COBRA: závěrečný scénář.

Válka za osvobození této planety dosahuje svého vrcholu.

Po potlačení ohniska koronaviru v Číně vysadily temné síly další modifikovaný kmen viru v italském Codognu. Codogno se nachází pár kilometrů od Piacenza, po staletí ovládané mnoha hlavními rodinami Černé šlechty: Scotti, Pallavicini, Visconti, Sforza, Farnese, Bourbon a Habsburg.

https://en.wikipedia.org/wiki/Piacenza

https://es.wikipedia.org/wiki/Plasencia_(Italia)

Vypuknutí italského viru je vnějším projevem vnitřního sporu mezi dvěma frakcemi Černé šlechty a frakcí, která zasadila virus, která chce kolaps ekonomiky. Zdá se, že v tuto chvíli jsou docela úspěšní:

https://www.zerohedge.com/markets/total-fking-global-carnage-worldwide-liquidation-accelerates-des Despite-massive-monetary

Kritickým okamžikem šíření viru napříč Evropou bylo, když se ministři evropských rozhodli na svém setkání v Římě dne 25. února zachovat otevřené hranice s Itálií, jak nařídila Černá šlechta:

https://www.aljazeera.com/news/2020/02/europe-refuses-close-borders-italian-coronavirus-cases-jump-200225215600060.htm

https://www.noticiasdenavarra.com/actualidad/sociencia/2020/02/24/coronavirus–italia-confirma-cuarta/1025632.html

Otevřené hranice umožnily šíření viru nejprve v Evropě a nyní i po celém světě.

Šíření italského kmene viru napříč Evropou a po celém světě vedlo k masivním karanténám:

https://www.aljazeera.com/news/2020/03/europe-edging-total-coronavirus-lockdown-200316131203376.html

Jak mnozí lidé poznamenali, toto vše vytváří ideální podmínky pro scénu hromadného zatýkání.

Mohu potvrdit, že pozitivní armáda má v plánu provést HROMADNÁ ZATÝKÁNÍ, jak publikoval Drake Bailey:

Zpráva White Hats (Bílých Klobouků) prostřednictvím Drakea.

Konečně máme data !!! Litujeme, žádné odkazy.

Toto je upozornění!

Publikováno na výše uvedené webové stránce je itinerář bílých klobouků, věřte tomu nebo ne. Doplňte vodu, jídlo, toaletní papír atd. Všechno, co potřebujete na to, abyste vydrželi nějaké ty tři týdny.

ITINERÁR BÍLÝCH KLOBOUKŮ

  1. 3-16-2020 MÍSTNÍ UDÁLOSTI ZAČÍNAJÍ BÝT ODVOLÁVÁNY A SUSPENDOVÁNY DÍKY CV.
  2. 3-23-20 SPOJENÉ STÁTY PŘEJDOU DO ZDRAVOTNÍ KARANTÉNY CV (3 TÝDNY). O TROCHU POZDĚJI SE AKTIVUJE “STANNÉ PRÁVO”.
  3. 3-30-20 SPOJENÉ STÁTY SE VRÁTÍ KE ZLATÉMU STANDARDU
  4. 4-12-20 PRVNÍ ZADRŽENÝ PŘEDPOVĚZENÝ Qanonem – BHO. ZAČNETE SE PROBOUZET. TÍMTO PRVNÍM ZADRŽENÍM BUDE SPUŠTĚNA CELÁ KASKÁDA DALŠÍCH UVĚZNĚNÍ..
  5. 7-20-20 ZVEŘEJNĚNÍ MIMOZEMSKÝCH SKUPIN

Dračí zdroje z čínské pevniny to potvrzují s tím, že současný nouzový stav umožňuje prováděníé čistek a že toto vše bude viditelné a zveřejní se nějak kolem 15. dubna.

Resistence-Aliance sděluje, že nemůže potvrdit pozitivní vojenský plán, ale ani ho nepopírá. A také prohlásili, že pozitivní armáda není jedinou frakcí v sázce, a že „jsou zahrnuty i jiné scénáře“. Dodali, že dosud nedošlo k HROMADNÝM ZATÝKÁNÍM, ačkoli pozitivní armáda je již zapojena do některých přípravných operací.

Resistence-Aliance navrhla, aby se každý připravil na globální zdravotní karanténu skladováním potravin a dalších nezbytných potřeb zhruba na měsíc a okamžitým výběrem peněz z bankovních účtů.

Dokud nebudou odstraněny všechny topletové bomby, nemůže dojít k Události, ale je možný scénář podobný možnosti Delta:

https://2012portal.blogspot.com/2018/11/delta-option.html

https://cobracastellano.wordpress.com/2018/11/07/opcion-delta/

Silám Světla se nedávno podařilo eliminovat drtivou většinu plazmatických anomálií na povrchu planety spolu s velkou částí poslední vrstvy plazmových bomb. To je velké vítězství a je to jeden z faktorů, který spustil plány pozitivní armády.

Bohužel, jak se čištění plazmatické roviny blížilo k dokončení, skupina Chimera aktivovala velmi silný obranný mechanismus uvnitř fyzických implantátů všech povrchových lidí jako svou poslední obrannou linii. Všechny fyzické implantáty, jmenovitě, mají dobře vytvořenou plazmovou singularitu produkující kvark-gluon, která vytváří čerpadla topletu, které jsou propojeny v síti, která spojuje implantáty kompletně celé povrchové lidské populace.

Když byl tento obranný mechanismus aktivován, vytvořil mutaci v oblasti primárních kvantových anomálií, což vedlo k částečnému zkreslení toku časových os na konci února. Proto Temné Síly dokázaly zasadit vzorky virů v Itálii, Íránu a Koreji.

