PRVNÍ ZPRÁVY o záchraně dětí z podzemí NY a LA.

Zveřejnění operace: „Záchrana“

Intel Alert
2. dubna 2020

Zvěsti naznačují, že nemocniční lodě “Comfort” a “Mercy” jsou skrytě používány k péči o záchranáněné lidi, kteří byli vězněni obchodníky s lidmi.

Pokud je to pravda, příplutí „Comfort“ a „Mercy“ je právě načasován s měsícem Národní prevence proti zneužívání dětí (duben), který prezident Trump vyhlásil v roce 2017.

https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/president-donald-j-trump-proclaims-april-2017-national-child-abuse-prevention-month/

Je možné, že Aliance Země zahájila masové záchranné operace pro oběti obchodování s lidmi, zatímco veřejnost zůstala během karantény uvnitř.

“může mi někdo vysvětlit, proč jsou na USNS Comfort dětské inkubátory? Oni přeci říkali, že neočekávají Matky .. tam bude jiný důvod. Vzal jsem jen fotku obrazovky z videa uvniř nemocniční lodi. Co myslíte?Obchodování s lidmi je jedním ze zdrojů příjmů Deep State – Státní Mafie – Kabaly.

https://timothycharlesholmseth.com/


Zdroje tvrdí, že brzy dojde k celonárodnímu odstavení telefonu a internetu, což může znamenat začátek hromadného zatýkání.

Mezitím je ze všech platforem sociálních médií, před jejich vypnutím, odebrána cenzura.

Pouze systém nouzového vysílání (EMS – Emergency Broadcast System) zůstane během tohoto vypnutí sítí aktivní.

Očekává se, že hromadné zatýkání bude trvat 3 dny a aktualizace budou poskytovány prostřednictvím systému nouzového vysílání.

Zdroje také tvrdí, že pandemie CoVid-19 bude použita ke spuštění globálního ekonomického Resetu.

Přechod v tomto smyslu již začal.

Jakmile bude tento přechod ukončen, očekává zavedení nového finančního systému (QFS -jeho plné (!) zavedení bude trvat 2 roky) a jakmile bude zaveden nový finanční systém – začne se dlouho očekávaná událost vyplácení a směn (p.př.: tady se myslí, začátek fungování nového bankovního-finančního systému, a to bude mít každá země asi jinak …od 12. dubna někdy do června; taktéž avizováno Trumpem, jako definitivní “konec CV”)

(p.př.: bylo již odtajněno, že proces GCR/RV (Resetu a Revalvace) bude přímo paralelní hromadným zatýkáním a soudům; oba procesy se spustí stejně)

“Trump nemusí být hrdina, kterého chcete, ale je to hrdina, kterého máte.” – David Wilcock

Ze Tmy a do Světla.

Organization With Utah Roots Frees Children From Sex ...

Pedofilní váleční zajatci ?

V tweetu od dr. Russella McGregora jsou možná důkazy o zatýkání satanistů z Deep State …

Tweet od dr. McGregora …

„Americká armáda nám vlastně ukazuje “válečného zajatce” Státní Mafie – Deep State (p.př.: v tomto případě asi satanistku) jako prvního „pacienta“ uvnitř stanů v Central Parku (NYC) … Zadržená při osvobozovacích operacích D.U.M.B.s (Hluboké podzemní vojenské základny) .. .Zpráva přijata.”

Jeho tweet obsahuje fotomontáž. Uvnitř jednoho ze stanů je obrázek lékařské osoby, která mluví s pacientem. Jedinou částí pacienta, která je na fotografii viditelná, je jedna ruka, na které je vidět výrazný červený prsten. Další fotografie na sestřihu jsou podezřelí z hlubinných satanistů, kteří nosí podobné výrazné červené prsteny.

Dr. McGregor vytáhl hlavní fotografii „pacienta“ z oficiálního twitter účtu Mt. Sinai Health System Twitter

Možný scénář …

Bílé stany v Central Parku v New Yorku slouží k procesům se satanisty Státní Mafie – Deep State, když jsou odstraněni z podzemních základen.

Dvě bílé námořní nemocniční lodě – „Comfort“ v New Yorku a „Mercy“ v Los Angeles – se starají o oběti obchodování s lidmi, které byly zachráněny z těch samých (NY + LA) podzemních základen.

