Stručná historie událostí RESETU GLOBÁLNÍCH MĚN.

Od roku 1871, snad možná už od roku 1861, Číňané půjčovali zlato soukromým bankéřům, aby vytvořili americký měnový systém. Od té doby nebyla ani tato půjčka, ani úrok z ní NIKDY splaceny.

Od třicátých let minulého století bylo americké zlato již padělané.

V letech 1944-45 byl vytvořen Světovým soudem Interpol jako globální policejní agentura. Interpol byl pověřen zadržováním zločinců, kteří prováděli zločiny proti lidskosti, jako jsou Bushové, a kteří se zabývali prodejem a transportem drog, zbraní a obchodováním s lidmi.

Basilejská dohoda z roku 1978 byla uzavřena s cílem splácet dluhy z čínských půjček, které nebyly nikdy splaceny.

V roce 2004 bankéři nadále lhali Číňanům o splácení svých půjček zlatem.

V roce 2008 se zformovala Alliance BRICS, aby provedla reset globálních měn a splatila Číňanům dluhy za jejich půjčky.

V roce 2013 byla podepsána nová smlouva o zlatě (státy BRICS), aby reset globální měny + jejich revalvace mohla Číňanům vrátit zlato. Smlouva o zlatě z roku 2013 vyplynula z desetiletí lží ze strany FEDu a soukromých bankéřů, jako jsou Rothchildové a Rockerfellerové, kteří lhali stále a lhali všem od začátku založení amerického a světového rezervního a měnového systému.

Čt. 29. srpna 2019: Byla vydána zpráva o bývalém řediteli FBI Jamesovi Comeyim, která tak odstartovala začátek procesu Declass – odtajňování zatajených informací o činnosti Státních Mafií – Deep State.

Pá. 30. srpna 2019: Ze svého letního sídla v Camp Davidu vydal prezident Trump výkonný příkaz, který zřídil Národní poradní výbor pro kvantovou iniciativu – implementace kvantového finančního systému do bankovního a obchodního systému USA.

Září 2019: Účastníci trhu vsadili na obrovský seismický šok do finančního systému v průběhu září, po kterém MMF vyhlásí globální smlouvu o zlatě vyzývající všechny země, aby používaly zlatý standard. Armáda byla ve vysokém stupni pohotovosti v očekávání zásadních politických a ekonomických změn a zveřejňováním a zatýkáním hlavních osob. Masová zatýkání, soudy a vojenské tribunály se očekávaly od září. do prosince 2019 po celém světě.

St. večer4. září 2019: RV (revalvace) se opět rozběhla poté, co bylo v Asii, Evropě a Americe objeveno několik krabic padělků Zim Bondů používaných pro mezinárodní obchodování (nikoli dluhopisy, které jsme drželi). V důsledku toho byly od Neděle zatčeny stovky pachatelů od neděle 1. září až do pátku 6. září.

St. 11. září 2019: Prezident Trump podepsal evidentně výkonný příkaz, který vstoupil v platnost o 12:01 půlnoci a který nahradil všechny ostatní výkonné prezidentské příkazy, které podepsali minulí američtí prezidenti ohledně Resetu globálních měn.

Čt. 12. září 2019: Všechna pozdržení byla sdělena prostředky RV (revalvace) držené Paymasters.

Neděle 15. září 2019: Zpráva FISA bude vydána „pravděpodobně do poloviny září“, s očekávaným kompletním zveřejněním a hromadným zatýkáním.

Pondělí 16.září 2019: Pro Tier 2 a Tier 3 byla připravena likvidita v 18 hodin EDT.

Úterý 17.září 2019: Je zřejmé, že Tier 2 a Tier 3 prošly likviditou v úterý v 18:00 EDT. Investoři z Tier 2 a 3 poté přistoupili k vyřešení problému způsobeného centrálním bankovnictvím Kabaly. V září byl dlužen derivátový dluh ve výši 1,2 kvadrilionu a ten byl do jen do 30tého. A bez těch, kteří jsou v Tier 2 a 3, a kteří zúčtují derivátový dluh by se dluhopisy, komoditní a akciové trhy zhroutily a způsobily opravdovou a nebývalou depresi.

Ve to stejné úterý 17. zářírepo sazba – jednodenní sazba, kterou banky platí za půjčování si peněz od ostatních – vystříkla ze 2% na 10%. To znamenalo, že bez Resetu globální měny by nebyla v bankovním systému žádná likvidita.

Prezident Trump nechal v úterý 17. září Iráku rozhodnout se, aby uvolnit svou novou sazbu, nařídil okamžité odtajnění a očekává se, že učiní oznámení o Zlatém standardu.

Také v to stejné úterý 17.září Benjamin Netanyahu ztratil volby v Izraeli, bankovní Kabala tak ztratila moc a Ed Buck,

notoricky známý pedofil a obchodník s penězi obchodující s drogami pro ty, kteří se postavili proti Resetu Globálních Měn a RV (revalvaci), byl zatčen v LA v neprodyšně uzavřeném případě – jako pokračování masových zatýkání, které začalo zatčením Jeffrey Epsteina.

18. září 2019: Bylo řečeno, že JFK Jr. převzal pozici viceprezidenta.

Předpovídané události vztahující se na Reset globálních měn.

