OPERACE: ZVEŘEJNĚNÍ “GESARA”.

RV / INTELLIGENCE ALERT – 20. března 2020 „GESARA“

(Zřeknutí se odpovědnosti: Následující přehled současné situace ve světě založený na informacích získaných z několika zdrojů, které mohou nebo nemusí být přesné nebo pravdivé.)

Vypuknutí COVID-19 bylo pokusem Deep State Kabaly o zpoždění přechodu (fin+soc).

Činnost Státní Mafie – Kabaly (Deep State) se však stala zničující pro ně samotné.

Globální pandemie COVID-19 je nyní použíta Pozemskou Aliancí – Resistencí jako výmluva pro diskrétní implementaci agendy GESARA.

Následuje seznam událostí zahrnutých v agendě GESARA (některé z těchto událostí se nemusí objevit a měly by být považovány za pověst):

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2016/11/20-answers-gesara-update-th Tuesday.html

1. Zruší veškeré dluhy kreditních karet, hypotéky a další bankovní dluhy z důvodu nezákonných bankovních a vládních transakcí a finančních aktivit. Mnozí to nazývají jako „výroční“ nebo-li úplné-totální odpuštění všech těchto základních dluhů.

2. Zruší se daň z příjmu.

3. Zruší IRS, přičemž zaměstnanci IRS budou převedeni do oddělení národní oblasti daně z obratu US ministerstva financí.

4. Vytvoří 17% paušální daň z obratu na „životně nepodstatné nové položky“ pouze pro vládu. Jinými slovy, jídlo a medicína nebudou zdaněny; nebudou zdaněny ani takové objekty jako staré domy.

5. Zvyšené výhody pro seniory.

6. Vrací ústavní právo do všech soudů a právních záležitostí.

7. Obnovuje původní pozměňovací návrh k šlechtickým titulům.

8. Zavádí nové prezidentské a kongresové volby do 120 dnů od oznámení společnosti GESARA. Prozatímní vláda zruší všechny národní mimořádné situace a vrátí nás zpět k ústavnímu právu.

9. Sleduje volby a zabraňuje nezákonným volebním činnostem zájmových skupin.

10. Vytvoří novou duhovou měnu amerického ministertva financí podloženou zlatem, stříbrem, platinou a drahými kovy, čímž končí bankrot Spojených států iniciovaný Franklinem Delano Rooseveltem v roce 1933.

EYM – Duhová měna (obchodní symbol YEM) byla vytvořena koncem roku 2017 více než 3 700 uživateli internetu ze 157 různých zemí. … Hlavním účelem Duhové měny je přinést hodnotu a stabilitu do krypto světa vytvořením a růstem ekonomiky, kde YEM je jediný akceptovaný způsob platby. Duhová měna :https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5yJh-t_iPRAJ:https://rainbowcurrency.com/+&cd=3&hl=es&ct=clnk&gl=br

11. Zakazuje americkým ministerstvem dopravy prodej amerických záznamů o rodných listech jako nemovitou majetkovou vazbu Ministerstva Dopravy.

12. Iniciuje od základu nový systém US ministerstva financí v souladu s Ústavním zákonem.

13. Eliminuje Federální Rezervní Systém. Během přechodného období bude moci být Federální rezervní systém provozován simultáně s US ministerstvem financí po dobu jednoho roku v tom smyslu, aby se ze všech peněžních zásob odstranily všechny bankovky Federálních rezerv.

14. Obnovuje finanční soukromí.

15. Rekvalifikuje všechny soudce a právníky do Ustavního Práva.

16. Zastavuje všechny agresivní americké vojenské akce po celém světě.

17. Zavádí mír na celém světě.

18. Zveřejňuje se bezprecedentní plán prosperity s astroniomickými částkami peněz na humanitární účely.

19. Umožňní zveřejnění a plné uvolnění více než 6 000 patentů potlačených technologií, které byly veřejnosti utajovány pod záminkou národní bezpečnosti, včetně bezplatných energetických zařízení, antigravitačních a akustických-léčivých strojů.