Zdá se, že masívní vojenská operace na zatýkání satanistů právě probíhá – což potvrzuje, že dva kódované signály prezidenta (Q) „Rig for Red“ a „Green Castle“ byly přesné.

Různé zpravodajské zdroje spekulují o tom, že TŘI DNY TEMNOTY (vypnutí internetu) by mohly být spíše „vedlejším“ odstavením na rozdíl od úplného vypnutí na celostátní úrovni. Armáda by mohla zavřít internet pouze v oblastech země, ve které operuje, kvůli zatýkáním.

Nyní se vše pohybuje velmi rychle. Je snadné si představit, že do Velikonoc bude dosaženo významných výsledků. Přesně jak slíbil prezident Trump.

Kam jdeme Jeden jdeme Všichni.
Láska a světlo
Sierra (NZ)

Infiltrace místo invaze. Vyžaduje to jistou změnu pohledu, změnu taktiky, a změnu v misi — vládou, lidmi, každým obchodníkem nebo dělnickým vůdcem, a každým sdělovacím prostředkem. Protože jsme v naprostém protikladu k nemilosrdném a bezohledném světovému monolitickému utajování, které počítá s expandující sférou vlivu — v infiltraci místo invaze, v podvracení namísto voleb, v zastrašování namísto svobodného výběru, nočními guerrillami namísto denní armádou. Je to systém, který rekrutoval obrovský počet lidí a materiální zdroje do vystavění pevné sítě, vysoce účinného mechanismu, který kombinuje armádu, diplomacii, rozvědku, hospodářství, vědu a politické operace.

Jsou děti zachráněny? Modleme se, aby to byla pravda – Sierra (NZ)

Středa, 1. dubna 2020

Tweet od registrované zdravotní sestry představuje přesvědčivý důkaz, že lodě „Mercy“ a „Comfort“ NEJSOU „nemocnicemi určenými k pomoci přetíženým nemocnicím s pacienty bez virů“.

Místo toho je možné, že se lodě používají k záchraně tisíců žen a dětí „ze skladů“ obchodníků s lidským sexem a orgány z podzemních základen satanistů …

“To je TPN, aka fatpack.
VÝŽIVA!
Žádné větrání.
Žádná antibiotika.
Žádné srdeční kapky. POUZE výživa a tekutiny. Toto je člověk, který byl vystaven hladovění. Věřím, že ty děti vytahují z tunelů, zatímco my tady mluvíme. “

Její tweet je ověřen dalšími dvěma registrovanými sestrami …

LSMiller
„Jsem RD (registrovaný dietolog). Ověřeno.“

Nostrathomas
„RN tady. Ta taška obsahuje lipidy a je TPN (Total Parenteral Nutrition) … to je jisté. “

Přejděte dále dolů na zdroj Twitter – I ET 17 znovu tweetoval příspěvek Anon (podívejte se na fialové pozadí). Anon představuje jejich srdcervoucí reakci na možnost, že ženy a dětské oběti obchodování s lidmi jsou konečně zachráněny.

Jsem si jistý, že se Válečníci Světla dokážou ztotožnit s Anonem. Existuje neskutečná kombinace pocitů – nadšení, že jsou oběti zachráněny, a absolutně zlomené srdce nad tím, co si musely vytrpět. Je pro nás absolutně nemožné si představit, co tito nejnevinnější členové lidstva vydrželi.

V nadcházejících týdnech budou z lidských slz prolité celé oceány …

Poslední tisková konference prezidenta Trumpa ukazuje, že má na mysli podnik. Byl obklopen jeho Velkými Zbraněmi – jeho nejvýznamnějšími vojenskými generály – a jeho jazyk byl o VÁLCE.

Celá americká armáda je nyní oficiálně ve válce proti globálním drogovým kartelům.

Tyto drogové kartely jsou finanční rukou satanistů Deep State – Státních Mafií.

Zdá se, že probíhá masivní vojenská operace, která má dva hroty. Existuje veřejná operace, při níž armáda veřejně a viditelně likviduje drogové kartely Deep State. A existuje skrytá operace na záchranu obětí obchodování s lidmi z podzemních tunelů a zničení těchto základen Deep State – Státní Mafie.

Mezitím jsou miliony lidí doma uzamčeny, v bezpečí před jakýmkoli posledním pokusem Deep State o odvetu.

