JE ČAS VYRAZIT.. Q

Tento intel byl uveřejněn pod identitou:

Sean Scott, 15 de marzo a las 13:24, TEĎ JSME ZPRÁVY MY #Qanondigitalarmy Copy paste

Q dnes zveřejnil prohlášení, že je „čas vyrazit“ (go time). Můj manžel veterán k tomu dodal: „Rig for Red“

což znamenalo, že v určitý okamžik reálné bojové operace museli přepnout na červená světla na muškách svých střelných zbraní a výstroji těsně před útokem na nepřítele, tak, aby je nepřítel neviděl přicházet. To neznamená nic jiného než HROMADNÁ ZATÝKÁNÍ a víme, že se to stane po celém světě, takže potřebovali krytí, aby omezili cestování a přiměli lidi připravit se na přerušení dodávek, zatímco dojde k finančnímu Resetu a zatýkáním. Prezident Trump se snaží říci Američanům, pod rouškou pandemie, aby byli připraveni. Akciový trh se musí upravit směrem dolů, musí spadnout, aby se mohl provést kompletní RESET, který nás zase popošoupne na měnu podloženou zlatem, čímž se zbavíme zlodějů z FEDu. Akciový trh je na nyní chvíli falešně nafouknutý. A coronavirus je perfektní „krizí“, díky níž s tím můžeme udělat hodně práce. Cestování bude pravděpodobně na krátkou dobu zamezeno a možná budou zavřeny všechny školy a univerzity, takže když bude docházet k zatýkání,děti budou v domácím bezpečí s rodiči. Mohli bychom dokonce mít období Stanného Práva, abychom potlačili příležitosti k rabování a vzpourám.

Díky krizi coronaviru může POTUS uzavřít naše hranice, takže vnitřní bezpečnost a naše armáda se mohou soustředit na udržení míru. POTUS také řekl, že celá historie s coronavirem se uzavře (a vysvětlí) v dubnu. Řekl to proto, že ví, že je to falešná pandemie, a že plánují jednat od března a do dubna, a americká veřejnost bude informována o tom, co se stalo a proč.

Indie měla při návštěvě POTUS velké oslavy. Je to proto, že uzavřel dohodu s Indií, aby začala produkovat mnoho věcí, které jsme nechali, aby vyráběla levně Čína, a pomůže to OBROVSKY Indii. Myslím, že čínský vůdce se na tom shoduje s Trumpem. Když Trump navštívil Čínu, vzal ho do Zakázaného města, což se NIKDY v minulosti nestalo u žádného jiného světového vůdce; pravděpodobně proto, aby měli kompletní soukromí k synchronizaci plánů. Čína má také Deep State – Státní Mafii, která je spojena s našimi gangstery ze CIA a Deep State; Clintony, Bideny, Romney, Feinsteiny a nespočet dalších …

Doug Collins, Matt Gaetz, Ted Cruz, Mike Pence, Mike Pompeo a Mark Meadows byli údajně vystaveni infekci coronaviru. Jaký lepší způsob, jak vysvětlit jejich nadcházející nepřítomnost v DC, než karanténou v jejich domovech? Q už nám řekl, když dojde k HROMADNÝM ZATÝKÁNÍM, ale POTUS bude bezpečně mimo zemi. AF1 může v případě potřeby létat nepřetržitě, protože může být doplňována ze vzduchu. Prezident Trump vezme s sebou své současné i budoucí členy kabinetu v AF1, aby zabránil problémům, a nikoho nebude varovat, že je všechny bere! Už oznámil, že jeho novým náčelníkem štábu bude Mark Meadows.

Resultado de imagen de MASS ARREST OF CABAL
TANEC DVOJNÍKŮ

„Karanténní střediska“ byla zřízena v oblastech, kde je koncentrace zapečetěných obvinění nejvyšší. To vysvětluje, proč je ostnatý drát, jak jsem viděl na jednom videu zkosený dovnitř. Budou to záchytná střediska pro mnoho zločinců a zrádců. Mohou být dokonce zřízena jako vězení s vysokým počtem vězňů. Společnost GITMO dokončila up-grade v hodnotě několika milionů dolarů. Do GITMO byl poslán nový hlavní soudce. Velké množství našich vojáků bylo minulé léto posláno do GITMO na 2 letou službu. Na modernizaci soudních budov a advokátních kanceláří v GITMO a další vojenské základně v USA byly vynaloženy miliony dolarů.

