MASOVÁ ZATÝKÁNÍ KABALY A RESET SVĚTOVÝCH MĚN.

Poznámka od Judy: Na dnešní nedělní konferenci 29. března, když se mluvilo o ekonomice, řekl prezident Trump, že „dokončují nový plán a strategii začátkem tohoto týdne a oznámí podrobnosti v úterý“ – stejné úterý 31. března, kdy je konečný termín Světového soudního dvora, který dostal Trump na zveřejnění a uvedení RV-revalvace na veřejnost, lidem a stejné úterý. 31. března, kdy Fleming řekl, že dostaneme 800 # k nastavení našich schůzek.

Minulý týden, poté, co utrpěl nejhorší krach na burze od roku 1987, se pokusil americký Federální rezervní systém vstoupit do globálního finančního systému s biliony svých fiat amerických dolarů, aby zmírnil napjaté kapitálové trhy. Největší akce od finanční krize v roce 2008, kterou provedly tři městské státy globálního měnového systému – US Inc. ve Washingtonu DC, Londýn královny Alžběty a Vatikan papeže Francise, spolu s centrálními bankéři, jako jsou Rothchildové a Rockefellerové, nezafungovala.

Během této světové finanční krize, která nastala v roce 2008 byla vytvořena BRICS Alliance (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika), aby přehodnotila měny všech 209 zemí podle jejich přírodních zdrojů. Jejich cílem bylo zbavit svět fiat amerického dolaru a navrátit zpět suverenitu 209 zemím celého světa prostřednictvím Zlatého Standardu. Podívej na Válečné Hrady:

Nedávná Krvavá březnová burzovní lázeň znamená pro celou Alianci BRICS, jasnou sklizeň plodů jejich práce.

Podívejme na příklady:

1. Začátkem minulého týdne se hlavní rezervní měna světa, fiat americký dolar, stala zlatem podloženou měnou.

2. Ve čtvrtek 26. března nebo pátek 27. března byla kompletní kontrola soukromého Federálního rezervního systému převzata „The People“ a začala jeho integrace do nového ministerstva financí se sídlem poblíž Rena v Nevadě. Lidé konečně vyhráli velkou a dlouhou Revoluci – Válku a stali se tak naprosto nezávislými na jakýchkoliv cizích mocnostech a jejich kontrole.

3. Ráno v pátek 27. března byly do bankovních obrazovek uzamčeny nové měnové kurzy 209 suverénních zemí.

4. V pátek 27. března odpoledne prezident Trump podepsal Stimulus Bill, který byl zahájen kvůli pandemii viru Corona (o které se říká, že byl způsoben krachem burzy, i když ve skutečnosti byl výsledkem pádu amerického dolaru). Jde o síly, které by začaly uvolňovat likviditu pro globální měnový Reset.

5. Kdykoli od nynějška do úterý. 31. března se očekávalo, že se držitelům zimů a měn začne s výplatami a směnou na smluvních sazbách ve speciálně zřízených výkupních střediscích, přičemž jmenování se uskuteční voláním určitých 800 # s. Vykoupení zimů bylo prioritou, protože do systému vytvořilo likviditu.

6. Tři dny temnoty, kdy by internet a telefony mohly být velmi pravděpodobně vypnuty (je avízováno všemi zdroji Resistence-Aliance), by mohly nastat 7. – 9. Dubna a skončily by na Velký pátek 10. dubna. Veškerá komunikace by probíhala prostřednictvím systému nouzového vysílání – Emergency Broadcast System (EBS). Viz #B níže.

7. V středu 15. dubna by si veřejnost už mohla vyměňovat cizí měny v bankách za použití nových devizových kurzů Forex.

BRIEFING NOVINEK – VELKÁ PANDEMIE

David Wilcox:

Nové brífinky, restituce a komplexnější obraz!