20. Eliminuje všechny současné i budoucí jaderné zbraně na planetě Zemi.

Události číslo 1, 2, 3 a 18 jsou nyní v raných fázích vývoje.

https://www.masslive.com/news/2020/03/coronavirus-relief-congressman-joe-kennedy-proposes-4000-for-adults-making-under-100000-a-year.html

https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/government-could-give-everyone-up-17947235

https://www.eldiario.es/economia/Suspender-hipotecas-Gobiernos-coronavirus-desemboque_0_1004399686.html

https://www.naturallybettershop.com/blog/coronovirus-the-event-2020#

http://clearlook.unblog.fr/2020/03/24/arrestation-du-pape-francois/

Nyní začínáme vidět, jak se postupně v různých částech planety implementuje agenda GESARA.

Zdroje tvrdí, že mnoho tajných hráčů Státní Mafie – Kabaly bude zatčeno, jakmile prezident Trump implementuje Staffordův zákon.

Všechen byznys, cestování a jakékoliv aktivity v US se zastaví a umožní armádě nepozorovaně zahájit utajované demontážní operace.

Nic nemůže zastavit to, co přichází.

Nic!

Zapnout červenou.

Q

"Přemýšlejte o tom logicky."

Jedinou cestou je armáda.

Plně pod kontrolou. Uložte a rozšířte.

(Jednou se 3.11 ověří jako 1 značka)

Největší postup pokles na Pol. “

Q

(p.př: POL. Abreviation for: – Port of Loading. – Petroleum, Oil, and Lubricants)??

Globální pandemie COVID-19 způsobuje totální kolaps kompletně celého finančního systému globální Kabaly, tj. všech Státních Mafií a umožňuje Pozemské Alianci – Resistenci zahájit implementaci nového finančního systému (QFS).

Podle zdrojů se výplaty měn uskuteční po zavedení nového finančního systému.

SVĚT OČEKÁVAJÍ VELKÉ VĚCI, KTERÉ UVIDÍTE NA VLASTNÍ OČI V PŘÍŠTÍCH MĚSÍCÍCH.

http://www.dinarchronicles.com/operation-disclosure-intel/operation-disclosure-intel-alert-3-20-20-gesara

Hon na čarodějnice: Bouře je nad námi

Právě jsem dotelefonoval s kamarádem, který je poručíkem speciálních jednotek v záloze, kterého informoval přes hodinu 3 hvězdičkový generál. To, co mu bylo řečeno, zní jako zprávy, které jsem sledoval na sociálních sítích, které zvýhodňuju. Vím, že to všechno bude znít jako ohraný vtip s “hvězdičkovejma očima”. Ze své strany generálovi řekl, že tomu uvěří, až to uvidí, ale tady to je:

Coronavirus byl globalistický trik, který selhal a byl převzat Trumpovou administrativou (byl Kabale jemně převzat Aliancí jako nebezpečná hračka :), aby byl použit jako globální pokrytí potřeby udržet lidi – civilisty uvnitř domů, aby se zabránilo zbytečným kolaterálním škodám během vojenské operace (STORM) hromadného zatýkání. Některé cíle jsou velmi násilné a budou bojovat. Pro vaši bezpečnost je tedy lepší zůstat uvnitř domů.

Operace je živá a právě probíhá. Zatýkání probíhá v jižní Kalifornii. Dohlíží na něj NAVSPEC. Za 90 dní bude zatčeno 160,000 lidí včetně členů hlavních médií a Barryho Soetora (alias baracka Obamy).
Právě začínají sundávat Antifu, MS-13, mafii, drogové dealery a další žoldáky najaté Sorosem a používané Demokraty/ Deep State.

Tito jeho žoldáci se chystali po volbách provádět masivní nepokoje a chaos, ale toto je nyní zablokováno. Brzy bude vyhlášeno Stanné Právo, možná hned v pondělí.

Tisíce už byly zatčeny v Itálii.

