GLOBÁLNÍ KVANTOVÝ FINANČNÍ SYSTÉM PROTI STÁTNÍ MAFII A BANKOVNÍ KABALE

Kontrola Státních Mafií nad životy občanů

se blíží ke svému jistému konci.

Po plné implementaci QFS – Quantum Financial System

nebude mít zločinecká bankovní Kabala již k dispozici

žádné finanční prostředky.

Respekt k Pravdě

Veškeré Státní Mafie na celém světě ztrácí svou moc, protože je ohrožena jejich diktatura stejně silně, jako ta ve Washingtonu D.C. (jejich řídící struktura). Jejich kontrola nad planetou Zemí se rychle blíží ke svému konci, a to hlavně proto, že by to nikdy neočekávali, takže na to nejsou dostatečně připraveni. Jejich poskoci a lokajové ve všech vládách po celém světě se nacházejí v hlubokých problémech. Žádný člověk už není schopen uvěřit žádné z jejich prolhaných agend. Byli jmenovitě exponováni a musí čelit velkému hněvu lidí, které ze své svobodné vůle utlačovali, mučili a masově zabíjeli. Prezident Trump navštívil Spojené království pouze z jednoho jediného důvodu: měl v úmyslu postavit se královně a požádat ji o vrácení všeho, co bylo ukradeno. Královna se vzdala, což bylo koneckonců odhaleno symbolickou skutečností, že při inspekci čestné stráže, což bylo dokonce odvysíláno semito-chazarskými TV, šla (spíš ho popoháněla před sebe:) ) ZA prezidentem Trumpem.

Nechtěl od královny okázalosti a obřady. Má úctu ke všem, kdo hledají pravdu. Byla to škoda, že zrovna v Anglii jsou ti, kteří seho rozhodli nerespektovat. Zatímco mu měli popřát mnoho úspěchů, ukazovali mu jen svou vlastní tupost a nevědomost. Politika je špinavá hra. Trump není politik, takže může svobodně následovat své svědomí. To je důvod, proč existuje tak velké úsilí, aby ho z úřadu odstranili, stejně jako všechny ty, co se příčí jejich smrtonosné agendě. Semito – chazarská, sio – nacistická Kabala zednářských a jiných tajných řádů, které rozkazují Státním Mafiím (Deep States) po celém světě se ho bojí z jednoho jediného důvodu: nemohou ho ovládat. Nikdy v historii světa nedošlo k takové intenzívní (a neúspěšné!) snaze odvolat, sesadit či „jakkoliv dostat“ prezidenta z úřadu.


Všichni ti, kteří jsou zkorumpovaní, stejně jako jejich pomocníci, budou odstraněni.

Buďte připraveni a buďte na pozoru, protože věci se rychle pohybují vpřed. Banky se můžou střídavě uzavírat na pár dní a více lidí může snadno uvíznout, na tuto dobu, bez běžných potřeb nutných k životu. Přechod by měl trvat přibližně tři týdny. Všichni ti, kteří jsou zkorumpovaní a všichni jejich pomocníci, budou odstraněni z veřejných funkcí, protože nebudou moci fungovat. Stali se součástí Kabaly kvůli práci, kterou pro ně dělali. Díky nim se cítili důležití, ale za to TEĎ zaplatí velmi vysokou cenu. Nekonečné války Státních Mafií byly provozovány, aniž bychom měli jasno v tom, jaké jsou konečné úmysly, jako jsou všechny ty demolice starověkých i moderních měst, maximalizace obětí a škod .. etc.

Aby se podpořilo dohody ze strany NATO a dalších řídících orgánů, musí domácí teroristické útoky po falešnou vlajkou, a to i ve Spojených státech, jako jsou ty, ke kterým došlo 11. září 2001, pokračovat. Cíle jako jsou Kanada, Británie, Francie, Německo, Nizozemsko, Belgie a Itálie, budou v první řadě na seznamu, přičemž za ně bude obviněn Írán. Takové útoky se samozřejmě plánují právě teď a pachatelé, kteří jsou neustále pašováni přes Kosovo do Itálie a dále na sever, a nyní dokonce létají do Evropy a Severní Ameriky letadly jako „hrdinové“.

Státní Mafie pokračují také izraelským šikanování pro ně podřadné Palestiny / Gazy a Saúdské útoky proti jemenským civilním cílům. Globální komunita se zaměřuje na jinou záležitost, zatímco Amerika se otupila faktem, že její vlastní vláda je spoluvinitelem na všech těchto genocidních zločinech a neustále pronásleduje a šikanuje své vlastní lidi.

