PAPEŽ FRANCISCO I. BYL ZATČEN A UVĚZNĚN.

Papež byl zatčen minulou sobotu 21.3. ve 4:30 ráno tajnými službami italských Carabiniérů. Byl uvězněn v domácím vězení ve své letní rezidenci u Říma, v Castel Gandolfo.

Důvody zatčení byly: zločiny proti lidskosti (jedná se o dětské rituální oběti, které praktikoval ve svých černých magických rituálech), pedofilii, satanismus, znásilňování na setkáních a nelegální burzovní a bankovní operace prováděné v rámci jeho příkazů ve Vatikánu

Situační Up-Date k 31.1.2020:

Zveřejněný seznam 6.754 kněží obviněných ze sexuálního zneužvání.

Byl zastaven tisk Vatikánských novin po třetí ve 160 leté historii.
Další svědek byl ustanoven jako svědek toho, že byli přítomni během setkání papeže Františka s vojenskou Juntou během špinavé války (za vlády Vidaly) v Argentině v sedmdesátých letech. Podle svědka papež František pomáhal s transporty dětí pohřešovaných politických vězňů do rukou mezinárodního 9 vatikánského kruhu dětských obětí Satanovi a jejich zneužívání, přičemž tyto akce byly koordinovány kanceláří sv. Stolce ve Vatikánu.
Důkazní dokladu katolického jezuitského řádu s názvem „Magisterial Privilege“ byl předložen před soudem generálním prokurátorem. Záznam z 25. prosince 1967 prokázal, že každý nový papež byl povinen účastnit se stanistických obřadů obětování novorozených dětí v devátém kruhu, včetně pití jejich krve.
http://www.gatheringspot.net/news-article/general-discussion/yikes-witnesses-testify-pope-francis-raped-them-while-participating-

Papež se bude i nadále občas na veřejnosti objevovat například na velikonočních obřadech, ale ve skutečnosti si uvědomte, že JE JIŽ UVĚZNĚN..

Jeho zatčení bude odhaleno až na konci roku, pravděpodobně, když Spojené státy odhalí i své vlastní hromadná zatýkání, které právě probíhají.

To vše nelze veřejnosti prozradit nyní v globálním rozměru, dokud nebude provedena měnová reforma kolem září, října nebo listopadu.

Papež zůstane uvězněn až do III. světové války a bude propuštěn islamisty, když napadnou Řím.

Celý Vatikán je v současné době pod dohledem italské spravedlnosti a tajných služeb karabinierů (speciálních protimafíánských jednotek).

Celá finanční správa Vatikánu se dostala pod kontrolu finančního oddělení italského ministerstva spravedlnosti a finanční policie přávě dešifruje všechny účty a účetní doklady Vatikánu.

Nebuďte překvapeni, pokud již neslyšíte některé preláty a jiné vysoké hodnostáře, kteří mizí z povrchu. Vatikánští úředníci mohou jednoduše říci, že jsou nemocní, aby vysvětlili svou nepřítomnost. V každém případě si buďte jisti tím, že Vatikán udělá všechno pro to, aby informace o tom co nejvíce odložil nebo odklonil nebo aby tuto záležitost kompletně skryl.

Díky italské Q Force za vynikající práci.

http://clearlook.unblog.fr/2020/03/24/arrestation-du-pape-francois/

Další zpráva mluví o zatčení kolem 8.000 osob v celém Vatikánu.

60 kněží údajně zemřelo na coronavirus.

Děsivé nejnámější případy Satanistického zneužívání, neuvěřitelně brutálního mučení a obětování.

Jenny uvedla grafický popis znásilnění, mučení a přinucení vidět dětskou oběť ve věku pěti let, které byly velmi podobné nechutným a odporným zážitkům tisíců dalších dětských obětí uctívačů Satana.

V Kanadě bylo nalezeno 28 masových hrobů indiánských dětí. https://www.dailykos.com/stories/2008/04/15/496538/-28-Mass-graves-of-Indian-Children-in-Canada#

Tito pachatelé-následovníci Satana byli organizováni CIA, státní administrativou US Inc, anglickou královnou Alžbětou, vatikánským Devátým kruhem kultu dětských oběti až po Clintony, Hollywood a Pizzagate a místními dospívajícími dětmi. Zdálo se, že jsou financovány tou samou Kabalou, ktera provozovala náš globální měnový systém – stejné organizaci, která se dostala do spirálního procesu své vlastní likvidace, díky aktivací procesu globálního finančního a sociálního Resetu a procesu revalvace všech světových měn.

Není divu, že prezident Trump řekl: „Tito lidé jsou nemocní.“ http://www.youtube.com/watch?v=F626Lsrdwg4

https://www.gaia.com/article/what-is-the-cabal

Tento týden dvanáct států nařídilo svým obyvatelům, aby zůstali doma, s výjimkou cest na nezbytná místa, jako jsou obchody s potravinami nebo lékárny. Pod určitým typem karantény byli obyvatelé Kalifornie, Connu, Delaware, Havaje, Illinois, Indiany, Louisiany, Massachusetts, Michigan, New Jersey, Nové Mexiko, New York, Ohio, Oregon, Washington, Západní Virginie, Wisconsin, Gruzie, Kansas, Oklahoma, Aljaška, zatímco někteří dokonce uzavřeli nepodstatné podniky, jako jsou Maryland, Nevada, Virginie a Kentucky. Bylo mnoho hlášených tanků, policie, vojáků viditelně přítomných na ulicích.