Papež byl zatčen minulou sobotu 21.3. ve 4:30 ráno tajnými službami italských Carabiniérů. Byl uvězněn v domácím vězení ve své letní rezidenci u Říma v Castel Gandolfo.
Důvod zatčení byl: zločiny proti lidskosti (jedná se o oběti dětí, které praktikoval ve svých černých magických rituálech), pedofilní satanistické znásilňování na setkáních a nelegální burzovní a bankovní operace prováděné v rámci jeho příkazů ve Vatikánu.

Situace se mění každou chvilku, ale je to víceméně takhle:

Možná jste si všimli, že během Trumpovývh denních aktualizací na téma coronavirus, že od nějakého 14tého nebo 15tého byla Prezidentská pečeť odstraněna z pódia.

Tato pečeť představuje Korporaci Spojených států, jejímž Trump byl zvolen prezidentem, a pro kterou byl naverbován jako korporátní ninja-útočník, aby převzal kontrolu a obnovil US Republiku. Trump nebude po lednu 2021 prezidentem nebo aspoň s největší pravděpodobností ne.

Bude finanční Reset: konec dolaru / petrodolaru.

Majetek bankovních delikventů, Rothschilda, Výboru 300 atd., kteří nás okrádají po celé dekády, se kompletně konfiskuje. Vrátí nám to. Finanční úřad a FED budou zrušeny a po tom všem, budeme platit spotřební daně ve výši 7 % až 15 %.

Každému bude lépe finančně, až to bude vše vyřešeno a hotovo.

Budeme informováni o mnoha věcech, které byly drženy v tajnosti; lékařských pokrocích, potlačených informacích o alternativní, čisté energii a také pravdě o mimozemském životě.

Každý obdrží kreditní kartu na nákup zařízení na výrobu volné energie zdarma a už nikdy nebudeme muset platit za nějakou elektrárnu.

Vím, že to všechno zní jako e-maily od NESARA, které jsme dostávali a je to ještě fantastičtější než “opium”, které jsme slyšeli od Qanon a X22 Report a dalších YouTube kanálů, ale přísahám, že tohle je to od někoho, koho znám už 5 let, od mariňáka speciálních operací v záloze.

Dnešní video pro Where We Go 1 We Go Vše uvádí mnoho detailů, které naznačují, že se jedná o (operaci) Storm.

Witch Hunt: The Storm Is Upon Us

Další zajímavý intel vztahující se k současné situaci:

Edgardo Escalera Zpráva od Era of Light 03/21/2020: Popravy, rychlé změny,

Probuzení, skutečně informovaní, už nějakou dobu věděli, že se tento svět mění. Někteří z nich pochybovali o změnách a nových energiích, které vstupují do našeho světa. Ale teď jsou znamení jasná pro všechny, kteří vidí.

Každý může cítit nové vibrace. Akce, scény, příběhy se začínají měnit. Nyní jsme na rychlé cestě k planetární svobodě.

Je tu něco jiného, ​​co se změnilo. Také se změnily plány Aliance. Jedním z nich je zejména to, jak se úřady musí vypořádat s parazity Kabaly – Deep State – Státní Mafie (v globálním měřítku).

Plán hromadného zatýkání již neplatí.

Tam i onde se mohou sice stále vyskytovat zatýkání, ale bude to jen pro ukázku, pro show.

Nyní se věci dostali na trochujinou úroveň. Zbývající hráči Kabaly budou HROMADNĚ POPRAVOVÁNI. Zejména na vyšších úrovních.

V důsledku toho není čas na jejich soudy. Nezaslouží si příležitost být souzeni z jasných důvodů. Dostali už celé dekády času, aby změnili názor. A místo toho použili ten čas jen k tomu, aby se pokusili protlačit svou agendu kupředu.

Vaše hra zde končí. Zde jest, kde končíte a oddělujete se od tohoto světa.

Kéž budou v příštím životě kompletní. Všechno světlo pro ně.

Pro zbytek lidstva se vynoří nové slunce, zrodí se nová realita. Před námi nemáme nic jiného než budoucnost světla, lásky, míru a prosperity.

Od srdce k srdci jsem Kejraj!