FALEŠNÁ PANDEMIE SKONČILA. JE PO VŠEM.

Robert David Steele

2020/02/09

ROBERT STEELE: Čína je zpět; falešná pandemie skončila. Dvanáct různých generálních manažerů v Číně potvrdilo, že všichni dělníci se vrátili po prodloužené přestávce po čínském Novém roce a továrny obnovují výrobu.

Většina strašidelných zpráv, včetně hrubě zveličených účtů o blokování čínských měst, hromadných karanténách, 24/7 krematoriích (oblíbená sionistická) a křičících žen, které jsou vkládány do klecí, zatímco „čínští zpravodajští důstojníci“ „pouští“ „tajemství“ v dokonalé oxfordské angličtině – a všechno to především excelentní lži. To zmatlo CIA, která se ukázala jako neschopná, protože neměla solidní utajenou přítomnost v Číně a nikdy se neobtěžovala vyvinout zjevnou HUMINT přítomnost v celé Číně, která by mohla být legálně oslovena na dálku.

Resultado de imagen de Robert david steele

Všechny případy mimo Čínu, méně v Londýně, jsou v korelaci s implementacemi 5G.

Velké výletní lodě-křižníky jsou většinou plovoucí nemodulované aktivátory nemocí ze satelitního záření, a jsou spojovány s prudkým nárůstem diabetes a rakoviny, a jak doufám, uvidíme brzy masivní soudní žalobu proti satelitním operátorům, poskytovatelům internetových služeb a výletním lodím. V tomto případě by mělo dojít k vypnutí věží, uvedení nemocných do chráněných oblastí Faradaových klecí a poskytnutí velkých dávek vápníku, což by radikálně snížilo epidemii (A. Firstenberg: Invisible rainbow).

Alert Reader důrazně připomíná, že to byla s největší pravděpodobností válečná genocidní hra Billa Gatese ve spojení s jistými elementy z Izraele, Francie a Německa, stejně jako z USA a Velké Británie, aby si vynutili zákonnou plošnou aplikaci své univerzální vakcíny s vestavěným digitálním ID. Negativní dopad na Čínu a Trumpa, jakož i obchodování zasvěcených osob byly další výhody, ale HLAVNÍM CÍLEM COVID-19 bylo „ospravedlnit“ globální povinnou vakcínu.

“Poté, co byla pandemie oficiálně prohlášena, může být dalším krokem, také na doporučení WHO nebo jednotlivých zemí „násilné očkování“ pod policejním a / nebo vojenským dohledem. Ti, kdo odmítnou, mohou být potrestáni (pokuty a / nebo vězení – a všichni budou stejně očkováni násilím).”

http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/jadro-podstaty-chaosu-pandemie-crnvrs.html
Resultado de imagen de Robert david steele

Jak nejlépe mohu říci, událost falešné vlajky na Novém Zélandu naučila Deep State, že musí být agresivní nejen při škrcení alternativních médií, ale při výrobě žluté hluboce prolhané (Deep Fake) žurnalistiky na úrovni 21. století s digitálními triky, s Deep Fake multi-médii a čínskými krizovími aktéry (většina není z Číny, a a Tchaj-wanu může být pro toto zřízeno studio).

Číst celý článek:

https://phibetaiota.net/

Sacha Stone with ex-CIA mastermind Robert David Steele in Bali

Další zdroje info:

https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/opdis-enjoy-corona-show-rinus-verhagen.html https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/03/coronavirus-is-cover-planet-is-being.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s