Wilcox informuje, že má pět zdrojů, kteří říkali, že budou 3 dny tmy (“rádiového ticha”) bez internetu nebo telefonů, přičemž veškerá komunikace bude blokována s výjimkou volání 911 – záchranných linek. K těmto třem dnům by mělo dojítt kdykoli od pondělí 30. března do Velkého pátku 10. dubna – ale nejpravděpodobněji to bude 7. až 9. dubna, a skončí to Velkým pátkem 10. dubna. Systém nouzového vysílání (EBS – Emergency Broadcast System), který je vynucován na základě zákona RICO, a nikoli Stanného Práva, varuje lidi, aby zůstali doma.

Během této doby bude odpečetěno víc jak 150 000+ zapečetěných obvinění.

Trump by mohl povolat přes 1 milion záložáků a jiných vojenských jednotek. Veřejnosti by nebylo sděleno, že by docházelo k hromadným zatýkáním. Trump by tweetnul: „Bouře je nad námi.“

Q: „Obrovitost toho, co přijde, šokuje svět.“

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/restored-republic-via-gcr-as-of-march_30.html

Corona-Virus 2020 SE STAL KRYCÍ OPERACÍ ALIANCE.

Krok za krokem / od Eda

Na 8kun bylo nalezeno:

Dostaňte civilisty a děti z ulic, mimo školy a mimo veřejné akce. To zabrání kabale v masovém zabíjení pro rozptýlení pozornosti nebo pomstu.

Karanténa poskytuje krytí pro hromadná zatýkání. Sebe – karanténa je kódové označení zadržení-uvěznění světového lídrem, hollywoodské celebrity, což je také vidět na hromadných rezignacích velkého množství CEOs (2019; 2020).

virus = Deep State (Státní Mafie)
domaci karantena = domaci vezeni
domaci karantena,dolozeny kontakt s coronavirem=zadrzeni a vyslech
negativni test = k priznani nedoslo, soudni proces
pozitivni test = priznani a spoluprace, neverejna poprava
Uz vidite proc meli vsichni strach o T.Hankse?

Uzavření letišť a hranic = není žádná možnost úniku pro Kabalu. (Zemětřesení v Glen Falls, NY ničí zbývající úkryty a raketoplány v hlubokých podzemních vojenských základnách, DUMP-Deep Underground Military Base.)

Zadržují/popravují loutky a celebrity Kabaly velmi rychle, aniž by museli zveřejňovat red-pilulky pravdy veřejnosti. To může přijít kdykoliv později, až se prach usadí.

0% daň ze mzdy, prodloužit lhůtu 4/15 pro podání daně z příjmu k restrukturalizaci IRS. Zručit daně stejně jako zrušit federální daň, kteréžto stejně byly všechny jen dalšími příjmy Kabaly.

Operace hloubkového čištění bažin je maskována jako reakce na Veřejné Zdraví a Bezpečnost.

Iniciály Donalda J. Trumpa = DJT = 4/10/20 (možné koncové datum pro další vlnu, tj.; GCR)

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/opdis-earth-alliances-possible.html

DOKLADY O MASMEDIÁLNÍCH LŽÍCH.

Zdroj: Dinar Chronicles | Autor: Sierra (NZ)

v alternativních médiích se objevují Video záběry velkých prázdných městských nemocnic a prázdných středisek pro testování virů – jako finální odhalení masmediálních historek a masáží o přetékajících nemocnicích a stresovaných zaměstnancích. Použijte prosím vaše vlastní schopnosti rozlišování ohledně následujících materiálů …

Přejděte dolů na Twitter kanálu I ET 17 …

Podívejte se na tweet od De Anna Lorraine s obrázky dvou nemocnic v Los Angeles. Tyto „válečné zóny“, jak je popsáno v tomto MSM, se jeví tiché a prázdné.

Posouvejte se dolů, dokud nenajdete pípání videa od Hail To The Chief. Video obsahuje irskou ženu, která prochází velkým prázdným stanem na testování Coronavirů. Říká, že to vypadá opuštěně. Říká: „To všechno JE SHOW.“

Pokračujte rolováním dolů, dokud nenajdete video od Franka Pasemanna MdB (hledejte německou vlajku). Frank prochází velkou berlínskou nemocnicí, která se zdá být úplně prázdná. Poukazuje na znamení na židlích v čekárně a žádá lidi, aby kvůli viru neseděli blízko sebe. ALE – bez lidí. Opuštěný.