Je však stále moudré připomínat těm, kdo mají autoritu, že svět vůbec nic nezapomněl, protože Kabala už se v současné době houpe na oprátkách a stali se totálně bezohledným ve svém zoufalství udržet si svou moc a kontroluna občany, obchody a světem vůbec. Musíme se modlit, aby Trump a Pozemská Aliance dokázali dokončit své poslání, z čehož bude mít obrovský prospěch celé lidstvo. Již se uvolnila část potlačených technologií, jejichž objevy sahají do 70 let nebo i dále. Tyto potlačené technologie je pro nás „nové“, ale velmi „staré“ pro ostatní civilizace v galaxii, kde se některé z těchto technologií vracejí milióny let.


Kvantový finanční systém nenechá zločinným bankéřským kartelům žádné finančnífondy.

Papírové peníze a banky nakonec také vymizí. Peníze-mince-bankovky nebudou, protože peníze a banky jsou nástrojem pro kontrolu obyvatelstva prostřednictvím jejich dluhové ekonomiky, která již sama o sobě zajišťuje, že by lidé nikdy nemohli prosperovat.

Všechny prostředky z výměny nebo zpětného odkupu budou v kvantovém finančním systému vloženy přímo na váš osobní účet, a nikoli do banky. Chcete-li se účastnit procesu výměny, budou všechny banky, které si vyměňují a vyplácejí, jednat (dočasně) pouze jako zprostředkovací agenti QFS. Budou také zdrojem informací o QFS a vysvětlí, jak se má QFS používat, a budou mít potřebný softwarový balíček pro lidi, aby získali přístup k systému QFS implementovanému pro lidi, aby tak měli přístup a využívali svých finančních prostředků. K dispozici bude také webová adresa pro další vysvětlení. Jakmile se QFS jednou propojí se všemi bankami (15-08-2019 brzy ráno), bude mít totální kontrolu nad každou bankovní transakcí. RV / GCR se nikdy neuskuteční, dokud QFS nebude mít kompletní kontrolu nad všemi prostředky. Jakmile bude QFS funkční, definitivně skončí vliv Státních Mafií na globální ekonomiku! Systém QFS nebude zpracovávat žádnou fiat měnu, protože ty zůstanou součástí starého zkorumpovaného semito-chazarského bankovního systému. Proto musí být VŠECHNY měny všech 209 zemí, které podepsaly agendu GESARA zajištěny zlatem nebo aktivy.

Nakonec lidé nebudou potřebovat žádnou formu peněz kvůli tak radikálně novým a šokujícím technologiím a naší schopnosti vyměňovat nebo mentálně vytvářet / manifestovat, co je potřeba. Očekávejte, že se Galactici objeví v národní televizi, a před tím budou pro každého k vidění v přátelské globální show.


Galaktický spojenecký plán

Lidé se připojí k hvězdné „Alianci“ a budou žít mezi jinými světovými rasami a obchodovat s nimi, jako to bylo po desetiletí v SSP; Tajném vesmírném programu. Nakonec budou lidé cestovat na jiné planety, které jsou již nyní obývány lidským nebo mimozemským životem.

Lidé budou šokováni, když se dozví, do jaké míry nás Kabala ovládá, jak byly všechny aspekty našich životů obklíčeny lží a manipulacemi. Dokonce i ve světě sportu, kde se věří, že nejlepší muž / žena nebo tým vyhraje, je dnes normální předem rozhodnutý zápas. Kabala nikdy nenechává nic náhodě, protože pro svůj zisk vždy těžce sázejí na vítěze. Ne jiné je to v politice, kde však korumpují politiky ZE VŠECH možných vítězných stran, aby si pojistili své kšefty a zavázali odhlasování patřičných zákonů. Ovládají prakticky všechno a všechny; mnohem víc, než si kdy dokážeme představit.

Zde je překlad videa, které se týká justiční kabalisticko-zednářské mafie, a to je jen malá výseč jejich koruptivních manipulací a schvalování ne-humánních a proti-občanských zákonů, tak aby veřejné příjmy proudily do jejich kapsy a vy jste se NIKDY nedovolali spravedlnosti:


Skutečná změna

Skutečná změna nemůže nikdy nastat, dokud nebudou vlády kabaly vyloučeny a nahrazeny lidmi kontrolovanými správami. Musí být zastaveno používání chemtrails, které slouží pouze k depopulaci a šíření exotických nemocí, stejně jako k mentální kontrole a ničení plodin, na nichž závisí lidské přežití. Nikdo by neměl být nucen nechávat očkovat své drahé děti. Léky, které nakonec zabijí pacienty, by měly být úplně odstraněny z prodejních regálů. Musí být odhalen, potrestán a zakázán celý rozsah satanistického rituálního zneužívání a zabíjení. Úcta ke všem mužům, ženám a dětem se brzy stane normou.

