35.000 dětí zachráněno z podzemních základen Kabaly

Timothy Charles Holmseth 3. dubna 2020 v 5:25 odpoledne

35 000 dětí bylo zachráněno ze zajetí v New Yorku, Kalifornii, Floridě a Washingtonu.

V říjnu roku 2019 jsem ohlásil, že Pentagon 1 mě upozornil na to, že:

2100 DĚTÍ UVĚZNĚNÝCH V PODZEMNÍCH TUNELECH V KLECÍCH BYLO ZACHRÁNĚNO US NÁMOŘNÍKY V KALIFORNII – VĚTŠINA Z NICH, JAK SE PŘEDPOKLÁDÁ, UNESENA CPS (kabalistickými pedofilními společnostmi).

Je mnoho zachráněných dětí, které potvrzují dětské rituální oběti. A silní a inteligentní naslouchají. Slaboši a zbabělci si myslí: “.. inu. děti..”. Ale v takovém světě žijem…
Imagen
Takto vypadá “zásilka lidských otroků” v klecích, v útrobách transatlantické námořní linky
.Dokumentující video prozatím rozvědkou puštěných informací o průběhu operace..

Pentagon 1 potvrzuje, že děti jsou i nadále zachraňovány na místech, která zahrnují New York, Kalifornii, Floridu, Washington a jejich počet dramaticky vzrostl.

Pentagon 1 uvedl, že se počet zvýšil z přibližně 3 000 dětí na 35 000 a upozorňuje, že „přijde více“.

Další potvrzení průběhu operace rozvědkou je také na tomto dojemném videu od Angel Lynn.
Překlad: “Tak jo, “Bouře” je tady (název operace). Nemocniční lodě “Comfort” a “Mercy” byly poslány Trumpem do New Yorku. Teď jen potvrzuju informaci, že tyto lodě byly poslány, aby pomohly při záchraně dětí, které byly vězněny v tunelovém systému pod Central Parkem. Tyto děti se už narodili jako sexuální otroci. Ty děti jsou všechny otřesným způsobem zlomené, zničené a některé jsou záměrně zdeformované (má slzy) .. Jenom vás teď poprosím, abyste se za ty děti teď pomodlili. Já bych chtěla tuto informaci sdílet, jsou i jiné sestry, které už sdílely info, a zároveň se modlím, aby nikdo tyto operaci nezastavil, protože je tam ještě spousta dětí …”

Další zpráva od:

Jeffry Pineda Franco 2. dubna v 21:38 Včera začala záchrana dětí. PODÍVEJTE SE NA TYTO ZACHRÁNĚNÉ DĚTI, KTERÉ BYLY ZNÁSILŇOVÁNY, MUČENY A VRAŽDĚNY. Evakuace a léčení unesených dětí. Ukazují vám pouze dvě, protože je velmi pravděpodobné, že ty ostatní nejsou schopni ukázat. Pod povrchem mnoha velkých měst po celém světě (Brusel, New York, Manchester, Londýn, Vídeň, Mexiko, předpokládám Madrid, Barcelona … atd.) Jsou podzemní tunely a jeskyně, kam elity unesly a “skladovaly” miliony dětí a novorozeňat pro sexuální zneužívání nebo mučení a rituální vraždy při satanistických rituálech. Jednotky Pozemské Aliance je právě zachraňují. TYTO STANY NEJSOU PRO NEMOCNÉ CORONAVIREM, ALE JSOU PRO ZÁCHRANĚNÉ DĚTI.

Podobný tábor se zřizuje také v Madridu.

Neříkám, že lidé neumírají, ale ne tolik, jak říkají, a coronavírus byl používán jako kouřová clona, ​​kromě hromadného zatýkání vysoce postavených vrahů pedofilů, pro záchranu dětí. TOTO JE SKUTEČNÉ, Tohle se stalo, probuď se! Nemáš ponětí, co bude odhaleno … Zkoumejte: #OPERACIÓNCOVID-19 #Pizzagate #Podestaart #Lisagate #Pedogate #theblackeyeclub #Adrenochrome#QAnon #QAnonElplanparasalvarelmundo#GESARA

Proti-pedofilní jednotka Pentagonu v současnosti pomáhá americké armádě s aktivním intelem a bude i nadále hlásit další vývoj situace na svých stránkách zde.

“Organizace, které se mají STARAT o děti vlastně mají agendu PRODÁVAT děti obchodníkům” ..

Timothy Holmseth https://timothycharlesholmseth.com

Timothy Charles Holmseth

Timothy Holmseth

je oceněným zpravodajem – reportérem a investigativním novinářem. Je svědkem FBI v případu únosů dětí na národní úrovni. Na magnetofonové kazetě zachytil gangy obchodníků s dětmi, kteří byli členy CIA a FBI a diskutovali o svých operacích. Byl zaměřen těmito gangy více jak deset let. V roce 2019 se Timothy Charles Holmseth stal součástí pracovní skupiny Pentagon Pedophile Task Force. Timothy Holmseth je jediným zpravodajem, který je oprávněn nahlásit originální obsah PPTF. Mezi Timothy Holmseth a presidentem Trumpem je pouze jeden muž.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s