Něco je jasně v nepořádku.

Pokračujte v procházení kanálu I ET 17 na Twitteru a uvidíte tento tweet od něj …

„Vrchol úmrtnosti pravděpodobně zasáhne za 2 týdny – POTUS. Dva týdny od dnešního dne je Velikonoční neděle. 2 dny před plánem je 4/10/20. “

To vše má vzhled řízené operace. Můžeme jen hádat, co se děje za scénami.

Nyní, abychom úplně změnili předmět – a je to fascinující. Pokud se posunete zpět nahoru na Twitteru I ET 17, uvidíte tweet od Stevea Brauna. Je vybaven videem POTUS mluvícím na virové tiskové konferenci. Jak říká Steve, jak to, že nikdo nezachytil toto VELMI podivné prohlášení POTUSe? Poslouchal jsem to třikrát, abych si byl naprosto jistý. To jsem slyšel …

“Někdo mi dnes řekl, že to nebylo v tomto konkrétním světě, nevěděli, že máme tolik zemí.” (Prezident Trump)

Ano vskutku. Prezident Trump právě proklouzl (s poznámkou) v nějakém (zakonspirovaném pro neznalé) měkkém odhalení o existenci mimo planetárního života. Jen do toho POTUS!

Konečně, zde je zajímavé vlákno od nováčka na Twitteru, Christy Hope. Její debut na Twitteru považuji za vynikající. Má teorii – a je to úžasná teorie -, že dvě nemocniční lodě, Mercy a Comfort, jsou ve skutečnosti pro tisíce žen a dětí, které jsou Aliancí v současné době zachráněny před obchodováním se sexem.

To by způsobilo, že výlet prezidenta Trumpa do Virginie vyprovodit loď Comfort – a „políbkem na rozloučenou“ – velmi dojímavý.

Zde je vlákno – napište, prosím, svůj vlastní závěr …

Každý den přináší do puzzle další vzrušující kousíček. Budeme někdy vůbec znát celý příběh osvobození lidstva? Doufám. Ráda bych to viděla a chápala tak celý obraz, když už jsme skoro na konci té úžasné cesty.

Kam jde Jeden, Tam jdeme Všichni.

Lásku a Světlo Sierra (NZ)

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/evidence-of-mainstream-media-lies.html

THE “HOSPITAL” SHIPS.

Zdroj: Dinar Chronicles | Autor: Sierra (NZ)

Existuje excelentní tweet o dvou velkých námořních „nemocničních“ lodích určených pro Los Angeles a NYC. Zajímavé je, že tyto destinace jsou dvěma hlavními horkými místy – ohnisky z hlediska aktivity Deep State v US …

https://thehill.com/policy/defense/489020-navy-hospital-ship-deploying-monday-to-los-angeles

Q Anonovi mariňáci pustili několik tweetů o lodích …

„Jména těchto dvou obrovských lodí jsou “MERCY (Milosrdenství) a COMFORT (Pohodlí). Jsou zrcadlovými protiklady PAIN (Bolesti) a PUNISHMENT (Tvrdý trest) … Protože „tito lidé jsou nemocní“, a Státní Mafie (Deep State) bude jednoduše odtransportován na těchto lodích.“

Přesně tak. Všichni věří, že jsou to nemocniční lodě, a Q vždy říká: „TITO LIDÉ JSOU NEMOCNÍ“. Jaká úžasná obrovská ironie a vskutku mistrovská tajná operace pro transport všech satanistů na GITMO.

I ET 17 tweety …

“Velká loď „Comfort“ míří na Manhattan.” Trump to chce vidět. Oslavte to. A “polibek na rozloučenou” …

Trump ke Státním Mafiím (Deep State):

“Uklidňující polibek na rozloučenou.”

Q několikrát řekl: „Sledujte vodu“. Tato věta by konečně mohla vyjít jako jasná indikace sama o sobě. Pokud tyto velké lodě zamíří na GITMO, my, bojovníci světla VÍME, že hra je pro všechny členy Státních Mafií aka Deep State (GLOBÁLNĚ!) definitivně u konce.

