nebylo tak, že by mluvili o coronavirusu.

Trump byl se svými generály, a to co ti říkali, byl válečný plán.

Jakýsi plán války ve které se nacházíme, s celým námořnictvem, a používáme také armádu, a mluví o tom, a když ti říkají o válce proti narkokartelům, tak jejich úloha v tomto je ..hmm.

Hele, jdu to zjednodušit tak, že vám prostě řeknu co si myslím.

Když vám říkají, že je to válka proti drogám a narkotikům, je to naprosto korektní, protože je to především válka proti ADRENOCHROMU. A Adrenochrome pochází z procesu mučení dětí.

Není k dispozici žádný popis fotky.

A nyní, byste se měli všichni připravit na to, že se budete muset učit, …. protože, část z vás pravděpodobně nebude chtít žít víc na této zemi, až se dozvíte, co těm dětem všechno dělali. Co dělali vašim dětem přímo pod vašima nohama. Dobrá, mnohým z vás neudělali nic, a většina přátel, kteří mě pravděpodobně sledují jsou probuzení jedinci a jasně, chápu to všechno, ale chci říct, že ještě dnes se naseru, když na to všechno myslím, protože já jsem to začal vytahovat na světlo před nějakými 10 lety, když jsem objevil důkaz, který vedl k zatčení Jeffrey Epsteina a černého obchodu s novorozenci a zcela malými dětmi, které se posílali skrze ukrajinskou ambasádu a začal jsem o tom mluvit už před lety a za všechno to jsem sklidil výhrůžky smrtí y nakonec mě ještě dali do vězení .. hm .. a takže, ano je to opravdu bolestivé místo, překonat tyhle sračky, a do toho spadá také toto video, které teď točím, ale musím to udělat, protože .. jen sekundu (zas změnili facebook, vůbec se mi nelíbí co s ním udělali) takže je těžké pro mě vidět mé kometáře, protože tam pořád vyskakují okna a mluví všichni dohromady. .. Trace Remington mi píše .. : .. „už jsem se vzbudila .. “.

Jo, Trace Remington se postavila sama celé té obrovské mašinérii Clintonů, a jistěže .., Clintoni.

Ona, Trace Remington totiž objevila místo, kde vyráběli dětskou pornografii pro Hillary a oni Tracey chytili do pasti a ona musela jít do vězení, takže to je to, co se nám některým dělo, už je to nějaký čas, ale v žádném případě si tady nesednu a nezačnu z toho všeho usedavě plakat. Hm ..

Ale jen chci, aby se všichni přestali zabývat informacemi Alexe Jonese. On je opravdu jen pytel plný sraček a bude zatčen, stejně jako Craig Sawyer, a všichni tihle týpci.

To nejlepší co můžu říct všem, běžte na TimothyCharlesHolmseth.com, použijte vyhledávání a objevte tam sami, co tam píšu nahoře, protože to jsem já, ten chlápek.

Jsem teď ve skupině PPTF – Pentagon Pedofile Task Force

Task Force (TF) je jednotka nebo formace vytvořená pro práci na jednom definovaném úkolu nebo činnosti. Původně použit námořnictvem Spojených států, se termín nyní chytil pro obecné použití a je standardní součást terminologie NATO. Mnoho nevojenských organizací nyní vytváří „pracovní skupiny“ nebo skupiny úkolů pro dočasné činnosti, které mohly být kdykoli prováděny výbory ad hoc (určeným účelem jednotek)

A jak vím já ty věci, které vím? Protože jsem součástí skupiny PPTF a protože já sám vím, kde jsem byl, kam jsem šel a co jsem dělal společně se zbytkem skupiny v posledních měsících.

Znovu říkám, jenom sledujte moji práci a uvidíte, kde jsem byl a uvidíte taky to co vidíte nyní, kde jsem byl, ale ..hm ..

Otázka: Zkouším jen (vzkaz od Alexandry).. Alexandra Fray říká, že „probouzí ostatní lidi“, ..

Fajn, pokračuj v tom, Alexandro, to je úžasné … Ok.

