A PŘICHÁZÍ NA SCÉNU HLAVNÍ NOVINKY! ….

 

Pracuji na tom, abych rychle načrtl některé z mých nedávných brífingů a současně je publikoval brzy na Edge of Wonder. Objevilo se obrovsko množství informací, které přicházejí po několika měsících téměř mrtvého ticha. Obdržel jsem brífingy o válce Aliance proti Deep State, které byly opravdu šokující. Rozsah, ve kterém se vedou (proti Deep State = státně-klanově-korporátní mafii) soudní stíhání v této “stínové světové válce ” je ohromující. Zdá se, že Aliance bojuje proti všem zástupcům a enklávám Deep State (= státně-klanově-korporátní mafii) na všech kontinentech najednou.

Přicházející informace osvětlují většinu z toho, co se děje v Africe, Evropě, Asii a Jižní Americe. Některé informace, které přicházejí pouze o Venezuele, mě nechali stát se spadlou bradou. Informace o nejvyšších generálech a politicích, které byly těžce vykoupeny čínskými a ruskými zpravodajskými skupinami, o skupinách nacistů, které tajně žijí v chráněných vojenských oblastech země, a které jsou zapojené do sítí pašeráků a obchodníků s drogami a lidmi, jakož i poskytování podpory teroristickým skupinám vztahujícím se k Íránu.

Jedná se pouze o jeden příklad typu čerstvě přicházejích informací o probíhajícím globálním konfliktu, který se děje zcela v utajení.

Nejen, že mám spoustu úžasných informací ke sdílení z těchto briefingů, ale doufám, že také přijde něco nového, co vynesou na světlo naši insideři. Jak jsem prohlašoval už před rokem, Deep State (= státně-klanově-korporátní mafii) připravil zveřejnění a úniky dokumentace, které mají sloužit jako zbraně hromadného odvrácení pozornosti od obecného procesu probouzení se celé globální populace. Jen pomysli na ty objevy starověké civilizace v Antarktidě … Jen si pomysli na zveřejnění všech těch exotických technologií …

Mezi těmito odhaleními a informacemi na odvedení pozornosti bylo, že univerzitní a armádní typy začaly mluvit o starověkých zříceninách, které se nacházely na mořském dně a v Antarktidě hluboko pod ledem. Byl jsem odvezen do tohoto regionu a byly mi ukázány některé z těchto starobylých ruin, které budou zveřejněny v blízké budoucnosti a bude o nich také podrobně informováno.

Bylo mi také ukázáno video o skutečné vojenské operaci ve vesmíru. Byla mi ukázána tajná kosmická loď, která byla používána k dokování u objektu, který vstoupil do naší sluneční soustavy a pak začal vykazovat známky inteligentní kontroly. Tato mise byla zaznamenána a záznam mi byl ukázán dávno předtím, než se objevili jakékoliv jiné veřejné informace o tom, že Oumuamua je možná “cizí kosmická loď”.

Bylo mi řečeno, abych brzy očekával širší přednášku o tom, co se objevilo na této starověké opuštěné kosmické lodi. Řekli mi, že to je fascinující informace o dějinách mnoha civilizací, které společně pracovaly už před téměř miliardou let.

Bylo mi také povoleno vydat dva dokumenty DIA, které mi oficiálně udělaly první osobou, která zveřejnila programu DIA a DOD pro studium exotických technologií. Nicméně žádný z těchto nedávných článků o zveřejněných informacích o AATIP samozřejmě neuvádí, že Corey Goode byl první, kdo všechny ty dokumenty z těchto všech studií v tomto programu zveřejnil.

Dokumenty AATIP DIA byly vydány poprvé – https://spherebeingalliance.com/blog/defense-intelligence-reference-documents.html

Těmito tématy jsem se zabýval na konferencích, které byly na mém kanálu YouTube více než rok.

Návrat starověkých mimozemšťanů – Program pro zadržení a vyšetřování vetřelců – David Wilcock & Corey Goode

https://www.youtube.com/watch?v=iBJTrLQclD8&t=11s

O stejném materiálu jsem vyprávěl v programu Cosmic Disclosure a v našem hitovém filmu Above Majestic, který byl po dobu 6 týdnů jedničkou na iTunes a Amazonu.

ABOVE MAJESTIC – iTunes: https://itunes.apple.com/…/mov…/above-majestic/id1440082278…

Otázka; Proč jsem byl já prvním, kdo pokryl informace o starověké civilizaci v Antarktidě nebo o tajné misi a navštěvě na Oumuamuu s US MSSP (Vojenský Tajný Vesmírný Program)?

Aliance věděla, že zveřejnění několika zásadních informací bylo sponzorováno Deep State (= státně-klanově-korporátní mafii) a bylo plánováno na určitý termín.

Aliance věděla o plánovaném odhalení civilizace v Antarktidě, věděli o plánu, dát veřejnosti na vědomí, že Oumuamua je starověká mimozemská kosmická loď, věděli, že hluboký stát se chystá vypustit informace o programu AATIP jako součást masového odvedení pozornosti a chtěl mi to dodat, abych to zveřejnil jako PRVNÍ spolu s informací, že toto zveřejnění bude velmi částečné a manipulované.

Je také prakticky věcí veřejnou, že program MIC SSP (Tajný Vesmírný Program Vojensko Průmyslového Komplexu) se připravuje na zveřejnění už více než rok vyhlášením existence Space Force.

Bylo mi řečeno, ať očekávám další zveřejňování programů, jako je program AATIP a jejich studií, v průběhu času, tak, jak budou přibývat další lidé, kteří budou diskutovat ruiny v Antarktidě.

Byl jsem docela šokován, když jsem zjistil, že Linda Molten Howeová udělala rozhovory s operátory dopravních i vojenských flotil, kteří podávali stejné informace, které jsem já pustil měsíce nebo dokonce až rok předtím. Vím, že David Wilcock byl docela rozhozen, když slyšel, že tolik informací od těchto vojenských zločinců odpovídá přesně tomu, o čem jsme společně referovali už před rokem. Je to zajímavý pocit, když vidíte, jak se věci rozvíjejí týdny a měsíce po celý rok až do toho bodu, kdy jak již bylo řečeno, můžete očekávat zveřejňování.

Dr. Salla napsal velký článek o tomto tématu: https://www.exopolitics.org/navy-insiders-corroborate-secret-antarctic-space-fleet-mission-to-oumuamua/

To jsou všechna témata, která jsem načrtl, a která bych v rozhovoru s Edge of Wonder velmi brzy uvedl. Mám také spoustu intelu z jiných setkání, který byl částečně sdílen v některých videích na Edge of Wonder s Davidem Wilcockem.

Těším se, že vám tyto informace brzy také odtajním.

Přihlaste se k mé sociální síti na YouTube a Facebooku. Já jsem tvrdě blokován stínovou vládou, ale doufám, že je možné dostat mezi obyčejné lidi mnoho z těchto nových informací, aniž by byly cenzurovány.

Váš,

Corey Goode

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s