Obrázek banneru Generala Flynna na Twitteru se změnil. Vlastně ve skutečnosti netweetuje, ale používá svůj bannerový obrázek k odesílání kódovaných zpráv Qanonům. Na jeho novém obrázku je žlutá bouřlivá obloha, jako by bouře měla brzy přejít.

Někteří Qanoni zmiňujíí, že 10 DNÍ TEMNOTY by mohla být metafora toho jak napadnout internet / média a vypnout je. Upřímně si nejsem jistá, co by to mohlo být. Všechno, co vím, je, že mnoho kanálů zmiňovalo v průběhu let Deset dní temnoty, a Q o tom navíc zveřejnil příspěvek.

Proto se může něco stát.

Zdá se, že situace v USA směřuje k uzavření médií. Běžná média hrozí, že přestanou vysílat každodenní briefingy prezidenta Trumpa o virech. Proč? Protože všem Američanům je zřejmé, že POTUS dělá skvělou práci při řešení této krize. A to NENÍ v souladu s příběhem, který mají Demokrati a jejich zpuchřelé a zkorumpované mediální sračkomety.

Hlavně to otevírá cestu, jak může prezident Trump komunikovat s Američany (a možná se zbytkem světa) prostřednictvím Systému Nouzového Vysílání (nebo Výzev). Novozélanďané jsou již kvůli našemu uzamčení připojeni k našemu vlastnímu systému nouzového varování.

Je to takto úplně stejně na celém světě.

Prezident Trump je jasně klidný a sebevědomý – a během svého každodenního briefingu se jen málo pokouší o sociální distanc. Je tak klidný a utěšující, že při nedávném briefingu ukázal jedno ze svých nejlepších Q vzdušných znaků. Jdeme do to ho, POTUS!

Qanon s očima orla zjistil, že 12. dubna 2020 je

„Globální den ukončení sexuálního zneužívání dětí“.

To má zajímavé spojení se slovy prezidenta Trumpa o opětovném otevření země na Velikonoce …

POTUS: „Je to velmi důležitý den také z jiných důvodů, ale já z toho udělám důležitý den pro tento důvod také. Byl bych opravdu velmi rád, mít zemi zpřístupněnou a pouze těšící se na Velikonoce.“

Reportér: „To je 12. dubna. Budeme se tedy dívat (p.př.: na vodu 🙂 a uvidíme, co se stane. “

POTUS: ‘Dobrá.’

Nakonec St Germain může otevřít svůj obrovský Trust pouze dvakrát ročně – Vánoce a Velikonoce. Hmmm.

Přátelé v USA hlásí problémy s internetem, a kupodivu jsem také dnes měl problémy. Videa fungují na Twitteru, ale mnoho fotografií se nezobrazuje. Jsou to náročné (ale velmi vzrušující) časy. Musíme zůstat flexibilní a pozitivní každý den.

Vše je v pořádku!

Kam jde Jeden jdeme Všichni.

Lásku a Světlo

Sierra (NZ)

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/the-hospital-ships-sierra-nz.html

10 DNÍ TEMNOTY

nebude zahrnovat žádná sociální média ani internet.

Bude zde elektřina, ale žádná televize ani rádio.

Žádné noviny se nevytisknou.

Armáda každé země je uzavře.

19) POUZE #POTUS bude mít dostupnou metodu, jak dosáhnout veřejné WW během 10 dní temnoty, a to prostřednictvím systému nouzového vysílání.

Každá vojenská WW to předá televizorům a zařízením ve své zemi.

20) #POTUS bude během optických dnů v zahraničí nebo na AF1 během Dnů tmy.

Omluvou pro použití AF1 bude samozřejmě riziko bezpečnosti nebo infekce.

EBS bude vysílán z AF1.

Ve skutečnosti dojde ke kompletnímu a úplnému výpadku oficiálních zpráv kromě #POTUS.

21) Profesionálně vytvořené dokumenty budou přenášeny přes EBS do televizí, zařízení atd. WW.

Obsah demaskuje a odtajní všechny hrůzy / zločiny a podrobnosti o všem.

Bude to fajn pro rodinu.