Myslím, že jsem mluvil o Jonesovi a Sawyerovi, a není to jenom Jones a Sawyer. Je to o tom, že Alex Jones se presentuje už dekády a má množství následníků a pokouší se jaksi „být lídrem všech“. Tento chlap jen chce, aby začaly nepokoje. Tenhle týpek bude uvězněn, je to zahraniční agent, je to lhář a jeho skutečné jméno je BILL HICKS. Alex Jones, ani kdyby chtěl není jeho skutečné jméno a je to starý komediant, který se propojil s jednou skupinou z rozvědky, falsifikoval své jméno a fingoval svou smrt, přičemž začal svou novou identitu jako Alex Jones. Je to jen podvodník.

Jen koukám co je tady (dívá se na obrazovku) ..

Otázka: „Co si myslíš o holce, o které Trump řekl, že ji zachránili?“.

..áá .. mám nějaký intel ohledně toho, ale nemám to potvrzené, takže nebudu to říkat, ale jsem šťastný, že jsi to řekla. Roby Elison Marsh, jsem šťastnej, že jsi to zmínila, protože znovu, to co teď vidíte je potvrzením toho, co tady říkám celou dobu. A prezident Trump o tom taky jeden den mluvil, o někom koho zachránili, a to udělali vojáci, generál Milley to udělal. Řekl, že general Milley si to vzal na starost, a byl to určitě on, kdo to udělal. Oni to berou za svou povinnost už dlouhou dobu, ale .. uvidíte, že teď to pojede .. myslím, že pravděpodobně proběhnout zatýkání, takže budete moct vidět trochu chaosu ve vaší zemi v tomto období, to uvidíte, ale když jsi …

Ale já mluvím teď o všem co jsem viděl, a já mám o mnoho lepší perspektivu, než většina osob. Protože jsem přesně uprostřed dění. A president Trump, a nekouřím mu ani mu nepotřebuju pochlebovat, tento chlap je prostě absolutně skvělý, formou, kterou je schopen zklidňovat a zmírňovat toto, tento biologický útok a celou tu formu, skrze kterou byl schopen to celé řídit až do současnosti a nesklonil hlavu ani teď .. a já říkám, ten chlap je prostě skvělý!

A vojáci, které vidíte pořád s ním? Tohle celé je VOJENSKÁ operace .. hm, vy určitě uslyšíte lidi říkat: „ale kdepak, vojáci nemůžou působit uvnitř Spojených Států“. Ale jasně, že můžou! Můžou, když se jedná o mezinárodní zločin, a to je to co skupina PPTF dělá v první řadě, protože toto byla naše původní a hlavní mise. Objevit, najít důkazy o mezinárodním obchodu a je toho tolik, co bych vám mohl říct, ale nemůžu vám to říct, prostě nemůžu, můžu vám říct, že se dívám na mapu. A já vím moc dobře kde se budou dít otřesy půdy a zemětřesení, ale jednoduše vám to říct nemůžu, protože ti špatní by se to dozvěděli taky.

Hlidejte si východní pobřeží, hlídejte si západní pobřeží a hlídejte jih, a ve skutečnosti hlídejte i sever taky, protože něco opravdu VÝZNAMNÉHO se událo a nemůžu o tom říct ani slovo. Ale, ..to není to, co všichni myslí, že je.

Toto je válka, protože vzali naše děti a přátele a je to celé jako ve starém babylónu, to se jednoduše dělo všechno přímo pod naší zemí. A všude jsou tam v podzemí komory, kde drželi děti. A to co s nima dělali bylo mučení, aby z nich tak dostali drogu, která se jmenuje Adrenochrome. A to je to, na čem tyto lidské zrůdy sviští celou cestu z Hollywoodu do Washingtonu, všechna tahle monstra. A jsme to my, kdo jsme proti nim. President Trump JE PROTI NIM.

Takže, až uslyšíte zase lidi jako Alex Jones – nebo ať je to kdo chce – jak zase zamýšlí provokovat strach a paniku a říkat vám: „kdepak, to se právě instaluje Nový Světový Řád, jasně teď nás seberou“ .. NE, NIC TAKOVÉHO SE DÍT NEBUDE, protože prezident Trump a general Milley je to nenechají udělat. Já vím co se děje. Já toho vím hodně, a jestli by se instaloval právě Nový Světový Řád, přátelé, tak by Vám to zcela určitě neukazovali, nepoučovali by vás a nehledali by žádné děti v podzemních mučírnách.