S tolika lidmi v US vládě a administrativě, kteří uctívají Satana a tisíce obviněními podanými u federálních soudů, která obsahují obvinění z pedofilie, tak proč byla Národní garda nasazena do 12 měst? Když tolik celebrit v Hollywoodu uctívalo Satana, který zahrnoval znásilnění, mučení a vraždy dětí, proč byla armáda v Huntington Beach?

Resultado de imagen de celebrities without adrenochrome

Při nedostatku pití Adrenochromu (vyrobeného z krve brutálně mučeného a traumatizovaného dítěte) nebo jeho vysazení, se dostavují příznaky, jako je podivné mluvení, halucinace a změny vizuálního vnímání, proč byly Ben Stiller, Drew Barrymore, Ellen DeGeneres, Madonna, Tom Hanks a jeho samozvaná dcera čarodějnice vyrábějící divné komentáře a videa na internetu, zatímco oni byli v domácím vězení (s výjimkou Hankse, který odmítl vrátit se do USA a bylo řečeno, že bydlí v australském hotelu) kvůli Corona Viru?

Resultado de imagen de celebrities without adrenochrome

Věděli jsme se to už před lety, o UDÁLOSTI, která by mohla dostat do karantény nejen Ameriku, ale možná i celou planetu.

https://endrtimes.blogspot.com/2009/09/nurse-wont-comply-with-state.html

Už před lety jsme věděli, že dojde k události, která vyvolá karanténu jak v Americe, tak možná i celé planetě, aby mohlo dojít k celosvětovému hromadnému zatýkání Kabaly. Byli jsme povzbuzeni, abychom se zásobili jídlem, vodou a dalšími nutnými zásobami. Také nám bylo přikázáno zůstat v klidu. Může být implementováno Stanné Právo tak, aby lidi drželi mimo ulici, zatímco bude všude docházet k těmto klíčovým zatýkáním. Školy by budou uzavřeny, lety nebudou povoleny, letiště uzavřena, .. atd.

Proč? Protože lidé budou zatýkání za účast na globální-mezinárodní korupci a celosvětové pedofilii a obchodování s lidmi a dětmi zvlášť, za zločiny proti lidskosti, velezradu, vraždy, znásilňování atd., Jsou masivní a ovlivňují všechny aspekty společnosti. Patří sem hollywoodští baviči, sportovci a zaměstnanci NBA a NFL, politici, pastoři, generální ředitelé bank, ředitelé firem, ředitelé škol, trenéři a pedagogové. Někteří z vašich lékařů, právníků, soudců, vysokoškolských profesorů, učitelů škol, policistů a náčelníků, hasičů, majitelů podniků, letištních pracovníků, pilotů, bankéřů, kněží, běžných lidí jsou v současné době zatčeni za své zločiny proti lidskosti. Mnoho z nich se podílí na tomto zvráceném chování v rámci svých tajných společností (p.př.: v ČR 27 zednářských lóží protknutých satanistickými židy), takže masy se nezabývaly a nezabývají jejich špatnými činy, rituálním zneužíváním, obchodováním s dětským sexem a pornografií, jejich veselá párty při lovu těchto dětí, jejich rituálním mučením, vraždami, obchodováním s drogami, účastí v podzemních činnostech (dalších zvrácených pokusech na lidech) v Hlubokých Podzemích Vojenských Základnách (DUMBS) atd.

To je důvod, proč někteří z nás referovali o pozoruhodné rezignační listině po dobu dvou let. Mnoho lidí bylo na tomto seznamu pod rouškou rezignace. Také jsme informovali o vojenských tribunálech, které začaly v lednu 2019. Někteří z nás sledovali vojenské tribunály, které se konají na C-Vine.com. Korupce je obrovská. POTUS požádal, aby lidé nebyli v davu. Jedním z jiných důvodů, než je chytání viru, je skutečnost, že zkorumpovaní vůdci NWO v hlubokém stavu se mohli pokusit o odvetné opatření, protože vědí, že jsme se proti nim zapojili do tajné operace. JSTE v bezpečí. Planeta se čistí. Virus Corona je „krytí“.

I když je pravda, že Deep State Global New World Order elity vytvořily virus a pokusily se nakazit masy, Trump a globální aliance kooptovaly právě probíhající operaci a použily ji jako kryt k zatčení globálních elit, včetně Papeže a OSN – královských rodin, politiků a hollywoodských elit. Běžná média oznámí, že lidé s tímto virem odstoupili nebo odešli do ústraní. Ve skutečnosti byli zatčeni.(porovnej mapu výskytu coroNoviru a mapu sealed indictments-zapečetěných obvinění).

Někteří už jsoo ve skutečnosti vyslýcháni a uvězněni na GITMO v Guantanámo Bay. V určitém okamžiku to vše bude oznámeno.

Zůstaňte v klidu a zásobte se. Lidé, kteří nemají jídlo a zásoby, budou mít příležitost získat je od sousedů nebo armády, protože jednotky budou pravděpodobně na zemi, aby:

1) zatýkaly a

2) udržovaly všechny v klidu.

Může být implementován zákaz vycházení.

Byl nám rovněž dáno pokyn, že po zavedení hromadných zatýkání bude zavedena nová měnová politika a náš nový systém se podloží zlatem a do ekonomiky vstoupí biliony nových dolarů. Jinak by tyto zlovolné bytosti znovu mohly rozkrást naše bohatství a znovu se ho zmocnit. Brzy bude Republika a také naše zákonná vláda obnovena podle ústavního práva. Buďte povzbuzeni. Věci se konečně pro lidstvo ZÁSADNĚ zlepšují.

Jak vzrušující je to být naživu. Brzy si užijeme obrovských výhod právě se zavádějící agendy NESARA-GESARA a naší vlastní lidské suverenity a konečně si užijeme planetárního míru a prosperity.