TVRDÉ ZÁSAHY ARMÁDY proti zločineckým kartelům a Deep State – Státním Mafiím s krytím “Covid-19”.

Kódování řeči:
virus = Deep State = Státní Mafie
domaci karantena = domaci vezeni
domaci karantena, dolozeny kontakt s coronavirem = zadrzeni a vyslech
negativni test = k priznani nedoslo, soudni proces
pozitivni test = priznani a spoluprace, neverejna poprava

SOUČASNÁ PODZEMNÍ VÁLKA A POSTUP BÍLÝCH KLOBOUKŮ [VIDEO]

V následující aktualizaci videa od zasvěcence / válečného veterrána, který se jmenuje „Gene“, si nenechte ujít odhalení plánů, které měla Kabala/ Deep State (Státní Mafie) / Ilumináti pro Američany a Kanaďany, ale také zprávu o pokroku v podzemních válkách, ve kterých nyní americká armáda bojuje.
Pokud se v tomto tématu nevyznáte, bude vás to pravděpodobně šokovat, ale věřím, že tento intel-info je podle jiných zdrojů velmi přesné.
Prezident Trump a americká armáda se postupně dostali právě včas, aby shrábli volby v roce 2016, aby tak zabránili Hillary Clintonové a jejímu sio-nacistickému vládnímu gangu v dalčí invazi do oválné kanceláře. Pokud by se to stalo, právě teď bychom žili realitu velmi, velmi odlišnou.
Až si poslechnete “Gena”, budete chtít rozhodně zajistit, aby byl prezident Trump znovu zvolen. Alternativa totiž znamená konec života, tak jak jej známe.

PŘESUNY TĚŽKÉ BOJOVÉ TECHNIKY HLÁŠENÉ Z CELÉHO SVĚTA

Zásah proti Kabale ve Venezuele.

Rozhovor s americkým ministrem obrany Markem Esperem o zdravotní mobilizaci americké armády v boji proti epidemii Covid-19.

Defense Sec. Mark Esper on mobilizing the U.S. military to fight COVID-19

Americká armáda se připravuje na boj proti novému koronaviru, který se rychle šíří napříč americkými státy. Do plánů patří rozmístění nemocničních lodí v případě přetížení nemocnic, přidělení kritických zdravotnických potřeb a výzkum ve vojenských laboratořích o vývoji léčby a očkování. Judy Woodruffová hovoří s ministrem obrany Markem Esperem o tomto úsilí a udržuje členy služby v bezpečí.

Judy Woodruff:
A nyní se obracíme k úloze americké vojenské a obranné komunity v boji proti COVID-19. Pozdě odpoledne jsem mluvila s ministrem obrany Markem Esperem, který byl v Pentagonu.
Pane tajemníku, moc vám děkuji, že jste se k nám připojil.
Začněme s COVID-19. Říká se nám, že se armáda připravuje, posílá nemocniční loď, každou na každé pobřeží, poskytující nemocniční lůžka na zemi, dále masky a další materiál.
To je hodně. Bude to stačit?
MO Mark Esper:
Myslím, že ano, Judy. Do toho vkládáme veškeré úsilí.
Jak jste uvedli, poskytujeme státní pracovní síly, poskytujeme zdravotnické vybavení a spotřební materiál. Chystáme se odeslat naše nemocniční lodě, jednu na východní pobřeží, druhou na západní pobřeží. Přispíváme k úsilí prostřednictvím našich vojenských výzkumných laboratoří, kde intenzivně pracujeme jak na vakcíně, tak na léčivech.
Děláme tedy vše pro to, abychom s tímto úsilím pomohli a pomohli chránit americký lid.
Judy Woodruff:
Pane ministře, na vojenských lodích chápeme, že budou používány k řešení vážně nemocných pacientů z nemocnic, takže pozemní nemocnice budou pracovat s pacienty COVID-19. Je to správně?
MO Mark Esper:
Ano, je to tak trochu pravda.
Účelem těchto lodí je samozřejmě válečné použití. Jsou tedy připraveny zvládnout traumatické pacienty. Takže pomyslete na lidi s poraněním hlavy, tržné rány, zlomené kosti, a těmito typy věcí.
Podle toho, jak jsou lodě konfigurovány, nejsou zkonstruovány tak, aby zvládly pacienty s infekčním onemocněním. Můžeme tedy udělat, že můžeme zatáhnout loď do přístavu, zadokovat a dokážeme pomoci buď vyzvednout pacienty s traumatem z místní nemocnice, čímž uvolníme prostor pro pacienty s COVID-1, nebo můžeme pomoci s přebytkem pacientů s traumatem v zotavení, kteří by vyšli z nemocnice, a opět znovu uvolnili prostor pro postele, aby se mohli do těchto místností umístit infekční a infikovaní pacienti.
Judy Woodruff:
Záložní síly, pane tajemníku, řekl jste, že jste se pokusili vyhnout tomu, abyste je povolali do té míry, že by to poškodilo jakoukoli zásadní roli, kterou hrají v jejich komunitě.
Jak na to tedy myslíte, pokud jde o použití sil aktivní služby vs. rezerv a o tom, jak je povolat?
MO Mark Esper:
Nejprve je důležité si uvědomit, že 29 států nyní aktivovalo Národní gardu.
Národní garda je velmi schopnou silou. Sloužil jsem v Národní gardě mnoho let, takže vím, co mohou udělat. A co jsem řekl ohledně záložáků je toto. Když se podíváme na aktivaci, ať už jde o nemocniční lodě nebo naše polní nemocnice, jednou z výzev, kterým čelíme, je to, že mnoho lékařských odborníků, kteří by tyto nemocnice pracovali, by mohlo pocházelo z rezerv.
Musíme proto být velmi vědomí a velmi opatrní, abychom se ujistili, že nevytahujeme potřebné zdravotnické osobnosti, profesionály z civilní role, která je potřebná, a uvedeme je do vojenské role a nasadíme je někde jinde.
Judy Woodruff:
A jak si myslíte o Národní gardě, je nám řečeno, že vedoucí gardy říká, že by neměla být rychle znárodněna.
Mohla by se však situace stát tak vážná, že by k tomu muselo dojít?
MO Mark Esper:
Ne – nevidíme ani potřebu federalizovat Národní gardu.
To znamená, že bychom je nakonec vytáhli na národní bázi. Myslím, že nejlepší využití gardy jea přesně to co právě teď dělá. A to funguje v tom, čemu říkáme status hlavy 32 pro guvernéry svých států, a pak se vypořádává s výzvami, které musí guvernér řešit na státní a místní úrovni.
Podle potřeby je můžeme vždy doplnit o jednotky Federálního rezervního systému nebo jednotky aktivních složek. Ale opět to není v tuto chvíli na rýsovacím prkně.
Judy Woodruff:
A jaká je v současné době hlavní role pro jednotky s aktivním nasazením v USA?
MO Mark Esper:
Rád bych řekl a rád bych připomněl americkému lidu, ne-li ho ujistil, že armáda Spojených států zůstává připravená a schopná chránit zemi a hájit naše zájmy v zahraničí.
A právě teď je to naše hlavní poslání. Máme také všechny tyto další schopnosti, které jsem zmínil dopředu, že poskytujeme prostředky ke zdolání COVID-19. To opět zahrnuje vše od vojenského výzkumu vakcín, terapeutik, poskytování vojenského, zdravotnického vybavení z našich strategických zásob, zpřístupňování lékařských profesionálů a pomoci všem, kterým stát pomoci může.

Image
A začíná postupná aplikace agendy GESARA 🙂
Na obrázku může být: one or more people a text