Víkend Pá. 20. září až pondělí 23.září – Příjem: 800 # s, výměny začnou. Načasování: uvolnit kódy, stanné právo, hromadná zatýkání, 180 dní do NESARA nebo 20. února 2020.

Po 30. září 2019: Konec fiskálního roku a lhůta pro směny v soukromé měně a zpětný odkup Zim. Na nějakou dobu byly americké peníze daňových poplatníků poslány do nové americké státní pokladny v Renu, i když 30. září. oficiálně ukončil americký systém IRS. 30. září se rovněž objevil termín pro mezinárodní platby korporátní vlády. S fiat federálním rezervním dolarem a finančními prostředky, které mají být dosud zajištěny, byl bankrot, který ukončil Federální rezervní systém byl pravděpodobně událostí 30. září 2019.

Úterý 1. října 2019: Očekává se, že generál Dunford odstoupí poté, co armádní generálové zajistili republiku. Výplaty Zim Bond začnou 1. října.

Čt. 31. října 2019: Termín pro Brexit ve Velké Británii.

1. ledna 2020: Národní zákon o dani z obratu vstoupil v platnost a nahradil zcešla zbytečný federální rezervní systém a daňový systém IRS. Očekávalo se, že 17% daň bude vybírána pouze u nových položek, bez daně zůstanouvšechny výdělky, potraviny nebo léky. Dne 3. července 2019 prezident Trump podepsal výkonný příkaz, obsah neznámý, zahrnující daňové zákony od 1. ledna 2020.

20. února 2020: NESARA / GESARA vstoupí v platnost po celém světě.

Březen 2020: Od nynějška do března 2020 by mělo již docházet k zatýkání členů a spojenců anti-ústavní / NWO / Kabaly / Deep State. A to jak vůči té která vedla velezrádnou vzpouru proti prezidentu Trumpovi, tak také v globálním měřítku a ve všech státech světa, zatímco v březnu 2020 by se přeceňoval i druhý košík globálních měn.

AKTUÁLNÍ – NOVINKY.

New York požádal, aby alespoň 75% jejich pracovní síly zůstalo doma. Kalifornie varovala občany, že kvůli epidemii viru Corona by dnes večer v 5:30 odp. 19. března mohlo dojít k vyhlášení Stanného Práva. Delta Airlines má četné problémy s přítomností viru mezi cestujícími, a tak Bílý dům uvažoval o ukončení domácích vnitrostátních letů 19. března plus uzavření americké hranice tak, jako hranice mnoha dalších zemí, které již byly uzavřeny.

Zdroj z armády: “Připravte si na dva týdny zásoby jídla pro případ, že bychom dnes večer šli”, čtvrtek. 19. března.

  1. března 2020 Flemming Update: Když mě ministerstvo obrany vidělo poslední sobotu. 12. března mluvili o tom, že to bude zítra Pá. 20. března. Nyní se zdá, že je vše zpomaleno. Ale začneme před tím, než se v pondělí vydají šeky ministerstva financí US 6. dubna. Zpoždění bylo způsobeno vyjednáváním Pelosi, Deep State a Kongresu. Média dnes informovala o Trumpovi, Mnuchinovi a načasování ve čtvrtek 19. března.

Bílý dům hovořil s vůdci Kongresu obou stran o masivním stimulačním balíčku „peníze z vrtulníku“, aby zmírnil dopad krize viru Coronaviru. Trump chtěl přímé platby ve výši 1 000 $ pro dospělé, 500 $ pro děti v programu Stimulus Bill Stimulus, řekl Mnuchin. Tyto peníze by se uvolnily na pondělí 6. dubna. https://www.cnbc.com/2020/03/19/coronavirus-trump-wants-payments-of-1000-for-adults-500-for-kids.html

V sobotu 21. března říkalo několik různých zdrojů, že úroveň Tier 4b Internet Group (us) by začala vykupovat přijímáním e-mailů obsahujících kód vyžadující schůzku a odkaz na 15 minut. Video s instrukcemi na CD, které vysvětluje proces výměny / vykoupení.

Po 23. března Máme podezření, že bankéřům, kteří kvůli bankrotu akciového trhu měli nařízeno, aby neposkytovali půjčky na auta a domy, by nyní mohlo být dovoleno tak činit, protože by pracovali se zlatem podloženým dolarem. Byl by oznámen Zlatý standard?

Wall Street, která zastavila osobní obchodování z důvodu burzovního kolapsu v pátek. 13. března, a má plánováno zahájit elektronické obchodování na Po. 23. března. Několik zdrojů uvedlo, že k uvolnění likvidity dojde ve stejný den Po. 23. března.

Úterý 31. března byl konečný termín pro výměnu ve Smluvních sazbách a vykoupení Zimů, po kterém již nemohly být dluhopisy splaceny, pokud jste předtím neučinili zvláštní ujednání.

Novinky a aktualizace GCR/RV naleznete zde: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/special-restored-republic-via-gcr_19.html

Další zprávy: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2020/03/03/falesna-pandemie-skoncila-je-po-vsem/

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/15/skutecny-duvod-nuklearni-masove-vrazdy-11-zari-2001-vyhlaseni-zakona-nesara-a-zmena-financniho-systemu/

https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2019/09/11/special-report-obnoveni-republiky-via-a-gcr-rv-k-datu-16-srpna-2019/