Tisíce a tisíce a tisíce, toto bude horší než … jen pomyslete, když čtete historii třeba o Auschwitzu, tak Auschwitz nebyl NIC! Auschwitz byl malý piknik ve srovnání s tím, na co jste teď právě narazili.

Otázka: ..a.. Janie Hicks: „Prezident má stejně tvarovanou postavu jako můj otec a můj otec byl lídr, silný muž a ochránce své rodiny .. a tyto věci se pořád objevují a devastují jej“ .. a tady to nemůžu tam přečíst .. „..ve své zemi“.

Ano, prezident Trump je ve skutečnosti typ opravdu velkého člověka, jestli posloucháš, jestli se díváš na jeho tiskové konference, je skoro nejvyšší ze všech tam. Nevěřím, že je tam někdo vyšší. On měří 6-3 (6 palců 3 inche), vyjma jen, když ho vidíš s Barronem, Barron je vyšší než otec.

„Podzemí“, přesně, absolutně. Takže tady přichází, jak vyhazují tunely, Remington, ano, je to díky explozím tunelů, to je to co se nyní děje na této zemi. A to co vychází z otřesů-zemetřesení, ale nejsou to zemětřesení. .. Trace Remington: „Děkuji za skupinu PPTF“. Trace Remington byla úžasným zdrojem naší jednotky, a Trace je také naše pomoc, protože když jsme byli zmatení a potřebovali jsme něco opravdového udělat, šli jsme k Trace Remingtonové.

Otázka: Lucky Charlie: „Budete někdy toto všechno povídat na veřejnosti? Vyjde to někdy v opravdových médiích?“.

Jo. Určitě se o tom dozvíte, ale měli byste nad tím přemýšlet, to je ten důvod .. Já nemám v úmyslu vám tady předhazovat nějaké makabrejské záležitosti, když vám říkám o tom, co si stejně o těch dětech ověříte. Oni nemůžou, oni nemůžou to jen tak dát ven nebo Deep State – Státní Mafie a křiklouni Nového Světového Řádu dostanou to svoje, co chtějí, protože lidé se z toho totálně zblázní.

Teď, když jsem informoval, když zachránili těch 2100 v Kalifornii, v říjnu, když jsem prováděl sledování s člověkem, kterého mě přidělil Pentagon, a on mě vyprávěl, že většina těch dětí, které našly dole byly uneseny samotnou „Službou na ochranu dětí“. To znamená, že oni neunášejí všechny tyto děti tak, že vám je vytrhne projíždějící dodávka na ulici, víte, jak je ten obecný obrázek těchto únosců, který máte v hlavě. Samosebou, že to někdy dělají i tak, ale oni úplně transformovali kompletně celý náš soudní systémv v jednu obrovkou operaci obchodu s lidmi a jenom prostě odebírají lidem děti. Oni obchodovali – unesli MĚ samotného. Deep State – Státní Mafie obchodovala s Timothyho Charlesem Homsethem, když mě uvěznili, protože to ve skutečnosti nebylo zadržení, ale únos, protože neměli absolutně žádnou ústavní autoritu k tomu, aby mě dali do soukromého vězení a mučili. Ale to udělali a to je díky tomu, co jsem věděl; proto to udělali, ale byl to obchod s bílým masem-lidmi a na to samé jsou ty tribunály, které nazývají rodinnými tribunály. V naší formě Republiky a Ústavy neexistuje nic takového jako rodinný tribunál, tohle všechno je vlastně zákon šaríja. Přemýšlejte o tom.

Rodinný tribunál? Je to jeden soudce, který dojde k rozhodnutí, že můžou vzít tvé děti daleko od tebe a dát je do nějakého Převýchovného ústavu, a potom se dítě zničehonic ztratí? Jasně, protože ty místa, jako jsou převýchovné, nápravné a jiné svěřenecké ústavy pro mladistvé jsou jednoduše součástí obrovských kanálů a uzlů obchodu s dětmi. To jsou ty hlavní místa, odkud se všechny děti ztrácejí. Od té doby jsem od toho týpka z Pentagonu věděl všechno toto, a taky jsou obchodováni obyčejní lidé z běžného vzorku populace, jako třeba vy nebo já. Můžou tě sebrat na ulici v kterémkoliv momentě, který chtějí, tihle „policejní úředníci“ jsou jen vykonavatelé jejich politiky, oni prostě pracují pro nějakou korporaci. To nejsou ústavodárná zatčení. Studujte ústavu, podívejte se, co je tam napsáno. Čím porušuješ zákon? Je to skutečně velmi málo věcí. Násilné přepadení, velezrada, takové základní věci, nechci se moc odkloňovat od tématu,