Období, kdy se váš hlas opravdu nepočítal a váš hlas byl zanedbatelný, brzy skončí jako součást skutečné změny, která se blíží. Bude to tvář nového světa, ve kterém se my, občané, znovu rozhodneme sami, co se má stát. Všichni budeme mít stejný hlas.

Nasměrujme naši energii, naši pozornost a povědomí znovu na něco smysluplného – na vytvoření světa, kde je každý svoboden a je s ním zacházeno s respektem, zejména se staršími a malými dětmi. Všichni lidé a rasy by měli být schopni žít v míru a harmonii společně jako jeden!

Úspěšná realizace plánů Galaktické Aliance na osvobození lidstva se stane tou nejneobvyklejší událostí v historii naší planety Země. Bohužel mnoho z nás nebude mít ani nejmenší tušení, co se děje, a o co jde; budou v těžkém šoku!


Všechno je propojeno

Pokrytectví a korupce ve vládách, jejich agenturách a soudním systému nekontrolovatelně rostou. Důkazy jsou ignorovány a fakta jsou nesprávně vykládána a pokroucena tak, aby vyhovovala agendě kontrolorů, kteří nemají ani nejmenší touhu sloužit lidem, předcházet utrpení nebo zmírňovat onemocnění.

Mohlo by být nebezpečné předpokládat, že všechno je černé nebo bílé, a že by bylo rozumné brát každou situaci zvlášť, než se pokoušet utajovat informace nebo události v nastavených parametrech. Všechno je propojeno, ano, ale nesprávné spojování událostí a faktů (tzv. architektura souvislostí) na ně může vrhat škodlivé a klamné světlo. Dokud vše neskončí a dokud nebudeme zcela svobodní, musíme zůstat ostražití a schopní vysokého rozlišování. Používáme-li naše dovednosti kritického myšlení, můžeme být vyrovnaní, zatímco zůstáváme otevření a těžko oklamatelní.

Očekávejte mnoho zásadních změn v našem světě takovém, jak jej známe. Lidé budou šokováni, až uvidí to množstvím známých elit, které budou brzy exponovány, stejně intenzívně, jako jejich ohavné zločiny proti lidem a lidstvu. Očekává se, že obrovské podniky, které si vytvořili smluvní závislost na starém měnovém systému zbankrotují.

Velké probuzení pro každého

Elity po celé planetě mají v sázce biliony dolarů (ukradených, uloupených, zdefraudovaných nebo falešných či nepodložených) nad kterými nechtějí ztratit kontrolu. Nemají na srdci vaši pohodu. Trump, Putin, Xi-Jinping, Orbán, Assad, Modi, Duterte, Vidodo, Maduro a další, jsou jejich primární existenciální hrozby, což je jasně vidět v mainstreamovém tisku, TV a internetové produkci, které patří z 99% semito-chazarské Kabale. Nyní jsme na velmi významné křižovatce v historii naší planety a civilizace, která určí, zda my, Lidé získáme kontrolu nad našimi vládami.

Politické strany, které jsou jen deriváty svobodozednářských lóží a norami těch nejodpornějších z nejúspěšnějších lupičů, podvodníků a úkladných vrahů, jsou další skupinou služebníků Kabaly, kteří jsou přímo zodpovědní za náš katastrofální ekonomický stav; za masivní nelegální přistěhovalectví; za všechny války, konflikty a katastrofální zahraniční politiky. Politická zřízení způsobila v mnoha zemích zničení velmi hodnotných továren a mnoha pracovních míst. Za celou tuto ekonomickou, sociální a kulturní destrukci našeho světa je zodpovědná víc než jasně struktura globální moci. To znamená, že se musíte probudit a začít pomáhat těm z nás v předních liniích této války, abyste zabránili těmto zdegenerovaným a nefunkčním strukturám v dosažení prahů vašeho soukromí.

Můžete začít třeba tím, že si přečtete informace obsažené v knize Velké probuzení, které budou brzy zveřejněny, a pomohou šířit pravdu o Státních Mafiích, o čemž nechtějí, aby vůbec někdo věděl. Bude to jedna z nejchytřejších investic do vaší budoucnosti a budoucnosti vašich dětí.

Toto je boj o přežití všech národů a je to naše poslední šance se zachránit. My, lidé – prostřednictvím našeho úsilí – určíme, zda budeme žít ve skutečné svobodě nebo zotročeni.

Kam jde jeden, tam jdeme všichni. Q

Zdroje: https://prepareforchange.net/2018/09/08/the-deep-states-control-is-coming-to-an-end/ https://qtdynamics.com/Index.php/content/index/pid/2.html