Prosím, modlete se za prezidenta Trumpa. Modlete se za celý tým Aliance – od nejvyšších generálů až po pěšáky. Dlužíme naše životy a naší klidnou a bohatou budoucnost těmto nádherným statečným lidem.

Q často říká: ‘Dark to Light’. A to se právě teď DĚJE..

Nakonec se prosím modlete za oběti obchodování s lidmi, které jsou zachráněny.

Bůh s nimi.

——————-

V posledních hodinách jsme byli svědky zpráv od uživatelů na Twitteru o záchranných akcích, které vláda zjevně nepotvrdila, a ještě méně masové sdělovací prostředky.

Tyto záchranné akce, které se zdají být obrovskou záchrannou operací pro lovené děti – oběti pedofilů, týrání a satanistických rituálů, které jsou zachraňovány speciálními jednotkami z podzemních základen, hlavně v oblastech států Kalifornie (Los Angeles, San Francisco) a New York (New York City).

Nejprve jsme zjistili z tweetu od Roba Countse (jednoho z hostitelů kanálu YouTube Edge Of Wonder) z následujícího Tweetu:

@ markrob245401: “Poslouchejte zdravotní sestru, která zmiňuje děti uložené v New Yorku Heath Motley”

Tento tweet z @ markrob245401 obsahuje zvuk nahraný do SoundCloud od Heath Motley, který spojil dva pohledy na věc.

První je od ženy, která vypráví, co viděla přítelkyně její matky a pracuje v Central Parku v New Yorku jako dobrovolnice ve vojenských nemocnicích:

Ano, dobře …

Je kamarádkou mé mámy, je zdravotní sestrou, má 69 let a dobrovolně se účastnila Dobrého Samaritána a poslali ji ze Severní Karolíny do New Yorku.

Takže zřejmě pracuje v M.A.S.H. (Mobilní armádní chirurgické nemocnici) v Central Parku a já nevím všechny podrobnosti o tom, co řekla mé matce, nevím, jestli je to víc než to, co jsem vám již řekla, ale ona řekla, že ty záležitosti s dětmi jsou skutečné a musím vám říct … je to hrozné, opravdu děsivé..

Děti byly unášený (také, mimo jiné) za účelem lovu v přírodě. Kdo si dítě ulovil, mohl si s ním dělat co se mu zlíbí. Zábava elit.

A řekla, prosím, modlete se za ty děti a zdravotnický personál, který se o všechno stará.

Ale je to v Central Parku, pokud vím, a tunely na mapách, které jsem kdy…. “

V tu chvíli je bohužel zvuk prvního svědectví přerušen a pak začne další zvuk, tentokrát vyprávěný hlasem jednoho muže …

“Kámo, znám někoho osobně a jeho přítelkyně je zdravotní sestra a ona zná jiné zdravotní sestry a je v kontaktu s jednou ze zdravotních sester, která je v Central Parku, a řekla mu, že zachraňují děti, které byly těžce zraněny. Stejně jako v situaci, kdy byli sexuální otroci od narození, a někteří jsou zdeformovaní.

Ale je si stoprocentně jistá, že důvěřuje svému příteli a já ji osobně znám, takže nejde o informace z čtvrté ruky, jsou z druhé ruky. Ale říká, že záchranná operace byla zahájena, a to jsou lodě, které jsou určeny právě na ni … “

EDegBNdVAAAom0B.jpg
Děti osvobozené z podzemních D.U.M.B. základen Kabaly při minulých akcích speciálních jednotek, Jsou zde drženy jako “zvířecí obchodní artikl” v klecích.

Jak bylo uvedeno výše, toto ještě nebylo potvrzeno, ale mysleli jsme si, že je důležité se o něj podělit, protože se shoduje s názory některých uživatelů Twitteru, které jsme již zmínili v našich videích YouTube; že zřejmě vojenské nemocnice lodě Mercy (milosrdenství) a Comfort (pohodlí, útěcha, úleva) by byly použity pro tisíce, možná desetitisíce zachráněných dětí ze sítí pro obchodování s lidmi.

Musíme si také uvědomit, že jak ve městech Los Angeles (v Kalifornii), tak v New Yorku (New York), existují tunely, které bývaly používány pro tento typ obchodování s lidmi, o čemž všem svědčí velmi rozsáhlé vyšetřovací spisy FBI: https://vault.fbi.gov/the-finders/the-finders-part-01-of-03/view

Zdroj : https://divulgaciontotal.com/w/?p=8670