Odchyt a transport Kabalistů z celého světa na vojenské tribunály GITMO.

Opravdu věřím, že Trump, Gen Kelly a Gen Mattis nejsou špatní. Věřím, že je to všechno akt, který je vezme z DC a dovolí jim létat pod radarem, aby mohli být v GITMU a na této druhé základně připravit vše pro vojenské tribunály. Totéž platí pro Sessionse; on to všechno ví, protože byl AG, zatímco probíhalo vyšetřování a stoupal počet zapečetěných obžalob. Pravděpodobně se z ruského vyšetřování uchýlil, aby se mohl soustředit na další vyšetřování a zapečetěná obvinění. Pravděpodobně odešel s POTUSem špatně, ale vsadím se, že pracoval pod radarem, protože opustil DC, aby všechno připravil.

Trump nahradil mnoho soudců z Obamovy éry jinými, protože ti, kteří tam byli, by při hromadném zatýkání neučinili ty správné věci. Trvalo to dlouho, než jsme je potvrdili a strategicky umístili tam, kde budou potřeba. Má většinu SCOTUS. Předseda Nejvyššího Soudu, soudce Roberts je hluboce kompromitován a bude buď nahrazena jiným konzervativním soudcem, nebo bude učiněna nabídka, kterou nelze odmítnout – dohoda, kterou by se postavil rozhodně proti jakémukoli pokusu o zastavení soudnictví, které by chtělo sloužit zločincům a zrádcům v naší vládě.

Notable Deaths / Suicides

Existuje mnoho hnutí Národní gardy a vojenského vybavení pod rouškou vyjímečného stavu pro coronavirus. Přicházejí na místo, aby pomohli vypořádat se s jakýmkoli občanským nepokojem, ke kterému dojde, když lidé zešílí nad zatýkáním nebo pacifikovat skupiny, jako je ANTIFA, když se budou snažit iniciovat problémy, protože jim za to Soros zaplatil.

Internet nebo alespoň všechna sociální média pravděpodobně dočasně vypnou, takže pokud k tomu dojde, nepropadejte panice. Nebude to navždy :). Několikrát testovali sundávání (= vypínání) specifických platforem a buněk služeb. Satelity CIA byly vypnuty, takže byly oslepeny. Je pro mě také zajímavé, že Gina Haspel byla na poslední adrese SOTU s úsměvem od ucha k uchu. Ředitelé CIA zřídka, pokud vůbec, navštěvují adresy SOTU.

Anglické královně Alžbětě II., bylo v pátek, poprvé v historii, zamezeno vstupu do hradu Windsor. Bylo to znamení všem, kteří sledují Q, že NASTAL ČAS.

Na Q postu ze Září 2018 čteme:

"Castle Lock. Q"

Potom hned za tím další:

Panic in UK
  Panic in DC
  Panic in UK
  Panic in DC
  Q”

P atriots
A re
N ow
 I  n
C ontrol in the UK and DC.                                                                   

Nothing can stop what is coming. Nothing. Q"

Trump měl v Indii dnes na tiskové konferenci o coronaviruna sobě jasně žlutou kravatu. Říká nám tímto, že neexistuje žádný virus, protože je to přesně stejná barva jako námořní vlajka, která označuje loď, která nemá na palubě nakažené lidi. NENÍ ŽÁDNÝ VIRUS. Každý stát, který hlásí nejvíce případů a úmrtí, jsou všechny státy s tzv. Posvátnými Městečky, plnými ilegálních muslimských imigrantů – jihádistů, narkotrafikantů, pedofilů, násilníků, obchodníků s lidmi-dětmi a dealerů zbraní, které provozují Demokratičtí aktéři ve snaze získat financování viru, protože Trump odřízl federální fondy pro tzv. Posvátná Městečka.

Nevidíš to na první pohled ??

Trump a Pence létali všude, účastnili se skupinových akcí, objímali lidi, potřásali si rukama … Nebojí se, protože Cvirus je prostě falešný

  1. Připravte se na Stanné Právo
  2. Připravte se na uzavření škol
  3. Připravte se na omezení cestování
  4. Připravte se, na odstávku internetu
  5. Připravte si spotřební zboží, abyste vydrželi do konce
  6. Připravte se říct všem panikářům, že se děje striktně JEN TO CO BYLO DLOUHO A PEČLIVĚ PLÁNOVÁNO.

zdroj: … z ulice …