Tento tok časové osy byl již částečně opraven a naše meditace může zaručit, že se posuneme k nejlepší možné časové ose k planetárnímu Osvobození a Vzestupu.

Aliance – Resistence dokázala zničit všechny biočipy, které musely být začleněny do nové vakcíny, která se vyvíjí proti koronavíru. A nová vakcína proto už NEMŮŽE obsahovat biočipy, i když může stále obsahovat chemikálie, které jsou nebezpečné pro vaše zdraví.

Na duchovní úrovni propuknutí koronaviru dramaticky urychlilo úplné a konečné očištění od všech nefyzických entit, které jsou stále do určité míry tak nějak kolem planetárního povrchu. Uvolnil také očištění od lidského nadbytku, bezohlednosti a sobectví, očištění od iluzí a snesl Zemi na nezbytný základ.

Lidé tím, že byli přinuceni zůstat doma vyšli konečně ze začarovaného kruhu neustálé a injektované potřeby produkovat více, utratit více a spotřebovávat více, a začali mít konečně čas poslouchat zpěv ptáků, kteří se vrátili do nyní ztichých měst, kde ustala většina lidské činnosti:

Díky mnoha uzavřením firem a institucí po celém světě je méně aut, méně letadel, méně znečištění. Zatímco my panikaříme na COVID-19, matka Země se uzdravuje.

Je to očištění matrice:

GLOBÁLNÍ MATRIX, POKRAČOVÁNÍ

Zhong Nanshan, přední čínský epidemiolog, který správně předpověděl konec vypuknutí čínského koronaviru, předpovídá, že pandemie skončí v červnu, pokud budou přijata sociální distancující opatření, která mohou zabránit šíření viru okamžitě:

https://nypost.com/2020/03/12/coronavirus-pandemic-could-be-over-by-june-if-countries-mobilize-expert/

https://www.economiadigital.es/politica-y-sociencia/coronavirus-china-anticipa-que-la-pandemia-finalizara-en-junio_20042814_102.html

Jednotky vojenského cvičení DEFENDER EUROPE 2020 nepřinesou Nový Světový Řád do Evropy ani HROMADNÁ ZATÝKÁNÍ, ale virus mohou velmi efektivně šířit:

https://www.voltairenet.org/article209437.html

Účinnost sociálních distančních opatření a bloků k zastavení pandemie je vynikajícím způsobem vysvětlena v následujícím článku:

Skutečnost, že tento koronavirus je biologická zbraň, konečně ovlivňuje I mainstreamová média, protože úředníci na vysoké úrovni z celého světa začínají klást otázky:

https://www.rt.com/news/482405-iran-coronavirus-us-biological-weapon/

https://www.japantimes.co.jp/news/2020/03/13/asia-pacific/science-health-asia-pacific/china-us-military-brought-coronavirus/

Nyní je všeobecně známo, že základnÍ stanice 5G vážně ohrožují imunitní systém, a že v tomto pandemickém plánu Temných Sil hrají zásadní roli:

Síť 5G je součástí plánu Temných Sil k posílení karantény Země:

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/spacexs-illegal-fleet-5g-satellites-21388233

https://www.adslzone.net/2015/08/17/4-6000-satelites-orbitando-para-dar-internet-a-todo-el-mundo-el-proyecto-de-samsung/

US Space Force pod kontrolou skupiny Chimera chce použít 5G jako obrannou linii proti pozitivním mimozemšťanům:

https://piemse.com/la-tecnologia-5g-sera-una-parte-clave-de-la-mision-de-la-fuerza-espacial-de-ee-uu-dicen-los-funcursos/

To co se nyní děje je vrchol kvantové války za planetu Zemi mezi pozitivními mimozemskými silami a skupinou Chimera.

Podrobnosti o této kvantové válce zatím nelze uvolnit, mohu jen říci, že pozitivní strana eliminuje topletové bomby a záporná strana vyvíjí takové technologie jako tahle:

https://www.army.mil/article/231525/new_device_accelerates_development_of_extraordinary_quantum_networks

Zde musíte pochopit, že v každé válce jsou okamžiky vítězství a okamžiky porážek. Cesta vpřed může být docela intenzivně hrbolatá a věci se ne vždy dějí úplně podle plánu nebo předpokladů, ale nakonec stejně Zvítězíme!

Když během několika týdnů přijde meditace, můžeme se hodně změnit, protože naše sjednocené vědomí může dramaticky ovlivnit kvantové pole.

Do té doby můžete také použít vitamín C k posílení imunitního systému, který může také významně pomoci proti viru:

http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n14.shtml

Můžete také co nejvíce použít protokol Stardust Command RCV. Odstraňuje asi 75% viru, jak ukazuje zpráva Wuhan z 20. února:

Včera začali wuhanští pracovníci Světla používat protokol Stardust Comand RC“, dnes „nové potvrzené případy“ náhle klesly z přibližně 1700 na 500, což je skvělý úspěch. „Victory of Light!“, Moc vám děkuji

Plejáďané sdělili, že jejich protokol bude ještě účinnější, ale vždy existují někteří extrémní sobci, kteří ani nejsou součástí kliky Temných Síl, ale šíří virus skrze svou bezohlednost a dokonce prodávají virus na DarkWebu. (sledujte video od 8 do 14 minut):

Tato válka brzy skončí a zrodí se nový svět, svět, za který jsem všichni bojovali

Vítězství Světla!

https://2012portal.blogspot.com/

Zdroj:

https://2012portal.blogspot.com/2020/03/endgame-scenarios.html