SKUTEČNÝ DŮVOD NUKLEÁRNÍ MASOVÉ VRAŽDY 11. ZÁŘÍ 2001 – VYHLÁŠENÍ ZÁKONA NESARA A ZMĚNA FINANČNÍHO SYSTÉMU.

Je 11. září 2001. V 10 hodin východního letního času má Alan Greenspan naplánováno oznámit američanům a celému světu nové US ministerstvo financí, zlatem podložený bankovní systém, což by nezbytně provázelo odpuštění všech bankovních dluhů pro všechny občany USA a zrušení IRS (nezákonné federální daně z každého dolaru) jako první části veřejného vyhlášení zákona NESARA.

Těsně před tímto oznámením v 9 hodin, nařizuje Bush Sr. demolici Twin Towers Světového obchodního centra pomocí mininukleárních náloží, které byly převezeny původně do Izraele k (povinnému) repasování, a po té propašovány Mossadem zpět do USA, aby tak zastavil mezinárodní bankovní počítače na 2. podlaží Severní Věže, které měly zahájit zcela novou éru amerického státního financování, ministerstva financí a bankovního systému vůbec.

Výbušniny ve Světovém obchodním centru byly osazeny operativci (dnes se ví, že pravděpodobně Mossadu) při falešném “cvičení FBI” měsíc předem a odpáleny na dálku také v budově 7, která spadla později toho dne, jen aby zakryli svůj zločin.
Výbuch v Pentagonu byla jasně dálkově řízená technologie – raketa, která zasáhla přesně místo Bílých Rytířů v jejich nově vybudovaném námořním velícím středisku, které koordinovalo aktivity podporující implementaci NESARA celostátně. Vyhlášení zákona NESARA bylo tak “zavražděno na cestě” Georgem Bushem Sr, který také srazil hlavu všem nadějím na návrat vlády zpět do rukou obyčejných lidí na dalších 18 let, a život v USA a mnoha dalších zemích, byl diktován “válkou proti terorismu” a jejími důsledky. Jen zřídka je den na této planetě, ve kterém neslyšíme ani jednu zmínku o 11. září 2001.

https://911justicehalifax.wordpress.com/2012/09/10/wtc-constructed-to-be-nuclear-device-chimneys/

Co se stalo s 300 miliardami ve zlatých tyčích, diamanty a bankovkami k realizaci zákona NESARA, transformaci amerického finančního systému a jeho podložení zlatem ?

Publikované články o drahých kovech získaných z ruin Světového obchodního centra v důsledku útoku zmiňují méně než 300 milionů dolarů zlata. Zdá se, že všechny tyto zprávy odkazují na odklízecí akce prováděné na konci října 2001. 11. listopadu starosta Rudolph Giuliani oznámil, že zlaté a stříbrné pruty, které byly uloženy v trezoru odolném proti výbuchu bomb, mají hodnotu více než 230 milionů dolarů, byly získány zpět. Článek v New York Times obsahoval:
Ve středu byly přiatveny k “podlaží 0” dva kamiony Brinks, aby začaly vytahovat 200 milionů dolarů ve zlatě a stříbru, které “Bank of Nova Scotia” uložila v trezoru pod obchodním centrem … Tým 30 hasičů a policistů pomáhali vyzvednout kovy, úkol, který lze měřit prakticky až na váhu vločky, ale který byl zaokrouhlen na 379 036 uncí zlata a 29,942,619 uncí stříbra.

Zprávy popisující obsah trezorů před útokem naznačují, že v trezorech bylo uloženo téměř 1 miliarda dolarů v drahých kovech. Částka 650 milionů dolarů v článku “National Real Estate Investor” publikovaném po útoku je zjevně založena na zprávách před útokem.
Většina lidí tehdy nevěděla, že 650 milionů dolarů zlata a stříbra bylo drženo ve zvláštním trezoru ve čtyřech podlažích pod Four World Trade Center.
Článek v “TimesOnline” uvádí následující shrnutí drahých kovů, které byly uloženy v úschovně WTC patřící Comexu.
Obchodování s kovy Comexu – 3 800 zlatých prutů o hmotnosti 12 tun a hodnotě více než 100 milionů dolarů
Klienti Comex – 800 000 uncí zlata v hodnotě asi 220 milionů USD
Klienti Comex – 102 milionů uncí stříbra v hodnotě 430 milionů USD
Bank of Nova Scotia – 200 milionů dolarů zlata
Článek “TimesOnline” není jasný, zda 200 milionů dolarů ve zlatě hlášených “Bank of Nova Scotia” bylo součástí 220 milionů dolarů ve zlatě držených Comex pro klienty. Pokud ano, je celková částka 750 milionů USD; jinak 950 milionů dolarů.
Zdá se, že mezi listopadem 2001 a odklízecími pracemi o několik měsíců později nebyly objeveny žádné zprávy o drahých kovech. Za předpokladu, že výše uvedené zprávy popisovaly hodnotu drahých kovů v trezorech před útokem a že 230 milionů dolarů zmíněných Giulianim představovalo přibližnou hodnotu obnovených kovů, zdálo by se, že přinejmenším lepší část drahých kovů v hodnotě miliard dolarů jednoduše zmizela.

Ve skutečnosti byl tento poklad z větší části obnoven. Nova udělala příběh o očištění “ground zero” (podlaží 0 – suterénu) a zaměřila se na tuto oblast. Byli ve velmi silných trezorech, jaké jsou v pevnosti Fort Knox. Trezory byly většinou neporušené. Teplo roztavilo mnoho zlatých tyčí, což technicky nebyl problém, protože je pouze roztavily a poté se přepracovaly. Problém podvodu se samozřejmě objevil, když společnost A oficiálně měla 8 tyčí a samozřejmě se pokusila deklarovat a nárokovat 10.

Byla tam velký soubor diamantů, které byly nedotčené, a velká zásoba bankovek různých měn, která byla také nepoškozeny, dokud neotevřeli trezor a něco jako příval kyslíku způsobil okamžite jejich vzplanutí.

https://www.quora.com/What-happened-to-the-gold-in-basement-of-World-Trade-Center-after-9-11-attacks-if-there-was-any

https://www.veteranstoday.com/2016/10/05/911-filling-in-the-map-tracing-the-nukes/

https://www.veteranstodayarchives.com/2014/08/28/nuclear-911-revealed-theories-and-disinformation-the-misguided-and-the-inhuman/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s