AMERICKÉ SPECIÁLNÍ SÍLY ZAHÁJILY UTAJENÉ OPERACE V EVROPĚ.

RYCHLÉ ZPRÁVY Z GLOBÁLNÍHO MĚNOVÉHO RESETU:

DinarAngel: Neděle 1. března:

Jednomu partnerovi v jedné velké skupině bylo vydáno datum vydání financování na úterý 3. března. Od Neděle 1. března byly provedeny platby skupině úrovně TIER 3 a někteří držitelé SKR měli plnou likviditu.

Resultado de imagen de TIER1-5 GCR/RV

Před více než osmi lety bylo řečeno zcela jiným zdrojem, že na světových trzích musí výrazně poklesnout v deflaci top měny a má se jim umožnit se tak spárovat, aby se tak dostaly zhruba na stejnou úroveň. Jakmile k tomu dojde, mohou se uvolnit fondy. Tento pečlivě stanovený plán se uskutečnil.

Úterý 3. března bylo oznámeno, že je právě TEN DEN !!

Resultado de imagen de TIER1-5 GCR/RV

Aby se uvolnily prostředky RV, musely trhy výrazně poklesnout. To by zplasklo měny v deflaci, aby mohly být navzájem upraveny v poměru 1: 1, a to po celou dobu, kdy se budou sundávat z trhu vlajkové lodě kabalistických korporací, ruku v ruce s fiat americkým dolarem. Tento týden, s cílem podpořit selhání akciového trhu, se od FEDu očekává, že do systému zatlačí bilióny fiat amerických dolarů, což by jen oslabilo dolar a přivedlo světové měny do poměru 1: 1. USA měly tolik dluhů, že nemohly být splaceny. Jakmile se úvěrové trhy zlomí, nedojde k distribuci a kreditní hra FEDu skončila.

V pondělí 24. února po více než 100 letech manipulací začal trh hledat skutečnou tržní hodnotu. Jen toto pondělí trh vymazal všechny zisky za celý rok, zmrazil akciové trhy a globální budoucí trhy a poté zaznamenal nejhorší pětidenní pokles bodů.

Resultado de imagen de Stocks 24 february 2020
https://gmauthority.com/blog/2020/03/gm-stock-value-analysis-performance-february-24-february-28-2020/

Během týdenního chaosu bylo propuštěno několik nadnárodních firemních CEOs; jeden za druhým v sérii s pauzami 48 hodin. Všichni byli obviňováni z toho, že coronavirus zastavil čínskou výrobu, přičemž nějaký mezinárodní obchod téměř neexistoval.

Pondělní otevření trhů 2. března byly trhy zpět v zelené. Zjevně v neděli 1. března Kabala natlačila na trh biliony fiat dolarů. Záměrem bylo nechat Kabalu hrát tuto kreditní hru, dokud se již fiat dolar nebude moci udržet, a poté zachránit globální ekonomiku zaplavením trhu zlatem podloženými měnami prostřednictvím investorů měny a Zim Bonds v rámci globálního měnového resetu a revalvace všech globálních měn (GCR/RV znamená Global Currency Reset/ReValuation).

Bylo řečeno, že hromadná zatýkání Kabaly začala přibližně ve stejnou dobu jako začátek GCR – globálního měnového Resetu.

Ve středu 26. února Americké speciální síly zahájily tajné operace v Evropě. Hromadná zatýkání probíhají po celém světě ve spolupráci s místními legálními entitami a mezinárodními policejními silami OSN – Interpolem. V USA bylo od doby, kdy Trump nastoupil do úřadu, podáno u federálních soudů po celé zemi celkem 511 515 obvinění (151,002 SEALED | 17,647 UNSEALED | 360,513 NON-SEALED) proti globálním a politickým elitám – a všechny tyto obžaloby byly již doručeny.

Stanné Právo: Americká armáda se připravovala na implementaci zdravotního stanného práva díky pandemii Coronaviru. Zdroje tvrdily, že ministerstvo spravedlnosti (DOJ) bylo kompletně zkompromitováno a očekává se, že bude celé uzavřeno, aby se znovu ustanovilo obecné právo.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s