Ale tento celý svět je jedna velká operace obchodu s lidmi, který je řízen .. dobře, ve své podstatě jako pyramida na samé špici a v naší zemi, na co se chtějí soustředit je to, že vaše paláce s tribunály nejsou ve skutečnosti soudy. Podívejte se na vlajku. Je tam kolem té vlajky zlatý lem?

Oni nenásledují Ústavu, to je to co jsem se naučil, přátelé, a je to faktem, protože když se předpokládá, že já bych se měl zůčastnit soudu v Minnesotě, 26. července 2019, někteří z Vás by s tím mohli být důvěrně obeznámení, tak jsem se tam neukázal.

Co se stalo? Dali mi příkaz. Co bylo na tom příkazu dobrého? Ten příkaz byl dobrý tak na 12 až 15 mil od toho soudu, a to bylo tak všechno. Proč? Protože neměli vůbec žádnou jurisdicki to dělat. Jakto, že neměli jurisdikci? Protože já jsem požádal o důkaz jurisdikce a oni mi ho nemohli dát. Soudní budovy a paláce jsou v podstatě teď cizí plavidla na suché hrázi, takže, když jsem pokračoval v tom, že jsem se ukazoval kráčejíce pod jejich jurisdikcí, proto měli nade mnou moc, a já jako bych jel v zahraniční lodi. Ale když se nevrátím do jejich jurisdikce, oni nemají nade mnou žádnou autoritu.

A tohle všechno se už plné chápe, takže se ví, že jsou obchodování všichni, ale většina lidí, které vidíte zatčených a jsou obvinění z porušování „statutu“, to jsou falešná pravidla hry, která jsou vymyšlena advokáty, kteří jsou všichni členy Barra, jsou to zahraniční agenti. V každém případě nepůjdu v tomto moc daleko.

Jenom si buďte vědomi toho, že zatímco si tady povídáme, tak svět se mění, a to je to, co se děje.

A proto lidi blázní a zároveň také ve stejném čase tady máme válku ve velkém, zrovna teď.

Otázka: „Budou zveřejněna jména hráčů? Potřebují to.“

Ano. Já myslím, že budou vycházet veřejně, a všichni – už víte – pořád se mluví o Hillary Clinton a .. je to jako … přátelé, svět se netočí jen kolem Hillary Clinton.

Toto je globální operace proti obchodování s lidmi. Proti těm, kteří mučí děti a potom je dokonce jedí! Tihle lidé jsou luciferiáni, jsou .. Většina těchto lidí jsou nasvíceni jako lidská bytost, ale to čím ve skutečnosti jsou je pouze hostitelské tělo démonické entity. A jsou viděni jako normální osoby, jako ty, ale nemysli si, že budou taky jednat jako někdo jako ty, nebo jako někdo koho znáš nebo jako někdo koho máš rád a, že budou dělat něco jako dobro vůči tobě, či komukoliv jinému. Ne, tito lidé nemají v sobě Božího ducha a jejich tělo ovládá démoniscká bytost, a proto mučí děti, a jsou z toho nadšení, když je slyší křičet hrůzou a bolestí, a nazývají to dokonce „zvukem dítěte“ … krásná hudba křičícího dítěte ze kterého potom vypijí krev, sní ho a všichni, kteří si mysleli, že jsem blázen, když jsem říkal toto všechno, vy všichni jste teď zasraně připravení si to všechno pěkně ověřit! Jste setsakra připravení si to teď ověřit, protože podívejte se na chvíli do New Yorku. Tam začnete objevovat co jsem vám zamýšlel říci a – jak jsem řekl – toto pro mě není South Park ..Ať už je to jak chce, já už o sobě nebudu mluvit.

Otázka: „Je Pence dobrý člověk?“

Ne. Nebudu říkat nic víc o Penceovi. President ví co děla, ty věci, které nemají smysl se udělat musí, a kdybych já si tady mohl sednout a povídat vám všechno to, co vím.. Ale nemůžu vám říct všechno co vím.

To co vám můžu sdělit je, abyste zachovávali klid a nenechejte, aby velkohubí křiklouni jako Alex Jones … On je nakonec jedním z nich, tento týpek. On je hostitelským tělem, přátelé, Alex Jones je hostitelké tělo pro démona, stejně jako Craig Sawyer. Tihle lidé jsou luciferiáni, nejsou jako my.

Otázka: „Snažím se tady vydržet s dechem ve Velké Británii. Ježíš je s námi“.

To je jasná věc – to jsem přesně chtěl! – všechno toto se točí kolem Ježíše Krista.. Jejich nepřítelem je Ježíš Kristus. Jediná forma jak můžeš nad nimi vyhrát je přijmout Ježíše Krista jako tvého spasitele a založíš celý svůj život na Ježíši; všechno je to o Ježíši a on je ten, který je děsí. Já je neděsím. President Trump sám za sebe je neděsí, Ježíš Kristus, duch Ježíše Krista v nás, to je to co je děsí. A oni mají moc, proto říkám, nevykládejte si to špatně, nemyslete si, že president Trump zamává magickou hůlkou a všechno toto ze světa zmizí jen tak. Oni stavěli tyto obrovské podzemní prostory dlouho dobu .. některé z nich, z těch jeskyní, existují od samého počátku světa, od povodně, jenom jednoduše pokračují v jejich používání.

Já vím co se děje, ale to jsou jen věci, které vám prostě nemůžu tady povídat. Mým úmyslem je říci vám ČEHO si máte všímat, co pozorovat, protože jsme ve válce. Ve válce neexistuje žádný chronogram událostí, jak jistě víte, a všechno co vám mám povoleno říci je abyste se dívali pozorně na mapu a všímali si zemětřesení a otřesů půdy (p.př.: např. mapa seismografů a stránky zemetřesení. Zemětřesení se dá od povrchových otřesů na seismografu rozlišit).

Já vím co se děje, protože jsem tam byl u toho, tak to vím. Ve skupině PPTF vědí co se děje. Nemůžeme vám říci všechno to, co se děje, ale vytahují děti, vytahují děti z těchto podzemních kobek. Je pro mě velice těžké o tom mluvit, ale to je to co se děje a vy to uvidíte taky. A uřvaní lháři jako Alex Jones a Craig Sawyer, chtějí vaši pozornost od všech těchto informací odvést jinam (p.př.: tak jak je starým zvykem mediální Kabaly-Deep State). Neviděli byste zhola nic z toho, co je vám nyní umožněno vidět, kdyby „ti špatní kluci“ začali kontrolovat situaci. Jones se vás snaží přesvědčit, že všichni musí povstat, protože se implantuje a přebírá kontrolu Nový Světový Řád. Ne, tohle se vůbec neděje! Protože, kdyby se NWO právě začal instalovat a tihle přebírali kontrolu, ani byste neviděli všechny ty věci, které vidíte, částečně s těmi dětmi. Prostě byste to neviděli a taky byste neviděli naše vojáky jak jdou po narcokartelech. Ale ve skutečnosti tou drogou kterou prodávají je ADRENOCHROME.

Otázka: „Dej tam Oregon“ ..

Zmínil jsem se o Oregonu, kde jsme našli stromy ověšené botami. Můžete to vidět na na mém webu a na you-tube kanálu „The High Command“. Přijmuli jsme intel, kam máme jít. Šli jsme tam, kam nám řekli, že máme jít. A tam jsme našli to, co se předpokládalo, že bychom tam měli najít a ještě mnohem více, hned jak jsem tam příšli. Ale prostě je to tak, že předtím než vůbec otevřu ústa, mám jistý protokol rozkazů, které musím následovat, abych nějakou akci nezruinoval, aby nevyšla špatně a nezabil tak mým zaviněním někoho, zvláště pak vojáky, kteří jsou v akci.

Ale to v čem vás všechny můžu ujistit lidi, všechna ta zatýkání a ty věci, které se dějí, tak se dějí jen díky generálům, díky vojákům. Já to vím, a znám jejich jména.

Není k dispozici žádný popis fotky.